בית"ר ירושלים 2016/2017 - מסיימים שוב במקום השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

לפי מה שאני שומע, האלטרנטיבות האפשרויות הם גיא לוי ורוני לוי.

לדעתכם הם יכולים לשנות את המצב לטוב יותר?
    בית"ר העונה יכולה לנצח כל קבוצה, ולהפסיד לכל קבוצה. לתת הצגה ולתת משחקים רעים מאוד.
    עם אחד מ-2 המאמנים האחרים, יהיה מגמתיות?

2. Telkiyski Member

מה עם התכנית של טביבי לרדת מהמגרש כשיישמעו קריאות גזעניות?

3. Raulito Madridista

מסכים עם מה שאמרת אבל מניח שאם הייתי אומר את זה כאוהד הפועל שכביכול מטיף לקהל אז הייתי מתקבל כאן בבוז. הקהל יכול לתת יותר. אין מה לקלל שחקנים שמשקיעים ומנסים לתת הכל, יש כאלה שבתקופה רעה ויש כאלה שלא מספיק טובים. לקלל את המאמן זה לא כמו לקלל את השחקנים. זה לא שבית"ר קיבלה 5 בדרבי כמו הפועל. לגבי המאמנים - רוני לוי כבר מיותר, גיא לוי כבר היה שם, טוב שלא הזכירו את דראפיץ' ואוחנה. בית"ר צריכה שינוי אווירה ולחשוב על אופצייה אחרת, אולי איכשהו להוציא את חיים סילבס מרעננה למרות שהוא די נאמן ולא יפרק את הפרויקט של רעננה. אולי באמת לחכות לגיא לוזון כי עושה רושם שאוטוטו לא תהיה הפועל ת"א. לוזון לא טקטיקן גדול אבל הוא מושך אש, יטריף את השחקנים - ובית"ר העונה קבוצה כבויה מאוד. מאמין שגם במגבלות הקיימות רב"ש היה חייב להשיג יותר ומעבר לכך להתעקש להביא שחקן דומיננטי כמה שאפשר במקום אצילי.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא משנה אם קאפלו יאמן או שנומה יאמן.
    שחקן/מאמן שיהיה טוב כבר לא ישאר בבית"ר, מאמן מועזבים ושחקנים נמכרים.
    מבחינה מקצועית לא משנה לי מקום 4 או מקום 10,אותו דבר וגם הכרטיס לאירופה שטביב מייחל לו מעניין את התחת, זה לא שאנחנו בונים קבוצה שתתחרה על עליה לבתים. עושים סיבוב נחמד נגד קבוצות מבוסניה וקזחסטן ועפים מול הקבוצה הרצינית הראשונה שאנחנו פוגשים כי בניית הסגל היא בדיחתית, הכל בדקה ה-90, אין שום המשכיות כי המטרה היא אחת ויחידה - לדאוג לכיס של טביבי.

DRORIKO ו-EsheD אוהבים את זה.
  5. Telkiyski Member

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

7. סיונרה Member

לא יודע אם הוא מספיק טוב מקצועית, אבל איך שרמזי ספורי דיבר היום בערוץ הספורט אני מביא אותו לקבוצה בשמחה.

8. Raulito Madridista

כשאני קורא שגוזלן מועמד לבית"ר אני אפילו מתעצבן לרגע למרות שאתם יודעים איזו קבוצה אני. מדובר בחלוץ חביב אבל כזה שמתבסס בעיקר על משחק ראש. הוא מראה מוטיבציה, מהיר כביכול אבל עם ליקויים בסיסיים ושוב המטרה היא להביא שחקן בשקל כדי לסגור פינה, עוד השאלה ככל-הנראה. למה לא לחשוב קדימה? הרי גם בעונה הבאה שכטר לא יחזור להיות שחקן של 15 גולים בעונה ואבוחצירא גם לא איזה שוס. למה לא לחשוב על מהלך יצירתי, למשל פושה התותח מהרצליה שמפציץ בליגה הלאומית? חן עזרא לדעתי כן יוכל להוסיף לבית"ר ודגני? זה יהיה מעניין, פנדל בכל משחק, לרב"ש עד היום יש סיוטים ממנו לגבי התקופה בהפועל.

