בחירות 2019: פעם חמישית גלידה?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏24/12/18.

?

למי תצביע בבחירות 2019

1. הליכוד

13 הצבעות
    23.6%
  2. העבודה

4 הצבעות
    7.3%
  3. כחול לבן

17 הצבעות
    30.9%
  4. כולנו

2 הצבעות
    3.6%
  5. הימין החדש

3 הצבעות
    5.5%
  6. מרצ

5 הצבעות
    9.1%
  7. הבית היהודי/האיחוד הלאומי/עוצמה יהודית

2 הצבעות
    3.6%
  8. חד"ש-תע"ל

3 הצבעות
    5.5%
  9. ש"ס

1 הצבעות
    1.8%
  10. אחר

5 הצבעות
    9.1%
  1. סיונרה Member

@Michael Carrick זה אומר שבסוף אתה הולך להצביע למרץ?

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא. לצערי המפלגה שוב הוכיחה את ניתוקה ודחקה את השמות הראויים לתחתית העשירייה.

yonmu אוהב/ת את זה.
  3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מה ההפתעה? כתבתי על זה בעמוד הראשון של הדיון.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. סיונרה Member

אני אדיש לרוב הרשימה, אבל את השניים שבראש אני ממש לא אוהב.
    הבהרה: אני מדבר על מרץ, לא על חד"ש-תע"ל שאצלם אני אדיש לכל הרשימה.

6. DRORIKO Member

אוהדי יונייטד לא אמורים להצביע ביבי? מה חד"ש-תע"ל עכשיו? תכף יתברר שאתה אוהד ארסנל בסתר :p

7. טל. Member

מייקל קאריק,

כל האג'נדות שחשובות לך מקודמות די והותר על ידי הצמרת המשפטית, ופרקליטות המדינה, ועל ידי בית משפט עליון, ועל ידי מרבית כלי התקשורת, ועל ידי האליטה התרבותית, ועל ידי כל שאר מוקדי הכוח הלא ניתנים לבחירה במדינת ישראל - שממילא כל מרכיביהם האנושיים והנושאים בתפקידים בם - הם מבית המדרש של מוסי רז ומיכל בירן.

מקודמות, אפילו יותר מידי, אם אתה שואל אותי.
    על ידי כל הגופים החוץ-פרלמנטריים הללו.

פה אנחנו מדברים על בחירות לכנסת. ועל הזדמנות נדירה של העם להחליף את הכלומניק העייף והקשקשן שעומד בראש הרשות המבצעת במדינת ישראל.

זו מטרת העל. זו המטרה מספר 1.
    זו גם המטרה הכי ריאלית בשלב הנוכחי.

דע לך: השינויי הפרסונאלי הזה בעמדת ראש הממשלה - תאמין לי שהשינויי הזה דה פקטו ישפיע הרבה יותר על החיים שלך... הרבה יותר מעוד ח"כ אחד יותר או פחות, שיעמוד וייצווח מהספסלים האחוריים של האופוזיציה של הכנסת. ולא משנה על איזו אג'נדה הוא יצווח.

אג'נדות, כבודם במקומם מונח, אבל בסופו של יום: עם אג'נדות לא הולכים למכולת, ולא משיגים תור ל MRI, ועם אג'נדות לא עומדים בפקקים, ולא עוצרים מחבלים מתאבדים בדרך לתחנת האוטובוס.

בראש מדינת ישראל עומד כלומניק.
    שחוץ מלתת לעסק לנהל את עצמו ולהעמיק שורשים בכסא ראש הממשלה - לא עשה לא עושה ולא יעשה שום דבר.
    לא פתר לא פותר ולא יפתור שום דבר. כבר 10 שנים של פאסיביות והתחמקות והיעדר חזון, בכל נושא ובכל עניין.
    והבעיות רק נערמות.

עזוב את "האג'נדה" שנייה אחת. מייקל קאריק. בוא קודם כל נחליף אותו.
    בחירות הבאות תחזור לעסוק "באג'נדה".
    תאמין לי היא לא תלך לשום מקום.

נערך לאחרונה ב: ‏27/3/19
  8. DRORIKO Member

אני לא בטוח טל, אם ביבי הוא אפס גנץ מסתמן כאפס המוחלט. קיצר רק ביבי.

