בית"ר ירושלים 2016/2017 - מסיימים שוב במקום השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yedidel Member

בתור מה בדיוק אוחנה מגיע?

2. Drama2 הסמל מעל הכל

מי שמפזר דברים חסרי ביסוס לאחר שהוא יושב רוב העונה בבית ולא הולך למגרשים כמו רוב חסרי המושג שעובדים בתחום התקשורת, הוא אתה.
    בדעה על כדורגלנים ששיחקו בירושלים או גדלו בירושלים, אני כן לוקח את דברייך לתשומת ליבי, אבל מעבר לאזור חיוג 02 שם דעתך שווה לקליפת השום.

ועובדה מול עיני היא שהסתכלת על מה עשה בן והבה בקריירה, דרך פאקינג גוגל או מזיכרון סלקטיבי מהTV, כמו שעשה כבירי כאשר החתים שלל שחקנים.

אם דבריי היו חסרי ביסוס, לא היית מתרגש וקופץ.
    תמשיך לקשור כתרים לאוחנה, שחקן שאני בספק אם ראית אותו כאשר הלכת על 2.
    ורק בגלל שעשית לי את זה קל מידי, אני חייב:
    */aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מחזיק זכויות ניהול, כלומר הבן אדם החזק במועדון על הנייר.

4. yedidel Member

המחליף של דמאיו כאילו? איש הקש שמאפשר לטביב להמשיך להחזיק בבית"ר לא רשמית?

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני מנוי לבית״ר, הולך למשחקי חוץ (רוצה לבוא לנתניה בשבת? ;) ) וגם מגיע לאימונים. להגיד שאני אוהד כורסא... @Don Joan Roman יעיד עד כמה.

בקשר לבן והבה, אולי אם אסביר טוב יותר תבין את הנקודה - יכול להיות שהוא טוב ממורי, אבל הדגש הוא על יכול להיות. יכול להיות שגם יתרסק ואז החלפנו בלם שבמשך חצי עונה היה אמנם חלש, אבל אחר כך היה מצוין והיה מצטיין בלא מעט משחקים. הפואנטה היא שכל עוד והבה לא הוכיח שבוודאות הוא טוב ממורי, אז אין לי שום סיבה לחשוב עליו כתחלופה. אולי כרוטציה.

בקשר לאוחנה ימים יגידו, אבל אני בטוח במה שאמרתי.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ממש לא. דמאיו היה כאן כאיש קש שמטפל בדברים קטנים (טביב עדיין מחזיק רשמית בבית״ר) אבל אוחנה מגיע בתפקיד יותר בכיר ואמור לטפל בהרבה יותר דברים. אוחנה לא יהיה דמאיו בשום צורה, ואני מבטיח לכם שתהיה לו השפעה, יש לו אופי שלא מאפשר לו להיות בובה.

7. Butragueño מנהלים

עידו לוי בלם ישראלי הרבה יותר טוב ממורי, ובכלל, אני לא חושב שמורי מדורג כל כך גבוה ברשימת הבלמים הישראלים. מה גם שעידו לוי הוא מסוג השחקנים שטביב אוהב, לא דורש הרבה כסף, לא מפעיל סוכנים מאחורי הגב ונותן עבודה. כמובן שלרואדה אין מחליף, ומלבד ויטור וארסו לא היו פה בשנים האחרונות בלמים זרים ברמתו, לכן תצטרכו שוב בינגו נוסח טביב.

זגורי הוא אחד השחקנים הכי מיותרים שיצא לי לצפות בהם. חוץ מ - 4-5 משחקים בהפועל ר"ג והפועל ת"א (בשכלול) לא ראיתי אותו עושה שום דבר. לא מביא נקודות, לא מצטיין, לא נלחם, כלום. הוא תמיד היה על משבצת ה-"שחקן היצירתי", אבל גם פה יש אחלה אלטרנטיבות (עגייב, ז'אורז'יניו).

דבר נוסף, אם כבר טביב אוהב לדוג את השחקנים מהליגה הלאומית, אז אלי אלבז ואנדרדה, שירדו עם כפ"ס, יכולים להיות אחלה שחקנים משלימים לסגל שלכם.

8. amn Member

אם זו העונה הטובה בקריירה שלו, זה רק ממחיש למה הוא לא צריך לשחק בקבוצת צמרת.

מה בסך הכל אנחנו רוצים? את קלטינס תמורת אזולאי? אם תהיה נחמד אני מוכן גם לזרוק מילה שיוסיפו עוד איזה כמה גרושים כדי שתוכלו להחתים את בן-הרוש (שהוא אני חושב כן שדרוג ביחס למורי, לעמדת הבלם בכל אופן, ויכול בעת הצורך לשחק גם כמגן שמאלי (בינוני להחריד)).

סיונרה ו-Drama2 אוהבים את זה.
  9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאחד שראה את בן והבה מקרוב בקדנציה בבאר שבע (אצלנו דווקא מאז שנכנס להרכב הוא לא יצא ממנו, אנחנו דווקא רצינו שימשיך והוא שהעדיף לעזוב, זה כמובן היה לפני ההצלחה הגדולה שלנו, ועדין היום בדיעבד הוא מבין שהעזיבה שלו הייתה הטעות הכי גדולה שעשה בקרירה), וראה אותו גם לאחר מכן, אין ספק שמדובר בבלם טוב ממורי. אבל שוב, זאת לא חוכמה גדולה, כי למעט התקופה האחרונה שמורי השתפר (עדין לא מספיק טוב לדעתי), הוא נתן עונה נוראית, וזה עוד כשיש לידו פיגורה כמו רואדה.
    השאלה האם והבה הוא בלם מספיק טוב לקבוצה באמת גדולה זה כבר שאלה אחרת, אבל מבחינת יכולת הוא טוב ממורי.

11. Drama2 הסמל מעל הכל

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רק על היציאה של בן הרוש נביא לכם את אביסדריס וזגורי בעסקת חבילה.

סיונרה, Don Joan Roman ו-amn אוהבים את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

14. Drama2 הסמל מעל הכל

נכון מאוד,
    במסיבת עיתונאים הוא מצהיר שדמאיו הוא "האיש שלו בארץ".
    בכתבת צבע משערים שאוחנה יהיה "האיש שלו בארץ".

אותי הצמד אוחנה את טביב ממש לא מרשים, במיוחד שאוחנה כבר גילה חוסר-אופי בקדנציה הקודמת שלהם ביחד, ועל העבר אין מה להוסיף:
    אלי טביב – ויקיפועל האנציקלופדיה המקוונת של הפועל תל אביב
    אוחנה: כפר סבא לא ירדה באופן ספורטיבי

כמובן שיהיה בהצלחה לבית"ר אבל לא אוחנה זה מי שיחזיר את בית"ר לקדמת הביתה או מה-שלא-מצפים-ממנו.

15. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אוחנה אמור לעשות בבית"ר בתור מחזיק זכויות הניהול?

את הקריירה התקשורתית שלו הוא העביר עם הלשון בתחת של טביב, למה שכעת זה יראה אחרת?

מצב נושא:
הנושא נעול.