בית"ר ירושלים 2016/2017 - מסיימים שוב במקום השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם יצא מלך,נפרד כמו גדול ובטעם טוב מהקהל.
    וגם דחף לתימני את כל המלוואח עם הסחוג. הילד ענק !

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/16
    Gianluigi Buffon ו-Doritoz אוהבים את זה.
  2. Butragueño מנהלים

נקווה בשבילכם, ובשבילו, שעוד שנתיים הוא לא חותם במכבי ת"א.

Bluekipper אוהב/ת את זה.
  3. optimus Member

שחקן מעולה, אני קצת סקפטי בנוגע ליכולת שלו להצליח בספרד ובטח בקבוצת תחתית כמו גראנדה אבל שיהיה מעבר מוצלח ללא הפרעות מטביב.

4. Raulito Madridista

http://images.wcdn.co.il/1852530-18.Xxx?crop=w635

בית"ר בעקבות ורמוט ויצחקי ובקבוצה מאמינים שאחד מהם יצטרף בקרוב. רב"ש מעדיף את הקשר בעוד במועדון ישמחו לראות את החלוץ שהחיבור בינו לבין הקבוצה היה מיוחד.
    בבית"ר ירושלים עושים מאמץ לצרף שחקן משמעותי נוסף עד תום מועד ההעברות בליגת העל ביום רביעי הקרוב בשעה 19:00. בימים האחרונים מתנהלות שיחות גם עם גילי ורמוט וגם עם ברק יצחקי, כאשר השניים מעוניינים לעשות את המעבר לבירה והפערים הכספיים הם מה שמונעים התקדמות בעסקה. בית"ר מוכנה לשלם לכל אחד מהשניים שכר עונתי של בין 150 ל-180 אלף דולר כאשר יתר שכרם יצטרך לבוא ממכבי חיפה או מכבי תל אביב, זאת לצד קיצוץ נוסף במשכורת. יצחקי מוכן לקצץ משכרו, אך עדיין ישנם פערים. בעוד אוהדי בית"ר דוחפים לצירופו של יצחקי, הצוות המקצועי מכוון יותר לגילי ורמוט כמחליף לאצילי ונראה כי הנושא יוכרע בשבוע הבא. גורם בבית"ר אמר אתמול: "עם כל הכבוד לגילי ורמוט, החיבור בין ברק יצחקי לבית"ר הוא משהו שבאמת יכול להוסיף הרבה כוח, עניין וצבע למועדון. יצחקי זה לא הימור כמו ורמוט שלא ברור כמה מוטיבציה יש לו אחרי מה שהוא עבר בכל הקבוצות בשנים האחרונות".

כשבבית"ר אומרים שיצחקי הוא לא הימור - הם שכחו שהוא לא בידיוק שחקן כדורגל ובקושי כשיר וזה חבל כי גם בתור אחד שלא אוהב אותו - קשה להתעלם מהכישרון ומהכדורגל שיש לו ברגליים. לגבי ורמוט - אולי כמו כל שחקן הוא יוכל לפרוח בבית"ר שיש שם קבוצה טובה. הוא לא צריך להיות השחקן של הדאבל. שוב, אם זו ההעברה בגרושים נוסח טביב - חיפה תשלים את שכרו וכאלה - אין סיבה שלא לדעתי.

Gianluigi Buffon אוהב/ת את זה.
  5. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מקצועית נטו, זה חייב להיות ורמוט.
    אצילי ורקאביצה, שני שחקני התקפה משמעותיים שלך בעונה החולפת, עזבו.
    אני מאמין בורמוט שיעזור יותר לקבוצה מאשר יצחקי, שבכושרו אי אפשר באמת לדעת איזה יצחקי נקבל, מעבר לאולי שניים-שלושה משחקי אדרנלין ודחיפה מהקהל.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

המוטיבציה של ורמוט לשחק כדורגל היא בערך כמו המוטיבציה שלי לעשות מנוי לשער 5. לא קיימת.

יצחקי או זר. ורמוט לא אופציה בכלל מבחינתי.

