בית"ר ירושלים 2016/2017 - מסיימים שוב במקום השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Blanco 7 Member

כשהוא חתם בהפועל הוא טרח לספר על זה שכל המשפחה שלו יושבת בשער חמש והם אוהדי הפועל שרופים מגיל קטן. אחר כך שהלך לבית"ר סיפר שהוא אוהד בית"ר וכל הבית שלו היה בית"רי. מה יקרה כשהוא יעבור לבני סכנין ?
    שחקן בינוני מאוד שהגיע להפועל עם הרבה מאוד ציפיות אבל קיים מעט מאוד. גם המעבר לבית"ר לא עשה לו יותר מדי טוב. שחקן כזה לא ראוי להיות בבית"ר או בכל קבוצת פלייאוף עליון ומקומו בקבוצות אמצע-תחתית ליגת העל.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאכלס הוא צודק, אם ניקח אליפות העונה זה באמת יהיה סנסציוני אבל כן קשה להתעלם מכך שהוא ניסה בפאתטיות לעקוץ את בית"ר ומימר מבלי להסתכל על עצמו. מעבר לכך שהוא שחקן חלש שלא מסוגל לעבור בדריבל או מהירות גם את מיקי בוגנים אם יעמוד מולו הוא גם נשמע(ולא בפעם הראשונה) לא טיפוס חכם במיוחד. תשובות של אהבל, חוסר מודעות אבל בעיקר כמו שכתבתי בהתחלה חסר יכולת. הדרך לעפולה ונשר סלולה.

Don Joan Roman ו-EsheD אוהבים את זה.
  3. yakov_y YNWA

איך קשר התקפי בישראל עם 2 שערי ליגה ב-3 עונות מסוגל להתראיין כאילו הוא טאלנט ואיך יש לו הצעות בליגת העל ?

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

5. DRORIKO Member

תראה אתה מכיר את הקבוצה יותר טוב ממני,כשכתבת שאתה יודע שרוצים להחתים אותו לקחתי את זה ברצינות. אני עדיין חושב שזה רכש לא אופייני לטביב. טביב זה אחד שבודק 100 פעם כל שקל שהוא מוציא מהכיס. בניון רחוק מלהצדיק את מה שהוא דורש,אני לא הייתי משלם עליו אפילו 100 אלף. קראתי איפשהוא בוואלה שטביב אמר שהוא לא ישלם עליו יותר מ-120. נראה מה יהיה. בכל מקרה גם אם הוא יחתום אצלכם ובסוף יקבל תפקיד זה יהיה הזוי לגמרי. מעולם לא נתקלתי בשחקן שסידרו לו ג'וב במועדון אחרי פאקינג עונה אחת. אהד את בית"ר בילדות? גם אלונה ברקת. ביג דיל.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  6. hbs7 Member

לא יודע כמה בישולים בניון עשה במכבי אבל מקצועית אני באמת חושב שמדובר בשחקן טוב.
    לא יודע כמה קילומטראז' הוא עושה אבל הוא משקיע לא מעט ועדיין בעל פס וטאצ' נהדר.
    אין לי ספק שהוא טוב מזגורי ואלטמן לדוגמא, אם יגיע בחוזה מתאים זה רכש לא רע בכלל.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  7. Butragueño מנהלים

טביב רצה אותו גם אחרי שבניון עשה 'אבי נעלבי' באמצע העונה השניה שלו. ולדעתי גם פנה אליו בסוף העונה האחרונה שלו בירוק.
    לא יודע כמה הוא יכול להוסיף באופן מקצועי, אבל כנראה שיוכל להעלות את כמות (ואולי את מחירים) המנויים. הוא אולי ילדותי, אבל במוניטין עדין יש לו את זה.

