בחירות 2021 (א'?)

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/2/21.

?

למי תצביע בבחירות?

1. הליכוד

5 הצבעות
    12.5%
  2. תקווה חדשה

6 הצבעות
    15.0%
  3. ימינה

7 הצבעות
    17.5%
  4. יש עתיד

6 הצבעות
    15.0%
  5. הרשימה המשותפת

2 הצבעות
    5.0%
  6. ש"ס

0 הצבעות
    0.0%
  7. ישראל ביתנו

1 הצבעות
    2.5%
  8. העבודה

2 הצבעות
    5.0%
  9. הציונות הדתית

4 הצבעות
    10.0%
  10. אחר

7 הצבעות
    17.5%
  1. VAR Member

הלוואי שמזרחים היו אוהבים את עצמם ואת המשפחות שלהם יותר ממה שהם שונאים אשכנזים/רוסים.

oranfu ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברגע שאתה ח"כ ימני ממוצא לא אשכנזי אתה אוטומטית הופך בתפיסה הציבורית לאידיוט על גבול הקוף, קוראים לזה מורשת ארץ נהדרת שחלחלה את זה נהדר לציבור לאורך השנים וגם אנשי שמאל אמיתיים מהקיצון אומרים זאת. לעומת זאת אם תהיה מתבהם מהשמאל שמגיע מהמקומות הנכונים ספק אם יתייחסו אלייך בכלל, מישהו זוכר את רוזנטל או זנדברג מקבלים חיקויים בארץ נהדרת אחרי השתוללות שלהם בכנסת או אחמד טיבי ששנים מתנהג כמו בהמה בכל פעם שלא מלטפים אותו בראיון? תראו למשל למה הפכו את מירי רגב, הקצינו את הדמות שלה בצורה כזאת שקשה להאמין שאין שנאה עמוקה מאחורי זה, ראיתי את מספר 2/3 של לפיד, ברביבאי, היא לא פחות מתלהמת ממנה וצרצרים כמובן.

אגב מירי רגב, מלבד קרובי משפחה עם קשרים נהדרים לצמרת המפלגה הנאצית במה היא פחות טובה למשל מראשת הממשלה הפוטנציאלית מרב מיכאלי? עולה עליה מבחינת השכלה, קריירה צבאית, עשייה פוליטית ובניגוד למיכאלי גם הקימה משפחה, מי נתפסת כראויה יותר בציבור אתם כבר יודעים.

italiano, Roma, abcd ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. alexshw Member

כולנו יודעים איך היא עשתה קריירה צבאית. וגם את התואר שלה אפשר להכניס לתחת. עשתה תואר למראית עין כי זה מה שהיה דרוש כדי שתגיע לדרגה מסוימת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע בוא תספר לי מר אלכס שיודע הכל ובטוח בהכל.

Roma אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

אין למירי רגב שום יכולת שכלית כדי שתגיע לדוברות צה"ל כי היא באמת ראויה לכך.
    הייתה שטיח.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכרגיל אתה כותב דברים בשיא הביטחון כאילו הם אמת לאמיתה ללא שום ביסוס.

Maccabi Diamond, italiano ו-Roma אוהבים את זה.
  7. סיונרה Member

וואו, איזה קטע הזוי זה שהתנהגות מגעילה היא לא רק מנת חלקם של מזרחים. מי היה מאמין?!!?

Sturridge, Jese ו-Lebron אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

חי מספיק שנים. בכל אופן להתהדר בתארים אקדמיים של מי שמגיע לדרגות סגן אלוף ומעלה זה מגוחך.
    זה לא כמו לעשות תואר באזרחות.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו וזו הנקודה, אבל התנהגות מגעילה של מי זוכה ליותר הדהוד בתקשורת? אתה לא תודה בזה למרות שאתה יודע.

