בחירות 2013-הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏3/5/12.

1. South Boy Member

דרעי הוא לא ראש מפלגת ש"ס זה שהוא נכנס לפוליטיקה למרות שהוטל עליו קלון זה מעיד על הרבה דברים אבל זה שהתקשורת היא הפודל של המושחתים זה ממש לא אחד מהם.
    אם ליברמן היה צריך להיות מורשע אז הוא היה מורשע כמה שיותר מהר, וגם אם הוא כן עשה מה שייחסו לו כל עוד הוא לא הורשע אסור לך לשפוט אותו ואני לא תומך גדול לא של דרעי ולא של ליברמן.
    בכלל האישיו זה לא דרעי וליברמן הנושא הוא זהבה גלאון החסודה והגיבורה שחכמה בדיבורים על התקשורת אבל כמה מפתיע שהיא עושה את זה דרך אותו אמצעי שהיא קוראת לו "הפדול של המושחתים", שתפסיק עם הצביעות והבלבולי מוח כבר גם אני וגם אתה יודעים שאם לזהבה גלאון ולמפלגה המיותרת שלה היה סיכוי לעשות שינוי של ממש בבחירות הקרובות היא הייתה משתמשת בכל אמצעי אפשרי והתקשורת היה הראשון שבהם.

2. מזגן Member

כל הסיפור עם ליברמן הזוי. מי שאחראי על החקירה הזאת צריך לעוף על טיל מהמשטרה ולהטיל את התיק על מישהו אחר שיגמור את הסיפור הזה כבר לשם או לשם. אחר כך מתפלאים איך המשטרה נראת.

3. עד שמצאתי כינוי... Member

זהבה גלאון התייחסה לעיתונאים ולעיתונים מסויימים, כמובן שלא לכל התקשורת, וזה ידוע וברור לכולם שיש עיתונאים שמעריצים את אולמרט, וחוסר האובייקטיביות שבכתבות שלהם זועק מהכותרות.

זהבה גלאון הייתה צבועה אם במפלגה שלה היו מישהו, עכשיו או בעבר, שהורשע בפלילים.
    אבל מרצ היא מפלגה נקייה לחלוטין, והמפלגה שהכי ראוי להצביע לה לפי דעתי.

שלי יחימוביץ' נגד הפרדת הדת מהמדינה ולא רוצה תחבורה ציבורית בשבת, אז מבחינתי היא והעבודה פסולים.
    בליכוד יש עבריין, פסולים מבחינתי.
    בקדימה יהיה עבריין (כשאולמרט יחזור), פסולים מבחינתי.
    על ש"ס אין על מה לדבר, גם לא על ליברמן.
    לפיד הוא בדיחה.
    למפלגות ערביות ודאי שלא אצביע.

אז מי נשאר בחייאת דינאק?!
    רק מרצ.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/12
  4. Emile Zelicky Member

SOUTH BOY, כל המפלגות משתמשות באמצעי תקשורת, אין בזה שום דבר פסול, אולי בשבילך אין הבדל בין זה לבין עידוד מושחתים לחזור לפוליטיקה, OK.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

תבדוק את מקורות המימון שלה. אותה זהבה גלאון קיבלה שכר מאיזה מכון לדמוקרטיה או משהו בסיגנון. והמכון מומן ע"י גורמים זרים.

הקמפיין הזה שהתקשורת עושה לאולמרט... מישהו יצביע בשבילו? מישהו מכיר מישהו שיצביע בשבילו? רבים מאמינים שאריה דרעי חף מפשע, אף אחד לא אומר את זה על אולמרט. מועמד לראשות הממשלה? ועוד מול נתניהו ש-20 שנה חופרים ואפילו מהמריבות של שרה עם עוזרת הבית לא יצא כלום.

