בחירות 2015: פעם רביעית גלידה?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/12/14.

?

למי תצביע/במי תתמוך בבחירות הקרובות?

1. הליכוד

10 הצבעות
    15.9%
  2. יש עתיד

3 הצבעות
    4.8%
  3. המחנה הציוני

14 הצבעות
    22.2%
  4. הבית היהודי

9 הצבעות
    14.3%
  5. ישראל ביתנו

1 הצבעות
    1.6%
  6. ש"ס

1 הצבעות
    1.6%
  7. יהדות התורה

0 הצבעות
    0.0%
  8. כולנו-מפלגתו של משה כחלון

5 הצבעות
    7.9%
  9. מרצ

12 הצבעות
    19.0%
  10. אחר

8 הצבעות
    12.7%
  1. StevenGerrard Member

תחגוג ותצהל. רק חבל שהחיוך שלך לא יישאר לעוד הרבה זמן.

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  2. Super Mario Member

נכון, סוף סוף תהיה ממשלה נאורה עם גפני ודרעי ודרך אגב איפה ראית שמוזרמים כספים ע''י שונאי ישראל?
    אשמח ללינק כי לא מצאתי בגוגל.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

על דבר אחד אני בטוח שכולנו נסכים-הסוקרים חייבים לעם הסבר על הפספוס הזה. נראה לי שמלא אנשים ראו ביום ראשון את הבדיחה של גורי אלפי על זה שהוא אוהב לשקר במדגם ועשו אותו דבר...

שי, אלעד, Igi ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב, אתה לוקח את "לוגיקת אלכס" ("אם יש ממשלה גרועה, יש לבחור ממשלה גרועה יותר" או "אם השלטון נכשל צריך להחליף אותו אבל אני מצביע למפלגה הגדולה ביותר בממשלה האחרונה שנכשלה כישלון חרוץ" או "כחלון יוצא פוליטיקאי קטן אם הוא הולך עם נתניהו למרות שמעולם לא טען שלא יעשה זאת ומצביעיו רוצים זאת ממנו") ומחיל אותה על אחרים.

הרוב המוחלט של מצביעי הליכוד רוצים את החרדים בממשלה. הם לא שונאים אותם, הם לא חושבים שהם האויב ולכן מצביעים למפלגה האנטי חרדית היחידה בעולם. נתניהו ישתין על בוחריו אם לא יצרף אותם. אתה כנראה לא מבין את האינטרסים של כל הצדדים במערכת הבחירות הזו, אם אתה חושב שדעתך היא דעת מצביעי הליכוד.

אה, כי בוז'י לא היה מצרף את גפני ודרעי לממשלה שלו... אם בוז'י היה ראש ממשלה והחרדים היו מצטרפים אליו, זו היתה ממשלה נאורה?
    לגבי המימון של שונאי ישראל - V15, ארגוני הקרן החדשה וחקירה בסנאט על כספים אמריקאים שעברו לממן קמפיין נגד נתניהו (כולל קמפיינר של אובמה שהגיע לארץ). אני לא מתכוון יותר לבזבז זמן משום שאתה כושל בחיפוש בגוגל. ישנם מדריכים באינטרנט שמסבירים כיצד לחפש בגוגל ביעילות.

כמה מענג הוא הניצחון על ה"תקשורת" האנטי דמוקרטית... אוי נוני, כמה חבל שאי אפשר לראות את הפרצוף שלו עכשיו...

5. alexshw Member

בהחלט האינטרס של הציבור הרחב שהתקציבים ילכו לחרדים, שהמדינה תוליד ותטפח פרזיטים שיתרבו ויקשו עליה קשות בעתיד. שיכפו את חוקי ההלכה ויפגעו בחופש שלנו.
    סבבה אני לא מבין.

6. VAR Member

http://www.imageshost.eu/images/2015/03/18/11054848_10153138580166462_4083552908516137922_n.Xxx

קשר שמאלי, Super Mario ו-Dennis Bergkamp אוהבים את זה.
  7. VAR Member

יש לי הסבר מצוין בשבילך - התקשורת מכרה לכם סיפור כאילו יש מאבק במטרה להטות את תוצאות הבחירות, ואתם אכלתם את זה.
    מסקנה מתבקשת - לא להקשיב יותר לתקשורת. תצביע למי שאתה רוצה ואל תקנה סיפורים בסגנון "זה או אנחנו או הוא".

לפחות הבוקר אפשר לומר שאנשים יצאו מהסרט באופן רשמי.

