גביע המדינה-קבוצות ליגת העל נכנסות למירוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏23/2/03.

1. AFC Member

רוסו תרם לבית"ר יותר מכל זר אחר בשנים האחרונות...?

האם שמעתי נכון? אז פישונט, שאלוי, שאנדור וטרטיאק לא תרמו כלום לעומת המלך ג'ובאני?! הדבר שאני הכי זוכר מרוסו באותה עונה זה הבעיטה האומללה שלו מול מכבי חיפה בטדי, שם סיימנו ב-0:0 אל מול אצטדיון מלא - מ-40 מטר מצד ימין, שלבסוף הגיעה לזריקת חוץ מצד שמאל. מובן שלאחר המשחק אלי גוטמן אמר שרוסו היה מצוין.

מה הוא עשה בבית"ר? בואו נראה. מבחינה מקצועית הוא לא תרם דבר, אבל לעומת זאת בית"ר שפכו על ההעברה שלו מליון ורבע דולר, שלא לדבר על המשכורת שלו, שכללה פרמיה של אלף דולר לנקודה. הוא גם עלה לבית"ר בנקודת ליגה לאחר שמשה דדש תבע את השוחד שנתן לרוסו בחזרה, וגם תביעה נגד גד זאבי על הכסף שהוא חייב לו, איזו הבטחה שהוא לא יעזוב את בית"ר אפילו ליובנטוס ואז עבר למכבי חיפה. היו לו כמה רגעי שיא כמו יריקה על אוהד ומכות עם השחקנים (מה שהוא עושה לאורך כל הקריירה), עושה שכונה באימונים...

לא יודע מה איתך, אני רואה רק נזק.

ואגב, הבנאדם בהמה - חייל חוסם לו את הדרך בכביש, הוא נותן לו מכות אבל אז אומר בתקשורת שהוא רק "ליטף אותו בפנים". הוא חנק אוהד של בית"ר שהביא לו פרחים להלוויה שלו, הלך מכות עם כל שחקן של מכבי חיפה.

ורגע השיא של רוסו בחיפה - החטאת פנדל בגמר גביע. מצטער, אבל אני פשוט הרגשתי כאילו קיבלתי איזה 2000 אורגזמות כשראיתי את התולעת מיילל לו על הדשא... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. ליהי Member

ואגב, הבנאדם בהמה - חייל חוסם לו את הדרך בכביש, הוא נותן לו מכות אבל אז אומר בתקשורת שהוא רק "ליטף אותו בפנים". הוא חנק אוהד של בית"ר שהביא לו פרחים להלוויה שלו, הלך מכות עם כל שחקן של מכבי חיפה

____
    הרגת אותי!!!! זה כמעט טוב כמו "מה עשו ליוסי אבוקסיס? כולה זרקו עליו כמה דברים. מתים עליו בבית"ר".
    נתתם לו פרחים להלוויה שלו סעמק, אני במקומו הייתי מטפלת בכל אוהד צהוב בארץ הזאת. יצאתם בזול.

3. לירן-ביתר Member

ומה עם החייל שרוסו העבריין הרביץ לו? ללא ספק, הוא היה יכול להיות אזרח למופת.

4. AFC Member

אזרחות לרוסו? למה שלא פשוט נמנה את ערפאת לנשיא המדינה?

ליהי, תעשי טובה, זה היה בצחוק, בכל זאת זה לא מצדיק התנפלות.

5. שגיא Guest

אוי...מי ישמע...
    לפי דבריך צריך לשלול לכל ישראלי שהיכה ישראלי אחר את האזרחות?

למה לא לוקחים ליגאל עמיר את האזרחות הישראלית, אה?

תפסיקו להיות כאלה קטנוניים, יאללה...
    ממש לא ברור לי התלונות האלה, לכל אחד יש כאלה רגעים של התפרצות, מה לעשות שאם זה קורה לבנאדם מפורסם, בסדר גודל של רוסו, התקשורת עושה מזה רעש גדול.
    אני ממש לא מבין את הנקודה הזאת..

