בית"ר ירושלים 2016/2017 - מסיימים שוב במקום השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מתברר שההתלבטות היא שבתאי או אזולאי, אני כמובן מעדיף את אזולאי.
    פריירה ממשיך לעונה נוספת ואפשר לומר שחסרים בערך 5 שחקנים כדי לסגור את הסגל(בלם, קשר אמצע, חלוץ זר, חלוץ ישראלי ומגן ימני מחליף).

אגב אף מילה על המסע"ת של אוחנה אתמול? כמה עוצמה, כמה כריזמה...היו רגעים שעמד לי.

2. Raulito Madridista

גם טביב אמר שאוחנה 'נתן הצגה', אבל אנחנו מכירים את הפער בין הרצוי למצוי, בין מסיבות עיתונאים בפתיחת העונה לבין המצב בפועל, ראו ערך מכבי חיפה. במתווה הנוכחי לבית"ר יהיה קשה מאוד. לחזור לאיים על תארים? טביב יהיה חייב להשקיע כסף, זה מאבק לא רק נגד אימפריה אחת אלא גם נגד מכבי שטובה מבית"ר למרות הכאוס ואני מאמין שדברים יתחילו לזוז שם. ודבר נוסף, אלימות וגזענות לא תהיה בבית"ר? לא פסלו מעולם שחקן על רקע המוצא שלו? אוחנה האמין לעצמו?

סקרן לראות מה יהיה התפקיד המקצועי שלו ואילו החלטות יקבלו. בית"ר צריכה בלם וחלוץ ואני מניח שעל כך כולנו מסכימים. זה נראה הרבה יותר טוב משנים עברו, זה כן. וכמו שאמרתי, פתיחת העונה של בית"ר תהיה חשובה. ובכל העונות האחרונות היא עשתה מיליון תוצאות תיקו.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא חושב שיש צורך בחלוץ זר. אני לא חושב שחלוץ זר יגיע לכאן כדי להיות שחקן ספסל, ואני לא רואה את שכטר הופך להיות מחליף ראשון להתקפה. צריך לכוון לרכש ישראלי בהתקפה, גם ככה יש מספיק שחקנים כמו ז'אורז'יניו, עזרא, ורד ובע"ה גם סאבו אחריי איפוס של הרגל, שיכולים לתת מספרים.

בלם וקשר זה החשוב ביותר. ברגע שנסגור את זה, אפשר לקחת את הזמן ו"לבחור כל רכש בפינצטה".

4. Drama2 הסמל מעל הכל

שבתאי כבר לא יקרה ;)

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שנקרא ווין-ווין.
    שיהיה לכם בהצלחה איתו.

6. Drama2 הסמל מעל הכל

לגמרי ווין-ווין, בעיני יובל שבתאי שחקן מעולה, והיה חסר לנו עוד דמות לקישור (צעירי מתקשה לסחוב עונה שלמה).
    אני מבסוט, אפילו מאוד, שחקן כמו שלומי אזולאי הקשר לא הייתי רוצה במכבי פ"ת כי הוא ישחק בלי חשק (הוא שחקן מעולה שלא יובן לא נכון, פשוט הוא מסוג השחקנים כמו שיר צדק, שמשחקים יותר בשביל קהל וכו', והוא יתן 50% מעצמו אצלנו)

Sir Alex Ferguson, לירן ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  7. Raulito Madridista

נראה שהפעם בית"ר קרובה מתמיד להחתים את יצחקי. מכבי מציעה לו בסביבות מחצית מהשכר מהעונה שעברה וכולם יודעים על הקשר המיוחד של יצחקי בבית"ר. הוא הזדקן בעוד עונה, הוא רוב הזמן פצוע אבל אולי כחלוץ מחליף ועוד אחד מניסיונות ה-'להדליק את הקהל'\לחבר אותו - ויהיה מדובר ברכש טוב. השאלה אם יצחקי מוכן להתפשר על כסף. את הרצון לצרף את יוסי בניון לעומת זאת אני לא מבין, לבית"ר יש עומס בקישור ההתקפי ובניון עבר זמנו, נקרא לזה ככה. בהחלט יכול להיות שהסאגה הזו תוכרע בישורת האחרונה גם.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

"קשר מיוחד" שכנראה יתעורר ביצחקי רק אם יבין שהוא כבר לא יכול להרוויח מיליונים בישיבה על הספסל במכבי.
    למרות שכמובן אף קבוצה אחרת בארץ לא תשלם לו 180 אלף דולר לעונה(הסכום המקוצץ שהוצע ליצחקי במכבי) והשאלה הגדולה היא האם ברק יצחקי עוד רוצה לשחק כדורגל גם אם זה כרוך בקיצוץ בשכר, אני למשל לא חושב שהוא שווה היום במצבו יותר מ-100 אלף דולר לעונה, כנ"ל גם לגבי בניון. אני מקווה מאוד שלא ניפול בפח של שניהם ונצרף במקומם שחקני כדורגל פעילים.

