בית"ר ירושלים 2016/2017 - מסיימים שוב במקום השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגדול אתה צודק,בית"ר התחזקה. אבל לרוחב,שחקנים כמו ורד ומיואל זה יופי של שלקנים להוסיך עומק לסגל.
    כרגע אין מחליף לרוקאביצה,וחסר עוד קשר יצרתי לאמצע. כשאלה יגיעו אפשר יהיה באמת להגיד שעשיתם שדרוג.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

היה ברור מלכתחילה שיש שחקנים כמו בנש ומורי, שמגיעים להרכב, ויש שחקנים כמו ראלי, ורד ומויאל, שמגיעים לרוטציה. ורד שחקן מצוין לרוטציה, היה חסר לנו מאוד שחקן כזה שיכול לשחק באמצע ולתת דחיפה קדימה, ואני חושב שעד כה באירופה הוא אחד מהשחקנים הטובים ביותר שלנו.

יש הבדל בין להגיד "ההגנה נחלשה ובנס ניצלנו" לבין "התחזקתם, אבל לא בצורה משמעותית". עם המשפט השני אני עוד יכול להסכים.

EsheD אוהב/ת את זה.
  3. JR-Riquelme Member

אני לא חושב שההגנה של ביתר נחלשה, להפך. גבאי וקפילוטו עזבו זה כבר חיזוק להגנה שלנו.
    לקבל מניקוסיה שלושה שערים זה מביך. אין שום סיבה שזה יקרה. אם אתה אומר ״כאילו אנחנו איזה אימפריה״ - אז מה אתה רוצה להשיג מסט אטיין? תתרכז בליגה להשיג את המקום השלישי שוב וזהו. אתה מצד אחד מפאר את ההגנה שלנו ואומר שהם מסוגלים להתמודד עם הצרפתים והכל, מצד שני אתה מבטל את הביזיון של לספוג 3 שערים בזה שמלכתחילה אנחנו לא ברמה הזאת. ניקוסיה קבוצה הרבה הרבה הרבה פחות טובה ממכבי בש וסט אטיין וקיבלת מהם 3 שערים. וכל שער יותר דפוק מהשני, שרק מראה כמה ההגנה שלנו חלשה מאשר ההתקפה שלהם חזקה. יש להם משחק התקפי ברמה של אמצע טבלה בליגת העל.

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק.
    מורי זה שדרוג לעומת קפילטו. על זה אין ויכוח.
    בנש לעומת גבאי,נחכה ונראה.
    מויאל,ראלי,בריהון וורד זה חיזוק טוב לסגל הרחב.
    רוקאביצה השאיר חור,שכטר לדעתי לא יכול למלא אותו,ואם יהיה עוד קשר מרכזי שיעור לאצלי ליצור עוד מצבים. זאת יכול להיות הקפיצת מדרגה מהשנה שעברה.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מצד שני, במשחק הבית קיבלת 0 שערים, עם הגנה הרבה יותר חלשה על הנייר. לקחת משחק אחד, שבאמת היה חלש ברמה אחרת, ולקבוע אותו כאינדיקטור...זה לא רציני. רציני יהיה לשפוט לאורך זמן את התיאום בין רואדה ומורי, שכרגע לא נראה במיטבו ומעולם לא אמרתי אחרת, אבל אני לא חושב שלספוג 3 זה "ביזיון" או "מביך", בטח כשהיריבה הייתה צריכה את השערים הרבה יותר ממך ובטח כשמדובר ביריבה עם כלים התקפיים טובים כמו קלייטון, שארידאן, רושיאס ודארבישייר (אגב, זו הקבוצה עם ההתקפה השנייה בטיבה בקפריסין).
    אני לא אופטימי לגביי הצרפתים, אבל כשרואים את ההתקפה שלהם בליגה, מבינים שנעילה הרמטית יכולה להוביל לתוצאה טובה מאוד.

@EsheD
    גבאי חלש ברמה אחרת, ראלי לבדו זה שדרוג.