6. לירן-ביתר Member

ברור שלא צריך לשלול לכל ישראלי שהיכה ישראלי אחר את האזרחות.
    זאת לא הסיבה העיקרית, אבל זאת עוד סיבה לא לתת לו אזרחות.
    מילא שלא יעשה צבא, אבל שלא ירביץ למי שכן עושה.

7. שגיא Guest

שוב, דברים שטותיים.
    ומה עם הדוסים? הרי אני יכול להביא דוגמא לכל דבר כזה.
    באמת, הרי אתם סתם מתנכלים לו...זה ידוע, וזה גם מובן למען האמת. אבל באמת די, אין טעם לויכוח הזה, לפחות לא פה. זה הדיון על הגביע.

יום שלישי, חצאי הגמר, נשאיר פה רק את הדיבורים על המשחקים האלה.

8. קופירוק Member

העיקר שהדיון מתנהל בקשר לנושא.

9. לירן-ביתר Member

טוב, אבל זה ממש לא שטויות.
    בקשר לחצי גמר הראשון, ר"ג ניצחה השבת את בית"ר ב"ש וכמעט הבטיחה הישארות. מה
    שאומר שכנראה אלי כהן יעלה למשחק עם הרכב לא חסר. זה עדיין צריך להיות משחק קל מאוד
    למכבי אבל אני בטוח שהם יהפכו אותו לקשה כמו נגד טובא.

10. Ilan Member

מה אתה משחק אותה... אתה כולה בכיתה ח' (וגם זה בספק...), בגיל כזה אתה לא נראה לי יודע איך באים ילדים לעולם, אז אתה מדבר על אורגזמות?! פחחח... קודם שיגדל לך שיער למטה...

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום חצי גמר.
    כבר נחטפו 8000 כרטיסים למשחק מאוהדי הפועל באר שבע,וגם ה2000 שנשארו עומדים להיחטף.
    העיר באקסטזה,אין מישהו בעיר הזה שלא ילך/יצפה במשחק.
    היום סוף סוף הגיע הרגע שכולנו חיכנו לו,חצי הגמר.אני באקסטזה.
    ומה שנישאר לומר זה?:
    אווו נוסעים לרמת גן!!!!!!!!!
    נוסעים לרמת גן
    נוסעים לרמת גן
    נוסעים לרמת גן
    חצי גמר!!!!!!!!!
    אווו נוסעים לרמת גן!!!!!!!!!
    נוסעים לרמת גן
    נוסעים לרמת גן
    נוסעים לרמת גן
    חצי גמר!!!!!!!!!

12. שגיא Guest

מושיקו, תירגע...

אז היום יתקיים חצי הגמר.

ב17:00 יפתחו אותו מכבי ת"א והסינדרלה הפועל רמת גן. רמת גן, לה זה יהיה חצי גמר ראשון אחרי 45 שנה, תנסה להפתיע את מחזיקת הגביע של השנתיים האחרונות. הר"ג שופעים ביטחון, ובהחלט הם חושבים שהם מסוגלים להפתיע ולהגיע לגמר הגביע. נראה קצת חלומי למען האמת.
    אגב, סיפור נחמד סביב המשחק הזה הוא השוער מוטי אברג'יל, אברג'יל שיחק בסרט בית"ר פרובנס, בתור שוער, נחשו של מי? יפה, מכבי ת"א. הוא יצטרך להוכיח להם שאולי יש מקום לחשוב עליו גם במציאות. הוא כבר הספיק לעצור 4 פנדלים בדרכה של הפועל רמת גן עד לחצי הגמר.

הרכבים:

מכבי ת"א
    לירן שטראובר, ג'ון פנטסיל, גדי ברומר, טל בן-חיים, סאלם אבו-סיאם, תמיר כהן (אלי ביטון), טל בנין, ברונו רייס, רודריגו גולדברג, אנדרס פרוחננקובס, עמיר תורג'מן.

