בחירות 2021 (א'?)

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/2/21.

?

למי תצביע בבחירות?

1. הליכוד

5 הצבעות
    12.5%
  2. תקווה חדשה

6 הצבעות
    15.0%
  3. ימינה

7 הצבעות
    17.5%
  4. יש עתיד

6 הצבעות
    15.0%
  5. הרשימה המשותפת

2 הצבעות
    5.0%
  6. ש"ס

0 הצבעות
    0.0%
  7. ישראל ביתנו

1 הצבעות
    2.5%
  8. העבודה

2 הצבעות
    5.0%
  9. הציונות הדתית

4 הצבעות
    10.0%
  10. אחר

7 הצבעות
    17.5%
  1. VAR Member

בערך שום דבר ממה שכתבת לא תקף ללפיד. אין לו זהות (חוץ מרק לא ביבי), הוא לא עקבי בשיט, הוא כבר שנים מנסה לרקוד על כל החתונות.

מה שלא מביא שינוי ומכניס אותנו ללופ אינסופי של בחירות זה בדיוק הרק לא ביבי המזוין הזה. הדרך היחידה לנצח קבוצות לחץ היא באמצעות קבוצות לחץ יותר גדולות. מי שמנצל את הכוח שלו כדי להחזיק לביבי בביצים במקום להחליף אותו מגיע לתוצאות טובות מאוד מבחינתו - חרדים זה ההוכחה הכי טובה כבר שנים, אבל כשבנט ולפיד לא חשבו רק על בלפור וטמטמו עם שלם סביב אחת השאלות הכי לא רלוונטיות שיש ואיחדו כוחות הם היו חזקים מספיק כדי להעיף אותם לאופוזיציה ולהביא הישג כלשהו לציבור שבחר אותם.

2. morata Member

3. alexshw Member

לא יקרה. רק חרדים מחזיקים אותו בביצים וזה לא ישתנה.
    יש עתיד מייצגת ציבור חילוני. ציבור יצרני ומשכיל.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

4. VAR Member

יכולה לייצג גם את ציבור המשתינים בישיבה, מה זה משנה? מה נותן ללכת ראש בקיר? הקיר לא ישבר.

ב2013 זה השתנה, עובדה. ואותם שניים שמשחקים עכשיו בקקי הם אלה שהיו חתומים על השינוי הזה.

Clichy ו-yonmu אוהבים את זה.
  5. Sturridge Member

לא חס וחלילה העובדה שיש ראש ממשלה עם שלושה כתבי אישום, שהדבר שהכי בוער לו זה מי יעזור לו להיחלץ מאימת הדין.

זה הרק לא ביבי ההזויים האלה. מה יש לא לרצות בו בעצם?

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. italiano Member

יש לו כתב אישום אחד. תדייק בבקשה.

7. VAR Member

יש לו בסיס תמיכה של 50 מנדטים לפחות כשהמחנה ממול מפולג לגמרי, קבל את זה כמצב נתון שהוא ירכיב ממשלה. הוא בניגוד לבנט לא פראייר.

גם חלאס עם האגדות האלה על ממשלת חסינות והימלטות מאימת הדין. חסינות לא מגנה מפני שוחד ואפילו אם הייתה, המשפט החל וחוקים בישראל לא חלים רטרואקטיבית.

כל הנושא הזה לא צריך להיות רלוונטי בכלל לבחירות והאמת שרק ביבי מרוויח מזה שהוא בעדיפות עליונה, אחרת עוד היה צריך חלילה להתמודד עם טענות ענייניות על 100 אלף הבטחות שלא קיים. הרבה יותר קל לשיר נהנהנה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/3/21
  8. LFC-Gerrard1 Member

חחחחחחחח וואו כמה שבנט הזה סמרטוט!! השם שלו רשום ליד המילה פתאטי במילון.

מה שווה כל הפוזה של הצבא, הווסאח או העלאק מנהיגות שלו אם כשהוא טיפה נלחץ הוא פותח את אחוריו כמו אלה שמוכרות את הגוף שלהם בתל-ברוך?

"אני לא עובד אצל ביבי" חחחחחחחחח

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. italiano Member

צודק!!
    רק ממשלה עם מרצ והעבודה ורוטציה עם יאיר יהפכו אותו לגבר ולא סמרטוט!!אולי אפילו עם המשותפת בכלל יהפוך לגבר על חלל

הרס לכם את הפנטזיות אה?לא נורא, עד הפעם הבאה.

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כתבי אישום!!!!!!!!!!!1111
    ייחלץ מאימת הדין!!!!!!!!!!!!!!!1111
    לא פחות.

