בית"ר ירושלים 2017/18: מסיימים עונה נוספת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

ממש לא מה שאמרתי.
    הרי מה כולם כאן טוענים?
    שחקן מסיים חוזה העונה. בינואר אפשר לפנות אליו. הגיוני. הוא צריך לדאוג לעתיד שלו ולא להישאר באוויר עד הרגע האחרון. הוא יכול להפצע, הוא יכול אולי לא למצוא קבוצה, וכו כו ושזו בעיה של טביב\יואב כץ שהם מחכים לרגע האחרון.
    אני נותן את ניקו אולסק כדוגמה לאחד שלא נמצא בשנה אחרונה וכבר מנהלים איתו מו"מ לכאורה מאחורי הגב של המועדון שהוא חתום אצלו מעבר לעונה הזו, מציע לו שדרוג של 100% בשכר(מתי פעם אחרונה קיבלת שדרוג של 100% בשכר? 50%? 20%? קרה לך פעם?) ובגלל שמישהו הציע לו יותר באופן לא חוקי הוא מסרב לחתום.
    מה אתה מצפה מהמועדון, שלא רוצה להגיע למצב שאתם מאשימים בו את יואב כץ ואלי טביב, לעשות?

להבדיל, מכבי נתניה כבר חודש מנהלת מו"מ עם הפועל עכו, שירדה ליגה, על גבי קניקובסקי.
    הרי אפשר היה ללכת באותה דרך מלוכלכת- להציע לו הצעה גבוהה פי 2 ממה שמרוויח בעכו, כי בשרשרת המזון אנחנו מעליהם ו"לשפר עמדות" טרם המו"מ מול עכו. זה דבר מלוכלך.
    אז כן אפשר גם אחרת... מדובר בכבוד בסיסי בין מועדונים...

2. סמואל אטו Member

זה לא משנה אם זה חוקי או לא, זה יקרה לא משנה איך תמסגר את זה.
    גם אם תשים עוד אלף חוקים זה ימשיך לקרות.

בסוף זה תלוי במועדון ואם הוא יודע איך להתנהל במצבים כאלה.

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רוצה לנפץ לך את הבועה של המוסריות.
    אבל סתם שתדע,עכו החתימה את קניקובסקי (ואז'ובל) לפי כמה חודשים על חוזה לשנתיים,מה שאומר שמי רוצה אותם תצטרך לשלם פיצוי.
    לא כמו במקרים שאנחנו מדברים עליהם שהשחקנים מסימים חוזה בסוף העונה.
    ככה שלנתניה אין הרבה אפשרויות מלבד לדבר עם הקבוצה לפני שהיא פונה לשחקן...

4. עידן444 Member

אולסק לא מסיים חוזה ומדברים איתו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Drama2 הסמל מעל הכל

תקראו מה קרה בNBA כאשר מג'יק ג'ונסון (הג'נרל מנג'ר של הלייקרס) הזכיר שחקן של קבוצה אחרת (פול ג'ורג').

קנס 5 או 6 ספרתי בדולר למי שסקרן.

6. סמואל אטו Member

גם ב nba כולם מדברים עם כולם.

7. Telkiyski Member

קויאר הודיע לנתניה שהוא חותם בביטר לעונה הבאה, כך לפי הספורקנטי לפחות.
    האמת חיזוק נראה לי.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. סתיו שושן כנראה גמר את הסיפור שלו בבית"ר וכנראה שגם בלאומית לא תהיה קבוצה שתיקח אותו כשוער ראשון, 3 משחקים בשער העונה, 3 הפסדים ו-9 ספיגות כאשר אולי מחצית מהשערים עליו. בכדורגל ובטח שאתה שוער אתה חייב לדעת לקחת צ'אנסים בשתי ידיים(תרתי משמע). אריאל הרוש בגילו גם ספג רביעייה בבלומפילד אבל הראה הרבה יותר ביטחון ויכולת שסללו את הדרך להיות שוער ראשון. שושן נכשל בגדול בהזדמנויות שקיבל ובקיץ זה הזמן להיפרד ממנו.

2. העונה המטורפת של פריירה מבחינת שערים ובישולים מסתירה יפה מאוד את הדעיכה ההגנתית שלו, כך גם היה בעונה שעברה ולא סתם הוא כבר היה רגל בחוץ בקיץ. הוא לא מצליח לחלץ כדורים ועוברים אותו יותר מדי בקלות, במשחקים האחרונים הוא ממש נקודת תורפה ובעונה הבאה כדי להישאר קבוצת צמרת נצטרך קשר אחורי(גרזן) אחר.

3. סילבסטר>שכטר למי ששכח או זילזל, עם כל הכבוד לעונה הגדולה של שכטר אם השניים כשירים אני פותח עם הסלובקי בלי לחשוב פעמיים, לא רוצה לחשוב על אפשרות שהוא לא יהיה כשיר לגמר גביע בשבוע הבא.

4. יום שבת ובאר-שבע בטדי זה בדיוק הזמן להתאושש ולהחזיר את הביטחון לקראת גמר הגביע, את האליפות כנראה כבר הפסדנו אחרי התבוסה היום אבל צריך לשמור על הכבוד ולא לתת לב"ש לחגוג אליפות בטדי ובעיקר לא להגיע לגמר במומנטום שלילי לאחר 2 הפסדים רצופים.

9. Drama2 הסמל מעל הכל

מישהו יודע באיזה שכר ?

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

של סאבו? 200-230.

11. Drama2 הסמל מעל הכל

@EO11 התכוונתי לאיזו הצעה העבירו לקוויאר,
    אבל הפתעת בנושא סאבו. מרוויח טוב

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

על הסכומים אני לא יודע, אבל קויאר מאוד רצה לבוא אלינו בינואר. אני שמח מאוד שלא זנחנו את האופציה הזו, והוא יהיה החתמה מעולה בשבילנו. מסתכלים על הגיל ושוכחים שפיזית הוא יותר חזק מכל בלם בארץ, ושטביב גם ככה לא מחזיק שחקנים יותר משנה שנתיים לרוב.

13. Noam77 Member

מה עם התלונה נגד באר שבע בסוף?
    לא הגישו?איזה קטע

zivmay ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חג שרוכים שמח לכולם */aaa021

15. Raulito Madridista

הייתי ילד צעיר שלא אהב כדורגל באותו הזמן, הניצוץ החל אצלי שנה וחצי-שנתיים אחר-כך. אני לא אוהד הפועל 'בגלל משפחה', להיפך, אבא ואמא 'בעד הפועל' בזכותי, אני אוהד בגלל חבר טוב שגם היה קטן אז כדי להבין מה קרה. בכל-מקרה, יום עצוב בתולדות הכדורגל בארץ ולא רק בהפועל ת"א. אין דבר, את החשבון איתכם סגרנו איזה שנה אחר-כך עם שיר הגביע של גרשון, וגם בדאבל בשנת 2000, והרגע הכי יפה שלי עם הפועל זה לא עונת הרבע הגמר ב-2001/02 אלא הדאבל בטדי על הפרצוף שלכם בטדי(והאוהדים הגאונים שצועקים 'ישש' כאילו מכבי חיפה הבקיעה), כמעט פרצתי למגרש. אם נגזר עלינו עשור שלם לאכול חרא נגד בית"ר בגלל אותו גול - קונה. :)

מצב נושא:
הנושא נעול.