בחירות 2021 (א'?)

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/2/21.

?

למי תצביע בבחירות?

1. הליכוד

5 הצבעות
    12.5%
  2. תקווה חדשה

6 הצבעות
    15.0%
  3. ימינה

7 הצבעות
    17.5%
  4. יש עתיד

6 הצבעות
    15.0%
  5. הרשימה המשותפת

2 הצבעות
    5.0%
  6. ש"ס

0 הצבעות
    0.0%
  7. ישראל ביתנו

1 הצבעות
    2.5%
  8. העבודה

2 הצבעות
    5.0%
  9. הציונות הדתית

4 הצבעות
    10.0%
  10. אחר

7 הצבעות
    17.5%
  1. סיונרה Member

טוב אז מסתבר שיש לנו תקציב ל-2021

2. yonmu Member

על סמך מה הקביעה שזה אסור?

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כמה חנופה עצמית היתה לו בראיון אלוהים ישמור.
    אני ואני ואני ואני. יונית מנסה לנתח איתו כשלים בקורונה וכל מה שהוא עונה לה זה "אוי די כבר עם הנה נה נה נה הזה".
    עכשיו אין בעיה להגיד "נכון היו כשלים, כולם טועים" או משהו בסגנון, אני לא חושב שיש באמת משהו שהתנהל בתקופה הזאת בצורה מושלמת, אבל טיפה להראות שזה מזיז לך. שלא כולם הם רק חלק מהמשחק הציני.
    ראיון מביך לדעתי. גם בסנטדרטים שלו. כל פעם שלא היתה לו תשובה רצינית הוא ענה ב "ועדיין לפיד לא יכול לעשות מה שאני עושה".

LFC-Gerrard1 ו-Sturridge אוהבים את זה.
  4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מתראיין גרוע עאלק. יונית עדיין רטובה אחרי שניגב איתה את הרצפה.

5. Clichy COYG

היה ראיון גרוע של יונית, אין ספק - אבל זה לא סותר שהבן אדם מתראיין לא טוב.

מרבה לגעת בפנים בשאלות קשות, יותר מדי דבוק לדף מסרים (כמה פעמים שמענו את השם של לפיד?), עונה על שאלות במילה וחצי וישר בורח לנושאים שהוא רוצה, כמעט ולא מסתכל בעיניים של המראיין כאשר הוא עונה.

הבעיה היא שבגלל שנתניהו מגיע פעם באף פעם, אז המראיינים תמיד מגיעים עם סל עמוס בשאלות בזמן קצר ולכן לא מתעכבים איתו על כל שאלה, מה שמאפשר לו להדוף את המראיין די בקלות.

אני לא במחנה אנטי ביבי אבל אני פשוט נדהם לראות איך זה נחשב ראיון טוב. תחליף את השם בבנט או סער והיו יורדים עליו בלי הפסקה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/21
    LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  6. Scouser Member

מסכים, חבל שלא שאלה אותו גם על האין משילות בדרום בכל הקשור לבדואים ולפשיעה.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  7. italiano Member

זה לא מעניין את התקשורת.
    אותם מעניין נושאים חשובים ובוערים כמו בן גביר, יאיר נתניהו, שיחה שעשה למילצ׳ן והאם מתכוון לרוץ לנשיאות מתישהו.

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא רק זה. זה גם ראיון בהתראה של שעה, מה שמגביל את היכולת להתכונן באופן מוחלט - לרבות להיות מוכן לשקרים ולהתעמת איתם.

9. yonmu Member

נתניהו: מיכאלי קראה לא להתגייס לצבא.
    מיכאלי: "בדיקת עובדות - מעולם לא קראתי לא להתגייס לצהל".
    ראיון מוקלט בקולה: "אני חושבת שנשים בכלל לא צריכות לשלוח את הילדים שלהם לצבא... כשיש כיבוש... צריך להפסיק להיות מוכנות לשלוח ככה את הילדים לצבא בלי חשבון".

אפשר כמובן להתפלפל ולהסביר למה היא לא באמת משקרת, אבל בדיחה לקרוא לזה 'בדיקת עובדות'. כל אדם נורמלי ששומע את זה מבין שהיא קראה לא להתגייס ונתניהו צודק. לדעתי זו עוד ראיה לכך שעם כל התדמית האידאולוגית - בסוף מדובר בפוליטיקאית הרדקור. הייבוש של חולדאי ושלח היה מכוון, ואני משער שהיא בכוונה לא התאחדה עם מרצ - כדי שהם ייפלו והיא תישאר המנהיגה היחידה בשמאל.

