בחירות 2021 (א'?)

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/2/21.

?

למי תצביע בבחירות?

1. הליכוד

5 הצבעות
    12.5%
  2. תקווה חדשה

6 הצבעות
    15.0%
  3. ימינה

7 הצבעות
    17.5%
  4. יש עתיד

6 הצבעות
    15.0%
  5. הרשימה המשותפת

2 הצבעות
    5.0%
  6. ש"ס

0 הצבעות
    0.0%
  7. ישראל ביתנו

1 הצבעות
    2.5%
  8. העבודה

2 הצבעות
    5.0%
  9. הציונות הדתית

4 הצבעות
    10.0%
  10. אחר

7 הצבעות
    17.5%
  1. רוברטו באגיו31 Member

הוא יודע ומבין טוב מאוד את "הטענות" של תופרי התיקים האכזריים, ולא רק הוא .
    מי שאוכל את המסרים זה אתה שצופה בגיא פלג השקרן וגליקמן השופר של מערכת המשפט .

לעצם העניין : גם הפרקליטות שינתה את כתב האישום מ "סיקור אוהד" ל "סיקור מוטה" מכיוון שגם הם מבינים שלא היה שום סיקור אוהד לנתניהו .

הפרקליטות חתמה על הסכם עד מדינה עם שקרן כרוני כמו ישועה ( שמודה בעצמו שהוא שקרן ) שטען שהפעילו עליו לחצים בלתי סבירים, ומה שמסתבר שהוא זה שהפעיל לחצים על אחרים והוא המושחת הכי גדול שהיה באתר וואלה .

לא היה שום סיקור מוטה לטובת נתניהו,ונזכיר לך שנתניהו בתור שר תקשורת היה חותמת גומי לחתימה על המיזוג של יס ובזק, וזה רק לאחר שכל גורמי המקצוע אישרו את המיזוג הזה .

ולעניין אחר :

איזה אפס מאופס האורבך הזה, הרי גם הוא מבין שהממשלה המסתמנת היא אסונית למחנה הלאומי ולמדינת ישראל, ועדיין הוא מתכוון להצביע בעד . ולמה זה ??

1. הוא לא רוצה לעצבן את החבר שלו בנט ולפגוע בחברות איתו ( העיקר שהליכודניקים הם "עדר" עיוור שהולך אחרי המנהיג בכל מצב ) .
    2. הוא מפחד מתגובת השמאל התקשורתי והמשפטי שיעבירו אותו 7 מדורי גיהנום כפי שעשו לשיקלי האמיץ .

אתם מבינים את האבסורד ??

החסרי עמוד שדרה האלו מפחדים יותר מהתקשורת ומתוך הפחד הזה אין להם בעיה שמדינת ישראל תישרף .

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/21
  2. Roma מנהלים

הטענות לא לליברמן אלא למערכת אכיפת החוק. אנספור פרשיות סביבו וכלום? נשמע לי קצת מוזר.
    מזה לא ראוי להיות חלק מהממשלה? ברור שהוא ראוי, הוא נבחר על הציבור ובחרו להקים איתו ממשלה. הטענה היא למי שבחרו להקים איתו ממשלה ומדברים על שחיתות בו זמנית.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעולם אופטימלי, ליברמן לא היה חלק מהממשלה הזו. במציאות, אי אפשר להקים אותה בלעדיו. וטוב ליברמן שבהחלט יש עליו עננה, אבל זוכה בבית משפט ולא מהלך אימים על מערכת המשפט, מראש ממשלה שכן עושה את זה ומזיק למדינה בקביעות לטובתו האישית.

מה לעשות, צריך להתפשר. בלי פשרות, אף פעם לא היו מוקמות קואליציות - גם בתקופות פחות קריטיות מהנוכחית.

