ברצלונה 2020/2021 - תוהו ובוהו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Jefecito, ‏30/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ever Banega Member

אז איך הם החתימו את דאפיי ואגאורו?

2. רוברטו באגיו31 Member

דפאיי ואגוארו הגיעו בחינם בהעברות חופשיות .

כפי שרשמתי אתמול, מסי מתקרב לפ.ס.ז .

תכלס ? פחדן .
    מגיע לליגה חלשה משמעותית מהספרדית, אנגלית, איטלקית וגרמנית .
    הסגל של פ.ס.ז מפלצתי ביחד עם מסי, אליפות בצרפת זו בכלל לא שאלה וזכייה בליגת האלופות צריכה להיות גם כן מובנת מאלייה ביחד עם מסי .

מסי שוב מוכיח שהוא מעוניין בחיים קלים ככל האפשר .

3. SaSa Member

כנראה שאני אצטער על זה, אבל אני אנסה בכל זאת

איזה מועדון אחר מסוגל ריאלית להנחית את מסי?
    כנראה שרק סיטי ואני בטוח שהטיעון שלך היה זהה אם זה היה קורה.

שאתה טוען שהוא מעוניין בחיים קלים למה הכוונה?
    אתה מודע לעובדה שהוא נמצא במועדון מגיל 13 נכון?
    מעניין שראמוס עשה את אותה בחירה זה לא הפריע לך..
    אני יכול להבין טענה כזו כלפי פפ, אבל פה זה לא המקרה.
    הוא בחר בפריז כי הוא מצטרף לקבוצה טובה ושכמה מהחברים הכי טובים שלו משחקים בה, ירוויח אחלה משכורת ויחיה בעיר מדהימה.

Jefecito אוהב/ת את זה.
  4. SaSa Member

אם אתה מתעלם מכל הנסיבות מסביב וירושה שהותיר הנשיא הקודם ומתייחס רק לתוצאה אז כן.

5. Ever Banega Member

אני בטוח שאם הוא היה עכשיו בן 26 הוא לא היה מפחד לעבור לשום מקום. אבל מה לעשות בגילו הירידה יכולה להגיע בכל רגע ואולי לא שווה לו לקחת את הסיכון.
    לגבי דפאיי ואגאורו אני יודע שהם הגיעו בחינם, גם מסי יגיע בחינם אם יגיע. אני שואל איך הליגה הסכימה לבארסה לרשום אותם אם הם חורגים ב200 מליון מהמותר גם בלי חתימה של מסי.

6. riquelme1 Member

אז מסי עזב, רונאלדו עזב לפני שנתיים, ראמוס עזב, כל שחקן סביר עורק לאנגליה.

חיזוקים? נאדה, כולל שלושת הגדולות.

מה יהעה עם הליגה הספרדית?

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  7. Jefecito Member

לא רואה סיבה (חוץ מאוהדים כמובן) שיראו את הליגה הזאת עכשיו.

8. Ever Banega Member

הגזמת לגמרי, לא חסר אנשים שאוהבים את הליגה הספרדית. אני מאז ומתמיד יותר נהנה לראות משחק אמצע טבלה (ובודאי שצמרת) בספרד מאשר בכל ליגה אחרת. הליגה גם בלי מסי תישאר לכל הפחות אחת משתי הליגות הגדולות.

9. רוברטו באגיו31 Member

3 השורות האחרונות שרשמת, רק מחזקות את הטענה שלי .

הוא בחר בפריז כי הולך להיות לו כיף וקל - גם ירוויח משכורת גבוהה, גם יעשה חיים בעיר מדהימה וגם ישחק לצד שחקנים מצויינים .

המעבר הצפוי הזה של מסי מוכיח לי שוב שהוא בחיים לא יחשב כאחד הספורטאים הגדולים בכל הזמנים.
    במקום לקחת את התאגר להחזיר את ברצלונה לטופ ולשפר את השחקנים שלצידו, הוא מעדיף לנטוש ולעזוב לליגה קלה הרבה יותר .

מסי נמצא במועדון מגיל 13 ועלה לבוגרים בתנאיים חלומיים מבחינתו כשרונאלדיניו חונך אותו ומפנה לו את הדרך, וכמובן כשלצידו משחק הקשר הגדול בהיסטוריה של הכדורגל ( צ'אבי) ואחד הבלמים הגדולים שהיו ( פויול ) .

10. SaSa Member

שואל שוב, לאיזה קבוצה הוא צריך ויכול לעבור?

