בית ח'- גאנה, פורטוגל, דרום קוריאה ואורגוואי

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י alexshw, ‏19/11/22.

1. DRORIKO Member

השאלה אם הוא מספיק בשל בשביל להיות חלוץ ראשון במונדיאל, בשל לא רק מבחינת יכולת אלא גם מבחינה מנטלית

2. k_700 Member

הוא צעיר מאוד אבל זה הזמן שלו לפרוץ.
    אנחנו לא נצטרך לענות על השאלה הזאת כי רונאלדו בין כה וכה ישחק בהרכב.

אם הוא מספיק טוב להוביל את ההתקפה של בנפיקה אחרי שנונייז עזב ולהיות כל כך אפקטיבי אז לדעתי התשובה היא כן.
    אתה צפוי להנות ממנו בנוק אאוט בצ׳מפיונס(במידה ולא יעבור בינואר).

3. Raulito Madridista

קצת מדבריו של כריסטיאנו רונאלדו במסיבת העיתונאים: "אני אדבר מתי שאני רוצה ואגיד את מה שבא לי. כולם יודעים מי אני ובמה אני מאמין" (על הריאיון שהעניק לפירס מורגן ותקף את מנצ'סטר יונייטד). הוא הוסיף שהוא חסין מביקורת.

https://scontent.fhfa2-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316800537_5171962629571376_8678846649070896658_n.Xxx?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=EfjfGnmA1w8AX92UxJC&tn=DFMHHBuu4QCr52Yv&_nc_ht=scontent.fhfa2-2.fna&oh=00_AfDahhcc0-QLOPN32aEp3VmpJguf-K4iDJCTMC-FlrzbmA&oe=638135F4

"כבר התאוששתי מהכל ואני רוצה להתחיל את המונדיאל. אני מרגיש מוכן. יש לי זיכרונות טובים ואחרים לא ממש, ככה זה. מונדיאל זה משהו אחר - כאילו העולם עוצר. פורטוגל פייבוריטית? יש לנו פוטנציאל עצום אבל קודם כל עלינו לחשוב על המשחק נגד גאנה ומשם נצמח. אם נהיה הקבוצה הטובה ביותר אז נזכה. יש לנו שילוב טוב עם הצעירים. ברזיל, ארגנטינה, צרפת, אלו השלוש עם הסיכויים הרבים ביותר".

"אני לא רודף אחרי השיאים, השיאים מגיעים. לעבור את אאוסביו יהיה מיוחד כי אני יודע עד כמה הוא היה שחקן גדול, אבל אני חושב על זכייה בטורניר. חלק אוהבים אותי יותר וחלק פחות, זה בסדר, אני גאה במה שעשיתי. אני מכבד את הדעות של האנשים ורוצה להביא שמחה לאוהדים. לא חסר לי כלום, יש לי הכל אבל זכייה במונדיאל תהיה מרהיבה".

"הייתי רוצה להיות זה שמנצח את מסי על המגרש ולא בשחמט (לגבי התמונה האייקונית). אני מרוכז במונדיאל החמישי שלו וגם הוא. זה היה קמפיין שרציתי לעשות כבר זמן רב".

היחסים שלו עם איקר קסיאס (שהגן עליו) וברונו פרננדש: "יש לי מערכת יחסים מצוינת עם איקר, שיחקנו זמן רב ביחד וזכינו בתארים. הוא יודע מצוין, כמוני, איך העיתונות עובדת. אני מסכים עם מה שאמר ומקווה להוכיח את זה שוב. המוטיבציה שלי היא יום אחרי יום ולצאת לרחוב ולראות את השמחה של הילדים כשהם רואים אותי. השלבים האלה לפני הטורנירים תמיד שנויים במחלוקת, אבל היחסים שלי איתו מצוינים. הכל סביב כריסטיאנו תמיד מייצר ויכוחים אבל אני מתעקש: היחסים שלי עם כל הנבחרת מעולים - עם ברונו פרננדש, עם ז'ואאו קאנסלו, עם ז'ואאו פליקס. ואני מבקש, אל תשאלו שחקנים על כריסטיאנו. תשאלו אותם על פורטוגל".

