בחירות 2020 (א'?)

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏16/1/20.

?

למי תצביע בבחירות?

1. הליכוד

14 הצבעות
    32.6%
  2. כחול לבן

13 הצבעות
    30.2%
  3. הרשימה המשותפת

6 הצבעות
    14.0%
  4. עבודה-מרצ

4 הצבעות
    9.3%
  5. ימינה

3 הצבעות
    7.0%
  6. ישראל ביתנו

0 הצבעות
    0.0%
  7. ש"ס

0 הצבעות
    0.0%
  8. יהדות התורה

0 הצבעות
    0.0%
  9. עוצמה יהודית

0 הצבעות
    0.0%
  10. אחר

3 הצבעות
    7.0%
מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבון פשוט זה לא לרמה שלו. הוא מתעסק רק בזיהוי תהליכים.

Abu George אוהב/ת את זה.
  2. VAR Member

תחזיק יותר. כשמדובר בחדלי אישים (וכולם כאלה. כל ה120), ביבי ישן בשקט ויודע שאף אחד לא יפיל אותה.

האמת אני מעדיף בחירות רביעיות על עריקה של טינופת כמו אורלי. אם היא תקבל אפילו פירור ממה שהיא תדרוש (ואין לה סיבה לדרוש פחות מהירח, אם לימין יש 60 כמובן) זה הפסד בכל מישור שאני רק יכול לחשוב עליו.

טל. אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

לא טוען לדיקטטורה. אני טוען שזה לא תקין שנאשם בפלילים יכהן כראש ממשלה שכן כל רצונו הטבעי להתחמק ממשפט ולהיאבק על החופש ועבור זה הוא עלול לפגוע במדינה.
    אני עדיין חושב שעל הנשיא לסרב להטיל עליו את הקמת הממשלה.

4. yonmu Member

איזו הודעה מלאת שנאה ורשע.
    רפי פרץ זה תת אלוף במילואים, אדם שחיבק חיילים שבאו לזרוק אותו מהבית (אחרי שהמדינה שלחה אותו לשם!) ולתת אותו לרוצחים.
    אם מבחינתך אדם ערכי כזה - וכן, הוא רואה הומוסקסואליות בצורה שונה ממך - הוא לא לגיטימי, אז משהו אצלך דפוק.

ובכלל, לדבר על דיקטטורה ארדואנית ביום שבו הבנאדם מנצח בציבור בצורה הכי דמוקרטית שיש - פשוט עגום.

@VAR מצטער אבל אני חייב להגיד את זה -
    אם נתניהו יתקע על 60 ויצטרך לשלם בטרלול כלשהו לאורלי או לפרץ או למי שזה לא יהיה - זה יהיה בדיוק בגלל מצביעי עצמה יהודית ועצמה כלכלית.

italiano אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

רפי פרץ כמו כל מפלגתו לא ערכיים, אלא סמרטוטים חסרי כל עמוד שדרה שכל מטרתם להשאיר מואשם בשחיתות על כסאו.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. yonmu Member

אל תשכח אחר כך לספר לכל העולם כמה הקמפיין של הימין הוא שיסוי ושנאה וגזענות ורוע.

אתה מטורף.

Roma אוהב/ת את זה.
  7. VAR Member

או בגלל מצביעי ליכוד ש*אשכרה מאמינים במצע של עוצמה יהודית יותר מאשר האין-מצע של הליכוד, ומאמינים באנשים שלה יותר מאשר באלה של הליכוד* שגרמו לכך שהיא לא תעבור.

8. alexshw Member

מה הגזענות פה? איפה אני מתייחס למוצאו של האיש? מוצאו לא מעניין אותי.
    אני מתייחס להתנהלות של כל המפלגה. אין להם באמת ערכים או עקרונות. אין להם אג'נדה אמיתית.

לגבי רוע? לא מעניין. קראתי לבוחרי הליכוד בהמות. אולי זה רוע. אני בסדר עם זה.

אגב אני כמובן לא תומך בעוצמה יהודית, כי זו מפלגה שבעד מדינת הלכה, אבל אני כן מעריך את עמידות שלהם על העקרונות, יותר נכון נתנו מילה ועמדו בה. אני גם כזה. אם הבטחתי מקיים, אם אני לא יכול לקיים אני לא מבטיח.

9. טל. Member

yonmu

חוץ מימינה ועוצמה שלא עברו - אין ימין בגוש הימין. ואני מאמין שאתה יודע את זה יותר טוב ממני... אז למה להמשיך בשקר הזה?
    זה לא גוש ימין.
    זה גוש ביביסטים+משתמטים דוסים.

הימין בדמות 'ימינה' זה רק לקישוט.