מעניין מתי תקלטו שרובו המוחלט של העם מבין שמדובר בתיקים מומצאים ותפורים של מערכת משפט מושחתת, וזה שביבי הוא ״הנאשם מבלפור!!!!!!!״ לא מזיז לאף אחד. אולי בבחירות השביעיות. נראה.

רוברטו באגיו31 ו-Roma אוהבים את זה.
  11. LFC-Gerrard1 Member

לא לכך התכוונתי ידידי. הוא לא הרס לי שום פנטזיה כי אין לי שום פנטזיה. בערך 70% מהציבור במדינה הוא מה שנקרא "ימני" (אין לי כוח להכנס להגדרות, הבנת את הכוונה.). אני לא חי באף סרט שתקום פה איזהשהי ממשלה שהיא לא ממשלת ימין. אני גם בטוח ב-99% שלא תקום פה אף ממשלה שראש הממשלה שלה הוא לא בנימין נתניהו. כן, זה אמנם בהחלט לצערי אבל אני לגמרי מכיר במציאות.

הכוונה שלי היא לכך שבנט מפמפם לכולם שהוא לא עובד אצל נתניהו, מנסה להיות מנהיג.
    ביבי לחץ אותו קצת והוא התקפל כמו כיסא בריכה תוצרת סין. וחתם על איזה מסמך שמגחיך אותו עוד הרבה יותר.

אבהיר - לא הייתה לי ציפיה שבנט ימליך את יאיר או בכלל יישב בממשלה כזו. גם הדעה שלי על בנט (כלומר על דעותיו וכשרונותיו) היא לא ממש רעה.
    הוא פשוט יוצא נקניקיה פעם אחר פעם אחר פעם. ההתפתלות שלו היא העלובה. לא דעותיו או רצונותיו.
    בני גנץ נגיד יצא הכי לוזר מכולם (כנראה בעיקר כי הוא מאוד תמים), ואין מה להשוות, אבל בנט הוא גם לוזר על.

אתה יכול שלא להסכים כמובן, זו זכותך. אבל תנסה להבין שאני לא מנסה לדבר על זה שהוא ינסה להשלים לביבי ל-61.
    אלא על זה שהוא כל הדרך קשקש שהוא לא מוכן להתחייב לזה.

Clichy ו-VAR אוהבים את זה.
  12. הרצליה Member

בכל פעם שבנט נמצא על המסך הוא מאבד עוד חצי מנדט, אם הבחירות היו בעוד שבועיים הוא לא היה עובר את אחוז החסימה.
    טעות אחרי טעות אחרי טעות.
    מאוד אופתע אם יעבור את החמישה מנדטים.

oranfu ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  13. yonmu Member

אני מתחיל לחשוב שהקמפיין הכי טוב שבנט יכול לעשות זה אם בשבוע האחרון של הבחירות הוא ישב בבית וישחק פורטנייט.
    אשכרה לקח את העמדה שמבדלת אותו מכל שאר המפלגות - לא מחויב לביבי ולא לרקלאביבי - והצליח להפוך אותה לחסרון, וכל זה עם מופעים ילדותיים כאילו זה בחירות לועד כיתה. הפלא הוא שביום רביעי הוא יחזור להיות רציני ומעניין ועובד קשה כאילו כלום לא קרה.

אני מתחיל לחשוש שנראה כאן את אותה ממשלה של השנה האחרונה, רק עם גנץ בגודל טבעי -
    ביבי בבלפור, החרדים מקבלים את מה שהם רוצים, גנץ עלה התאנה השמאלני במשרד המשפטים.
    כנראה שנקבל איזה ביצועיסט לא רע (בנט, סמוטריץ', שקד) באיזה משרד (כמו הנדל בתקשורת), אבל סך הכל - מור אוף דה סיים.

LFC-Gerrard1, שי ו-abcd אוהבים את זה.
  14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שחלק חושב כך. חלק זה לא "רוב מוחלט".

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. avicii Member

@אמיר ע
    מאמין שמי שחושב שמדובר בתיקים תפורים הוא מיעוט ממצביעי הליכוד. לדעתי, רוב מצביעי הליכוד רואים בכתב האישום צפרדע שאפשר לבלוע כדי לשמור על הליכוד כמפלגה הגדולה. רוב הליכודניקים מבינים שנתניהו בראש הליכוד משמר את הכח הפוליטי של הליכוד.
    ללא נתניהו,מה היתרון היחסי של ראש מפלגת הליכוד על בנט,סער או לפיד למשל? כלום.

אמיר ע ו-VAR אוהבים את זה.