מה זה רלוונטי איזה שחקנים היו בקבוצה בזמן שעלה לבוגרים?
    מסי תכנן להישאר עוד שנתיים שלוש להשאר בבארסה ואז לפרוש או לעבור לארה"ב ככה שגם הטענה שלך שלא נענה לאתגר הוא לא נכון.

גם אם המעבר לפסז' יהיה כשלון חרוץ, מסי עדיין יחשב לאחד הגדולים בהיסטוריה..לא שוכחים כ"כ מהר 15 שנים של גאונות.

11. סמואל אטו Member

שאלה טובה.
    לכאורה החוזה של מסי נגמר, ודיברו על קיצוץ של בוסקטס, פיקה ורוברטו. פיאניץ' עם רגל ביובה לפי הדיווחים.
    היו גם כאלה שטענו שהשחקנים החדשים עדיין לא אושרו ונתנו דוגמא של דמיכליס שחתם באתלטיקו אך הקבוצה לא יכלה לרשום אותו.

וכן, לאפורטה איכזב פה בגדול.
    הוא השלה את הקהל לחשוב שהעניין עם מסי סגור ורק תלוי בשני הצדדים שיחתמו על חוזה.
    הוא היה צריך להיות כנה לגבי המצב הכלכלי עם כל הצדדים.
    בנוסף, איכזב בגדול בכך שלא הצליח לעשות שום צעד משמעותי עם השחקנים הבכירים/יקרים בסגל. לא שמענו על שום לחץ לגרום לשחקנים לבוא לקראת המועדון או לוותר על חוזים שכבר בארסה לא יכולה לשלם להם כשאין הכנסות.

לא יודע לגבי שאר החבר'ה פה, אבל את הלב שלי שברו לגמרי היום. לא יודע אם אני כבר אתאושש מזה.

12. Jefecito Member

כרגע גם אי אפשר לרשום את אגוארו ודפאי.

@סמואל אטו

איתך לחלוטין.

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מצד אחד אני מבין מה שאתה אומר,
    מצד שני, באופן כללי שחקן לא מנסה בגיל 34 בעונה שתיים האחרונות שלו לקחת אתגרים ולהפוך קבוצות מבינוניות לגדולות. לפחות לא רובם. יש כאלה שבכלל לוקחים את זה לקיצון אחר ובשנתיים שלוש האחרונות שלהם חוזרים לשחק בארץ מולדתם או אפילו מרחיקים לארצות הברית או אוסטרליה וכאלה.
    הייתי מבין את הביקורת אם מסי בשיאו לפני שנתיים שלוש היה בוחר לעזוב את בארסה ולבחור בחיים קלים יותר בפאריס.
    אגב, בדיוק מאותה הסיבה אני כועס על אמבפה. הוא בגיל שבאמת צריך לעבור לאתר גדול יותר ולנסות להשפיע ולא להתקע בקבוצה הזאת.

14. Raulito Madridista

אני מזכיר שוב שיש כאן כאלה שלא הטילו ולו אחוז אחד של ספק והכריעו שההודעה הזו היא חארטה, תרגיל של ברצלונה ועוד ועוד ועוד. אם היה מדובר בברתמואו הנוכל הייתי אומר שהוא שקרן ומנסה להשלוות את אוהדים או פועל בדרך של 'מצג שווא', דברים השתנו משמעותית ולרעה מצד ברצלונה פחות או יותר ביום שני. זה גם היה מחסל לקבוצה את כל סיום העונה שעברה או ההכנות לקיץ אם היו מרימים דגל לבן לגבי מסי קודם לכן. לאפורטה לא קוסם והוא לא אלוהים והוא לא היה יכול לעשות שום דבר למעט אולי לאיים על שחקנים שיישבו ביציע. כבר הייתה 'הודעת שחרור' לאומטיטי ופיאניץ' אך אי אפשר לבטל חוזים בהינף יד, את הצרפתי אף אחת לא רוצה וזה היה עניין שנגרר למשפט. גם ריאל תקועה עם בייל ועם הזאר וגם עם 'בעיות קטנות' כמו מריאנו ואיסקו, יונייטד סבלה מהחוזה של אלכסיס ועוד. התנהלות מטופשת של כמה שנים התפוצצה בפרצוף עכשיו.

15. Ever Banega Member

אני עדיין לא מצליח להבין למה לא אמרו לגריזמן וקוטיניו שהם לא יראו דשא כדי ללחוץ עלייהם לחפש קבוצה.

מצב נושא:
הנושא נעול.