בחירות 2021 (א'?)

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/2/21.

?

למי תצביע בבחירות?

1. הליכוד

5 הצבעות
    12.5%
  2. תקווה חדשה

6 הצבעות
    15.0%
  3. ימינה

7 הצבעות
    17.5%
  4. יש עתיד

6 הצבעות
    15.0%
  5. הרשימה המשותפת

2 הצבעות
    5.0%
  6. ש"ס

0 הצבעות
    0.0%
  7. ישראל ביתנו

1 הצבעות
    2.5%
  8. העבודה

2 הצבעות
    5.0%
  9. הציונות הדתית

4 הצבעות
    10.0%
  10. אחר

7 הצבעות
    17.5%
  1. איזה_עפולאי Member

זה כמו להגיד שיש לה עקרונות למעט המקרים החריגים.

2. yonmu Member

@איזה_עפולאי כלומר שהיא אדם בוגר עם חשיבה מורכבת יותר מאשר 'רק <ערך_כלשהו>'? כן.

3. Clichy COYG

@yonmu
    קודם כל זו הייתה יותר אמירת ייאוש מאשר אמירה מבקרת. ברור לי שיש שיקולים פוליטיים.

אבל זה רק מה שבנט ושקד אומרים בגלוי (כי צריך את הקול החקלאי). אם זה מה שהם אומרים בגלוי איזה עוד דברים "לא ליברליים" הם יעשו באופן סמוי?
    עכשיו ייאמר לזכות בנט שבמשרד הכלכלה הוא כן ניסה לקדם דברים בכיוון, אבל הבעיה שזה פינאטס יחסית לדברים המהותיים.

ויכול להיות שהבעיה היא לא (רק) בפוליטיקאים אלא בהרכב ואופי האוכלוסייה בישראל, בטח ביחס למדינות מערביות אחרות. ההתייחסות לדת ומדינה, לכלכלה ולנושאים אחרים היא שונה לגמרי.

4. VAR Member

להשמיד את זכרון יעקב לא נשמע לך כמו הסתה לאלימות?

5. איזה_עפולאי Member

חשיבה מורכבת מובילה לעקרונות. במיוחד במיוחד אם אתה ליברל כלכלי. אותה חשיבה מורכבת מובילה אותך להבין שכדי שזה יעבוד הכל צריך להיות ליברליזם כלכלי ולא הכל חוץ מחקלאות. הבעיה בסבסוד שם זהה לבעיות בכל סבסוד אחר.

*אני לא ליברל כלכלי.

6. yonmu Member

@איזה_עפולאי
    חשיבה מורכבת מובילה לעקרונות. עקרונות ברבים, ולא אחד. חופש זה עקרון אחד, וכשהוא מתנגש בעקרון אחר - עושים פשרות.
    חשיבה ילדותית אומרת שאם אני בעד ליברליות כלכלית אז אני נגד כל סבסוד בעולם.

7. איזה_עפולאי Member

יכול להיות שזה ילדותי. אבל זה אומר שליברליזם כלכלי ילדותי.

״אני בעד חופש כלכלי. אני בעד ועדים בכל חור שקובעים כל דבר הקשור בעובדים.״ ===> אני ליברל עם חשיבה מורכבת ולא ילדותית.

8. Mario Balotelli1989 Member

הסתה זה לקרוא או לעודד אנשים לבצע מעשה מסוים, היא לא קראה לאף אחד להשמיד את זכרון יעקב אז לא זה לא הסתה.
    זה כמו שאני אגיד שאם הייתי יוזם תרחיש אפוקליפטי הייתי משמיד את אור יהודה כדי שלא הייתי מגיע אליה כשעליתי לארץ אלא הייתי מגיע לת''א.
    זה הסתה לאלימות?
    זה בערך מה שהיא אמרה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/21
    oranfu אוהב/ת את זה.
  9. סיונרה Member

הסרטון של שקד עושה עבודה מצויינת בלחשוף אוהדי ליכוד שטוענים שהם "ליברלים שבחרו בליכוד". עם כל מה שהולך במפלגה, להתפס לאיזו אמירה לש שקד בעד קבוצת הלחץ אולי הכי מסכנה שיש בישראל כאילו היא איזה סטאלין מראה יותר על הדובר מאשר עליה.

10. DRORIKO Member

אלוהים ישמור איזה בכיין. בבחירות האחרונות התקשורת עשתה הכל למענו חוץ מלהגיד "תצביעו כחול לבן בקלפי"(או שאולי היא עשתה גם את זה אבל פספסתי) אז עכשיו הוא מתבכיין שהיא "רדפה אותו שנתיים"? ועוד מדבר על בני משפחתו? מי בכלל הזכיר אותם בתקשורת? מה הוא כל כך בפאניקה שהוא כבר מתחיל להזות דברים?

Roma אוהב/ת את זה.
  11. yonmu Member

למה אולי הכי מסכנה?

העובדה שרק-לא-ביבי לא מצליחים ליצור אפילו לחץ מספיק כדי לגרום לנמושה כמו גנץ לפרוש אומרת די הרבה על היכולת לשתף פעולה שם.
    מיכאלי עשויה להרוג את מרצ וזה לא מעניין, רעמ בריצה שנראית חסרת סיכוי, גנץ עם רגל מתחת לאחוז החסימה - וצרצרים.
    גם אם רקביבי+בנט לא יגיעו ל61 - אני משער שנתניהו ימצא את העריקים התורניים כדי להרכיב קואליציה. עם כל הכבוד לאלקין ומאיר כהן, אין בצד השני אנשים שיעשו פוליטיקה טובה מספיק עם הקלפים החלשים מדי האלה.

12. yakov_y YNWA

@DRORIKO
    מעניין ממי בני גנץ למד את הדברים האלה, רק שיעבור להאשים עיתונאי אחר כי אמנון כבר תפוס.

רק נזכיר לגנץ שבבחירות 1 הוא קיבל תוכנית אצל אילנה דיין בעובדה על יום הבחירות עצמו, מעניין אם גם שם התלונן.

13. italiano Member

נו, זה לא נתניהו/הליכוד זה לא מעניין.
    לפיד, הלא מסיט והמאחד, לא מכחיש - להפך.
    העיקר קורא לעצמו יהודי ציוני, מספר סיפורים על סבא שלו שהיה תלמיד חכם בהונגריה. זה לא מפריע לו לאיים להעיף חנוכיות מצמתים וכיכרות כי תומכים ביריבים שלו ולא בו. היטלר היה גאה.

״אני אמשיך להילחם בכל דרך כדי שאף גורם לא יתן יד לגזענות, להסתה, ולפילוג נוסף בעם ולא יתמכו בכהניסטים המאיימים על שלמות עם ישראל.״

האיש שפוסל את נתניהו מטעמים אישיים, את מפלגת הציונות הדתית והחרדים(אלא אם יהפכו לחילונים, אז הוא מוכן לקבל אותם) מטעמים גזענים/אנטישמים. לא להאמין.
    האפס הזה ישמור על שלמות עם ישראל?ענק.

נערך לאחרונה ב: ‏19/2/21
    abcd אוהב/ת את זה.
  14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

דור שני לאנטישמיות. אבא שלו לפחות לא הסתיר את זה, הבן מנסה לעשות את ההצגה אבל בסוף תמיד בורחת האמת.

15. Clichy COYG

ואיפה ארגוני הנשים??? למה לא שומעים מהם כלום?

אתם יודעים למה.

oranfu ו-Mario Balotelli1989 אוהבים את זה.