9. מזגן Member

מה שמעניין שאפילו בימיו האחרונים של וונגר בארסנל כל תומכיו השרופים ביותר (מאוהדי ארסנל) היו (עד כמה שאני הכרתי) סוציאליסטים.

10. Clichy COYG

בנוסף אצל ונגר מדיניות השכר הייתה סוציאליסטית (על גבול הקומוניסטית) - כל אפס שמגרד את הספסל כמו דיאבי מרוויח 50K בעוד שעושים את המוות לשחקן מפתח שרוצה שדרוג.

מזגן אוהב/ת את זה.
  11. טל. Member

דרוריקו,

גנץ במקרה הרע הוא אפס עם סימן שאלה.
    "אפס?"

ביבי הוא אפס עם סימן קריאה.
    "אפס!"

אנשי ימין שמצביעים לביבי זה הדבר הכי עצוב שיש. עצוב לי בשבילהם. בכנות.
    ביבי הוא בפירוש לא איש שמאל. כמובן. אבל הוא גם לא איש ימין.
    הוא סתם עציץ שמעמיק שורשים בלשכת ראש הממשלה במשך עשור שלם... איפה ומתי אי פעם ראית אותו מקדם חזון ימני כל שהוא..?

הוא סתם יושב על התחת ומתרץ: אכלו שתו לי. בג"צ לא נותן לי, אובמה לא נותן לי, התקשורת לא נותנת לי, ההוא לא נותן לי ההם לא נותנים לי.

הוא לא ימין. הוא לא שמאל.
    הוא עציץ.

העסק מנהל את עצמו. מוזר שאתה לא רואה את זה.
    איפה אתה רואה את טביעת האצבע שלו, כראש ממשלה ימני עאלק, בסוגיית הטיפול בבעייה העזתית למשל?

הכל חארטה. תתעורר. יש במחנה השמאל מרכז אנשים מעולים. טל רוסו למשל - תהיה בטוח שאת התגובה הצבאית לאירוע האחרון מעזה הוא היה מוביל הרבה יותר טוב מביבי הכלומניק.
    וגם אם משום מה אתה לא רוצה להצביע למפלגות שמאל/מרכז - אז תצביע למפלגות ימין אמיתיות.
    לא חסר כאלה.

מה לכל הרוחות אבל יוצא לך מלהצביע לביבי הכלומניק?

12. VAR Member

להדיח זו לא המילה הנכונה עבור מערכת הבחירות ההיא.
    לעולם לא נדע למה בדיוק לבני הפכה מיו"ר המפלגה הגדולה בישראל למאובן בזמן כל כך קצר, אבל לא נראה לי שזה בגלל שהיא לא הסכימה למצוץ לאלי ישי.

החדשות הטובות עבורך הן שיש לי תחושה שהמסר שלך תופס הרבה יותר חזק בעם ממה שאתה מדמיין. החדשות הרעות עבורך הן שזה בדיוק המסר שמשאיר את ביבי בשלטון. אתם מסרבים להבין שעבור הימין יש דבר אחד יותר גרוע מביבי - וזה השמאל. כמה שתשנאו אותו יותר, כמה שהתקשורת תשנא אותו יותר ותתעסק בו ובמשפחתו יותר, ככה האפקט של יחי מלך המשיח בימין יהיה חזק יותר.

אני רואה יצור כמו גנץ, שעם כל המטר תשעים ומשהו שלו ליד ביבי נראה כמו ילד מסכן, ומתקשה להאמין שקרוב למחצית מהעם, סביבות 4.5 מיליון איש - וזו האלטרנטיבה הכי טובה לביבי שהם הצליחו להוציא. אם רק חלק מהאנרגיות שאתם מוציאים על ביבי היו יוצאות על כתיבת מצע הגיוני ושפוי שלא מסתכם ב"רק לא ביבי" אז וואלה יש סיכוי שהייתם מחליפים את ביבי.

והכי קטעים זה שבכל מערכת בחירות אנחנו מקבלים את זה ביותר אקסטרים. פעם שעברה אובמה התערב כדי להחליף את ביבי עם הV15 שלו, הפעם רמטכל לשעבר וכתב במחנה לשעבר מתאחדים תחת מפלגה שהיא שום דבר, סוגרים ביניהם רוטציה, אשכרה מזכירים לי ילד חרמן בן 14 שיהיה מוכן לגעת בכל אחת, העיקר להרגיש ציצים בפעם הראשונה. מעורר רחמים בכל כך הרבה צורות.