-לכריסטיאנו רונאלדו שבעה שערים במונדיאל ב-17 הופעות לעומת אאוסביו, אגדת פורטוגל, שכבש תשעה ועשה זאת בשישה משחקים בלבד במונדיאל 1966 במהלכו פורטוגל הודחה בחצי הגמר נגד אנגליה. מבחינת מספר המשחקים הרי שכריסטיאנו הוא שיאן ההופעות בפורטוגל. יש לו 17 הופעות בטורניר הגדול. אם ישחק בכל שלושת המשחקים בשלב הבתים הוא ישתווה לשחקנים כמו חאבייר מסצ'ראנו, קאפו, פיליפ להאם, בסטיאן שווינשטיינגר, גרגורץ לאטו - עם 20 ויתקרב לחמישייה הראשונה.

4. Scouser Member

כרגע רונאלדו זה מחלה מבחינת הקבוצה והנבחרת שלו. הכל עוסק סביבו, לא מתרכזים בכדורגל והתרומה המקצועית שלו ממזמן לא מצדיקה את הפסטיבל הזה. איפה הוא ואיפה מסי וארגנטינה שלפחות כלפי חוץ נראים כמו נבחרת סופר מגובשת וממוקדת במטרה.

Sent from my LE2113 using Tapatalk

alexshw אוהב/ת את זה.
  5. Raulito Madridista

https://scontent.fhfa2-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/315714212_5174195279348111_5407071172797003004_n.Xxx?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=FBVItLbYrFsAX-0IDpB&_nc_ht=scontent.fhfa2-2.fna&oh=00_AfDxnSMyrMM58kX7CtnW8-JDG4IOtothQp94WEhtAYeLkA&oe=6381D3B4

קצת אוף טופיק: דרך מעולה להפחית את המתח
    : שחקני נבחרת פורטוגל קיבלו עפרונות איכותיים ועברו מעין 'סדנת ציור' כביכול. כל שחקן התבקש לבחור לו בן זוג ולנסות לצייר אותו עד כמה שאפשר. כריסטיאנו רונאלדו ופפה, חברים מריאל מדריד - בחרו זה בזה. גם ברונו פרננדש, ז'ואאו פליקס ואחרים השתתפו. פפה הגיע להציץ מסקרנות ורצה לראות את התוצאה וכריסטיאנו אומר לו 'זוז, זה לא מוכן, תן לי עוד דקה'. במארקה נכתב על כישורי הציור של הנבחרת: "התוצאה איומה אבל זה מצחיק".

עוד קצת מסביב: בכלי התקשורת נכתב כי במחנה הפורטוגלי העלו דרישה לעדכן 24 שעות מראש על נוכחות של כל כתב או צלם באימון ושמסיבת העיתונאים של כריסטיאנו גרמה למעין כאוס וטירוף. מאה כלי תקשורת רצו להשתתף. בעיתונות גם דיברו על ההבדלים התהומיים בין דבריו של כריסטיאנו לבין החיוך של ליאו מסי והרוגע והשלווה ששידר במסיבת העיתונאים של ארגנטינה אתמול.

אגב בפן המקצועי, ז'ואאו פליקס הסתפק באימון בחדר כושר אתמול, אבל זה לא אומר שהוא לא יהיה זמין למשחק הפתיחה כמובן (כרגע הוא לא בתמונת ההרכב בכל מקרה).

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

היתה ידיעה היסטרית שחימנס עשוי להיות מושעה ל-15 משחקים וכל אלה יהיו עבור אטלטיקו. היום מארקה מדווח שהעונשים שחימנס וקוואני עשויים לחטוף לא יפגעו במועדונים. באותה הכתבה מארקה מציין שאם לא הפנדל המומצא על חימנס במחזור השני, אורוגואי היתה מעפילה. כל מונדיאל מספק לנו את החארטה הזאת של שופטים לא ברמה, העיקר הייצוג. אז למה הנבחרות כן משחקות במוקדמות במשך שנתיים אם הייצוג יותר חשוב מהיכולת?

7. alexshw Member

הליצן הזה בלתי נסבל. טוב תעשה פורטוגל אם תעיף אותו מהנבחרת, אליה ממילא לא היה צריך להיות מוזמן.

