בשירות הוד מלכותה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/5/12.

1. WellNeverDie Member

דווקא את אי הזימון של ריו אני מבין, הוא רצה להמנע מבעיות ולא היה לו זמן כמו של שלבלאן היה כדי ליציב את השורות. האמת שלדעתי אין לו גם את האמצעים, הכישורים או הביצים בשביל לנסות לייצב משהו אבל כל עוד הוא בחר במשהו הגיוני זה סביר.
    אבל את אי הזימון של קאריק אף אחד לא יכול להסביר - יכולת אדירה לאורך כל העונה וגם בנתונים היבשים (תיקולים, דיוק במסירות וכו') הוא לוקח את כל הליגה בהליכה. הזוי מאוד שלא קיבל זימון.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

WellNeverDie, קאריק לא קיבל זימון כי הוא לא רצה להיות עוד שחקן בסגל ו"להשלים את המספרים". הוא רצה להיות שחקן בעל משמעות, אם כי כמובן שקשה לפרש את זה באופן מדויק - אני מניח שגם לו ברור שאין דבר כזה לקבל הבטחה למקום בהרכב או משהו. אבל הוא השאיר את הדלת פתוחה ואמר שאם יזדקקו לו, הוא מגיע. זה שהודג'סון לא ראה בו מי שצריך להיות שחקן הרכב, זו הבעיה. עוד מנג'ר עם ראש אנגלי דפוק טיפוסי. מי שרץ הכי הרבה הוא בטח הכי טוב.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים מה שקורה לאנגליה..לא זוכר כזה טורניר עם כאלה בעיות לפני המשחקים, כרגיל יהיה מעניין לעקוב אחרי הנבחרת הזאת

4. JohnTerry26 Member

מזועזע מזה שקהיל מחמיץ את היורו בגלל החרא הקטן הזה מרטינס... באמת לא זוכר כזה דבר, דרך נוראית להמיץ טורניר, ועוד הראשון של קהיל + כשהוא מתוכנן להרכב. כואב הלב.

קלי בנבחרת ולא ריצ'רדס זה כבר בדיחה לא מצחיקה, ובאמת לא ברור לי למה עד כדי כך לא מעריכים את ריצ'רדס בנבחרת.

5. Strawberry Fields Member

אפשר להפסיק עם זה כבר?! ריצ'ארדס לא בנבחרת כי הוא שיחק אותה ריגשי כשלא נבחר לסגל וסירב להיות ברשימת ההמתנה.

קלי לא פחות טוב מהקרנף. החיסרון היחיד של קלי הוא שיש לו פחות ניסיון. לעומת זאת, יש לו יתרון כי בניגוד למיכה הוא מסוגל להיות גיבוי לכל העמדות בהגנה והוא לא יזרוק את הצעצועים מהעריסה אם לא ישחק.

סטטיסטית הוא גם לא פחות טוב מקייהיל.
    Martin Kelly made 18 more successful tackles (42) than Gary Cahill (24) in 17 FEWER PL apps last season. Selected.
    https://twitter.com/EuropeanStats/status/209292397044174848

ולא, אני לא חושב שקלי יהיה בהרכב אלא אם מכת הפציעות תימשך. ג'ונס/ג'אגיילקה/לסקוט צפויים לפתוח לצד טרי.

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/12
  6. מזגן Member

דיי דיי. ריצ'ארדס הרבה יותר טוב מקלי. וקאהיל יותר טוב ממנו. חלאס להפוך את קלי לאיזה גארי נוויל. הוא שחקן צעיר מבטיח וטוב. אבל לא טוב משני אלו.

7. Strawberry Fields Member

http://trailerparkboys.org/forums/Smileys/default/spitcoffee.Xxx

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת מוגזם מה שעשיתם מקלי כאן. והרעיון שהוא לא אמור לשחק לגיטימי והגיוני. כמו גם הרעיון שהנדרסון לא אמור לשחק. כמו גם זה שאולי דאונינג לא באמת אמור לשחק תפקיד. אבל הופ, כבר יש לך בסגל של 23 שלושה שמביך לראות אותם - במקרה של שניים מהם, בשלב הזה בקריירה - ביורו.

9. oranfu Member

גם את ג'ונס מביך לראות בסגל.
    שהאנגלים יאכלו את החרא שהם בישלו עם המינוי של השרלטן הזה הודג'סון.

אגב,אני חושב שהזימון של ג'ונס, הנדרסון וקלי (שהם שלושה צעירים מבטיחים שידועים כשחקנים צעירים עם אופי מצויין) הרבה פחות מביך מהזימון של דאונינג.

10. alexshw Member

מתחיל להצטער שאנגליה העפילה ליורו.

11. AronB Member

לא יאומן איך מניסיון לעשות טרנספורמציה של דור כושל ומדוכדך לדור צעיר עם ווילשר, קלברלי, סמולינג ושאר המלפפונים, זה הפך למכה אנושה, הן לדור הצעיר (השלישייה שלמעלה) והן לדור הותיק, אם בגלל פציעות (למפארד, בארי, קייהיל) ואם בגלל אגו או מניעים זרים (קאריק, פרדיננד). הבעיה היא שקשה מאוד לראות כאן סיפור סינדרלה, למרות שעמוק בפנים אפשר להאמין שמשהו עוד יכול לצאת מהנבחרת הזאת. מה שבטוח, להתאכזב לא נתאכזב. אני עם אנגליה עד שזו תעוף, ואחר כך אני עובר, בלב לא שלם, לפייבוריטית הטבעית גרמניה. ואם אנגליה תפתיע? אז עשיתי יופי של ניחוס. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. skyday20 Member

13. Eric Cantona Member

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/599743_425893947432497_165684310120130_1427040_2091704039_n.Xxx

14. skyday20 Member

England team new kit.
    England new kit.

15. Eric Cantona Member

שיעבירו גם את משחקי הנבחרת לאנפילד, אם כבר אז עד הסוף.