בגרויות, פסיכומטרי ואקדמיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י שגיא, ‏3/6/03.

1. אחות של תונל Member

או לחלופין לשבת ללמוד לבחינה באופן שתוכל לפחות לעבור.
    זה המשפט שאני הכי אוהבת לשמוע- "כולה ציון...", רמאות היא שחיתות בכל הווריאציות שלה, לא משנה באיזה נושא מדובר, באיזו צורה מבצעים את זה, ומהי הכמות.
    פחות או יותר בהתאם לכמה שההערכה שלי כלפיך ירדה בשניה שקראתי את זה, אני מניחה.

ולגבי הסיפור של לילך, all I can say is:
    אם אתם מסוגלים לבסס את כל החיים שלכם ע"י רמאויות ולהשאר עם מצפון נקי ולב שמח, אז שיהיה בהצלחה; אם אתם שואלים אותי? מעוות, זו המילה.

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

100 בבגרות. כמה זה משתקלל לי עם המגן המסריח (92)?

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בונ'א בוריס כל כך צדקת... הבגרות בפיזיקה מעבדה זה ה-שכונה.
    עשיתי את זה עם ילדה שישבה איתי בשולחן עם המחשב בלי בעיות מרובות. למרבה טיפשותי, הצלחתי לעשות טעות קטנה...

4. MUFC - 1878 Member

הבגרות הלכה מצויין אים לא 100 אכזבה בכול מקרה בקיץ יש מועד ב' ובוחרים תמיקצוע הגבוה מבין השתיים אז אני יגש כניראה למקרה חרום.

היום מתכונת במתמתיקה ניכשלתי, בדוק.

מיכאל, אוהב להעתיק לא מעתיק למה לעזאזל להיסתכן ב3 שנים לא לגשת לבגרות?! כשאים אתה לא יכול לבד מועד ב' או מועד חורף או קיץ שנה אחרי

5. Kiko Member

אני כן. זה חלק מהמשחק, זה לא שאני פוגע במישהו.
    היה מקרה שהצלחתי להשיג את המבחן בהיסטוריה יום לפני וכתבתי בבית את כל התשובות עם המחברת כמובן ובזמן המבחן השלפתי את זה, והאמת שגם במבחנים הטובים ביותר שלי לא יצאתי כל כך מרוצה מעצמי מן הרגשה כזאת של כיף.

זה לא שאני מעתיק הרבה. וגם להעתיק אני נותן רק לחברים שלי סתם כי מכל השאר של איכפת לי ואין לי אינטרס לעזור להם, לעומת זאת בין חברים זה משהו אחר - זה חלק מלהיות חבר.
    בבגרות בכלל אין מצב שאני יסתכן, העונש שמקבלים אם נתפסים הוא גדול מדי.

מספיק עם ההתייפיפות נפש :aaaprot:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/5/05
  6. שבצ'נקו Member

עשיתי כרגע בגרות באלקטרוניקה,היה די קל,סיימתי אחרי שעתיים ביחד עם בדיקות והכל למרות שיש 3 שעות בחינה,עשית 2 שאלות במיקרו מחשבים ו3 באלקטרוניקה,מצפה לציון טוב של לפחות 90.

7. אחות של תונל Member

תלוי מה אתה מחשיב כפגיעה.
    הרגשה של כיף? "איזה כיף! אני רמאי קטן ומלוכלך שלא שם קצוץ על אף אחד, אני את ה100 שלי אקבל, שיתפוצץ העולם! yeah!"- סלח לי אם אני חושבת שההגדרה 'כיף' לא בדיוק מתאימה.
    תארת פה אגואיסטיות ותו לא, וזו בדיוק הנקודה שלי- ה"משחק" הזה זה מעגל של אגוצנטריות מוחלטת ופגיעה בערכים המוסריים.
    זה לא קשור בגרוש, ואתה יודע את זה. וגם אם כן, עדיף להיות יפה נפש מאשר רמאי.

8. Kiko Member

נוסטלגיה נוסטלגיה...

אז זהו שהעולם עוד לא התפוצץ ואם זה יקרה בעתיד אני מניח שזה לא יהיה בגללי. אני לא חושב שזה מעשה כל כך נורא ושפל, ווואלה, זה לא יושב לי על המצפון.

בעיקרון הייתי שמח לסגור פה את הויכוח, אבל בגלל שאני יודע שאת אוהבת להתווכח על כל דבר ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ) אני לפחות מבקש שתסבירי לי במי אני פוגע ובאיזה צורה (ובמילים פשוטות וברורות, כדי שגם עם הארץ שכמותי יבין, ולא פגיעה בערכי המוסר או כאלה דברים).

9. M_T_A Member

היום עשיתי מגן בלשון... היה קל...