8. DRORIKO Member

אחרי ה-3 שנים האחרונות בניון עדיין נכס במנויים? אני רוצה לקוות שהקהל של בית"ר הוא לא כזה מטומטם

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/17
  9. Raulito Madridista

חשבתי שרק אוחנה אמור להגביר את קצב המנויים בבית"ר. יוסי בניון שחקן גמור. יש על הספסל את ז'אורז'יניו ועגייב שיכולים לרוץ בניגוד אליו. יוסי היה יותר רגוע מאשר התקופה במכבי חיפה אבל אני כלל לא מבין מה בית"ר מוצאת בו. לא מדובר הפעם ב'ניצול פירצה' אלא בעיוורון. אבל אולי מישהו צריך להיות על הפרק, כמו יצחקי בקיץ הקודם.
    לגבי זגורי: שחקן מוכשר שלא הגיע לאן שציפו ממנו. הוא לא חכם גדול והבעיה הנוספת שלו היא שהוא צב. אולי בנוער זה לא הפריע לו אבל בבוגרים - אין ספק. הייתה לו גם פציעה נוראית. בעונת הבכורה שלו בהפועל(באמת רב"ש: זגורי ולא בוזגלו??) הוא היה נראה כפוטנציאל גדול ואני זוכר שער אדיר שלו נגד ק"ש אבל בעונה השנייה עם עזיבת ורמוט ציפו ממנו שינהיג - איפה. הוא פשוט היה פחות טוב מיתר הקשרים ההתקפיים של בית"ר שהיה לה היצע טוב. אבל טביב ראה משהו בחינם אז הוא מיהר לקחת אותו כמו ישראלי מצוי. זגורי צריך להיזהר. סכנין ורעננה רוצות אותו והשלב הבא זו הליגה הלאומית או איזה אשקלון.

10. Butragueño מנהלים

כן, גם בעוד 5 שנים הוא יכפיל את המנויים, והיום בבוקר גם הוציאו הודעה מטעם המועדון לגבי מה שאמרתי, ככה שאתה יכול להיות בטוח שלא זרקתי את זה סתם כך.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

"הוציאו הודעה"? פרסום של פשכה = הוציאו הודעה?

12. Butragueño מנהלים

כשזה מצטרף להסברים ששמעתי מחברים בקהל הבית"רי, אז כן, זה הודעה מבחינתי.
    אפשר לעשות ignore לכל מה שהוא כותב לנצח, אבל לפעמים אפשר גם באמת להתייחס לזה.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם אם תצרף את זה ללא יודע מה זו עדיין לא "הודעה מטעם המועדון".

ולא יוסי ולא אף אחד יביא מנויים. קבוצה טובה עם חיבור של המועדון לקהל יביא.

14. Butragueño מנהלים

בחיי שלא הבנתי את השורה הראשונה.

לגבי הדבר השני, זה נחמד ותמים. אבל קבוצה שמחתימה שחקנים כוכבים, מביאים מנויים. ואני לא נכנס עכשיו לדיון אם בניון עדין בגדר כוכב או לא. אבוקסיס, רביבו וחזן, שחתמו ביחד באשדוד ב2003 העלו את המנויים. יצחקי, אלבמן ועטר, כשחתמו במכבי ת"א, העלו את המנויים. גם אם אלי אוחנה היה נכנס עכשיו למכונת זמן וחוזר לגיל 28 הוא היה מקפיץ את המנויים. גם כשהדרעק הגיע אלינו לפני 3 שנים הוא העלה את המנויים (אבל גם היה אצטדיון חדש, אז זו סביבת עבודה לא נקייה).

15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשים את זה בצד שהוא דביל,והוא דביל בתור אחד שמכיר את הבחור.
    החוסר מודעות עצמית שלו זועק לשמיים,הוא יורק כל פעם מחדש לבאר שממנה הוא שותה,עשה את זה לפועל,עכשיו לבית"ר ומימר. שחקן של ליגה לאומית במקרה הטוב. מימר עשה בשכל שזרק אותו.

מצב נושא:
הנושא נעול.