בחירות 2021 (א'?)

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/2/21.

?

למי תצביע בבחירות?

1. הליכוד

5 הצבעות
    12.5%
  2. תקווה חדשה

6 הצבעות
    15.0%
  3. ימינה

7 הצבעות
    17.5%
  4. יש עתיד

6 הצבעות
    15.0%
  5. הרשימה המשותפת

2 הצבעות
    5.0%
  6. ש"ס

0 הצבעות
    0.0%
  7. ישראל ביתנו

1 הצבעות
    2.5%
  8. העבודה

2 הצבעות
    5.0%
  9. הציונות הדתית

4 הצבעות
    10.0%
  10. אחר

7 הצבעות
    17.5%
  1. סיונרה Member

תבין לבד כמה נמוך ראש הממשלה שלך מוכן לקחת את המדינה כשממשלה כזאת תהיה שיפור ניכר על הגועל נפש שהולך עכשיו.
    אהבתי את השימוש בבניין סביל "ממשלה משותקת". סתם ככה מהאוויר פתאום היא נשתתקה. זה לא שמישהו סירב להעביר תקציב, או למנות שרים, או לקדם נושאים שיכולים לשפר את איכות חייהם של אזרחי ישראל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. italiano Member

שיפור או לא אנחנו נגלה בחודשים הקרובים.
    אני מוכן להתערב שקרקס ביבי-גנץ זה החימום של הקרקס שהולך להיות בממשלה הזו.

3. DRORIKO Member

אמנם מלפני יומיים אבל קפץ לי הרגע בפייסבוק. ניצן הורוביץ כבר חוגג את הקמת ממשלת השינוי עם פוסט ארוך שבו הוא פורש את כל מטרות הממשלה מבחינתו. הסוגיה הפלסטינית לא מוזכרת בכלל.

4. סיונרה Member

הפלסטינים לא צריכים לעשות כלום, את 99% מהנזק אנחנו נעשה לעצמנו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

לפעמים זה נראה שאתה לא מבין על מה אתה מגיב אלא רק מנסה לצאת שנון.

הנקודה שלי היא שנראה שהסוגיה הפלסטינית ירדה סופית מהשולחן ואפילו מרצ, שהפלסטינים תמיד היו הדגל הראשי שלה, הפנימה את זה. שים לב שהורוביץ מדבר פה על כל נושא שבעולם בערך, עד מערך בריאות הנפש הוא הגיע, רק לא על הפלסטינים. אני לא יודע אם ביום ראשון ביבי יפסיד או לא, אני כן יודע שהימין ניצח.

6. רוברטו באגיו31 Member

דרור, אפשר להגיד על השמאל הרבה דברים רעים ושליליים, טיפשות וחוסר בנחישות זה לא אחד מהם .
    הורוביץ לא מדבר כרגע על הקמת מדינת טרור ערבית בשביל לא לעצבן את השותפים החדשים בנט ושקד ולתת להם הרגשה טובה שהאידאולוגייה החדשה של 2 הנוכלים "לא להתעסק באידואלוגייה" באמת מחוברת למציאות .

אני מעריך שתוך 60 יום לאחר הקמת ממשלת הזדון והבגידה הזאת, הרוב השמאלני בעידוד תומכי הטרור יתחילו לבחוש ולחתור תחת בנט ולתת לגיטימציה לאט לאט לגירוש יהודים ועקירת יישובים והחזרת המשא ומתן עם אבו מאזן להקמת מדינת טרור .

בנוסף לכך, תתכוננו למבול של עתירות של ארגוני שמאל לפינוי יישובים יהודיים בטענה שהם יושבים על קרקע ערבית, להצעות חוק פרוגרסיביות ואנטי יהודיות, למתן לגיטימציה לשוברים שתיקה ובצלם ועוד קידום אידאולגיית שמאל קיצונית.

בואו לא נשכח שבזכות בנט המנוול, מיכאלי הולכת להיות שרה לביטחון פנים וחברה בוועדה למינוי שופטים, ובאופן מובהק לשמאל הולך להיות רוב בוועדה הזאת .

ואיך בנט ייתרץ את מעשה הנוכלות שלו ?? בטענה האידיוטית "אבל ביבי" .