Noam77, abcd, מזגן ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. מזגן Member

זה לחלוטין לא נכון. גנץ יכול להסב נזק רב. דווקא אצל נתניהו אתה יודע בדיוק מה תקבל, אפס נזק 100 אחוז הישרדות פוליטית. ומתן חופש לכל מיני כלומניקים כמו זה עם הג'ל והחולצה השחורה להשתולל ולהפיל את עצמם.

מעניין אותי מה הלוגיקה מאחורי לטעון שגנץ אפס? כאילו הוא גג יכול להשאיר את המצב כמו שהוא. דווקא עם גנץ יש סיכון. עם נתניהו יודוע כבר מה תקבל.

14. קשר שמאלי Member

עצוב לראות רמטכ''ל לשעבר קורס ככה תחת הלחץ

15. טל. Member

VAR

שלשום, אם תדפדף 2 עמודים אחורה, החבר yakov_y פירסם כאן בנושא הזה סרטון של הביביזם של אנשים בדרום הארץ שנופלים להם טילים על הראש והם צועקים "רק ביבי".

אני שאלתי אותו אם הוא איש שמאל, ועד היום עדיין לא קיבלתי תשובה.
    למה שאלתי אותו? -כי זו תעודת עניות לשמאל.

אני יודע על מה אתה מדבר.
    תאמין לי שאני יודע.

אבל בוא נדבר שניה דוגרי:
    איך אפשר לקבוע שגנץ נראה ליד ביבי "כמו ילד מסכן"? על סמך מה? על סמך ראיון או נאום?
    כבר כתבתי בעבר - נאומים וראיונות לא שווים ג'ק שיט. גם אם היה נותן ראיון טוב לא הייתי יוצא מגדרי וגם אם נתן ראיון רע אני לא יוצא מגדרי.
    היכולת שלו בראיונות ובנאומים - בעידן של היום - זה נתון לא מעניין.
    עד שלא נראה אותו עובד בלשכת ראש הממשלה לא נדע אף פעם מה הוא שווה.

אני רוצה אדם עם חזון שיוביל את המדינה.
    ואני חולק על מה ש מזגן כתב. כשאתה עומד במקום - אתה בעצם הולך אחורה. אין דבר כזה "לעמוד במקום". זו אשליה.
    החיים הם דינמיים. דברים מתפתחים. בעיות נערמות.

בוא אתן לך דוג' דבילית ופשטנית, אבל מדוייקת:
    זה כמו בן אדם שאומר אני לא אנקה את הרצפה, אבל אני גם לא אשפוך לכלוך.
    איזה מן דבר זה? הרי גם אם לא שופכים שום דבר - הרצפה בסוף מתלכלכת. יש אבק יש חול אנשים נכנסים יוצאים. זה טבעם של דברים. בעיות נערמות. אי אפשר לשבת כל הזמן ולא לעשות כלום.
    דרוש מעשה דרוש חזון.

אז אחד אומר בוא ננקה עם שואב אבק, והשני אומר לא בוא ננקה עם דלי ומים, והשלישי אומר לא דלי ומים יעשה בוץ ואז הבעיית לכלוך תהיה רק יותר גדולה וקשה מלכתחילה.
    ואני אומר לא אכפת לי מה נעשה רק בוא נעשה משהו.
    נעשה בזהירות לאט לאט. בוא ננסה לפתור דברים. לא יצליח? -נפנה לדרך אחרת. לא אלמן ישראל. דרך של ניסויי וטעייה היא הדרך שבה תהליכים היסטוריים קורים ומתקדמים, לאורך כל דברי הימים של המין האנושי.

ביבי הכלומניק והנהנתן מקרין קיפאון ופאסיביות על כל הדרגים שמתחתיו... ורואים את זה. רואים את הדקדנציה. את הניוון. את הפחדנות את הכסת"ח את חוסר המעוף שפושה בכל המדינה בכל החברה בכל המערכים.
    ביבי = נהנתנות וניוון.

וזה מה שיפיל אותנו... אני אומר לך זה מוכח! היסטורית! זה מה שמפיל את כולם בסוף. וזה מסוכן פי 10 מהדרך של ניסויי וטעייה.