בונדסליגה - דיון המחזור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏17/1/20.

1. VAR Member

לא הייתי באף אחד מהאצטדיונים, אבל לקהל של פרנקפורט יש רפיוטיישן מאוד טוב ואוהדים בכל רחבי הארץ.

אתה גר בבאדן ווüרטמברג?

Captain Canada אוהב/ת את זה.
  2. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, אני גר בטüבינגן. בגדול שטוטגרט הכי קרובה, אבל בא לי גם לראות קבוצות טובות מהאזור שאינן באיירן */aaa021

VAR אוהב/ת את זה.
  3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אאוגסבורג כיף

Sent from my iPhone using Tapatalk

Captain Canada אוהב/ת את זה.
  4. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז הלכתי בסוף למשחק של שטוטגרט נגד אאוגסבורג. שתי קבוצות די חלשות, אבל לפחות קיבלנו דרמה עם שער ניצחון של שטוטגרט בדקה ה91.

אאוגסבורג הפסיקו לשחק איפשהו בתחילת המחצית השניה, לא ברור למה לעשות את זה מול יריבה כזו אבל הם פשוט ויתרו על הניסיון לכבוש שערים. שטוטגרט התעוררה איפשהו בדקה ה70, אבל לחצה חזק על הדוושה, הגיעה לכמה מצבים טובים לקראת הסיום והייתה ראויה לניצחון בצדק.
    סוזה של שטוטגרט היה אחראי כמעט לכל דבר טוב שקרה אצלם בהתקפה (אפילו את הנייחים הוא הגביה). שאר הקבוצה די בינוניים.

האוהדים של שתי הקבוצות - חוויה אדירה!

Lebron, VAR ו-Raulito אוהבים את זה.
  5. VAR Member

בושה של שיפוט. כבר 2 פנדלים לפרנקפורט שהוא מתעלם מהם, אדיימי אולי אפילו היה צריך לראות אדום על העבירה שלו כי הוא מנע שער בטוח.

ההגנה שלנו שווה בדיוק 5 שקל ו90 אגורות. מצא בסוף דרך לדחוף את הומלס להרכב מבלי לוותר על אחד מהחדשים - פשוט להסיט את זולה ימינה. אין סרט שזה מקצועי.

קובל מונע פה אכבר תבוסה.

6. Lebron Member

אני מבין את הסלידה שלך מהומלס, גם אני לא מחזיק ממנו, אבל הוא רחוק מלהיות הבעיה של דורטמונד הנוכחית.

לפחות עד עכשיו, הוא יותר טוב שהורגלנו ממנו והיה עדיף על זולה שמרגיש כמו גרסה גדולה יותר שלו.

לדורטמונד אין פתרונות בעמדות המגנים.
    במועדון כנראה סבורים שרות'ה לא בשל אם כשגריירו פצוע פאקינג הזארד פותח שם. אם כך למה לא הביאו מגן שמאלי בקיץ.

וולף לא שחקן וואו, אבל ככשיחק בעמדת המגן הימני הוא היה בסדר גמור. למה שכשהוא נכנס זה לעמדת התקפה?

זאת ללא ספק דורטמונד הכי עלובה התקפית שראיתי. המשחק נגד שטוטגרט כנראה היה חריג. זה נכון שהחלק ההתקפי פחות איכותי ובשל מבשנים קודמות, אבל בדי אן איי שלה דורטמונד תמיד הייתה קבוצת התקפה איכותית ואטרקטיבית. טרזיץ' הפך אותה לקבוצה אפורה וחסרת ברק שנוטהלהסתגר בצחצית השנייה. זה בא לידי ביטוי גם בקדנציה הקודמת שלו.
    מילא היה בונה פה איזה הגנת ברזל, אבל גם החלק האחורי וגם החלק הקדמי על הפנים.

הקישור למעט בלינגהאם גם לא שווה הרבה. אוזצ'אן פרווה מדי. ברנדט רך ואדיש מדי למרכז השדה ויכול לבוא רק לידי ביטוי בעמדה 10, וגם זה רק אם היה ליד בלינגהאם קשר נורמלי.

אני במקום טרזיץ' הייתה מנסה את ריינה במרכז השדה ליד בלינגהאם ןאוזצ'אן. לא אידיאלי, אבל אולי רק ככה אפשר יהיה לראות הנעת כדור נורמלית.