דרך אגב, כמו var, גם אתה חושב שממשלת ביביסטים+משתמטים ובטלנים דוסים צרה+ כמה עריקים מהשמאל (סה''כ 61 או 62 לצורך הדיון) תחזיק מעמד הרבה זמן?

alexshw ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@yonmu
    כן, כן. אחלה שרפי פרץ היה חייל מצטיין. יופי לו. נדמה לי שגם ברוך גולדשטיין היה רופא. נו, אז הטבח שהוא ביצע פתאום פחות גרוע? טיבי גם היה רופא, גם את ההסתה והשנאה שלו אני לא סובל.

פרץ הוא קנאי דתי. הדיעה שלו על הומואים ולסביות נוראית. זה לא מעניין אותי אם הוא יהודי, מוסלמי או נוצרי. סמוטריץ' כנ"ל. אפשר לא להסכים עם אנשים, אבל להגיד שאנשים חולים בגלל שהם אוהבים את אותו המין זו בושה.

11. DRORIKO Member

עזוב רגע את ההומופוביה, מדובר בדמות סתמית לחלוטין. בני גנץ הוא מיק ג'אגר לידו.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  12. טל. Member

חדלי אישים אתה צודק. אבל לא מפחדים מבחירות נוספות או בחירות בכלל - ויש להם את הבייס שלהם שלא זז מילימטר.

אני מדבר על המפלגות החרדיות. וגם ליברמן. וגם ימינה האמת.
    הם הוכיחו שהם לא מתקפלים כדי להמנע מבחירות. בחירות לא מפחיד אותם. ויש להם קהל שבויי ונאמן.

מה הבעיה שלהם לשבור ת'כלים ו להפיל ממשלה אחרי שנה?

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה הדבר שאותי מכעיס מכל דבר אחר. הליכוד וכחול לבן יכולים בקלות לשבת ביחד בממשלה. אין ביניהם ויכוחים כאלה גדולים, אבל יש איש אחד שהורס מדינה שלמה. נתניהו מחזיק המון אנשים בני ערובה, מימין ושמאל. הוא מנסה בכח להחזיק בקרנות המזבח ומצליח באומנות נהדרת לנטרל כל איום שבדרכו. אם צריך לשמור על כס המלכות שלו הוא ימכור את שרה'לה ויאיר עבור נזיד עדשים.

ערכי המוסר של ישראל הדרדרו לתהום שמעולם לא היה בו. ח"כ אחרים הורשעו בכל מיני פשעים, נשיאים נכנסו לכלא, ורק ביבי המשיח מעל למדינת ישראל. לא, לא אצלי.

14. yonmu Member

@de Middenweg
    נו יופי, אז יש נושא אחד שבו אתה מאוד לא מסכים איתו. אז זהו, תמחק את כל החיים שלו.
    היה קצין בכיר? לפח.
    מנע מלחמת אחים בזמן ההתנתקות? לפח.
    יישב את הנגב? לפח.
    הכל לפח בשם משטרת המחשבות שהחליטה שאם יש לך את העמדה של אבא שלך (כלומר של לפני 40 שנה) ביחס להומוסקסואליות - זהו, טוטאל לוס.
    אז לא. החיים לא עובדים ככה.

מפעל החיים של אחמד טיבי הוא תמיכה עקיפה בטרור.
    מפעל החיים של רפי פרץ הוא ממש ממש ממש לא מאבק בקהילת הלהט"ב.

@טל.
    הבהרתי כאן כמה פעמים - יותר משאני מצביע לימין כי אני מקווה לקבל ימין אמיתי, אני מצביע ימין כי אני מבועת מהמחשבה על ממשלת שמאל.
    עוד אוסלו של רבין או לבנון של ברק או התכנסות של אולמרט או התנתקות של שרון, וזה בלי לדבר על הסוציאליזם של פרץ ואורלי - מבעית. פשוט כך.
    אז זה לא יהיה.
    מה כן יהיה? בא נראה. אם שקד-לוין-אוחנה יעבירו פסקת התגברות - זו הצלחה ברורה.
    אם תוכנית טראמפ תאפשר סיפוח כלשהו, אפילו רק בקעת הירדן? נהדר.

ממשלת ימין-חרדים מחזיקה פה לא רע בכלל מאז 2015.
    דווקא ממשלת המרכז הלכאורה-נהדרת של ביבי-לפיד-לבני-בנט היתה הכי פחות יציבה.

Roma אוהב/ת את זה.
  15. VAR Member

החרדים יקבלו מה שהם רוצים מן הסתם, הם לא מתנגשים עם הBedürfnisse* (כבר שכחתי איך אומרים בעברית) של ביבי.

בנט והכלבה שלו כמובן ישבו בשקט כמו תוכים ולא יפילו את הממשלה אפילו אם ביבי יכנס עם אורלי לוי לרוטציה.

*עריכה: צרכים

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/20
מצב נושא:
הנושא נעול.