ברצלונה 2021/22: החיים בלי מסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/9/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ever Banega Member

לדעתי הוא רק היה עוזר כלכלית.

2. WhitRM Member

מסי לא מגיע, את העקיצות נשמור לאח"כ.
    אני אישית חושב שזה לטובתכם, ככה תביאו את דויד סילבה.

3. avicii Member

לדעתי טוב שמסי לא יגיע, צריך להתפנות לשחקנים אחרים ועמדות אחרות.

האובססיה פה למה שרשמו בברסה מאניה חצתה את גבול הבריא. מדובר באתר אוהדים, ברור שהוא לא יהיה 100 אחוז אובייקטיבי כאילו שהוא משקיף של האו"ם.
    וזה לא פעם ראשונה שאני רושם את זה.

4. Raulito Madridista

אתה יכול לרשום את זה גם עוד עשר פעמים. דף יהיר ונטול קלאסה, לא רק דף עם ידע וכוח וטראפיק, חייבים לומר את זה. יש הבדל בין מליון פוסטים על ליאו מסי ועדכונים על הכדורגל שלו באופן קבוע בפריז סן ז'רמן, טורי דיעה שונים לבין להשלות אוהדים שהוא עוד רגע חותם ותבוא ההודעה הרשמית, לכתוב "טיק טוק" או "טיק טאק" או השטות הזו שלהם, כאילו הם פבריציו רומאנו וה-Here We Go זה מגוחך מאוד. הרי הם מקושרים קצת במועדון ויודעים והראשונים לכתוב "זבלון" על כל ידיעה במונדו דפורטיבו שלא נכונה לדעתם או משהו שמופיע ב-One.

אולי עדיף לברצלונה "להתחיל מחדש" או להמשיך מחדש, הצל של מסי כל כל גדול. זה לא משנה את העובדה שהוא עזב בדרך לא דרך והמועדון פאתטי. גם התגובה הרשמית שלהם.

5. WhitRM Member

אני עוד אחשוב שאתה אחד מהאנשים שמנהלים את הדף הפאתטי הזה. אתר אוהדים או לא, בסופו של 'קבוצה'/'דף'/כלשהו שם שתקרא לזה הוא מפוצץ בעוקבים. המנהלים שם הינם ליצנים שמתקשים לקבל ביקורת ודעות של אחרים וחוסמים אם מישהו מביע דעה שמנוגדת לשלהם. הכמות פייק שהם הפיצו אתמול עם החזרה של מסי היא מגוכחת. לא חסר גם פעמים ששלחו לי את "העקיצות" הפאתטיות שלהם כלפי ריאל.

אף אחד לא מתעניין באובייקטיבות שלהם ואף אחד לא כותב על זה כיוון שהינם דף של אוהדי בארסה ולא "בכל יום נתון" של אוריאל דסקל שבתאכלס זה "בכל יום נתון על מסי" ששם אמורה להתקיים כלשהי אובייקטיביות ולא הליקוק הבלתי נגמר שלו למסי.

6. Ever Banega Member

אני בספק אם מישהו פה בכלל עוקב אחרייהם.

7. Civil Anti Madridista

למה אנחנו צריכים להיות חלק מהאינטריגות שיש לכם מול פאקינג דף אוהדים? who cares אם השחקן הגדול בהיסטוריה מסיים באירופה וזה מה שיש לכם בראש, אז אפשר להבין למה זו הפלטפורמה היחידה שמאפשרת לכם להתבטא בלי השגחה. במשפט כי זה זהב, איך אמרת להשלות את אוהדי בארסה בישראל? אז בתור פריק של נוסטלגיה וארכיונים אתה אמור לדעת שזה קייס מסוכן להישען עליו.

https://pbs.twimg.com/media/ExuMHG9WEAIW27G.Xxx

הלאה,

המנהלים שם הינם ליצנים שמתקשים לקבל ביקורת ודעות של אחרים וחוסמים אם מישהו מביע דעה שמנוגדת לשלהם סוף ציטוט. האירוניה כאן צורחת שזה משהו. breaking news זה שנים של אותו הדפוס גם כאן רק שזו מתיימרת להיות פלטפורמה חופשית לאוהדים. בפועל יש כאן פורום שנלקח בן ערובה.

8. סמואל אטו Member

לא הכי מבין את זה.
    הדבר היחיד שחסר בהרכב של בארסה זה שחקן התקפה בכיר. מי יותר בכיר מלאו מסי?
    ואיזו אופציה יכולה להיות עדיפה של שחקן חופשי?
    אפילו אם אני שם את המשמעות הרגשית בצד, ונניח שזה היה קווין דה בריינה או שם גדול אחר. עדיין זה היה חיזוק נחוץ.
    שלא נדבר על מה החתמה כזאת הייתה מייצרת בפן הכלכלי-עסקי, וההתרגשות שהייתה מביאה איתה לסגל ולאוהדים.

