בחירות 2021 (א'?)

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/2/21.

?

למי תצביע בבחירות?

1. הליכוד

5 הצבעות
    12.5%
  2. תקווה חדשה

6 הצבעות
    15.0%
  3. ימינה

7 הצבעות
    17.5%
  4. יש עתיד

6 הצבעות
    15.0%
  5. הרשימה המשותפת

2 הצבעות
    5.0%
  6. ש"ס

0 הצבעות
    0.0%
  7. ישראל ביתנו

1 הצבעות
    2.5%
  8. העבודה

2 הצבעות
    5.0%
  9. הציונות הדתית

4 הצבעות
    10.0%
  10. אחר

7 הצבעות
    17.5%
  1. סיונרה Member

שקר. היה שר אוצר מוצלח.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    וואו, אפיל בשבילך זה ניתוק מהמציאות שקשה לעכל. אשכרה מצביע למפלגה שלא טרחה לפרסם מצע, שבראשה עומד אדם שכמות השקרים שסיפר עד כה לגביי דברים שהוא הולך לעשות היא לא משהו שמוח אנושי יכול לעכל. אבל הבעיה זה מישהו במפלגה השנייה בגודלה. נכון.

Scouser, שי, Lebron ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. alexshw Member

כן ברור ולא מי שמנהל את המדינה רק לצורך אינטרס אישי ומנסה להתחמק מהכלא.
    לא אדם חסר כל עקרונות שמכר את עוטף עזה לחמאס ואת הנגב לבדואים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

"לא פרסמה מצע", ביג דיל. מפלגה שבשלטון 12 שנה לא צריכה לפרסם מצע. מה שהיה ב-12 שנה האלה זה מה שיש. רוצה-תצביע, לא רוצה-אל תצביע. ורוב הציבור רוצה.

yonmu אוהב/ת את זה.
  4. italiano Member

אתה תספר לי ולתושבי עוטף עזה והדרום מי מכר אותנו?אתה?
    אנחנו זוכרים מצוין מי התעלל בהורים, בסבים והסבתות שלנו, אנחנו זוכרים מצוין מי הזניח את הפריפריה ובמיוחד את הדרום, אנחנו זוכרים מצוין מי ומה גרם להתנתקות.
    אנחנו גם יודעים מי החלאות שיושבים בבתי המשפט ועושים בדיחה עם ״עונשים״ מביכים לכנופיות של בדואים וערבים בנגב.

רוב תושבי הדרום ובכלל בפריפריה יודעים שרמת החיים שלהם וההשקעה של הממשלה גדלה משמעותית בקדנציות של נתניהו. זה למה הוא זוכה לתמיכה אדירה בפריפריה, לא בגלל השיער הסגול ולא בגלל שהוא יודע אנגלית.

וכן אידיוטים חסרי עמוד שדרה כמו יאיר לפיד הם אלה שדרדרו את המערכת הפוליטית בישראל למקום שנמצאת בה היום. זאת האמת.

וחלאס עם הטיעון המאוס הזה שאין לליכוד מצע. ״מצע״ כמו של יש עתיד עדיף שלא יהיה.
    חוץ מזה שמפלגה בת 50 שנה וראש ממשלה מכהן מעל עשור לא צריך מצע. העמדות של המפלגה ידועות.

5. alexshw Member

35 מנדטים בשיא זה עדיין לא רוב

אף אחד לא התעלל מהם. יהודי אירופה באו לארץ מתרבות של השכלה ויהודי ארצות ערב מתרבות של מסחר. פער תרבותי גרם לפערי מעמדות שבסופו של דבר נעלמו.

תושבי עוטף עזה פשוט התרגלו להנות מכל ההטבות בגלל המצב. תרבות המגיע לי. בלי הטבות אף אחד לא היה יורק לכיוון של ערים כמו שדרות ונתיבות. אף אחד לא היה מגיע לגור בערי הג'יפה האלה.
    שום בית משפט לא מונע ממשטרה ומג"ב להשליט סדר באיזור ולקבוע גם חוקי פתיחה באש. ואם צריך חוק אז אפשר לחוקק, כמו שחוקקו חוק דרומי. השיטה של הנאשם רק לשבת על כסא וחלילה לקחת אחריות ולפעול. כולם אשמים רק לא הוא. אתה כבש ביביסטי קלאסי וכן בפריפריה יש המון פרימיטיביים שרק בוכים כל היום.
    לא מבין למה מגיע להם משהו?
    איפה לפיד גילה חוסר בעמוד שדרה? לא זכור לי שהוא בינתיים עבד על בוחריו.

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/21
    oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Sturridge Member

ויש עתיד זו המפלגה עם המצע אולי הכי ברור בכנסת.

