בחירות בעוד שלושה חודשים - למי מצביעים?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Kgt1, ‏5/11/02.

1. Kgt1 Member

אני ימני קיצוני (יחסית) ואתה טוען שאין הבדל ביני לבין המחבלים??? שאני אבין אתה טוען שאני בדיוק כמוהם, מקדש את המוות, ההריגה והמלחמה???
    תשקול מילים.

בכל הנושא של השימוש במילה נאצים... אני עם פולדש בכל מילה. איך אתם מתייחסים בכזו קלות דעת לכזו מילה??
    (לא שאני מצדיק חלק ממה שאמר לירן אבל אתם עברתם את הגבול ובהרבה).

2. ראול המלך Member

תראו בקשר למה שהוא אמר בקשר להבדל בין המחבלים שלהם לבין הימנים הקיצונים הוא י צודק לא בלשון הביצועית אלא המחשבתית
    הרי כמו שהם רוצים אותנו בים או חזרה באירופה הימנים הקיצונים הם אלו עם הסטיקרים "אין ערבים אין פיגועים" ו"מוות לערבים" שזה על אותו משקל
    ויש מתנחלים שיש להם את היכולת והם כן עושים אותם פעולות כמו המחבלים ויש קצינים בצהל שמאשרים פעלות כאלו אז כן האנלוגייה
    בקיצור "תסתכלו עליהם ותראו אותנו"
    ככה זה חברה כמו שלהם יש מנהיג טררוריסט לשעבר גם לנו יש מנהיג טררוריסט לשעבר (סברא ושתילה אהם אהם)וככה דברים מתנהלים שיש שני מנהיגים כאלו.

3. green-ape Member

צריך להרוג את כל המוסלמים והערבים בכלל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (אולי זה נשמע כמו ילד קטן אז אני יפרט)
    האיסלאם היא דת מגעילה שהרג אנשים זה דבר מקובל אצלם.
    הם אוהבים להרוג , הם אוהבים דם והם צמאי דם שרק מביאים רועה לעולם שלנו.
    ואין דבר כזה ערבי טוב , ערבי טוב זה ערבי מת!!!
    ותבינו , בעוד כמה שנים לא יהיה אפשר לעשות שלום איתם , הם מחנכים את הילדים שלהם מגיל צעיר לשנאה ולהרוג יהודים.
    צריך לחסל את התופעה ולקבץ את כל המוסלמים בעולם לתוך מדינה אחת , להפיל שם פצצות גרעיניות ושכולם ימותו.

בעוד מיליוני שנים זה ישתלם , הם יהפכו לנפט!!!!!
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חיות אדם!!
    מוות לערבים!!!!!! :!: :!: :twisted: :evil: :twisted:

4. Emil Member

גרין אייפ, כל הכבוד, הראת אינטלגנציה מהי, שיכנעת אותי!

סעמק, טיפש.

האיסלאם לא קורא להרג ולרצח כמו שהם עשו ממנו, בדיוק כמו שהתנ"ך שלנו לא אומר שאסור לעבוד או להלחם וחייב כל היום להתפלל...
    זה עיוות של אנשים שזה האינטרס שלהם, בקוראן אין פסוק שטוען שאם תתפוצץ תקבל 100 בתולות בגן עדן...

5. green-ape Member

שב בשקט!!!!
    אני דיברתי על החינוך שלהם , על זה שמה שהילדים שלהם יודעים מגיל צעיר זה רק הרג ושנאה.
    הדת האיסלמית קיבלה עם השנים את המנהג החולני הזה של שהידים ןלא אמרתי שכתוב בקוראן שבכלל הוא על הזין שלי.

6. juva Member

קוף ורוד, השתיקה כ"כ יפה לך...נתחיל מזה שהיהדות הייתה בזמנים אחרים דת לא פחות אכזרית מהאיסלים, והנצרות, בכלל, אולי לא למדת את זה בהיסטוריה אבל בימי הביינים עם כל האינקבזיציה ושלטון הטרור זה היה אז, בדיוק כמו האיסלאם היום, ורק שתדע, עקרונות הדת המוסלמית אומרים שיהודים אסור להרוג יהודים, זה שרוב האנשים לא יודעים את זה- זה כבר משהו אחר לגמרי...