7. VAR Member

אם יותר טוב ממה שהורגלנו אליו זה רק שגיאה אחת חמורה במשחק (גם השער אתמול התחיל מהרחקה גרועה שלו) ו-2 איבודי כדור סתמיים אז כן, הוא בהחלט יותר טוב.

העניין הוא שהביאו 2 בלמים חדשים למרכז ההגנה, תן להם לרוץ ביחד עד שייצא עשן לבן. אני מבין שאף אחד מהם לא נראה כרגע כמו מה שקיוו, אבל אם יש רצון לראות אי פעם מרכז הגנה מתפקד, זה יהיה רק עם השניים האלה.

כל שאר הדברים שאתה אומר זה מה שזועק לשמיים כבר הרבה זמן, אבל בדורטמונד לא אוהבים לנצח, אוהבים לגנוב דעת. אני חושב שבשום קונסטלציה אנחנו לא נראה כדורגל שוטף יותר, להיפך עוד מעט רויס חוזר ואז גם את הפירורים שריינה מקבל עכשיו (והוא משחק טוב בדקות המעטות שמקבל) אנחנו לא נראה יותר.

טרזיץ' הוא מסוג המאמנים שיש להם אלרגיה לשחקנים טכניים. יודע לעבוד רק עם נגרים, והשאר שיעשו מה שיודעים. הפעם עברנו את הבתים אז להנהלה יש תירוץ להמשיך איתו, לרוזה לא היה את המזל ליפול לבית עם קופנהגן וסביליה בעונת שפל.

8. VAR Member

וואו מוקוקו, איזה גול. מישהו רוצה פה הופעה במונדיאל.

9. Lebron Member

אחרי הפציעה של ורנר, כנראה אין לו ברירה. אין חלוצים לנבחרת הזאת. בכלל ההיצע של שחקני ההתקפה דל, הסגל לא עמוק ואיכותע מספיק, ולראדונה מזה הרבה זמן נבחרת גרמניה לא מגיעה כקונטנדרית על התואר, אז פליק צריך לבנות את הדור הבא.

10. VAR Member

לכל נבחרת יש בעיות בעמדה מסוימת. אצל גרמניה זה בחוד.

אני חושב שהם עדיין קונטנדרים ולו בגלל שמדובר בנבחרת היחידה בלי מחבל על הקווים (מבין המועמדות לזכייה).

יש לי תחושה חזקה שהפעם הולכת להיות סנסציה גדולה. מהמר על דנמרק.

11. VAR Member

פעם אחת, רק פעם אחת שיקבלו שם את ההחלטה המתבקשת. הקבוצה בהתרסקות, יש עכשיו חודש וחצי פגרה, האזנהוטל התפנה...

12. AS R Member

הלוואי שיביאו את גז'ארדו שבדיוק עזב את ריבר. מוכן לקבל גם את האזנהוטל. אבל לכו תדעו, עם ההחלטות של המועדון בשנים האחרונות אולי זה כבר מתקבל אצלם בהבנה להיות במקום 6 בטבלה.
    המינוי של טרזיץ' היה כישלון די ידוע מראש.
    לא ראיתי את המשחק היום, אבל בתקציר רואים כל כך הרבה חורים בהגנה שזה פשוט הזוי.

13. Lebron Member

המאזן של מרקו רוזה מאז שמונה למאמן לייפציג בכל המסגרות: 12 נצחונות, 2 תוצאות תיקו ו-2 הפסדים, אחד מהם לריאל בברנבאו, וגם שם שמרו של שער נקי עד דקה 83.

אבל הגאונים של דורטמונד החליטו להיפרד ממנו בשביל נער מגבות.

לדורטמונד כלום כקבוצה. לא מאומנת, עמידה הגנתית שערורייתית, אין משחק התקפה.

עד שלא יעיפו מחבלים כמו הומלס, צ'אן והאזרד לא יהיה שם שום שיפור.

14. VAR Member

אין ספק בכלל שהפיטורין של רוזה היו על רקע לא מקצועי. הוא בא לאמן ולא להיות סחבק של מרקו קטן ומאטס נימני וזה עלה לו במשרה.

טרזיץ' מכיר את המערכת מבפנים כבר המון זמן והוא יודע שבשביל לשרוד בתפקיד צריך קודם כל לבוא בטוב לשניים האלה.

15. DRORIKO Member

לא סתם התפלאתי כשכתבת את זה, זה באמת נשמע לי משהו מוזר לאללה. עכשיו הכל מתחיל להתבהר

"מוקוקו משקר בקשר לגילו ומרתיע מועדונים" - ספורט 5