ברק רום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י barakrom, ‏16/10/04.

1. KirkH Member

יאללה מה זה הביזיון הזה? תמחקו או תנעלו את הת'רד הזה...

ילדים לכו לישון, לא רוצים לראות, שבו בשקט, תנו לאחרים להנות...

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה ברק רום אז זה עלבון שנותנים לבן אדם כזה לשדר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

3. ג'רמיין דפו Member

הביאו את אבי כהן...אחרי כמה שנים שסבלתי את העילג הזה בכפר סבא אני צריך לשמוע את המד חום קוקיה הזה מפרשן,אלוהים שייע בדרך...

4. toon-UPON-tyne Member

או מיי גוד. כשקראתי פה בפעמים קודמות לא האמנתי שזה כזה נורא. במשחק צרלטון -ניוקאסל היום שמעתי את שדרני הכדורגל הגרועים ביותר שאי פעם שמעתי וזה כולל את השדרנים במשחקים בבית הספר. עם משפטים כמו :" ניוקאסל שולטת ב3 הדקות הראשונות וזוהי הפעם הראשונה שצרלטון נוגעת בכדור, וזה אומר שיהיה משחק שקול עם התקפות לשני הצדדים" - WTF?? קיבלת מכה בראש לפני השידור? ויש עוד התבטאויות הרבה יותר גרועות רק שאני לא זוכר את כל המשפטים המעאפנים שיצאו להם מהפה, לא לדבר על פעמים שהשדר התחיל לגמגם משפטים שלא רק לא הגיונים, לא מעניינים ולא חכמים, גם אין להם שום משמעות בשפה העברית.
    לא רק זה, גם נראה שהוחלש קולו של השדר האנגלי והתקשיתי לשמוע אותו שהליצנים הפסיקו לדבר למספר דקות. פעם חשבתי שמלר שדר בינטני, עכשיו אני רואה שבמדינה שלנו, עם הדרים שלנו, צריך לסגוד לו, ואני שמח שלפחות את משחק יום ראשון מעכשיו הוא ישדר מעכשיו.
    אני ממש לא יודע מאיפה הוציאו את השדרים האלה, מה הוציאו מכרז? כי הקשר בינם לכדורגל, ובכלל ליכולת שידור בטלויזיה היא מקרית ביותר. כל אחד מאיתנו היה משדר יותר טוב.

אה, ותופסת קטנה - מילא להתבלבל בין השוערים גיוון לקיילי, או בין כל שני שחקנים שיש להם איזהשהוא קו דמיון חיצוני, אבל להתבלבל בין רומדל לליסבי? איך לעזאזל אפשר?? (ואם מישהו לא מבין, רומדל הדני לבן ובלונדי וליסבי אנגלי שחור)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/10/04
  5. eastlands Member

טוב החלטתי להיזדהות איתכם וביגלל שהשידור היה בחינם ראיתי את המחצית הרישונה כמוכם לפני שנישברתי ועברתי ללוין ולשדר האנגלי במחצית השניה , מה אומר לכם תחסכו כסף תישברו תוכניות חיסכון והעיקר שתיקנו צלחת (2700שח) ,חיים חדשים עולם חדש תוכניות לפני ואחרי המחזור בקיצור ,,,,די מיצטער שאני מגרה אותכם, למזלי המחצית השניה הייתה ענקית , לגבי הרישונה בצ'רלטון - אבי כהן ההוכחה שגם שחקן עבר יכול להיות פרשן מחריד הטעות הבסיסית , תאור המיתרחש כמו ברדיו (הרי אנחנו רואים בעיניים מר כהן) , מעבר לכך פשוט קשה להאמין שהבחור שיחק פעם באנגליה , ועוד בליברפול הגדולה .
    ברק רום -טועה בנתונים (מעניין מאיזה מקור הוא ממציא נתונים, לי בוייר) , בקיצור עוד מקום עבודה לצמד שצריך לדפוק כרטיס (חלום של רבים מאיתנו ועוד להיתפרנס מיזה)

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

eastlands, כל הלווין הפרטי מסקרן אותי, אם לא אכפת לך לענות לי על כמה שאלות:
    א. זה חוקי?
    ב. מי מתקין את זה?
    ג. איזה ערוצים זה קולט, איך אתה יודע מה זה יקלוט?
    ד. האם צריך לעשות סריקה עבור על תחנה?
    ה. באותו נושא - יש הפתעות בערוצים שאתה מוצא? סתם מתעניין.
    ו. איך אני קולט ומה - כלומר - אם אני רוצה לקלוט משחק של טוטנהאם אבל הוא משודר רק ב-PPV באנגליה - אני לא אקלוט את התדר?
    ז. זה אנלוגי או דיגיטלי, ואם זה אנלוגי - האם אני אקלוט רק ערוצים זרים אנלוגיים, כנ"ל דיגיטליים?
    ח. האם ניתן לשלב את זה עם כבלים דיגיטליים/אנלוגיים, והאם הם לא יסרבו להתקין לי כשהם יראו את הלווין. בכל זאת, אני רוצה גם ערוצי כבלים ישראליים.