4. LFC-Gerrard1 Member

תשמע חביבי זכותך לא להאמין במשטרה, בבתי המשפט, ביועמ"ש ובכל אחד אחר (לא בציניות בכלל.)
    יכול להיות שמערכת המשפט כאן רקובה. לא יודע, לא מספיק מבין בזה ולא חווה דיעה. אבל עד שיקום פה איזהשהו מנגנון אחר אני בוחר להיצמד למה שאפשר. זה היה נכון לפני שידעתי מה זה פוליטיקה וזה נכון גם אחרי. ככה זה עובד מבחינתי במדינת חוק.
    מה שיש כאן בסופו של דבר זה ממשלה שמכהנים בה שלושה בכירים (שני שרים וסגן שר) מורשעים בפלילים.
    בממשלת השינוי המוצעת אין אחד כזה. ואם יהיה, שיעוף קיבינימט. זה עד כדי כך פשוט.

אני רק אבהיר שזו בכלל לא הייתה הנקודה של ההודעה המקורית שלי. אלא האכפתיות המזוייפת של דרוריקו לגבי שחיתות.
    אני אגב בכלל לא מחכה להכרעות בתיק נתניהו. כאילו, ברור שזה יעניין אותי ואני אתעדכן אבל תאמין או לא, אין לי טיפת אכפתיות אם הוא ייצא אשם או לא. מאחל לו (כמו לכל אדם) שאם הוא זכאי, שייצא כזה ושיניחו לו לנפשו. הדיעה שלי היא כזו: לדעתי נאשם בפלילים לא יכול להיות ראש ממשלה עד שיסתיים משפטו. עם זאת, אם הרוב רוצה אותו בתור ראש ממשלה (כמובן עפ"י חוקי המשחק במדינת ישראל) והוא מצליח להקים ממשלה, אז הוא צריך להיות ראש ממשלה. כלומר אני אחשוב שרוב העם טועה, אבל מקבל את הכרעת הרוב.

נכון להיום, נתניהו לא מצליח להקים ממשלה. הכדור עבר לצד השני. Fair Game.
    אני מסרב להיגרר לקיצוניות והדרמטיות ההזויה ששולטת בישראל בשנתיים האחרונות מכל קצוות הקשת הפוליטי.

italiano, alexshw ו-Roma אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

הוא לא צריך, הוא מעלים את העדים לפני.

6. DRORIKO Member

שהטיקט היחיד של הרל"בים זה התיקים של ביבי אבל אין להם בעיה עם ליברמן. כולל עוכרי הדין שמחאו כפיים לו כפיים בהמוניהם. אין ספק שלחזירים הנהנתנים האלה היה נורא קשה תחת שלטון ביבי. נורא קשה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אז מה, אם סעיף השוחד בתיק 4000 נופל, ביבי צדיק? לפני הקורונה עוד היו אנשי ימין שסתמו את האף בשביל להצביע ליכוד. ולי הקומבינות שלי ביבי עדיין מסריחות.
    ולא צריך לספר לי על ליברמן. כן, הוא מושחת וכולם במערכת הפוליטית יודעים עליו וידעו על אולמרט וידעו על קצב. ועכשיו יהיה לנו גם נשיא שכולם יודעים עליו.

8. DRORIKO Member

הכל בסדר חבר, רק אל תחפרו לי בבלפור על כמה שביבי מושחת ותרוצו להתחבק עם ליברמן. זה פתטי.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  9. קשר שמאלי Member

10. Lebron Member

אני רוצה שביבי ילך הביתה לא בגלל התיקים, אלא בגלל השלטון הממושך, פולחן האישיות, מנגנון התעמולה מעורר הבחילה, אסופת האפסים הלקקנים שהוא מקדם על חשבון איכות כדי להישאר "ענק בין גמדים", הברית עם החרדים והחרד"לים שנוגדת את האינטרסים שלי כחילוני וכליברל, המשפחה המטורללת, ההיאחזות המגלומנית בשלטון בכל מחיר והיותו אישיות מאוסה, יהירה, זחוחה, נכלולית ובלתי נסבלת באופן כללי.

