בית"ר ירושלים 2016/2017 - מסיימים שוב במקום השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכטר סגר השבוע שנה בבית"ר: 47 משחקים 11 שערים, 11 בישולים.
    בשנה שלו במכבי חיפה: 29 משחקים, 2 שערים, ללא בישולים.
    היום אגב הוא נראה נייד כמו בנזמה אחרי חמין.

לא סגור על המספרים כי זה מתוך הודעה ששלחו לי, אבל סומך על מי ששלח שהנתונים מדויקים.
    העוול הגדול של שכטר ובית"ר העונה היא שאין לו אף חלוץ לשחק לידו, ועוד יותר הזוי שב-15 שנה האחרונות היו לנו אולי 3 חלוצים דומיננטיים שסיפקו מספרים.

2. DRORIKO Member

עם כל זה שאני לא מחזיק יתר על המידה משכטר(ולא בא לי להיכנס לויכוח הזה עוד פעם) אני די שמח בשבילו. זה נראה שבבית"ר הוא מצא את הבית הזה שהוא חיפש כבר 5 שנים. אתה רואה שחזר לו החיוך לשפתיים. הוא גם יודע שכבר לא מצפים ממנו להיות הכוכב שהוא היה בעונת הדאבל אלא פשוט לעשות את מה שהוא יודע ולתרום לקבוצה, אין ספק שזה תורם לרוגע ולביטחון שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/17
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

האטרף של שכטר מתאים בול לאוהדי בית"ר וגם היכולת שלו בעונה שעברה קנתה לו המון קרדיט. במהלך החצי הראשון של העונה הוא ספג המון ביקורות, גם מהיציע, אבל לאחרונה כשהפנדלים נוחתים עלינו והמספרים מתאזנים, ביחד עם יכולת יותר טובה, אז יש הרבה יותר שקט לגביו. כרגע יש לו 8 שערים בכל המסגרות העונה, אם הוא יסיים עם כמות דו ספרתית זה יהיה יפה. כמו שאמרו כאן, הבעיה שאין לידו חלוץ שיעביר אותו לעמדת החלוץ השני/הקיצוני ושיקח ממנו את נטל ההבקעה. אפשר היה לראות בבירור אתמול שלשכטר חסרה התנועה הטבעית של חלוץ בתוך הרחבה, כזו שמביאה אותך למצב שאתה רק צריך לדחוק את הכדור לשער. כל כדורי הרוחב שלנו הולכים לאיבוד ככה.

התענוג האמיתי במשחקים האחרונים הם מורי, סאבו (שוד של טביב) ועידן ורד.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אנטואן קונטה בבית״ר - החתמה פשוט משוגעת. איך הצלחנו לסגור אותו ולנצל את המצב שלו בצרפת, זה מהדברים שרק טביב המזליסט מסוגל לעשות. לא אומר שאין סיכוי לנפילה, אבל סיכוי מאוד קטן.

5. Raulito Madridista

טביב באמת מזליסט וכבר כתבתי את זה כאן וזה נשמע כמו תקליט שבור, אבל אם טביב היה בקיץ מצרף שחקנים כמו עכשיו ואני בעיקר חותר לכיוון חן עזרא שהוא לבל אחר מישראל זגורי, הבלם שבדרך ויש לו רזומה מצוין ואפילו ההתעניינות בשלומי אזולאי הקשר - אפשר היה להגיד שבית"ר מגיעה מוכנה לעונה הזו ובאמת נעשה ניסיון להתעלות מעל העזיבה הצפויה של רוקאביצה ואצילי. אבל כשההחתמות הן אבוחצירא, בריהון שהיה ברור שיקח לו זמן, בנש וקובי מויאל - זו בעיה. רק עידן ורד התגלה כבינגו ומהזרים שבית"ר צירפה בקיץ אני לא מחזיק. בית"ר תהיה בפלייאוף העליון ואולי תתעורר בסיבוב השני ותיאבק על המקום השלישי איכשהו.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבתי את זה שהחשש שהוא מוסלמי ירד מהפרק ועכשיו כולם יכולים לנשום לרווחה, כך מתנהל מועדון רציני.
    ממה שקראתי מאז התקרית האלימה שלו הוא בסוג של השעייה ולא משחק וגם לא מקבל שכר וגם אף מועדון אחר בצרפת לא רצה לגעת בו(באסטיה בדקו ולבסוף ויתרו) וביום האחרון של ההעברות בית"ר כנראה הייתה מבין האופציות האחרונות שלו אם הוא רוצה לשחק עד סיום העונה.
    הרזומה ידוע, שחקן שגדל בפ.ס.ז' ועבר בכל הנבחרות הצעירות של צרפת וגם הושווה לא פעם לסאקו שגם היה "החונך" שלו בפריז אבל נשלח לרנס ושם לא פרץ. ממה שהאוהדים של רנס כותבים הבעיה איתו שלא הייתה לו עמדה מוגדרת, נע בין בלם למגן ימני ולא הרשים יותר מדי באף אחת מהן.