7. eastlands Member

א-זה חוקי
    ב-יש מיספר רב ואפילו אתה יכול לקבל הצעות מחיר
    ג-זה תלוי בגודל הצלחת ולהיכן היא מכוונת ,אני רציתי לחסוך והלכתי על צלחת שמכוונת לwest במטרה לקלוט את art רשת מדוביי שלה זכויות שידור ל4 השנים הקרובות של הפרמייר
    מבדיקה שעשיתי זוהי הרשת שמשדרת הכי הרבה פרמייר בעולם - אתמול למשל בירמינגהאם במוקדם ,בשעה הראשית 2 מישחקים מקבילים ארסנל ופולהם ,סיטי ,ועד ללילה שאר המישחקים במוקלט , היום וגם מחר בקיצור בית משוגעים , (הכול כמובן עם שדר אנגלי)
    מעבר לכך עוד 5 ערוציי ספורט ערבים שמשרים כל היום כדורגל (ערבי ספרדי צרפתי)
    ד-לא צריך סריקה אתה מקבל ממיר עם שלט ולכול תחנה מיספר ופרוט מיהי התחנה
    ה-אין כל כך הפתעות מדובר בערבים (חלקם מיתקדמים) ,אותי מעניין רק הסיבוב של הכדור
    ו-לא צריך שום תדר הכול משודר 8 דולר בחודש והכול פתוח ,יש להם (art) אתר באנגלית עם פרוט השידורים הישירים וביכלל כל התוכניות
    ז-שידור דיגיטלי חלק בדרגה יותר חד מהכבלים, לא מפריע לאף אחד , כולם ישמחו שתישאר איתם (כבלים ויס) רק תשלם
    עייפת אותי הוטספר עדיף תבוא אלי להדרכה , (הערב אני לומד ערבית סיפרותית חייב לדעת אך כותבים אנגליה בערבית

8. NewcastleFan Member

אכן לווין זה שווה.שהיתי בארץ באמת היה כיף לראות את כל הדברים שיש בלווין פרטי.בכלל אם יש לך כרטיס קידוד זאת חוויה. עדיף לשמוע את השידור בערבית של art שם השהיד מדבר רק שיש ארועים ליד השער ונותן לשמוע את השדר האנגלי. וגם אז שהוא מדבר זה עדיף על מה שיש בצ'רלטון.......

9. ג'רמיין דפו Member

כאחד שהוא כמו אח של איסטלנדס ונמצא אצלו בבית אני יכול לומר שזה התגשמות החלום של חולה הכדורגל והתגשמות חלום הבלהות של האשה...אין יותר מזה פשוט אין. כל משחק שזז משודר אצלו ויש אפשרות להעיף את השדר הערבי ולשים את השדר האנגלי עם הקהל עם סאונד מדהים וקליטה של זכוכית. בבוקר,בצהריים,בערב,אפילו בלילה. ואם משעמם אפשר לראות קצת את הערוץ המצחיק של החיזבאללה...אני אישית אין לי אפשרות פיננסית להתקין את זה אבל באיזה שהוא שלב גם זה יגיע.

10. NewcastleFan Member

אחרי עוד כמה שידורים של צ'רלטון תאמין לי תהיה לך היכולת הפיננסית.........

11. eastlands Member

מר ברק רום הניכבד ,אני מיצטער מאוד אם ניפגעת אבל עברתי מישלב ההערות הבונות לשלב
    הירידות ומהסיבה שהשידור היום היה כול כך חובבני וכול כך לא אנגלי שהרגשתי זילזול בצופים ,אם אנחנו מיתכוננים לשידור ביגלל אהבתנו אז על אחת כמה וכמה אתם שמיתפרנסים מהאהבה שלנו , כמות המכורים היא לא גדולה ואולי אצל הצופים הרגילים שידור כזה הוא בסדר , אבל זאת הביקורת הפעם ואשמח לתת לך מיספר אתרים (הגארדיין השנון למשל) שיעזרו לך להיתכונן לשידור , ושוב אני לא דוגמא אז אל תיפגע

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הערוץ של החיזבאללה דווקא נשמע מעניין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    אני אעשה בירורים בעניין, למרות שאם זה עולה 2700 ש"ח אין מצב... זה חברה פרטית עושה את השירות הזה? חשבתי אתה קונה לווין ומאותו רגע הכל בחינם.