הפועל רמת גן
    מוטי אברג'יל, איתן עזריה, תמיר בן-עמי, שחר כדורי, גבע ברקאי, שי בנאי, משה שפירא, עומר בוקסנבוים, ניר חדד, אופיר חלוואני, ניר חדד.

החצי השני, יערך בשעה 19:15, כאשר מכבי חיפה תפגוש את הפועל ב"ש. הרבה מאוד טענות וביקורות ספגה ההגנה של מכבי חיפה, ז'אנו ישלם את המחיר ויירד לספסל, אג'יופור (למה הוא?!) יפתח. מכבי חיפה לאחרונה משחקת רע, והיא רוצה אחרי המשחק הזה עדיין להיות בעמדה לזכות בטריפל. בב"ש מקווים לנצל את הכושר החלש שבו נמצאת האלופה, על מנת לנצח ולעבור אותה בדרך לגמר, אולי שחזור הגמר מ97, שם ניצחה את מכבי ת"א. הכובש, כולם זוכרים, היה רוסו, שהיום ינסה למנוע מב"ש להגיע לגמר.
    גם בב"ש יש מספר התלבטויות בנוגע להרכב, ורק בסמוך למשחק לופא קדוש יקבע את ה11 הפותחים.
    דוידוביץ' יישב על הספסל גם היום.

הרכבים:

מכבי חיפה
    דודו אוואט, אלון חרזי, אריק אג'יפור, אריק בנאדו, אדורם קייסי, ריימונדאס ז'אוטאוטאס, וואליד באדיר, ג'ובאני רוסו, ננאד פראליה, יניב קטן, רפי כהן.

הפועל ב"ש
    אסי רחמים, רמי אליהו, דרזן מדונוביץ', עוז יפרח, תומר חליבה (שוקי נגר), סתיו אלימלך, בלסינג קאקו, אלעד בונפלד, אורן סגרון (ברטוש טרכולסקי), רמיק יז'רסקי, אופיר חיים.

שני המשחקים ישודרו בערוץ 11

13. AFC Member

חח... נחמד...

מכבי ת"א בפיגור 1:0 מול הפועל ר"ג ומציגה יכולת אופיינית למסעה העונה בגביע המדינה.

14. יוגב אסולין Guest

מכבי ת"א מפסידה 2-1 בדקה ה90 לרמת גן. לאחר משחק חלש שלה.

הפועל רמת גן באו עם הרבה פחות יכולת אבל הרבה יותר נשמה שבסופו של דבר השתלמה לה. הרבה אמונה ומלחמה במשחק עזרו לה לחפר על יחסי הכוחות.

מכבי ת"א לא ניראו טוב לא ניראו מהירים ומלהיבים במיוחד גם שילובו של נימני לא הביא את השינוי.

בסיכום המשחק מכבי מקבלת מכה קשה ומאבדת אפשרות לזכות בתואר ועוד אחרי הגרלה מאוד נוחה. לעומת זאת רמת גן זוכה בנצחון שלוקח אותו למעמד הגמר. ויכול לתת לה אפשרות להיות אחת הנציגות שלנו באירופה בשנה הבאה. ועוד בסיבוב השלישי מה שאומר שהיא תקבל את אחת הגדולות של אירופה.

סנסציה!!!

15. lirancool Member

איזו אכזבה :cry:
    יכול להיות שמכבי איבדה סיכויים לזכות השנה בתואר כי היחיד שנשאר לה זה האליפות... והגביע שכבר שנתיים מחזיקה בו הלך, אז אני מקווה שמכבי תתן את הנשמה ותנצח ב3 המשחקים שנותרו ותזכה באליפות!

ונכון לעכשיו הגמר יהיה ממש מפתיע בין הפועל לב"ש כי ב"ש מובילה כרגע על חיפה 2-0 איזה סנסציות, כל 3 הגדולות כאילו פתאום הפכו ל3 הגרועות...