בית"ר ירושלים 2022/23: משדרים עסקים כרגיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏12/8/22.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. LFC-Gerrard1 Member

זה עניין רגיל שאוהדים מקבלים אפשרות לרדת למגרש עם מיקרופונים שמחוברים למערכת הכריזה של האיצטדיון ולקלל ככה שחקנים ואת אוהדי היריבה? אני שואל ברצינות, כי אני מעולם לא נתקלתי בזה. בעולם בוודאי שלא, וגם לא ב(יחסית) מעט משחקים שהייתי בהם בארץ.

אני לא תמים ואין לי שום בעיה עם קהל שמקלל וכו'.. אבל דבר כזה מאורגן? זה מבזה לחלוטין. אם זה איזשהו נוהג שקיים אז הוא חייב להפסק.
    לצעוק בכריזה של האיצטדיון "אבו-פאני מת" זה לא לעניין וזה לא לגיטימי (וזה נכון כמובן לגבי כל שחקן/אדם).

2. abcd Member

הגבתי על הסרטון ששותף שלא שומעים בו שום דבר מיוחד אבל ראיתי עכשיו כתבות שמתארות מה היה.

הפאדיחה פה היא של מי נתן להם את המיקרופון בלי לסגור מה מותר ומה אסור להגיד.
    לא כל כך ברור לי הזעזוע, כאילו אם היו מקללים אותו בלי מיקרופון זה לגיטימי? ואם היתה להם מערכת הגברה כמו בצפוני בסמי עופר?

3. LFC-Gerrard1 Member

מסכים, הפאדיחה לגמרי של אלו שנתנו להם את המיקרופון.
    אין זעזוע (לפחות מבחינתי), רק פליאה שזה נעשה באישור המועדון כביכול. זה לא צריך לקרות. אבל עכשיו קראתי שהתנצלו על כך בבית"ר, כך שאני מאמין שזה לא יחזור.

abcd אוהב/ת את זה.
  4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה קורה בלא מעט מגרשים בעולם שלאנשי הגדר יש מערכת הגברה. כאן המועדון נתן להם גישה לעמדת כריזה אבל זה היה כבר בדרבי. אפשר לצקצק על זה אבל האמת זה מוסיף לאווירת עידוד לפני המשחק ועדיף להתעסק בעידוד ולא בקללות לשחקן ספציפי.

חשוב לציין זלא היו קללות גזעניות נגד אבו פאני, הוא גם הודה בזה בראיון אחרי המשחק. הבנתי שזה הגיע כי הוא חגג נגדם בגביע לפני שנה. שרו לו "מת ובן זונה" שזה עדיין לגיטימי(אני מקווה) בעיני אוהדי מכבי חיפה שלא היו בחיים בחיפה.

Roma אוהב/ת את זה.
  5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אם זה מה שגורם לאבו פאני למוטיבציית יתר, אני בכל משחק בעצמי אקלל אותו...

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסתכלתי מסקרנות על החגיגה של אבו פאני בגביע נגדכם, לא חריגה אפילו קצת.

כן לצעוק למישהו שהוא מת זה עדיין חוקי ואין שום סיבה שתענשו על זה (על עצם השירה עצמה, לא על עניין הכריזה). אבל מה שאתה עושה כאן זה היתממות והלבנה. בעיניי שרתם דווקא לשחקן הערבי היחיד של חיפה שהוא מת 15 פעם במשחק כי הוא ערבי ולא משום סיבה מומצאת אחרת.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז עליית הליגה ב-92 פתיחת העונה הגרועה ביותר של בית"ר(13 המחזורים הראשונים) הייתה לא במפתיע בעונת 01/02 עם בתי משפט בקיץ ועונה שהתחילה בפועל רק במחזור הרביעי עם קבוצה שנבנתה והתגבשה תוך כדי העונה והבטיחה הישארות רק במחזור האחרון.
    אז עם יוסי מזרחי כמאמן השיגה בית"ר 11 נקודות, כיום לאחר 12 מחזורים אבוקסיס ובית"ר עם 10 נקודות. כלומר אם אבוקסיס יפסיד לסכנין זאת תהיה פתיחת העונה הגרועה ביותר ואם יעשה תיקו ישתווה לזאת של מזרחי, איזה כישלון של מאמן. לא רק מספר הנקודות העגום, שימו לב לדרך:
    4 מנתניה
    5 מב"ש
    הפסד בדרבי
    4 ממכבי
    הפסד בדקה 93 לריינה
    תיקו מול 9 שחקנים של הפועל חיפה(בעיטה ראשונה למסגרת אולי בדקה 80)
    4 ממכבי חיפה
    ואתמול הפסד להפועל ת"א לקראת הסיום
    הניצחונות היחידים היו מול קבוצות ללא קהל - נס-ציונה, אשדוד וק"ש.
    עוד פרט עגום הוא שבכל משחק שבו ספגנו הפסדנו, כל הנקודות הושגו במשחקים בהם שמרנו על רשת נקייה, מה שמלמד על קבוצה פריכה עם סף שבירה נמוך. הגולים האומללים אתמול של אוז'בולט וזריהן מסבירים הכל, איזו רכות ואיזו פריכות של שחקנים שגם אם הם לא טובים גם לא אכפת להם יותר מדי. והקהל של בית"ר העונה טופ 4 במשחקי הבית וטופ 3 במשחקי החוץ, כל שבוע סכין בלב בדרך אחרת, איזו קבוצה עלובה.

8. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם העונה התחלתם בלי הכנה נורמלית. לא שזה מנקה לגמרי את אבוקסיס, אבל אלה כן נסיבות מקלות משמעותיות. מאמין שתישארו ליגה כי יש לפחות 2 קבוצות נחותות מכם.

9. alexshw Member

בלעדי, עכשיו המצאתי את זה

10. DRORIKO Member

@Nigel de Jong
    ראיתי קדימון לראיון עם ירדן שועה, והוא ממש מתחרט על איך שהוא התנהג במכבי חיפה ואפילו קורא לירדן ההוא ״ילד מטומטם״. אתה באמת מזהה שינוי בגישה שלו או שזה סתם הצגה לתקשורת?

11. alexshw Member

מתבקש שיחתום בבית"ר

12. yakov_y YNWA

אין סיכוי שיגיע לשם, תבע את אברמוב ובני יהודה.
    זובאס עבר לטורקיה אחרי בני יהודה ומשם לשנה וחצי בפורטוגל, שם שימש כשוער שני.
    הרבה זמן שאני מתפלל שיחתום במכבי נתניה אבל במועדון הזה ראש בקיר.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר בני יהודה,למה לא ללכת על ניראון ? יכולה להיות השקעה מעולה לטווח ארוך.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אגזים אם אומר שהמשחק בשבת היה המשחק הכי טוב של ביתר ירושלים בעשור האחרון ואם לא אז בוודאות אחד המהנים שבהם. מהמשחקים שאנחנו אוהבים כדורגל, חסרים לנו משחקים שכאלה. אגב באותה נשימה יכל להיות גם 0:7 לביתר או 4:4 או 5:4 לנתניה.

15. yakov_y YNWA

מוזר קצת לראות קבוצת ליגת העל משאילה שחקן לליגה ב׳, בטח כשמדובר בשחקן מוכשר.
    בית״ר משאילה את עוזיאל פרדו לנורדיה, בגיל 20 נתן עונה גדולה בלאומית, היה נראה לי אז הפוטנציאל הכי גדול בליגה הזאת, מ-19/20 עם שער אחד בגביע המדינה.

מצב נושא:
הנושא נעול.