8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב תעשה פורטוגל אם תספסל אותו, רע תעשה פורטוגל אם ״תעיף אותו״. הוא השחקן הכי גדול שצמח מהאדמה שלהם. אני גם חושב שמקצועית הוא יכול לתרום מהספסל הרבה.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  9. VAR Member

יכול לתרום זה לא אומר רוצה לתרום. הרוח והצלצולים סביבו לא שווים את התרומה שלו מהספסל (אם יש כזו בכלל).

נבחרת שלראשונה בתולדותיה יש לה דור שמסוגל להביא את גביע העולם וכל מה שמתעסקים בו זה רונאלדו.

10. סמואל אטו Member

הפסקה השנייה עצובה באמת. מי יודע מה יהיה עוד 4 שנים ומעלה.
    אני מקווה שסנטוס לא יחפש לשלב אותו בחזרה להרכב.

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מקצועית בשלב של 120 דקות ופנדלים רונאלדו חייב להיות בפנדלים. אם הוא יפתח, הוא יילך ברגל כמו מסי רוב המשחק. לא משתלם לפורטוגל.

12. Raulito Madridista

https://scontent.fhfa2-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/318451782_5232980213469617_5204079203753976216_n.Xxx?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=bUny3kpXJPEAX-MODtI&tn=DFMHHBuu4QCr52Yv&_nc_ht=scontent.fhfa2-2.fna&oh=00_AfAYxeoeo2yqxF9oS6akL96OuV0JMS_oSX9emZ8w-TiQzA&oe=639B890E

כריסטיאנו רונאלדו בפוסט ארוך ועצוב על כך שהחלום הגדול ביותר שלו - זכייה במונדיאל בקטאר בניסיון החמישי שלו - התנפץ לרסיסים. הוא מודה על התמיכה ומבטיח שמסירותו לנבחרת מעולם לא השתנתה למרות כל השטויות שנכתבו. כמובן שהוא גם לא הודיע על פרישה מהנבחרת.

הפוסט המלא: "זכייה בגביע העולם עבור פורטוגל הייתה החלום הגדול והשאפתני ביותר בקריירה שלי. למרבה המזל, זכיתי בתארים רבים בעלי מימד בינלאומי, כולל עבור נבחרת פורטוגל, אבל לשים את שם המדינה שלנו ברמה הגבוהה ביותר בעולם היה החלום הכי גדול שלי. נלחמתי על זה. נלחמתי קשה על החלום הזה. בחמש הפעמים בהן השתתפתי במונדיאל במשך 16 שנים, תמיד לצד שחקנים גדולים ונתמכת על ידי מיליוני פורטוגלים, נתתי את כל כולי. השארתי הכל על המגרש. מעולם לא הפנתי את פני הצידה. ומעולם לא ויתרתי על החלום הזה.

"לרוע המזל, אתמול החלום הסתיים. לא כדאי להגיב לכולם כשאתה חם ובוער. אני רק רוצה שכולם ידעו שהרבה נאמר, הרבה נכתב, הרבה מאוד השערות, אבל המסירות שלי לפורטוגל לא השתנתה לרגע. תמיד הייתי עוד אדם אחד שנלחם למען המטרה של כולם ולעולם לא הייתי מפנה עורף לחבריי לקבוצה ולמדינה שלי.
    לעת עתה, אין יותר מדי מה לומר. תודה, לך פורטוגל. תודה לך, קטאר. החלום היה יפה כל עוד הוא נמשך... עכשיו, הגיע הזמן להיות יועץ טוב ולאפשר לכל אחד להסיק את המסקנות שלו".

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

סנטוס הלך הביתה , ואם פורטוגל רוצה לחרב את דור הזהב שלה כמו שעשו בבלגיה אז היא תמנה את מוריניו (כמו שאומרות השמועות) ואז הם יכולים לראות איך כל הכשרונות שלהם מסורסים וסובלים בנבחרת.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

אני כל כך רואה אותו מפרק את קנסלו בעמדת ראיונות אחרי שהוא סגר לא טוב את הוינגר של היריבה.