ברצלונה 23/24 - האלופה פותחת עונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Jefecito, ‏28/7/23.

1. Lebron Member

לזכותו של פליק יאמר, שבשנתיים שאימן את באיירן היא שיחקה בעיני את הכדורגל הכי אטרקטיבי שלה.
    לבנדובסקי היה בשיא היכולת שלו בתקופתו.
    יש בו המון תכונות שמתאימות לקבוצות גדולות.
    דוגל בכדורגל התקפי ולא מקובע, שם דגש גדול על כושר גופני ופיזיות, קידום שחקנים צעירים ויחסי אנוש טובים עם הסגל.
    התבאסתי שעזב ושלא ניסו להחזיר אותו.
    לא מתרגש מהכישלון בנבחרת גרמניה, אימון נבחרת לא דומה לאימון קבוצה.
    אני חושב שחכמים יהיו בברצלונה אם יהיו סבלניים איתו, חושב שהוא מאוד מתאים להם ויכול לבנות פה משהו מעניין. לדעתי הוא הוסיף להם הרבה בפאן הפיזי.

2. Ever Banega Member

למזלה של בארסה הסגל עמוק מאוד ולכן למרות הפציעות עדיין מעלה הרכב חזק.

3. Ever Banega Member

למרות שלושה משחקים ראשונים פושרים האופוריה אחרי ה7-0 פשוט עצומה. לדעתי קצת מוגזמת, בכל זאת כולה מדובר במשחק אחד. אני מאוד סקרן לראות לאן זה מתקדם. והכי מסקרן אותי זה דני אולמו שאין לי מושג איזו יכולת הוא הציג בגרמניה אבל בטוח לא את זו של הנבחרת כי אחרת כבר מזמן היה מגיע למועדון על. תמיד הרגיש לי אנדרייטד רציני.

4. Raulito Madridista

לגבי דני אולמו אני מציע לך להביט בגיליון הרפואי שלו, זו הסיבה. בכל עונה הוא מחמיץ לפחות חודשיים-שלושה בשל פציעות בין אם ארוכות טווח ובין אם פציעה פשוטה שאמורים לצאת ממנה אחרי שבועיים ואצלו זה מתגלגל. על היכולת שלו כמו הצטרפות מקו שני, הסיומת או הפס אני לא חושב שיש מחלוקת. ברצלונה עם סגל עמוק על הנייר לדעתי אבל כן ישנה בינוניות וקצת חסר שחקן כנף אין מה לעשות. אף אחד לא הכתיר אותה לאלופה אגב אבל לדעתי ההתלהבות מוצדקת, בטח כשרואים איך ריאל מדריד פתחה את העונה עם כל הטוב שיש לה.

5. Ever Banega Member

גם שחקן שחסר חודשיים בשנה שמשחק ברמה הזו אמור לשחק בקבוצה גדולה.
    לגבי בארסה אני כן מכיר אנשים ששינו דעה משמעותית אחרי ה7-0. ובכללי היה חתיחת קרקס סביב בארסה בתקשורת הישראלית בשבועיים האחרונים בעקבות המשחק. אני ראיתי בבארסה מועמדת שווה לאליפות לפני ואחרי.