אז ציון צמח חתם, לוטם זינו בא להתרשמות, עופר ורטה בדרך וכבר חודשים(ככה זה מרגיש) מחכים לפגישה של אוחנה עם ג'ורדי ולסיכום בין טביב ליואב כץ על אלי אלבז. בלם וחלוץ זר עדיין לא נראים באופק.

זה מרגיש שאנחנו הולכים שוב לכיוון של סגל בינוני מאוד דווקא אחרי התחלה טובה לקיץ.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לוטם זינו כרגע רק מתאמן עם הקבוצה כדי להישאר בכושר ולא ״מגיע להתרשמות״, יש מספר קשרים ישראלים שנמצאים בקשר איתם ורק במקרה ממש גרוע שאף אחד לא יגיע אז יש מצב שיקחו את זינו כאופציה.

ציון צמח, כבש 8 שערים ובישל 10 בלאומית, מגיע במקום קובי מויאל המאוס. לי אין בעיה עם זה.

10. סיונרה Member

שנה שעברה לא היה לנו ספסל בכלל, העונה עושה רושם שבאו גם לעבות את הסגל. מה רע?

11. סמואל אטו Member

מישהו יודע קצת יותר על הסקאוט החדש של בית״ר? למה הוא מגיע ובשביל מה?

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה לנו ספסל, פשוט לא היו שם שחקנים מספיק טובים.
    העונה עם ז'אורז'יניו ועגייב הקיץ בהחלט התחיל טוב אבל אנחנו בינתיים קצרים בהגנה ובהתקפה יש רק את שכטר ועדיין לא סגרנו את נושא הבלם והקשר. אני רק אומר שההרגשה שלי היא שאם נימרח אנחנו עלולים למצוא את עצמנו עם אופציות ג' וד' בעמדות האלו וזה יכול להיות קריטי.

אני מניח שאם הוא היה באמת רוצה לשמור על כושר הוא היה הולך להתאמן עם באר-שבע, קרוב לבית ועם כל החבר'ה הישנים.
    לדעתי רוצים לראות אותו אחרי שנה בלי כדורגל ואם הוא יראה מתאים למימר ואוחנה אז טביב יחתים אותו, הוא מת על שחקנים כאלה שמגיעים אנדרדוגס ובזול.

וציון צמח קשר התקפי לא יודע איך הגעת לזה שהוא מגיע במקום קובי.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני מעביר כאן את הודעת המועדון, לא קוראים לי שרון מימר.

הוא במקום קובי מויאל בתקן של סותם חורים, ואין לנו שום צורך בקשר עם אופי הגנתי כשיש שניים בסגל ויש מצב שגם מוקה, שיכול לשחק בעמדה הזו, יצטרף. אני בעד החתמות כאלה האמת.

14. סיונרה Member

זאת דאגה מובנת, אבל אלי אלבז הוא אחלה חלוץ מחליף, לא צריך עוד אחד לדעתי. בסוף סגל נורמל של קבוצה שהיא לא ריאל מדריד זקוק להיררכיה ולשחקנים שלא ישבו ממורמרים על הספסל.
    בלם וקשר מרכזי אין ספק שצריך להביא, כל השאר זה בונוס, הקבוצה שלנו כבר די עמוקה.
    אנחנו לא באמת יודעים איך מתקבלות ההחלטות אצל טביב, אבל בלמים הוא כבר הצליח להביא כבר 2 בלמים זרים ברציפות (יכול להיות שיותר ואני לא זוכר) שהיו פגיעות בול בעמדה. תן לו קרדיט

15. Butragueño מנהלים

מיקי סירושטיין חתם לעונה בבית"ר ירושלים

לדעתי החתמה נהדרת. עוד אחת טביב סטייל.
    עשה חצי עונה נהדרת באשדוד, אחרי שלפני היה נהדר בליגה הלאומית. בבני יהודה הוא נחתך יחסית מהר ודי הצטערו על זה.
    יש לו משחק ראש מאוד מאוד טוב והוא במגמת שיפור מעונה לעונה.

מצב נושא:
הנושא נעול.