7. לירן-ביתר Member

קשה לך לקלוט??? אם לא יהרגו את הפלשתינאים אז ימשיכו להיהרג ישראלים חפים מפשע.
    די כבר להגן על הפלשתינאים!!! הם רוצים אותך מת! גם כל ה"מסכנים" וה"חפים מפשע" רוצים
    שתמות. איך אתה בכלל מגן עליהם???
    אם הפלשתינאים היו יותר חזקים מאיתנו הם היו הורגים את כולנו, לא היה אכפת להם מי חף מפשע.

8. Emil Member

שמע, אני לא בדיוק בעד לתת לערבים חצי מדינה, ואני גם לא מתכנן לנסוע לעזה מחרתיים ולחלק שם אוכל לרעבים. מבחינתי צריך להרוג את הטרוריסטים. אבל רק את הטרוריסטים...
    ואתה...אתה סתם סותר את עצמך...

9. Reyes Member

אם אתם מדברים פה על האיסלאם...
    היה לי היום מבחן 3 עמודים על האיסלאם...
    היה מזה קל!

אילו שאלות קלות (אין לי כוח לרשום תשובות מלאות) :
    לאן המוסלמים מתפללים? לכיוון מכה.
    מהן חמשת המצוות של המוסלמים? העדות, תרומה לנזקקים, תפילה, צום חודש הרמאדן והעלייה לרגל...
    היו עוד המון שאלות אבל אני לא ממש זוכר.

ראיתם איזה מוסלמי אני (חס וחלילה)?
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

10. green-ape Member

אם תצטט את מה שהיה שורה שתיים מלפני זה אתה תבין שזה לא בדיוק סותר!

11. קופירוק Member

יובה, ידידי האוהד את קבוצתי האהודה יובנטוס, אנא תערוך את ההודעה שכתבת בה "קופיקו" כי בהחלט בהחלט בהחלט אין לי שום קשר עם הדעות של גרין אייפ. אני יודע שלא התכוונת אלי אבל בכל לשון של בקשה, תשנה את זה.
    ואני מסכים במאה אחוז עם פולדש. איך בכלל אפשר להשוות את השואה למה שקורה עם הפלשתינאים??? זה מזעזע אותי שיהודי יכול להשוות את מה שקורה בין היהודים לפלשתינאים כמו שיפה ירקוני השוותה. זה מגעיל וזה פוגע.
    להזכירכם הישראלים-פלשתינאים מבצעים פיגועים והפגנות כדי שניתן להם מדינה והחיזבאללה בכלל רוצה להשמיד אותנו, עם ישראל, רק בגלל שהם שונאים יהודים.

12. AFC Member

מי השווה לעזאזל את זה??

אנחנו מדברים על האנשים שמנת המשכל שלהם תוביל אותם לקריירה מזהירה של קיבוץ נדבות, שטוענים בחומרה שצריך למצוא דרך להשמיד את כל העם הפלשתיני. כולו, חפים מפשע כוללים.

ותאמין לי שצה"ל אפילו לא קרוב לעשות את זה. אני מדבר על האנשים האווילים שרוצים לעשות את זה.

13. קופירוק Member

מה זה מי השווה???
    איפה היית עד עכשיו? בטח שהשוו!
    ניצן רשם:
    אפילו אתה בעצמך השוות את זה:

14. לירן-ביתר Member

יאללה
    צריך לנעול

15. Kgt1 Member

ראשית כל הדיון בהחלט יצא מיעודו המקורי - בסה"כ סקר עם הדגשה לא לפרט על דעות (בידיעה שנידרדר למה שקרה).
    גרין אייפ - אתה אידיוט. (נאמר ע"י שונא ערבים מושבע).

נ"ב
    הקוראן בדיוק כמו דת האיסלאם כן מקדש את הג'יהאד... סתם שתדעו לידע כללי.