9. cheddar Member

הוא יקבל הלם תרבות שיראה את הקונוסים שהוא מתאמן איתם לעומת הרמה שהתרגל אליה

10. avicii Member

ראה הודעה לפני כמה עמודים בנושא. גם ברצלונה וגם מסי עלולים להיפגע מהמהלך הזה. לברצלונה יהיה שחקן אחד פחות שמשתתף במשחק הלחץ של צ'אבי, ומסי עלול לפגוע במורשת שלו אם זו תהיה עונה לא טובה. לא רוצה לראות אותו מסיים כמו רונאלדו במנצ'סטר יונייטד.

לגבי שחקן התקפה בכיר, לברצלונה בהחלט חסר שחקן שמייצר מצבים. פרט לפדרי ודמבלה, אין לברצלונה שחקנים יוצרים.
    מקווה שגונדואן יגיע למרות הכל.

11. Raulito Madridista

ליאו מסי לא יכול לפגוע במורשת שלו בברצלונה, הוא היה מתקבל כאביר על הסוס הלבן שחזר הביתה ו-ויתר על כסף, הוא אלוהים של המועדון ואף אחד לא מצפה ממנו שוב ל-50 שערים ו-25 בישולים. ה-8:2 נגד באיירן מינכן או הכישלון לזכות באליפות ספרד בשנתיים האחרונות שלו שם בוודאי לא קשור אליו ולא דבק בו אבל המועדון ברמת הניהול הרבה יותר טוב ומסי היה יכול להיות גם מנהיג הצעירים. בשביל גאון כדורגל כזה אפשר לוותר על שחקן אחד שעושה לחץ. ברצלונה בעונה שעברה, אמנם כשעוסמאן דמבלה היה פצוע - שיחקה לא מעט פעמים עם שני שחקני התקפה בלבד. ההשוואה לכריסטאנו רונאלדו ומנצ'סטר יונייטד לא רלוונטית כי אין להם את אותו האופי.

12. Raulito Madridista

אילקאי גונדואן חתם בברצלונה, הודיעה הקבוצה, בארסה מאניה מצננים קצת: "זה עדיין לא אומר שהוא נרשם לליגה בוודאות".

אני חושב שאחרי מה שקרה עם ליאו מסי “הודעה לעיתונות” לא הייתה מודלפת אם במועדון לא היו חושבים שיש סיכוי גדול, גדול-מאוד, שיהיה בסדר ואפשר לרשום אותו לליגה (אולי יש הצעות לא רעות בכלל על כמה שחקנים בסגל). השאפתנות הגדולה של ברצלונה עוד מהקיץ הקודם ממשיכה, מעניין אותי אם הזכייה בטרבל עשתה ‘סוף סיפור’ מבחינת הגרמני במנצ’סטר סיטי (תחושה של השגתי כבר הכל) או שהיה מצטרף בכל מקרה, אבל זה לא באמת משנה. ברצלונה מקבלת שחקן סופר-מוכח שמאוד מתאים לסגנון המשחק שלה, קשר שיש לו הכל. הוא יודע מה לעשות עם הכדור, הוא מצטרף נפלא להתקפה, בחודש אפריל הוא גם תמיד נראה כמו זינדין זידאן. אני זוכר שהוא “הרג” אותנו כשחקן בורוסיה דורטמונד בחצאי הגמר ב-2013 ולאחר מכן בשלב מסוים סבל מפציעה לא נעימה בגב ותהו האם הוא יוכל לחזור לעצמו, חזר גם חזר. כל הכבוד.

סתם מסקרנות בדקתי על הגרמנים בברצלונה, מארק אנדרה טר שטגן כמובן, גם ברנד שוסטר מוכר לאוהד הממוצע כמובן והיה שחקן חשוב שם בחוליית הקישור בשנות ה-80. מסתבר שהיו שמונה.
    איך אתם עם מרסלו ברוזוביץ’? נראה שאפשר להביא אותו מאינטר בלי להתאמץ יותר מדי, שחקן טוב שעובד על המגרש ויודע את העבודה ואני לא חושב שיש הרבה אפשרויות מרהיבות יותר. מה שכן אני לא שומע אוהדי אינטר שבדיכאון שהוא בדרך לעזוב.

13. yonmu Member

מרשים מאוד מצד ברצלונה להביא שחקן כזה בתקופה כזו.
    מה שמסי (ורונלדיניו) עשה למותג הזה בשני העשורים האחרונים שווה הון תועפות.

קבוצה בקשיים כלכליים בליגה מתדרדרת לוקחת שחקן הרכב לזוכת טראבל בליגה החמה בעולם.
    [אגב, גם העובדה שבלינגהם עבר לריאל מעודדת מפרספקטיבת הלה-ליגה, אבל פה זה דרמטי יותר]

14. Ever Banega Member

בעיני ברוזוביץ' אדיר. יכול להיות מחליף מושלם לבוסקטס. לא עקבתי אחרי אינטר העונה ומאוד הופתעתי שהוא איבד את המקום בהרכב, מעניין מה קרה שם.

15. Ever Banega Member

היא כבר לא בקשיים כלכליים והיא אלופת ספרד. בשנה שעברה היו יותר סימני שאלה לגביה אבל כרגע זה נראה כמו מנייה דיי בטוחה.

מצב נושא:
הנושא נעול.