6. JR-Riquelme Member

ממש תותח על שארידאן, חבל על הזמן... בסופו של דבר ביתר לא שיחקה הרבה משחקים שהם מדד להגנה שלנו. לשמור על שער נקי נגד רעננה לא אומר לי כלום. במשחקים שכן שיחקה ראינו כמה ההגנה חלשה. אפשר גם להוסיף את המשחקים נגד סכנין בפלייאוף שסכנין הפכו לקבוצה חזקה בנקודת הזמן הזו. לא ספגת שער בבית מניקוסיה כי מדובר גם בקבוצה עם התקפה של לייצני חצר ובנוסף לזה גם לא ניסתה לשחק בכלל. מה שהולך בקפריסין אני לא יודע ולא רוצה לדעת, בשטח ראיתי קבוצה חלשה מאוד.
    אבל בסופו של דבר אני יכול להסכים שרבש זה לא סלובו ואולי ההגנה שלנו תהיה חזקה יותר. נצטרך לחכות ולראות. עדיין רואה רכות מעצבנת בהגנה ויש הרגשה במשחקים שאם היריבה לוחצת אותך 10 דקות כמו שצריך זה יספיק לה לפחות למצב ממשי.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

איך אני אמור להתייחס ברצינות להודעה כזו? באמת. איך אתה קובע דברים בנחרצות מבלי להכיר אפילו את הקבוצה השנייה? יכול מאוד להיות שמה שאתה אומר זו האמת, אבל זה כמו שאני אגיד "היידוק ספליט חרא קבוצה, מכבי צריכה לעבור" כשאני לא יודע דבר על הקרואטים ומסיק מסקנות רק על פי משחק או שניים.

הפלייאוף העליון הוא לא דוגמה לכלום, הקבוצה לא התרכזה בכדורגל והשתנינו מאז.

8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

השערים שבית"ר ספגה עד כה, ויותר מכך - המזל שהיה בהחמצות נגדינו לא צריכות לגרום לאנשים פה בשלב הזה להתלהב מההגנה. יכולים לדבר על חוסר תיאום, אולי, על זה שיקח זמן להתחבר, אולי, כרגע ? ההגנה נראית כמו הצל של עצמה. דווקא מול סנט אטיין זה יתחבר ? אולי אני באמת סובל מהלקאה עצמית. עדיף מאופוריה שלא מחוברת למציאות.

9. JR-Riquelme Member

אני גם לא יכול להתייחס ברצינות לאחד שלא מסוגל לראות שהוא משחק נגד קבוצה חלשה. לא מעניין אותי מה היה בליגה הקפריסאית ולא מעניין אותי איך הם נראו וכמה כבשו, על המגרש בצמד המשחקים ראיתי קבוצה חלשה שהאיש הכי מפחיד שלה בהתקפה היה אמיר עגייב. מה שאמור חעניין אותנו זה צמד המשחקים נגד ביתר, בצמד המשחקים הזה הגיעה לפה אומוניה ניקוסיה חלשה. ולא לראות את זה זה כבר בעיה אחרת.

Gianluigi Buffon אוהב/ת את זה.
  10. ייא Member

אבל רק השבוע היה פנדוריו ויגלאבה אותו יום ושעה בארץ. מה ההבדל?
    טביב הנוכל ימכור כרטיסים ב100 שח בטח. אני מעריך שיהיו 23 גג

11. JR-Riquelme Member

טביב נוכל רציני בנוגע למחירי הכרטיסים אבל הפעם אני לא מאשים אותו אם ימכור ב100. זה גם מחיר הגיוני כשגם אלונה דרשה את הסכום הזה נגד אולימפיאקוס, וגם יתן הכנסה רצינית לקופה של בית"ר. פחות או יותר 3 מיליון אם באמת מתכוונים למלא את טדי.

12. gilad16 Member

מחיר לגיטימי למשחק כזה, אבל אלונה דרשה 90 (יציע דרומי) למען הדיוק.

13. סיונרה Member

בב"ש יש מקום מוגבל, בטדי לא ממש.

14. ייא Member

נו בסוף 93 שח הוא לוקח אחיד הגנב הזה. לא יאמן. מעריך שלא יותר מ20 אלף איש יהיו שם. השעה גם גרועה מאד ולא תוסיף לקהל שעוד בעבודה.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

טדי עדיין יהיה מלא או כמעט מלא אבל המחירים בושה.
    נותנים כדוגמא את המחירים של הפועל ב"ש נגד אולימפיאקוס, רק שיציינו שאלונה ברקת שפכה בב"ש יותר מ- 100 מיליון ש"ח בשנים האחרונות וטביב מתווכח עם השחקנים שלו על 5,000 ש"ח. לא משנה גם איזו מחאה תהיה היא לא תעזור כי טביב כבר מכר את הזכויות ללאן הנוכלים שלוקחים 13 ש"ח עמלה לכרטיס גם אם תלך ותקנה פיזית את הכרטיס. כדי להבין את גודל הגניבה בגומלין בז'ופרואה גישאר יהיה אפשר למצוא כרטיסים ברבע מחיר. עכשיו האוהדים מתלבטים אם לקנות מראש כרטיס כדי להימנע ממצב שהם נשארים בלי כרטיס למשחק או לא להיכנע ללאן וטביב לקנות כרטיס עם עמלה.

מצב נושא:
הנושא נעול.