ליברמן מושחת ואופרטוניסט ומעולם לא חשבתי לתת לו את הקול שלי בניגוד אליך. סביר להניח שאם הוא היה ראש ממשלה בעל כח פוליטי כמו נתניהו הייתי רוצה יעוף באותה מידה, אבל הוא לא. המקסימום שלו זה 8 מנדטים. ולכן היחס אליו לא שווה ערך כמו מי שהיה ראש ממשלה ב-12 השנה האחרונות ברציפות.

בכל מקרה, יש סיכוי לא רע שהוא יהיה שר אוצר טוב מהאחרונים שמילאו את התפקיד כי הוא לא נתון לחסדיהם של כל מיני ועדי עובדים וקבוצות אינטרסים כמו שני קודמיו כך שהוא יכול לעשות צעדים כלכליים נדרשים ולא פופוליסטים. לא בטוח, אבל אפשרי. בכל מקרה רולניק צודק שזה היה טמטום להביא לו את האוצר וועדת הכספים, לא היה לו שום שוט, זה לא שהוא היה הולך פתאום עם ביבי.
    שקד בתפקיד הזה הייתה עדיפה.

Jese, Sturridge, Bitcoin ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  11. קשר שמאלי Member

הם המושחתים האמיתיים.

italiano אוהב/ת את זה.
  12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שששששש. רק ישראל היום זה פלילי, כל השאר סבבה אגוזים.

13. Roma מנהלים

בנוגע לליברמן ועסקנים תרשה לי לגחך, לפי הדיווחים ליברמן מקושר הרבה יותר למוקדי כוח בחברה הישראלית מביבי.
    לא סתם התעקשות היחידה שלו בזמנו בממשלה עם ביבי זה מינוי יהודה וינשטן ליועץ המשפטי לממשלה שכמובן הוציא אותו בקומבינה שסגר לו את התיק, אפילו יועצו לשעבר חשף זאת.

אח"כ מתפלאים שאנשים לא מאמנים במערכת אכיפת החוק.

אם להגיד את האמת, כולם נתונים ללחצים מגורמים שונים, למעשה כולם מושחתים ברמה מסוימת, כנראה שליברמן זה הרף הגבוהה(לפחות עבורי) ויש כאלה שברף נמוך יותר. מספיק להציץ בעדות ישועה לראות איך כל הביצה הזאת מתנהלת וכמובן בתהליך מינוי הנשיא\ה הבא\ה.
    תן לי ואתן לך קלאסי.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  14. Lebron Member

בפעם האחרונה שבדקתי מוזס עומד לדין פלילי על שוחד כי יש ראיות בדמות הקלטה שלו מציע עסקת שוחד, בעוד המו"ל של ישראל היום (אז שלדון, היום מרים) מעולם לא נחשדו, כי אין ראיות לעבירה פלילית.

15. Lebron Member

אין לך ויכוח איתי על זה שליברמן מושחת והייתי שמח לראות אותו עף מהמערכת הפוליטית. בכלל, הייתי שמח לעשות ריסט, להעיף את כל 120 הח"כים ולהתחיל מחדש. אבל יש מציאות, ובמציאות הזאת יש לו בייס קשיח של עולי ברית המועצות.

אני עדיין חושב שיש סיכוי שיעשה צעדים כלכליים חיוביים ולא פופוליסטים בניגוד לכץ ומכחלון, כי הבייסשלו איתו לא משנה מה יעשה. אין לי ציפיות גבוהות, אבל יותר גרוע מהשניים האחרונים לא יכול להיות. אם הוא ימשיך במדיניות המופקרת של קודמיו אני אבוז לו אפילו יותר מלהם, אבל אני נותן לו ימי חסד בתפקיד, בדיוק כפי שנתתי לנתניהו וגנץ אחרי שחתמו על ממשלת אחדות.

שי, חייל שוקולד ו-Roma אוהבים את זה.