10. אחות של תונל Member

א. זה לא שאני אוהבת להתווכח, תאמין לי שלא. אם היית יודע כמה דברים הייתי יכולה לכתוב בשאר הדיונים בפורום הזה שלא כתבתי, היית מבין עד כמה אני מבליגה, או כמו שאומרים: Pick Your Battles. וזה אחד מהם (בנוסף להתנתקות ולדתhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx).
    ב. במי אתה פוגע?
    -בעצמך, בתור התחלה. אתה מקבל משהו שלא מגיע לך, אתה מרמה את עצמך. אם אדם רוצה להיות הוגן אני חושבת שבראש ובראשונה שיעשה את זה כלפי עצמו, על מי אתה מנסה לעבוד כשאתה מעתיק? גם פולדש יוכל להעיד פה שהמתמטיקה שלו מי"ב זה חומר שהוא לא יודע בכלל, והוא קיבל ציון טוב. מה החכמה? זה כמו שיתנו לך מחמאה על משהו שאתה לא, כמה טוב מסוגל בן אדם להרגיש עם עצמו?
    -בכל האנשים שיצטרכו להסתמך על הציונים האלה שלך, בעוד שהם שקר וכזב.
    -זה הקטע שאתה שונא- מוסר, מה לעשות? זו פגיעה במוסר של החברה כולה. אתה הופך רמאות ללגיטימית, בדיוק כמו הרבה אחרים. בוא אני אתן לך דוגמה נוספת: כשמישהו זורק שקית על הרצפה, מה עובר לו במוח הקטן והמפגר שלו? "שטויות, כולה שקית אחת, למי יש כוח לקום לפח", נכון? ועוד מיליונים חושבים כמוהו, ובגלל זה הסביבה שלנו מטונפת, שלא נדבר על אסונות אקולוגיים אחרים שהאדם יוצר כתוצאה מחוסר האכפתיות שלו. זה בדיוק על אותו עיקרון לדעתי, אתה לוקח משהו מקולקל, פגום, מחדיר אותו לרוטינה שלך, הופך אותו לרציונאלי וטריוויאלי, יחד עם עוד אנשים כמוך, ובכך מתקבל דבר אחד: שגרה פסולה עם יסודות רקובים. חבל.

11. שבצ'נקו Member

שיט,עכשיו שמתי לב שהתבלבלתי במגברי שרת ב2.5 סעיפים ועוד בסעיף אחד שהיה צריך לחשב רזולוציה של ממיר,איזה פאק!!!
    יהיה לי 80 בערך,בעסה.

12. h2z Member

מגברי שרת שייכים לתקבילית, אם אני לא טועה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

כמה שנאתי את המקצוע הזה במכללה וכמה קשה השקעתי לה הצלחתי להוציא ציון מעל 60. לפחות כל זה מאחורי (לפחות לעוד שנתיים) ואני עם תואר (או חצי תואר) ביד...

13. תמיד דל-פיירו Member

אחות של תונל:כל הקטע של השקיות וזה הוא נכון אבל נסחפת קצת בתגובה,להעתיק זה לא כזה ביג דיל..
    למשל,ילד שיודע שהוא חכם ושיש לו ידע אבל מה לעשות לא יכל ללמוד למבחן והמורה לא מקבלת את התרוץ,אז עכשיו אם יכשל הציון שלו יירד למרות שבעצם בידע שלו הוא מבין כמו אחד עם ציון גבוה וזה סתם אשליה כי אתמול הוא לא הרגיש טוב אז אתה מעתיק,מקבל את הציון הטוב שלך,עדיף להרגיש קצת אבל ממש קצת רע עם עצמך מאשר להיכשל במשהו שאתה יודע יותר טוב מ40...

14. אחות של תונל Member

א. קודם כל שנינו יודעים שהמקרה הזה הוא מקרה קצה, וברוב המקרים זה בלי קשר לחכמה או לא- אנשים שפשוט לא יודעים את החומר ונזקקים להעתיק כדי לעבור. אז כמו שלילד הזה יש לגיטימציה לדעתך להעתיק, לכל האחרים (שאינם חכמים כמוהו, או סתם לא למדו) אסור בתכלית האיסור, לא? ובכל מקרה:
    ב. אם הילד הזה באמת למד כל השנה והתפספס לו פעם אחת במקרה, אז אין סיבה שהמורה לא תקבל את התירוץ (שכמובן אם מדובר באדם אמיתי התירוץ הוא אינו תירוץ אלא סיבה) ותדחה לו את המבחן, זה בדיוק היופי ביושר והגינות- אפשר לסמוך עליך, ותלמיד טוב שמשקיע ומראה רצינות יקבל הרבה יותר הטבות מתלמיד שלא למד ויתחיל באמת לתרץ.
    ג. בכלל כל התאוריה הזו פשוט מגוחכת, אני לא מבינה למה אתם מתאמצים פה להראות מקרי קצה, הצדקות, תחושות רעות או טובות בנוגע לזה, שורה תחתונה: זו רמאות.

מיכל, עד כמה אפשר לעגל פינות?

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה סתמי כבר, את לא רוצה אל תעתיקי.