6. South Boy Member

היא דיברה על התקשורת בכלליות, גם אם היא מדברת על עיתונאים ספציפיים אני לא מצפה שתגיד את השמות שלהם כדי לא להוציא דיבה אבל לפחות שתרמוז, לאורך כל הריאיון היא מדברת בכלליות על התקשורת.
    התקשורת לא עודדה לא את אריה דרעי ולא את אולמרט לחזור לפוליטיקה זו נבלה וזו טרפה, ושאני אומר תקשורת אני מתכוון לעיתונים מכובדים כמו ידיעות ומעריב ולא עיתונים סובייקטיביים כמו הארץ.
    חוץ מזה כל עוד יש לשניים האלה אפשרות לחזור לפוליטיקה הם יחזרו שום עיתון לא ימנע מהם את זה וגם אם הוא מעודד אותם כמו שאתה אומר זה לא ישנה שום דבר.
    כמו ש-YYY אמר מעליי זהבה גלאון אולי בוחרת להציג את עצמה כמגינת הצדק בישראל אבל ממומנת ע"י גורמים כאלה ואחרים ולא הכול נקי במרצ.
    מי שמצביע למפלגה הזאת בעייני לפחות סדר העדיפויות שלו לוקה בחסר, זהבה גלאון וחברים שלה לא יביאו לכאן שום דבר שהאזרחים מייחלים לו וגם אם כן זה יהיה על חשבון דברים הרבה יותר חשובים.

7. עד שמצאתי כינוי... Member

היא הואשמה או הועמדה על משהו כזה לדין?
    ממש לא זכור לי.

ועכשיו אני קורא את ההודעה שמעליי, וברגע שקוראים לידיעות "עיתון מכובד", אוטומטית אין לי שום סיבה להקשיב לשאר הדברים.
    כמעט הכל כבר עדיף על אידיוט אחרונות.

8. South Boy Member

אתם יודעים יש פה תופעה מצחיקה של אנשים שרואים מילה שלא באה להם טוב אז הם שוללים את כל הדברים ואומרים שזה לא שווה תגובה, אם זה המצב אז למה אתה מגיב? שמור את הבלבולי ביצים האלה לעצמך.
    מבחינתך עיתון שלא קוראים לו הארץ שלא משקף את הדעות שלך הוא עיתון לא שווה, איך אפשר לנהל דיון ככה עם בנאדם ריבונו של עולם איזה חבורה של ילדים קטנים.

9. Emile Zelicky Member

מרצ מקבלת תרומות אך ורק מישראלים:

70" בני אדם, כולם ישראלים, תרמו 57 אלף שקל למועמדי מרצ בבחירות לראשות המפלגה וגם לקראת הבחירות הקרובות."

http://www.haaretz.co.il/news/politi/1.1840565

תקראו תחת הכותרת "כחול לבן"
    בניגוד לשאר המפלגות.

10. עד שמצאתי כינוי... Member

וזה רק מצדיק את הטענה שלי שמי מחשיב את ידיעות אחרונות כעיתון מכובד, כנראה יוציא מפיו (או ממקלדתו במקרה הזה) עוד הרבה הבלי הבלים, ולכן אין שום סיבה להתייחס ברצינות לאדם כזה.

11. פול סקולס Member

אני הולך להצביע עבור מר"צ בבחירות הקרובות, אפילו שיש לי הרבה מה להגיד על אילן גילאון ועל זהבה גלאון.
    כן מתחבר לניצן הורוביץ.

12. מסוטיזם Member

למה שמישהו מחו"ל ירצה לתרום למפלגה קטנה ועלובה?
    * מלבד ארגונים פרו-פלסטינים כמובן.

אתה באמת חושב שאם איל הון מצרפת היה מציע למרצ מיליון דולר הם היו מסרבים?

13. South Boy Member

זאת הבעיה עם אנשים במדינה הזאת, שמי שלא מסכים איתך מוציא הבלי הבלים אבל מי שמסכים איתך הוא חכם.
    כל המהות של דיון או ויכוח זה שאני ואתה לא מסכימים על נושא מסוים אבל אם אתה לא יודע לדבר כמו בנאדם ולפחות לשלול בצורה עניינית את הדברים שלי אז עדיף להוציא אלף הבלי הבלים ולא לנהל דיון עם אדם קטן כמוך.

14. Emile Zelicky Member

מתחבר לניצן הורוביץ או הוא מתחבר אליך? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

וז'רביניו, אם לסבתא היו גלגלים היא הייתה עפה, מרצ המפלגה היחידה שגייסה את כל הכספים שלה רק מישראלים AND THAT'S A FACT בניגוד לכל "הפטריוטים" האחרים.

אני האמת עדיין בהתלבטות אם להצביע מרצ או עבודה

15. פול סקולס Member

I SEE WHAT YOU DID THERE http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

על ה*** שלי (חה חה) נטייתו המינית. מדובר בבנאדם שאני מסכים עם הרבה ממה שיש לו להגיד.