אגב השם משפחה שלו הוא קונט ולא קונטה.

@Raulito גם אני עוד מהקיץ נשמעתי כמו תקליט שבור שטענתי שהרכש חלש והסגל של בית"ר לא טוב ואחרי הכל התברר שצדקתי.
    ככה זה אלי טביב, חושב שהוא חכם יותר מכולם ומושך את הזמן וחוסך במקומות הלא חשובים, לא יודע איך יוצא לו שם של גאון כלכלי. הוא מתנהל כמו קמצן טיפש ומקרה אצילי מוכיח את זה, גם איבד שחקן שהיה ב-10 רמות יותר טוב מכל שאר השחקנים שלו וגם במחיר מצחיק.
    גם עכשיו אפשר לומר שהשחקנים שהגיעו עכשיו יכלו להגיע בקיץ וגם עם החלוץ מורחים את הזמן יותר מדי וספק אם בכלל יגיע מישהו.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא שאני לרגע מזלזל ברכש של השחקן ההגנה המדובר, אבל אתם חייבים חלוץ. תהיה לאחד כזה השפעה הרבה יותר גדולה בתוצאות מהחתמה של עוד שחקן הגנה. אלא אם כן כמובן טביב יחתים בנוסף גם חלוץ.

8. עידן444 Member

קצת מזכיר לי את הסיפור של קרלוס אריאס.
    אם התוצאה תהיה אותה תוצאה אתם מסודרים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Don Joan Roman ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלוץ מאיורקה אוסקר דיאס סיכם בבית"ר י-ם

אלי טביב זה כמו שקבצן שעובר ליד הזבל ואוסף את מה שנראה לו שעדיין לא שבור לגמרי.
    אין חלוץ? נביא ספרדי זקן שבקושי שיחק העונה.
    כרגיל גם הוא תמיד מחכה לרגע האחרון כדי לחסוך עוד טיפה כסף, איזה איש שפל ומגעיל.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

DRORIKO ו-הרצליה אוהבים את זה.
  11. הרצליה Member

אני גם לא רואה את טביב משלם את הסכום ששיימן דורש, הוא יחפש להביא מישהו בחינם.
    נראה לא ריאלי.
    מאחל לג'ורדן למצוא קבוצה שתתאים לו באמת, להגיע לבית"ר? לא מגיע לו הרעש שמעבר שלו לשם יגרום.

12. DRORIKO Member

היה בזמנו שחקן מוסלמי ששיחק שם,ברח לי שמו. גם הוא כמו פושה "לא נראה" מוסלמי אז האוהדים אכלו את זה. הבעיה שהיום עם האינטרנט והכל יעלו על זה תוך שניה.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

14. עידן444 Member

יש טענות שויקטור פאצ'ה היה מוסלמי. והוא היה שחקן אהוב.
    אני לא יודע אם זה נכון ובכל מקרה לדעתי הקהל גם לא ידע וגם לא היתה את התקשורת שמתעסקת רק בזה כל פעם ששחקן מגיע לבית"ר.

15. DRORIKO Member

ויקטור פאצ'ה זהו

מצב נושא:
הנושא נעול.