ברצלונה 2021/22: החיים בלי מסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/9/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

מנהלת הליגה הספרדית אישרה בפני בארסה את התכנית הכלכלית שלה לעונות הקרובות.
    בפועל זה אומר שבארסה יכולה להתחיל לפעול בביטחון בשוק ההעברות, ולתת למסי סימן ראשון לקראת חזרה.

חורחה מסי היה בביתו של הנשיא לאפורטה עד לא מזמן, ולאחר מכן אמר: " אני אשמח אם מסי יחזור, אני מאמין שהוא יחזור".

2. סמואל אטו Member

בשעות הקרובות אמורה לצאת הודעה רשמית דרך האינסטגרם של מסי בה הוא יודיע, כמו לברון ב-2010, שהוא לוקח את ה-"כישורים" שלו לסאות' ביץ'. תם החלום.
    סוף הסיפור האירופאי של השחקן הגדול בכל הזמנים.

3. cheddar Member

הוא יכול כמו זלאטן לעבור מה MLS אחר כך

4. סמואל אטו Member

לא מאמין שזה מעניין אותו.

5. Ever Banega Member

למה לא חתם בבארסה?

6. סמואל אטו Member

https://i.ibb.co/yXH67FX/IMG-20230607-220625.Xxx

לא הייתה הצעה קונקרטית, הוא רצה להחליט עד היום איפה הוא ישחק.

7. Raulito Madridista

אני מכבד הרבה מאוד אוהדי ברצלונה כאן ובכלל וליאו מסי זה נושא רגיש, זה ברור לי, זה קו אדום, זה כמו לדבר על ראול בהקשר שלי. אני לא שמח לאיד אבל כמובן שעדיף לי כאוהד ריאל מדריד שהקאמבק לברצלונה לא קורה, גם ככה זה מרגיש שיש פער מסוים כרגע בין הקבוצות. מה שכן:
    -אני חושב שהבחירה שלו מעט מאכזבת כי ההצעה הזו תחכה לו גם בעונה הבאה ככל הנראה, ההצעה בטריליון יורו. הוא ‘עשה כריסטיאנו’ פשוט לעבור למדינה נעימה שאין לה איזו כוכבית. מה גם שהוא עזב בדרך לא קונבנציונאלית כשדחקו אותו לפינה, לא הגיע לו לסיים ככה בברצלונה. לא הגיע לאוהדים. אני חושב שבחירה בעונת פרידה מברצלונה, כשאליפות ספרד היא ריאלית לעומת ליגת האלופות והרי יש המון אוהדים שמגיעים למשחקים באופן קבוע לפי נתון שקראתי, לא פחות ואף יותר מעידן ההצלחות - זה היה יכול להיות מרגש.
    -לא מבין איך לבארסה מאניה היה את הביצים לכתוב “טיק טוק” או בשפה המטומטמת שלהם. רק על זה רציתי להגיב להם בפוסט מהיוזר שלי של Realmadrid.co.il. בנושא כזה, עד שאין ‘רשמי’, וזה לא שהם צריכים טראפיק - הייתי נזהר מאוד, לא משנה כמה כתבים אופטימיים במונדו דפורטיבו\ארגנטינה\מקורבים.
    -כן הוא אנושי ומותר לו להוריד קצת הילוך ופחות לחצים ועוד ועוד אבל העניין של סגירת מעגל הוא קורץ ואפילו שווה את זה. לא חושב שמישהו לא העריך אותו פעם אבל עכשיו זה היה בווליום חזק יותר.
    -למרות שזה סיפור כל כך יפה, לא רואה באמת שום סיבה שהוא היה מגיע לשחק בחינם. חאבייר טבאס נשיא מטומטם והליגה הזו באשפתות, ועדיין, יש חוקים. ומה לעשות ברצלונה קצת משלמת מחיר תרתי משמע על התנהלות פושעת

WhitRM אוהב/ת את זה.
  8. Ever Banega Member

לא הייתה הצעה בגלל כל מיני הגבלות מטופשות של הליגה?

