בגרויות, פסיכומטרי ואקדמיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י שגיא, ‏3/6/03.

1. ג'רי בית הלוי Member

בני, עם כמה שהטקסטים האלה לא ימצאו חן בעיניך (בלשון המעטה), האיש גאון. אין, אין יותר גאן מאילן, הוא והשירים שלו, ובגלל שיש לו קצת סילסולים לא נשלטים, זה לא אומר שהוא לא יודע לשיר.

ולנושא הדיון, באמת ספורט זה המקצוע הכי מוזר שיש בעולם, אני בסמסטר הקודם הייתי במקסימום חצי שיעורים, לא נבחנתי בשום ריצה חוץ מריצת 2000(קיבלתי 40 אוטומטית בכל הריצות, וב-2000 עשיתי איזה 12 דקות), במתח לא עליתי אפילו אחד, בשכיבות סמיכה עשיתי איזה 20, בכפיפות בטן עשיתי 34, ובסוף קיבלתי 85. אולי זה בגלל שהמורה לספורט הוא גם המדריך שלי בטניס.

2. ofer16 Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איך התגעגעתי לריבים האלה של אילן ובני... אני בעד לפתוח דיון מיוחד בשביל זה באוף טופיק, ששם הם יוכלו לריב...

ניצן, אתה גרוע בספורט, אבל אני אתה. במבחן שכיבות שמיכה האחרון שלנו, לא היה לי כוח, אז עשיתי אחד, וקמתי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

3. AFC Member

השירים של אילן יפים? טוב, כל אחד והסטייה שלו :roll:.

וניצן, נראה לי שנתת את הדוגמא הטובה ביותר - המורים מרחמים על כל מני תלמידים כושלים בספורט ונותנים להם ציון על השתתפות.

במתח לא עלית אפילו אחד?! אלפיים מטר ב-12 דקות? לא יודע איך להגיד לך את זה, אבל בכיתה ז' היו לי תוצאות יותר טובות. נשבע לך, אם הייתי המורה לספורט שלך הייתי מכשיל אותך.

4. ג'רי בית הלוי Member

כן, אני יודע, אני זבל, אבל עם נתונים התחלתיים כמו שלי (צמחוני, רגיש בערך לכל דבר שקיים, אסטמה), קשה מאוד להכשיל אותי וללכת לישון בלילה.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

חח גם אני לא משהו בספורט אבל אותי המורה מכשיל..זה לא שעשינו משהו השנה..חוץ מריצה קצרה של כמה מטרים לא עשינו כלום..מי שמגיע לכל השיעורים מקבל מקסימום 70 ומי שלא נכשל...מה שמצחיק זה שחוץ מחימומים שאנחנו עושים בשיעורים הוא מפעיל אותנו בשטויות כמו חישוקים ודברים אחרים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

6. Rossoneri Member

דווקא ספורט זה המקצוע הכי חזק שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

7. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספורט זה כזה מקצוע דפוק ללמד, מה נלך לעשות עם זה בחיים?
    צריך לבטל את זה!

8. Emil Member

ומה נעשה עם כימיה? ומה נעשה עם ביולוגיה? ומה נעשה עם מתימטיקה? ומה נעשה עם לשון? ...

בעצם אחרי מחשבה המיקצוע היחיד שאשכרה נשתמש בו זה אנגלית, וגם זה בלי כל הזיבולים של הגראמר

9. Rossoneri Member

בעקרון השיעורים נועדו לכל התולעים שלא עושים ספורט בחיים, ואז כאילו יש להם מיני מיני מסגרת והם לא מקבלים ניוון שרירים בגיל 3.

10. קופירוק Member

מה לבטל את ספורט?!?!
    המקצוע היחיד שאני מוציא בו מאה ואת רוצה לבטל אותו! בושה!!!
    אני דיי מופתע לראות פה שהרוב הם עגלות שנכשלים בספורט...אנחנו בפורום כדורגל אחרי הכל...

11. קופירוק Member

מה לבטל את ספורט?!?!
    המקצוע היחיד שאני מוציא בו מאה ואת רוצה לבטל אותו! בושה!!!
    אני דיי מופתע לראות פה שהרוב הם עגלות שנכשלים בספורט...אנחנו בפורום כדורגל אחרי הכל...

12. Rossoneri Member

קופירוק - אני אתה, חוץ מהקוף והירוק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

13. Julian Joachim Member

קופירוק אני מצטער שאני לא רואה את הקשר... מה, אסור לי לאהוב ספורט ולעשן נרגילה בכמויות באותו זמן?

14. Ilan Member

אני ודאייר לא אתה!!! אתה כתבת את ההודעה הזאת דרך המחשב של דאייר ארררר

15. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערן(זה השם שלך, נכון?), תסביר לי מה בדיוק תעשה עם ספורט, אלא אם כן אתה לוקח ספורט מורחב בחיים.