9. Raulito Madridista

אם אלי טביב היה קורא כאן אז סביר להניח שהייתי שולח לו הודעה פרטית עם מילות נאצה. וברצינות: אני חושב שבית"ר יכולה לנצל את המצב בהפועל ולקחת שחקנים. עם כל הכבוד ליחסים ג'נטלמנים, בין בית"ר והפועל זה לא קיים. אביחי ידין הסתדר מעולה עם טביב לאורך כל הדרך והוא יכול להיות פיתרון נהדר לטווח הקצר. בחודש האחרון הוא הקשר האחורי הטוב בארץ. לוחץ נפלא ומחלץ כדורים, מרגיע, מנווט ומנהל משחק. השחקן שיהיה לי הכי עצוב אם יעזוב. לא מעורה בפרטים מבחינה משפטית אבל אם אפשר לקבל אותו בחינם או במחיר ריצפה, למה לא? יוסיף בלאנס למרכז השדה של בית"ר שמורכב לדעתי מליצנים בינתיים - קלאודימיר רע מאוד, לא נופל מהכיסא מאייבינדר וקלטינס יוכל עוד ללמוד ולהתקדם לצד שחקן חכם ומנוסה. כמובן שהרכש הכי טוב שבית"ר יכולה לעשות בנוגע להתפרקות של הפועל - המאמן. אצלו לפחות לא תראו קבוצה כבויה.

10. Don Joan Roman Member

למה לא? צירוף של החלאה הזו זה עוד מסמר בארון הכבוד של בית"ר, חס וחלילה

Sent from my m3 note using Tapatalk

11. Drama2 הסמל מעל הכל

https://cdn.meme.am/cache/instances/folder793/47361793.Xxx

Nigel de Jong, Don Joan Roman ו-orimor2212 אוהבים את זה.
  12. Raulito Madridista

הכי קל לשים תמונה מפגרת במקום לכתוב עניינית, הייתי אומר לך בוא תכתוב במה אני טועה, כשידין עומד איתן וברזל נגד חלק מהקבוצות החזקות בארץ כמו באר-שבע בטרנר, כמו מכבי חיפה, גם בטדי הוא היה גדול, אבל עזוב, אין צורך.

לזה שהגיב לי - אני חושב שהבנתי לאן אתה חותר, ההתגרות בקהל של בית"ר אחרי משחק הגביע ההוא? מבין שזה היה מיותר, אבל אם מדברים מקצועית נטו אז ידין יכול לעזור והרבה. זה לא שאמרתי לך להחתים את אבוקסיס. באופן כללי, לא היית מנצל את המצב של הפועל ומביא שחקן בגרושים בהנחה שהוא יכול להתאים מקצועית? גוטליב, עזרא, אלטמן? לגבי עזרא הוא מרוויח שכר גבוה אבל כמובן שייאלץ להתפשר. אותה שאלה אגב אני שואל אותך לגבי גיא לוזון(בהנחה שאת סיבלס למשל אי-אפשר לצרף עכשיו מרעננה).

בית"ר מתכוננת למכבי.
    איינבינדר: "כל אחד צריך להוריד מהאגו ולהעלות את המחוייבות שלו". קשר בית"ר סיפר שלא קיבל הצעה להארכת חוזה והעביר מסר לחבריו במסיבת העיתונאים לקראת מכבי תל אביב (מחר, 21:05, שידור בספורט 5), אליה בן שמעון בחר שלא להתייצב. כ-2,000 כרטיסים בלבד נמכרו למשחק. שאפו.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

2,000 כרטיסים יותר מדי.
    הלוואי והקהל יצביע ברגליים גם במשחק גדול.
    לשחקנים, לבן-שמעון וכמובן לטביב לא מגיע שאנשים יבזבזו את זמנם וכספם כדי לראות אותם בעוד תצוגה אימפוטנטית חסרת חשיבות.

14. סיונרה Member

לפי מה שראיתי בפייסבוק, לא תהיה חנייה בטדי היום, במשחק שבו יש יותר שוטרים מאוהדים, מה יהיה עם המועדון הזה?

15. Don Joan Roman Member

זה כבר לא קשור לקבוצה אלא למשטרה.
    @Raulito -אין לי בעיה עם להביא שחקנים כמו עזרא, גוטליב ואלטמן כי הם שחקנים שיכולים לתרום לנו ואין לנו היסטוריה "מלוכלכת" איתם, אבל ידין? מעבר לזה שהוא לא יותר טוב מקלאודמיר, קלטינס, איבינדר וסאבו, הוא במעשה שלו דרך על המועדון, הוא לא אבו-קאסיס זה ברור (משום בחינה) ועדיין, הוא לא ראוי לבית"ר משום אספקט.

Sent from my m3 note using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.