13. BOSS Member

יש גם ב 1500 שקל... ותמיד חשבתי שקונים צלחת וזהו לא צריך לשלם יותר, זה לא ככה??

14. THE STRETFORD END Member

כבר לא יודע אם לצחוק או לבכות?
    מילא ברק רום עוד מנסה,משתדל,עדיין רחוק מלהעביר שידור ברמה נאותה אבל הפרשנים שלצידו אוי הפרשנים...
    זלצר עילג,משעמם,חוזר על עצמו,לא קשור לליגה האנגלית ואבי כהן,אלוהים,מה הוא חושב שאנחנו עיוורים?
    למה הפרשנות שלו היא כל הזמן בסגנון"אפשר לראות" בוודאי שאפשר לראות אנחנו הרי מסתכלים לא?
    גם הוא כמו זלצר טועה שוב ושוב בשמות השחקנים והקבוצות(למה הוא לא מצליח להגיד פורטסמות כמו שצריך,האם זה עד כדי כך קשה?ולואה לואה,איך שהוא עיוות את השם שלו,בושה וירפה!).

גם זלצר וגם כהן אחרי 3 דקות של משחק מנתחים את המערכים ומה הולך לקרות במשחק,מאיפה הקיקושים הללו מגיעים?אז אוקי הייתם שחקני כדורגל,מאמנים(לא מי יודע מה בלשון המעטה)אבל כמו שגיא כהן שממציא דברים זה פשוט בלתי נסבל!את כהן זרקו בסופו של דבר "מהפרשנות"שלו בליגה הישראלית אז למה חובבי הליגה האנגלית צריכים לסבול אותו?

לא מבין את צרלטון,הרי בקושי יש להם מנויים לליגה האנגלית,ממידע פנימי אני יודע שממש לא מתקרב אפילו למינימום שהם ציפו לו,רחוק מזה,אז בשביל מה לבזבז ביום שבת כסף על אולפן ומגיש בדמותו של ליצן נוסף שגם הוא לא מסוגל לבטא שמות כמו שצריך ולא מסוגל לדבר שלושה משפטים מבלי להסתכל בכרטיסיות בכדי לדעת מי נגד מי,איפה ומתי(בנאי,מה לו ולאנגליה?שיחזור לבלומפילד ולגילי לנדאו)
    ולשלם כסף לפרשנים שבאמת לא תורמים מאומה לשידור ולהיפך רק מפריעים לשמוע את השדר האנגלי והקהל ברקע?
    די רוצים שקט מהברברת המיותרת!!!האם זו בקשה כל-כך גדולה?
    אנחנו הצרכנים,אנחנו משלמים ממיטב כספנו והתמורה=0 אחד גדול!!!
    והרי אומרים שהקליינט תמיד צודק נו אז מישהו מתכוון לשנות שם משהו לטובת הקליינט?

אני רק חושב על המשחק של יונייטד נגד ארסנל ויש לי רעידות בגוף מעצבים,כבר עכשיו ולא בגלל הנרי והחברים שלו אלא מהקשקשת שהולכת להרוס לי את אחד ממשחקי העונה,אין סיכוי שבמשחק כל-כך גדול השדר והפרשן הישראלים יהיו בשקט ויניחו לנו לשמוע ברוגע את האנגלים מדברים,משחק כזה גדול הם לא יוותרו לנו על התענוג להראות לנו כמה הם מבינים ויודעים והפרשן(זלצר או כהן)ינסה להסביר לנו המסכנים שמעולם לא ראינו כדורגל מה המאמן אמר לשחקנים בחדר ההלבשה,מה יהיה בסוף המשחק וזה אחרי 3 דקות של משחק ומה אנו רואים על המסך כאילו אין לנו עיניים לראות לבד.

למה בערוצים הערבים למשל יש אולפן שבו דנים לפני המשחק,במחצית ובסוף המשחק על מה יהיה,בזמן המשחק אין פרשנות בערבית אלא רק השדר האנגלי???למה?

ברק רום אם אתה באמת קורא את מה שכותבים פה אנשים ואת מה שאני כתבתי בבקשה,אני מתחנן,שקט!!!
    פשוט תהיו בשקט,תנו לשדר האנגלי לעשות את העבודה שלו,לא צריכים את העזרה שלכם,זה לא תורם רק הורס,מה קשה להבין פה?אנחנוו משלמים כסף בשביל לראות איכות והדיבורים המיותרים והטעויות שלכם הורסים זאת!די,מספיק!

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל כך מסכים. ממש התעניתי עם השידור היום, כאילו התוצאה לא הייתה איומה גם ככה.
    למה אבי כהן קורא לקבוצה של ברקוביץ' פורטס-מת? חבל שלא רשמתי את כל השטויות שרצו שם היום. מכה.