9. סמואל אטו Member

התכנית שלו כבר המון זמן הייתה לסיים את הקריירה האירופית אחרי המונדיאל ולעבור למיאמי בקיץ 23'.
    הוא היה מוכן לדחות את זה בשביל האפשרות לחזור לבארסה ולהיפרד, אבל התנאים לא היו שם. הוא רצה להחליט לפני היציאה לפגרת נבחרות, בארסה לא יכולה להבטיח בשום צורה את רישום החוזה שלו.
    וכן, גם הליגה וטבאס עשו כל מה שיכלו כדי להכשיל את העסקה.

@Ever Banega ,
    לא הייתה הצעה כי מסי רצה הצעה עם ערבון שהחוזה ירשם. בשביל זה בארסה צריכה הכנסה של כמה עשרות מיליונים לפי חוקי הליגה, תקרת ההוצאה וכו'.
    יכלו לחתום, ולטפל בזה בהמשך, אבל גם יכל להיות שהוא היה חותם והיו מודיעים לו ב-1 ספטמבר שהחוזה מבוטל.

10. Raulito Madridista

זה לא נכון מה שאתה אומר, הרבה אוהדים ראו באפשרות שיחזור לברצלונה כריאלית מאוד, אחרי מאמץ כביר אותו ברצלונה הייתה יכולה לעשות בפן הכלכלי. פראן טורס ופרנק קסייה שחקנים שבדרך החוצה ויכולים להכניס כסף. בארסה מאניה שאוהדים רואים בהם כחזות הכל כבר העלו איזה 'טיק-טוק' מביך לא מזמן. אין לליגה הספרדית שום אינטרס למנוע מליאו מסי לחזור, יש את החוקים היבשים. הרי זה סיפור עצום שמסי חוזר הביתה וסוגר מעגל, גם ככה בליגה הזו אין הרבה כדורגל וכוכבים, אפילו קארים בנזמה איננו. יש גבול כמה אפשר לעצום עיניים, זה מועדון שמכר כל מה שאפשר מהעתיד שלו. מסי עדיין סוחב את הכוויה מהפעם הקודמת.

11. סמואל אטו Member

לא הבנתי מה לא נכון במה שאמרתי.
    הוא רצה להחליט היום, בארסה לא הייתה יכולה לתת לו את הערבות שהוא רצה.
    לא משנה מה יקרה בעתיד.

וכן, בארסה כבר חודש מחכה לאישור של התכנית הכלכלית שלה, חודש מושכים אותם באף.

12. Raulito Madridista

זה מה שהדיוס אמר, לפחות לפי התרגום בספורט5 כרגע: "המצב הכלכלי לא היה שיקול, אבל לא הייתה אף פעם הצעה רשמית מברצלונה. אני לא יודע אם ברצלונה עשתה הכל בשביל להחתים אותי, אבל זאת הבעיה שלהם. אני יודע שהם דיברו עם צ'אבי וניסו, אבל לא היו יכולים להבטיח לי שאחזור. זה מובן, אבל לכן בחרתי ללכת למקום אחר. ההתנהלות הכלכלית של ברצלונה הייתה קצת מוזרה אחרי שעזבתי והם החתימו שחקנים בעשרות מיליונים. עדיין לא התגברתי על זה שעזבתי אותם".

המועדון שלכם עדיין חולה גם אם ז'ואן לאפורטה הצליח לתקן חלק מהעוולות של הירושה של ג'וזף ברתמואו, צר לי להגיד לכם את זה. ראפינייה הגיע בקיץ במחיר מופקע קצת לטעמי, רוברט לבנדובסקי בהחלט הביא אליפות בחצי הראשון של העונה אבל אי אפשר להחזיר את גדול השחקנים איי פעם כי אין כסף.

13. Ever Banega Member

לא מצליח להבין את כל ההגבלות האלה, הקבוצות הרי לא רוצות לפשות רגל, איזו סיבה יש להגביל אותן?

14. סמואל אטו Member

ברור שהמועדון חולה, מה הפלא פה?
    רוסל וברתומאו ריסקו את המועדון הזה לחלוטין. אפילו את הקאמפ נואו כבר חייבים לעזוב כי לא הפסיקו לדחות את השיפוצים.

15. cheddar Member

בחר נכון הוא בטח רואה שרוני לא מסתדר ממש ולא כיף בסעודיה ובארסה בתסביכים אז זה מה שנשאר

Sent from my SM-G9900 using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.