7. DRORIKO Member

לא סותר את מה שאני אומר. ברור שהורוביץ בתוך תוכו רוצה משא ומתן עם הפלסטינים אבל הוא גם הוא יודע שבמציאות הפוליטית הנוכחית זה בלתי אפשרי ומוכן לשים אטם על האף ולהיכנס לממשלת ימין(כן חברים בנט, סער וליברמן זה עדיין ימין, גם אם לא קוראים להם ביבי). לא יודע מה יקרה ביום שלמחרת אבל לתחושתי זה יהיה כמו שהעבודה היתה תחת ביבי. אתה אומר שמרצ והעבודה ידחפו לפינוי התנחלויות, אבל אתה שוכח שגם לבנט וסער שנמצאים בעמדה טובה יותר בממשלה יש את הבייס שלהם. ככה שאו שמרצ-העבודה ישבו בשקט, כמו שאני מעריך שיקרה, או שהממשלה הזאת תיפול.

לגבי מירב מיכאלי, יכול להיות שהיא תהיה גרועה בתור השרה לביטחון פנים, היא לבטח לא תהיה גרועה יותר מהשר הנוכחי. מה שראינו בערים המעורבות ובנגב אומר הכל. אגב גם בדרום תל אביב המצב לא טוב יותר, למרות הסיבוב דאווין שהוא עשה שם בתחילת הקדנציה. אגב גם לא ראיתי שכשהליכוד החזיק בועדה למינוי שופטים זה השפיע במשהו על בג"ץ, הוא רק הפך לאקטיביסטי יותר תחת ביבי.

8. קשר שמאלי Member

ליברמן לא ימין, לא שמאל ולא מרכז, הוא נוכל פוליטי ותו לא

Abu George, Nigel de Jong ו-italiano אוהבים את זה.
  9. DRORIKO Member

אני בכל מקרה לא רואה אתה הממשלה הזאת מפנה התנחלויות. בכל מקרה, לא בטוח שהיא תקום בכלל. כרגע לפי הדיווחים בנט "צריך להחליט עד יום שני".

10. רוברטו באגיו31 Member

תראה, אני מסכים שאוחנה הוא שר גרוע לביטחון פנים והוא לא מתאים לתפקיד הזה, אבל בסופו של דבר צריך לזכור דבר אחד :
    בנט ושקד לאורך שנים מבקרים את נתניהו בחוסר המשילות שלו בנושאי פנים - מערכת המשפט, דרום תל אביב והרפיסות אל מול האוייב הערבי מבפנים ומבחוץ.
    לאורך שנים 2 הנוכלים האלו מציגים את עצמם כ"אלטרנטיבה ימנית" לנתניהו והליכוד, ועכשיו מה התירוץ שלהם להקמת ממשלת הזדון הזאת ??
    שגם ביבי שקרן כמוהם, שגם ביבי לא קידם מדיניות ימין כמו הממשלה העתידית שלהם, ובעצם כל הכישלונות של ביבי לא יותר גרועים מממשלת הכישלון הזאת.
    אז אם אתם לשיטתכם עושים בדיוק מה שביבי עשה, למה ביקרתם אותו כל כך הרבה שנים??

11. italiano Member

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ימשיך להזיק למדינה גם מאופוזיציה. בטח ישתף פעולה עם אבו שחדה.

13. Scouser Member

"לאתגר" את בנט עם הצעות חוק ימניות זה טוב ויפה, אבל קצת מגוחך כשזה מגיע ממפלגת השלטון ב12 שנה האחרונות.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

14. סיונרה Member

זה הדבר הראשון שנתניהו עושה שקצת מגוחך בתקווה שהמעריצים שלו מספיק טיפשים כדי לא להבין?

15. רוברטו באגיו31 Member

אכן מגוחך, אבל יותר מגוחך יהיה לראות את בנט, שקד, גדעון ואלקין מתנגדים לפסקת התגברות, הסדרת ההתיישבות הצעירה, החזרת זכות העמידה וחוק לשינוי בחירת השופטים.

באמת יהיה מצחיק לראות איזה תירוץ הנוכלים האלו ייתנו למה הם מתנגדים לכל מה שהם הטיפו אליו ב 8 השנים שהם בפוליטיקה .

נחכה ונצחק .