בית"ר ירושלים 2017/18: מסיימים עונה נוספת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

מה בכלל התפקיד של השריף? מנהל מקצועי הוא לא כי מי שבונה את הקבוצה זה טביב. הוא גם לא המאמן כי הוא לא על הקוים. אז אתה אומר שאולי הוא מייעץ למאמן את מי להרכיב ואת מי להחליף אבל גם את זה טביב עושה. אז מה לעזזל התפקיד שלו בקבוצה? הרי טביב זה לא אחד שישלם למישהו בשביל להיות עציץ. מוזר לאללה כל הקטע הזה.

עריכה:והנה עכשיו מחרטט בשידור על זה שהוא בכלל אחראי על הנוער. קיצר הגילי לנדאו של בית"ר

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/17
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מסתבר שראית מגרש פתוח והושפעת מהדעה של טליה סלנט בעל הידע העשיר בכדורגל.

לשאלתך - השריף מאמן, לבנדה עוזר, אוחנה מנכ"ל וטביב בעלים.

3. DRORIKO Member

אל תקבע לי ממי אני מושפע וממי לא, בסדר? רציתי לכתוב את זה עוד אתמול, ועכשיו אחרי שראיתי את החגיגות של החבורה ביציע בא לי עוד יותר לכתוב את זה סבבה? ואם השריף הוא הוא המאמן אז שיהיה גבר ויגיד שהוא המאמן, שלא יתחבא מאחורי הטייטל "יועץ מקצועי".

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע וגם לא מעניין אותי למה לא מגדירים אותו כמאמן אבל כנראה שיש סיבה.

אתה שאלת מה הוא עושה בבית"ר ועניתי לך - מאמן ואפשר להוסיף מאמן עם סמכויות נרחבות בדומה לאנגליה. בתוך פרק זמן קצר הוא גם יהיה זה שיעמוד על הקווים.

5. DRORIKO Member

אני פשוט לא אוהב את כל המשחקים האלה שעושים עם לבנדה זה הכל. אז נכון זה מאמן שלולא טביב לא היה מגיע לליגת העל, זה עדיין לא אומר שצריך להתייחס אליו כאל סמרטוט מלוכלך. מה זה הדבר הזה ששמים אותו על הקוים רק בשביל שאלי כהן יום אחד יחליף אותו(כמובן שזה יקרה במקרה של משבר ואז יציגו את זה כאילו לבנדה ״לא מספיק מנוסה״). מילא טביב, אצלו שום דבר לא יפתיע אותי, מילא אוחנה שעוד בכפר סבא היה שפוט של התימני, אבל איך אחד כמו השריף מסכים להשתתף בפארסה הזאת. מבקשים ממנו בשידור שיגדיר את התפקיד שלו והוא צועק ומתגונן כאילו האשימו אותו עכשיו ברצח. תסלח לי אבל זה פתטי.

6. optimus Member

לבנדה ידע לאן הוא נכנס והוא ידע שהוא יהיה בובה של טביב אבל אני מניח שהוא חשב קדימה על היום שאחרי בית"ר.

7. DRORIKO Member

אז הוא אידיוט, אבל זה לא מצדיק לנצל את זה שהוא אידיוט, ואני מציין דווקא את אלי כהן כי זה בן אדם שעד היום מאד הערכתי אותו. מטביב ואוחנה אין לי שום ציפיות, עוד בכפר סבא כולם ראינו מי זה הצמד חמד הזה.

8. Drama2 הסמל מעל הכל

תברר קצת על הקריירה של גיל לבנדה.... יותר חסד פחות זכות.
    לא גורע מההצלחה שלו, אבל אתה חושב שהיית (כן, אתה, דרוריקו) היה מביא את בית"ר למצב של סכנה מול הירידה ? לא יודע מה הם הכישורים שלך בתור מאמן, אבל תהיה בטוח שפחות ממקומות 7-10, אין סיכוי.

אוחנה שפוט/סמרטוט/עיוור/וואטאבר זה משהו אחד,
    למה אלי כהן "משתתף" בכל זה ? פרנסה, אתם חושבים שאנשי הכדורגל איזה מיליונרים ? בייחוד אתה צריך לדעת שהרחק מכך.
    מישהו יציע לאלי כהן איזו משרה "מעניינת" ? המקסימום זה להיות מחליף של אריק בנאדו בבני יהודה (גם בהפועל ר'ג תופס) אשתקד.

9. DRORIKO Member

אלי כהן יכול לעשות אחלה כסף בתור פרשן, יש לו בדיוק את הכישורים לזה. חוץ מזה שכתבו לי פה שהוא עשה הרבה כסף בחייו. הוא לא רעב ללחם קיצר.

לגבי גיל לבנדה, שים לב שכתבתי עוד בהתחלה שבלי טביב הוא לא בליגה העל. זה עדיין לא מצדיק להתייחס אליו ככה.

10. optimus Member

לא דיברתי על צדק אבל זה מין הסכם שבשתיקה כזה, לעמוד על הקווים ולקבל החלטות מלמעלה ובתמורה כרטיס כניסה פוטנציאלי לאימון בקבוצות בליגת העל ביום שאחרי.

11. Drama2 הסמל מעל הכל

גם מנור חסן היה כדורגלן מוביל בליגת העל וחבר של עסקן העל מאיר שמיר.
    תבדוק איפה הוא היום

אל תאמין לכל מה שאומרים, "יכול להיות פרשן", גם נועם שוהם יכול להיות פרשן. ומאמן. והרבה דברים. אבל בסופו של דבר תלך לשאול מי הוא ומה הוא.

12. DRORIKO Member

כן רק שנייג'ל כותב לי שמידיעה אלי כהן יחליף את לבנדה במהלך העונה. זאת אומרת מתכננים לו אלי גוטמן.

13. Drama2 הסמל מעל הכל

@DRORIKO ראה ערך דני גולן.

אם וכאשר לבנדה יפלט מבית"ר, מי יהיה מועמד ?
    לפעמים זה שווה את זה.

14. DRORIKO Member

אני עוקב אחרי הקריירה של אלי כהן בתקשורת, מהטורים המעולים שלו בהארץ ועד ההופעות המצויינות שלו במגרש פתוח(היה רמה מעל כל הפאנליסטים סביבו). זה בהחלט אחד שיכול להיות פרשן, הוא גם מח כדורגל והוא גם קולח ועובר מסך.

15. DRORIKO Member

יפה שהבאת את יואב כץ בתור הדוגמא המחזקת שלך, עוד דמות שמחרבת פה את הכדורגל. תשמע היום בעידן של טלוויזיה רב ערוצית כולנו נחשפים לליגות בחו"ל. שם דברים כאלה לא קורים, רק בליגה השכונתית דבר כזה הוא המובן מאליו. ואחרי זה שואלים למה אנחנו מקבלים בראש מאלבניה ומקדוניה.

מצב נושא:
הנושא נעול.