Maccabi Diamond ו-Roma אוהבים את זה.
  10. סיונרה Member

אני לא עובד בתקשורת אז אני לא צריך להגן עליהם. מנגד, אין שום סיבה להגן על אנשים מגעילים ובהמות רק בגלל שהם מזרחים, זאת הנקודה שלי. אני מניח שרוב האנשים שאני מכיר הם מזרחים (אין לי מושג מה המוצא של כל אדם שאני פוגש לכן אפשר רק להניח) ואף אחד שאני מכיר לא מתנהג ככה.

11. Clichy COYG

לא הבנתי למה העובדה שהיא הקימה משפחה רלוונטית לדיון.

Sturridge, Jese, oranfu ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  12. Lebron Member

מי אמר שמרב מיכאלי ראש ממשלה בפוטנציה? לא חושב שאפילו בן הזוג שלה חושב שהיא מתאימה לתפקיד הזה.

האם מישהו אמר שכל מזרחי מהימין בהמה או אידיוט? אתה כל הזמן מייצר אנשי קש. אני לא חושב שאוחנה וגמליאל בהמות או אידיוטים, אני אמנם לא מת עליהם אבל מעולם לא חשבתי עליהם כך.

תתפלא, אבל אני לא חושב שגם מיקי זוהר כזה אידיוט. הוא פשוט חלאה נטולת מוסר. זה שיש גם אשכנזים ושמאלנים חלאות זה לא סותר. נראה לך שאני חושב דברים טובים על עופר כסיף, אחמד טיבי, או תמר זנדברג?

ההבדל הוא שזוהר ורגב היו בכל הממשלות האחרונות, אז מן הסתם הם לוקחים יותר תשומת לב מח"כים לא רלוונטים באופוזיציה.

oranfu, שי ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  13. LFC-Gerrard1 Member

בערך 5% ממה שנאמר פה רלוונטי לדיון.
    לאנשים כאן יש דימיון מאוד פורה ודרך יצירתית לבכות על גזענות שכמעט אף אחד לא מודע שהיא קיימת חוץ מהם ועוד כמה מוזרים כמו אב"ח.

אם לצחוק על בהמות כמו מירי רגב ואסנת מארק זו גזענות, אז נו, שיהיה. אני חושב שהן מספיק מביכות את עצמן בשביל שלכולם יהיו מספיק סיבות לצחוק עליהם. בחיי שאני לא זוכר את הפעם האחרונה שהתעניינתי מאיזה מוצא איזהשהו פוליטיקאי (או כל אדם באשר הוא) כשניסיתי לגבש עליו דיעה.

מירי רגב היא אישה עלובה ומבינים את זה מהשנייה הראשונה שהיא פותחת את הפה, הרבה לפני שיודעים מאיזה מוצא היא.
    מאי גולן היא גם דוגמא נהדרת. אין לי מושג מאיזה מוצא היא... מעניין כלפי מי אני גזען הפעם.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי מדובר באישה שמתנגדת למוסד המשפחה, תומכת באפליה נגד גברים ובמיוחד גברים גרושים שהם מהאנשים החלשים ביותר בחברה וכל זה נובע לטעמי מכך שהיא בעצמה בחרה לא להקים משפחה. מדובר באישה מסוכנת ולכן חשוב לציין זאת.

Maccabi Diamond, italiano ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  15. Roma מנהלים

ערך המשפחה ויוצאי עדות המזרח? אם יש משהו אחד שאין ספק לגבי זה ערך המשפחה אצל יוצאי עדות המזרח.
    לא יודע איך דחפת את הרוסים למשוואה, העלייה מברית המועצות בשנות ה-90 סבלה וסובלת מאפליה בדיוק כמו יוצאי עדות המזרח ואתיופיה.

---

אפשר להפוך את הטענה שלך, אם לא היה אפליה לא היה שנאה*. *אין שנאה אישית אלא יותר לשלטון הקודם וממשיכיו. כמובן שעוד מספר שנים שכל החברה כבר תתערבב באופן סופי ודור המופלים ייעלם זה גם ייעלם, לפחות כך אני מאמין.