מדהים מה נתניהו מצליח להאכיל אותם. כבשים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. סיונרה Member

העמדות של המפלגה ידועות = אני יודע שנתניהו אוהב אותי, נתניהו סבל בשביל כולנו, אשתה את דמו בכל יום ראשון בכנסיה
    העמדות של המפלגה לא ידועות כי אין כאלו. מירי רגב ונתניהו והבטיחו לעצמאים שילחמו בועדי העובדים ולועדי העובדים שילחמו בעצמאיים, נתניהו הבטיח לגליזציה, הבטיח סיפוח, הבטיח 2 מדינות, הבטיח כלכלה חופשית, הבטיח סוציאליזם, הבטיח לאיטליאנו שהוא החבר הכי טוב שלו, הבטיח לקאריק שהוא שונא אשכנזים, הבטיח לשרה שלא יתן למרוקאיות להתקרב לחדר שלה, הבטיח שיגרש את המסתננים, הציע להסדיר את המעמד שלהם אני צריך להמשיך?
    פשוט מדהים. לא שציפיתי ליותר משניכם. לפחות קאריק עקבי בזה שהוא שונא פושעים שהעזו להוולד עם גנים אירופאים, איטליאנו אשכרה הצליח להגיד שהמערכת הפוליטית נוראית כי אנשים לא מחזיקים באידאולוגיה, ואז הגן על זה שהליכוד לא מצהיר מה האידאולוגיה שלו. אידיוקרטיה.

הרצליה, שי, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

9. VAR Member

באתי לרשום על זה.

אם תקלידו פודל בגוגל ותעברו לטאב של התמונות, מאמין שתמצאו לא מעט תמונות של בנט. לא ייאמן באיזו קלות הוא נופל לתוך מלכודות שהביבי מכין לו.

Clichy ו-שי אוהבים את זה.
  10. alexshw Member

אני חושב שלא צריך אפילו לטמון לו מלכודות. יש למפלגת ימינה בעיית זהות רצינית.
    בנט עצמו כל הזמן מבלבל ביצים על שאיפות להיות ראש ממשלה, אבל למעשה מפחד לקחת אחריות, ומפחד לקחת קו ברור וללכת בו, וגם להתמודד עם ההשלכות הפוליטיות.
    רוצה לעשות שינוי? אז תהיה מוכן שלפיד יהיה ראש ממשלה. לא רוצה שינוי, אז זה אומר שאתה תומך בנתניהו, תכריז באופן ברור שאתה תומך בנאשם.

11. VAR Member

להצהיר במי הוא תומך זה בדיוק מה שלא צריך לעשות. למה לו לסנדל את עצמו במו"מ הקואליציוני? שיתמוך במי שייתן לו יותר. את הקול שלי הוא היה מקבל במצב כזה.

זה א"ב בעסקים. שמור את הקלפים קרוב לחזה. מה שהוא עשה זה לחשוף את הקלפים רגע לפני שהוא נכנס אול אין.

Clichy, abcd ו-חייל שוקולד אוהבים את זה.
  12. alexshw Member

אני לא מסכים. פוליטיקאי צריך להגיד בבירור מה הוא רוצה. הוא רוצה שינוי, הוא רוצה לתמוך בקיים. מה מפריע לו ואיך הוא רוצה לשנות. צריך להיות עקבי ושקוף. צריך להגיד דברים שיהיו גם ריאליים.
    בנט בדיוק נשאר קטן כי הוא חסר זהות, מתפתל, מנסה לרקוד על כל החתונות. מה שציינת בדיוק מה שמפיל אותו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. italiano Member

הוא יכול לרצות שינוי עד מחר אבל אם גוש החלפת נתניהו כולל ימינה לא עובר את ה60 אז מה?הוא הבין שהסיכוי להקים ממשלה בלי נתניהו שואף ל-0.
    גם במצב שמשיגים 61(בלי המשותפת) הסיכוי להקים ממשלה מימינה עד מרצ ועוד שיאיר וסער(וליברמן) ימליכו אותו לראשות ממשלה?נשמע חסר סיכוי.

אם אני צריך לנחש הוא ינסה להקים איזה ברית אחים עם סער ולהגיע למו״מ עם נתניהו מעמדת כוח יחסית. אולי זה לא יספיק לרוטציה אבל אולי דברים חשובים אחרים יבואו בחשבון.

14. alexshw Member

תחת הנאשם שום דבר לא ישתנה הוכח מעבר לכל הספק. לשנות זה אומר שינוי בכסא ראש ממשלה.
    עם ימינה ויש עתיד ועוד מפלגות יכולה לקום ממשלה חילונית נורמלית.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. oranfu Member

העיקר שהוא לא בשיח על חרמות.
    נראה לי שהוא הצהיר על יותר חרמות מכל אחד אחר.

שי, Sturridge, Lebron ומשתמש נוסף אוהבים את זה.