amn ו-Abu George אוהבים את זה.
  7. Raulito Madridista

אולי רק עם שכטר לצידו ורמוט יוכל לפרוח. וברצינות - גילי תמיד היה יותר אדיש, נחבא אל הכלים, שחקן שצריך לדרבן אותו יותר לעשות גליץ' או להתאמץ. זה לא שהוא זרק זין - זה פשוט האופי שלו. בבית"ר שנה שעברה ראינו את שכטר מקבל את שמחת החיים מחדש וזה יכול לקרות גם לורמוט שכבר לא מהיר לשחק בכנף אבל יכול לעזור באמצע. אגב, זה יכול להיות הספק מטורף - תוך שנה וחצי לשחק בארבע הגדולות של הכדורגל הישראלי: הפועל-מכבי-חיפה-בית"ר. לא זוכר אף שחקן כדורגל מהתקופה האחרונה ששיחק בכולן ולגבי מאמנים עולה לי בראש השריף אלי כהן וגם דרור קשטן. ג'ובאני שיחק בבית"ר-חיפה-מכבי. כשאתה כותב על יצחקי אתה מדבר ממקום של רגש וזה בסדר אבל לטעמי אסור להתעלם מסימן שאלה לגבי הכשירות שלו. אני מניח שטביב מאוד רוצה אותו ומכבי גם מוכנה לוותר עליו והשאלה היחידה היא עד כמה יצחקי מוכן להתפשר בשכר.

8. JR-Riquelme Member

עצוב. עוד 4 שנים כנראה שנתלבט בין מאור מליקסון לאלירן עטר.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אלון מזרחי ועוד שחקן ששכחתי את שמו הם היחידים ששיחקו בכל ארבעת הגדולות. מזרחי שיחק גם בהפועל ב"ש כך שהוא בכלל כבש את כל קבוצות הצמרת של הכדורגל הישראלי.

אני מאוד מעריך את ורמוט מבחינת כישרון. הוא אינטליגנט ברמה אחרת במשחק שלו והשליטה שלו בכדור ברמה גבוהה גם בהשוואה לליגות חזקות מישראל, אבל אני מעדיף את יצחקי. למה? דבר ראשון, יצחקי זה יצחקי ובשביל הקהל של בית"ר זה השחקן היחידי שקיים ויותר פופולרי מעומר אצילי שעזב לפניי רגע. דבר שני, נכון שאם נעשה השוואה סטטיסטית של השנים האחרונות בין השניים, אז היא תהיה לטובתו של ורמוט, אבל השאלה היא האם ורמוט היה מצליח להעמיד את הסטטיסטיקות אם היה בסיטואציה של יצחקי, כלומר שחקן שעולה מהספסל במכבי? כפי שנוכחנו לדעת במכבי, סביר להניח שלא. עוד דבר שלטובתו של יצחקי הוא שהוא חלוץ, אמנם לא סקורר ולא חלוץ 9 קלאסי, אבל הוא בסופו של דבר חלוץ ו-ורמוט הוא שחקן אגף, וכאלה יש לנו מספיק. בשורה התחתונה אנחנו מקבלים שני סימני שאלה גדולים, אבל אחד מהם הוא סימן שאלה שכולם יחבקו והשני לא.

בקשר לכשירות של יצחקי - שחקן שקרע את הצולבת בשתי הברכיים הוא בעייתי, אין ספק בכלל. היתרון הוא שיש לנו רוטציה רחבה מספיק להתמודד עם היעדרויות שלו, אמנם לא לאורך זמן אבל יש, ובכללי אני חושב שאם יתנו לו את הדקות שלו הוא יוכל ליצור כושר לחלק מהמשחק. זו הבעייתיות העיקרית בהעברה הזו, כי יצחקי היה ונשאר שחקן מספיק מוכשר לעשות דברים יפים בליגה הזו גם בגילו המתקדם.

בכללי זה לא הכיוון שרציתי שנלך אליו, ואם כן אז בתוספת לזר ולא במקום, אבל אם כבר, יצחקי צריך לחזור הביתה.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר 5-6 שנים מחכה שאלברמן ידעך כדי שיחזור אלינו, אבל המנוול הזה ממשיך להשתבח עם השנים.

FelaKaT אוהב/ת את זה.
  11. Drama2 הסמל מעל הכל

יש תור חביבי

orimor2212 ו-amn אוהבים את זה.
  12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ליצחקי יש כרס, ואין רצועה בברך או ריאות של ספורטאי.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז המוטיבציה של יצחקי לשחק כדורגל היא בערך כמו המוטיבציה שלך לעמוד שם על הגדר.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ראיתי את יצחקי מספיק הקיץ הזה, הוא בסדר גמור מבחינת המראה הגופני. ורמוט, עם כל העבר הרפואי היחסית נקי שלו, עסוק בלהדליף ולהחליף קבוצה כל חצי שנה במקום לשחק כדורגל. אני לא רואה הבדל ביכולת בינו לבין יצחקי.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני ראיתי את יצחקי מספיק על הדשא ממרחק של גג 100 מטר בתקופה האחרונה, הוא נראה יחסית בסדר ביחס לאדם נורמטיבי, לא ביחס לספורטאי מקצועי. הוא גם לא מחזיק יותר מחצי שעה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.