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלק מהשקרים של נתניהו בריאיון אלה דברים שקורא ממוצע של הדיון הזה אמור לדעת להתעמת איתו עליהם - לדוגמא הטענה שיש תקציב, או שהוא הקים ממשלה עם מפלגות מרכז-שמאל רק כשלא היו לו 61 מנדטים של ימין(כמה דיונים היו על זה כאן?). מגישת החדשות הבכירה בישראל שגם סיקרה את כל האירועים האלה בטח ובטח אמורה לדעת להעמיד אותו על שקרים ברורים כאלה.

יונית לוי לדעתי ברגע שפל בקריירה. לא עשתה כלום חוץ מלהקריא שאלות אחת אחרי השניה מהדף, זה היה כמעט ברמת הריאיון בערוץ 20 רק עם שאלות קצת יותר מתקילות(שהן לא באמת מתקילות ברגע שנתניהו יכול להגיד איזה שקר שהוא רוצה ואף אחד לא יעמת אותו).

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

איתמר לוין מחדשות מחלקה ראשונה עשה בדיקת עובדות לחלק מהריאיון שקשןר למשפט של נתניהו. 100% שקר.

12. oranfu Member

מה הטעם בכלל לראיין אותו?
    הוא אומר מראש את מה שתכנן להגיד, גם כשזה שקרים בוטים בצורה קיצונית זה בכלל לא איכפת לתומכים שלו אלא פשוט עוזר לו להעביר את המסרים שרצה.

אני מבין שעד שהוא נאות להתראיין לתקשורת (ויסלחו לי שאני לא מחשיב פה את ערוץ 20) אז ההתרגשות מהמעמד מובילה את המראיינים (והעורכים) לפרוס שטיח אדום, ואני לא מצפה שלא יראיינו אותו, אבל ערך חדשותי אמיתי אין בזה. זה בעיקר חלק מתעמולת הבחירות שלו.

וכשהוא יוצר קשר עם עד תביעה מרכזי נגדו, בתיקים שגם ככה מעורבים בהם הטרדת עדים והטרדת פרקילטים אז קיים חשש אמיתי שמדובר בהדחת עד והלכת אימים עליו.
    אם באמת היה מדובר במדינה עם רשויות חוק מתפקדות - הוא היה כבר נחקר על זה.
    אבל הקונסיליירי עסוק בלטייח.

אני לא יודע מה יהיה בבחירות, סביר שיהיה חרא כרגיל, אבל עצם זה שהוא פתאום מגיע להתראיין באל-ג'זירה כחודש לפני הבחירות זה מוזר ויוצא דופן וגורם לי לחשוב שהוא מעריך שהוא צריך את זה ואם כך אז מצבו כרגע לא להיט.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  13. italiano Member

אתה שוב מתאר את השיחה שלו עם מילצ׳ן כעבירה על החוק.
    אפשר לדעת על סמך מה אתה טוען את זה?באמת שואל, לא מבין בזה.
    ובלי קשר סתם עבר בראשי שאם נתניהו היה רוצה להעביר לו מסר, לאיים עליו או מה שעובר לך בראש - כנראה היה עושה את זה דרך צד שלישי ולא מתקשר אליו ישירות בעצמו, לא?

ואם מותר לו וזה חוקי אז מה הטענה בעצם?הם חברים, בגלל המשפט אסור להם לדבר בכלל במשך כמה שנים?

14. Clichy COYG

אל ג'זירה 12 זה הערוץ היחידי שהוא מעריך, ולכן הבן שלו צופה אדוק של כל התוכניות שלהם. הוא מעניק להם בלעדיות (מרציאנו, דנה וייס, אתמול) והם מתעסקים בו בלי סוף (לרע אבל גם לטוב) מה שטוב לו תקשורתית.

על שאר הערוצים הוא משתין בקשת.

yakov_y, Sturridge ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  15. oranfu Member

חייל של אבוטבול הופך לעד מדינה נגדו.
    לפני תחילת המשפט, אבוטבול מתקשר לאותו חייל לאחל לו חג שמח ושהוא אוהב אותו ואת משפחתו.
    סה"כ הם חברים כבר מאז שאבוטבול הפך להיות ראש משפחה, מה הבעיה להתקשר לחבר?