Mellow29 ו-Dennis Bergkamp אוהבים את זה.
  8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, האינטרס של הציבור הוא לבחור במפלגה מהכושלות בהיסטוריה, שמציגה את עצמה ככזו שפועלת למען שוויון בנטל אבל הצליחה להוריד את גיוס החרדים בחצי תוך שנתיים של עבודה.
    חלק גדול מהחרדים מתגייסים לצבא והמספרים רק עלו ועלו עד שהמפלגה הכושלת של לפיד החליפה אותם.
    האמת, אפשר להמשיך עם שאר הטענות אבל מה שמצחיק זה שבוז'י בעצמו היה הולך איתם! אז אם החרדים ישבו בממשלה של בוז'י הם יהיו בסדר?

9. alexshw Member

לא בסדר גם. בתקופה הקצרה של הממשלה הקודמת התחילו להתניע תהליך כלשהו ששילובם בחברה וזה לא צריך לההמדד רק לפי הגיוס אלא לפי חינוך, שילוב בעבודה וגם היו צריכים לקדם שירות לאומי.
    לא ניתן לעבוד ביעילות כשכל מטרה של ראש ממשלה זה להכשיל.

Igi אוהב/ת את זה.
  10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מה שאתה אומר פה זה ששלושת הסוקרים הטו את המדגמים לפי רצונם? לא מאמין שאנשי מקצוע ברמתם יעשו דבר כזה.

Igi ו-Love Is Red אוהבים את זה.
  11. Super Mario Member

אה האמריקאים הם כבר שונאי ישראל, אוקיי.
    והמממנים של V-15 הם ישראלים ויהודים אמריקאים, אם אלו שונאי ישראל לדעתך, סבבה(דרך אגב V-15 לא קראו להצביע למחנה הציוני)
    ולא, לא רציתי שבוז'י יכניס את החרדים לממשלה, הייתי מעדיף ממשלת אחדות של הליכוד, המחנ''צ, כולנו ויש עתיד שתדאג לכל האזרחים במדינה אבל ביבי רוצה ממשלה של המחנה "הלאומי"(למרות שגפני הוא לא יותר לאומי מאחמד טיבי) אז במקום ממשלה "סוציאליסטית" לכלל הציבור נקבל ממשלה סוציאליסטית רק לסקטור מסויים, כבר היינו בסרט הזה בין 2009-2013.[/QUOTE]

12. Love Is Red Member

[/QUOTE]
    שיהיה לנו בהצלחה בקיצור....
    ממשלה של דתיים וחרדים שישתו את העוגה היא אולי ממשלה הומוגנית אבל זה לא באמת יעזור לאנשים העניים, זה רק יעזור לחרדים שיהפכו את מה שיש עתיד עשו והדתיים ביהודה ושומרון שימשיכו להיות מאושרים עם תקציבים אדירים.
    בקיצור הפריפריה שהכי סובלים מביבי בחרו בו שוב וזה טמטום...

Super Mario אוהב/ת את זה.
  13. Love Is Red Member

מה שמדהים זה שהמדגמים חזו כמעט במדויק את העלייה של נתניהו, ומינה צמח שיורדים עליה חזתה יחד עם מנו גבע 28 מנדטים לליכוד, אם זה מדגם מגמתי כנראה שהבעיה היא במי שחושב ככה.
    שני מנדטים טעות ו3 מנדטים טעות זה גם לא דבר רע בהתחשב בעובדה שמדובר על 60 קלפיות מתוך 10,000!
    הם צדקו לגביי הבית היהודי, הם צדקו לגביי יש עתיד לאורך כל הסקרים, הם צדקו לגביי הרשימה המשותפת הם צדקו לגביי מר"צ, ש"ס ויהדות התורה.
    אז הייתה טעות לגביי התחרות בין המפלגות אבל מי ישמע מדובר בטעות ענקית (אני מדבר רק על המדגמים) ממש לא טעות ענקית, מינה צמח לצורך העניין צדקה שביבי ניצח.
    אז תכבדו את האנשים שעושים סקרים, אותם סוקרים חזו את העלייה של בגין אז גם אז הם היו אנטי ימין?
    אני בטוח שמינה צמח כנראה מצביעה מרכז שמאל אבל היא ממש לא מוטה וממש לא טעתה.

14. Love Is Red Member

בוגר, מאוד בוגר...

15. VAR Member

לא מדבר רק על הסוקרים אלא גם (ובעיקר) על הסקרים. עלאק המחנ"צ מוביל 26-22... דווקא המדגם לא היה מוטעה בצורה קיצונית - החמיצו 2 מנדטים לפה ו-2 מנדטים לשם, זה לא משהו שלא קורה אף פעם, פשוט הפעם זה היה מאוד משמעותי.