גביע המדינה-קבוצות ליגת העל נכנסות למירוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏23/2/03.

1. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

טל בן חיים שחקן אגואיסט, ראו את זה בפנדל מול כפ"ס וגם במשחק אתמול.

2. burning soil Member

אולי הוא אגואיסט,אבל הוא גם צעיר והוא לא יודע איך להתנהג,ברור שהוא
    לא צריך לעלות למעלה,כשהוא בלם..

3. Don p1 Member

קודם כל מיקי שיחק טוב מאוד במשחק האחרון, פריצה שלו באגף הביאה לכדור חופשי קרוב מאוד לרחבה שלבסוף היה שער השיוויון שהחזיר אותנו למשחק...

מה הטעם לבוא ולהאשים את עטיה?...
    למה בית"ר הייתה צריכה בכלל להגיע למצב שהיא סופגת ארבעה שערים, את זה אתם צריכים לשאול את עצמכם ולא לחפש אשמים קלים..
    עטיה שחקן צעיר, ובין הנכסים היחידים שיש לקבוצה הזאת. אתמול ברגע של עצבים וחוסר אחריות הוא הוציא את העצבים שלו על השחקן...וראינו כבר גדולים ממנו בבית"ר עושים את זה..

4. AFC Member

לאחר שנרגעתי מההתעללות השבועית של בית"ר, אני כעת רגול יותר וצלול יותר.

טוב, אני חושב שזה ברור בהחלט שלא התכוונתי באמת שימות, אבל בהחלט מגיע לו לעוף מהקבוצה. הבחור הזה הרס לנו את העונה, ועל זה אני לא יכול לסלוח לנו, שקלקל לנו את המשחק מול מכבי.

חס וחלילה! התלוננתי על הקהל? אמרתי שאני הולך לעזוב את הקבוצה? בוא נודה בזה שהקבוצה הזאת כל שבוע מאכילה אותנו בחרא בצבע אחר. בראשון החרא היה בצבע כתום, בפ"ת היה כחול וכו'. כל הליגה מחרבנת על בית"ר, ונמאס לי! אבל לא אמרתי שאני מתכוון לעזוב את הקבוצה. להיפך, הביזיון שהתרחש אתמול רק מדרבן אותי בעתיד לעשות משהו להציל את הקבוצה הזאת.

----------------------

ובכן, מסקנות סופיות מהמשחק :

1) אמסלם ועופר טלקר הם מסננת, שחקנים זונות שמקומם לא על המגרש. במיוחד טלקר, שאשם בלפחות שני שערים, ומכאן אני מתפלל לשחרורו מהקבוצה. זין עם הפיצויים שלו, אף אחד לא רוצה אותו, אז תנו לו את הכסף ושילך! אז בגלל הפיצויים שלו לא נביא את אבי נמני עונה הבאה, ביג דיל. כאילו שאנחנו צריכים עוד זקן בקבוצה הזאת.

2) מיקי עטיה, לא משנה מה תאמרו עליו, פשוט התעלם מחבריו שהיו זקוקים לו, מהמאמן שלו שסמך עליו ומהאוהדים שחשבו שהוא לפחות אחד השחקנים המוכשרים האחרונים בבית"ר - וברגע אחד הרס את הכל. אני יודע שאזולאי לא יעשה לו כלום, כרגיל, אבל מבחינתי קנס או השעיה, לא משנה כמה חמורים הם, ממש לא יספיקו. צריך להעיף אותו מהקבוצה, ולהשתמש במקרה הזה כמעין התרעה לשאר השחקנים. נמאס מכל הריבים של צ'וקודי וזוהר, ואם כבר, שהניגרי ילך יחד איתו. עדיף לי את יעקובי (כמה מוזר שזה נשמע).

3) בית"ר ירושלים היתה יכולה לאכול את מכבי על המגרש, אבל היא בחרה שלא לעשות זאת. למכבי ת"א היה סגנון משחק כל כך פשוט - רק לחסום את האגפים ולשמור על דגו, פרוחרננקובס ידאג לכל השאר. אבל כמובן שחנן אזולאי לא שם לב לזאת, לא תקף, כמו שהיה צריך לעשות, ויתרה מזאת - הכניס 8 שחקנים לתוך הרחבה, כששחקני מכבי מתמסרים להם מחוצה לה. חנן, חשבת על בעיטה מרחוק? כדור עומק? הגבהה? לפחות קצת לחץ עליהם בחלק המגרש שלנו? או על כך שגם אם נשיג את הכדור, המתפרצת שלנו תהיה של 3 שחקנים מול 5?
    איזה מזל היה לנו אתמול, גם שמכבי לא הבקיעו יותר, וגם שלמכבי יש שוער כזה חמור. זוהר וקוביקה עשו ממנו צחוק. 3 הזדמנויות היו לבית"ר בכל המשחק, שלושתם נכנסו. אם היה למכבי שוער סביר, אני בטוח שהבעיטה הפשוטה של זוהר לא היתה נכנסת יחד עם הפס השקוף של קוביקה. מנגד, קורנפיין והקורות הצילו את בית"ר שוב ושוב - אבל אזולאי מאמין בשיטת המשחק הזאת. איפה מלמיליאן כשזקוקים לו? אה, סליחה, הוא היה מוכן לבוא, אבל אתם יודעים מי העדיף את המאמן הזמני והחסר ניסיון, שנכנס לסיפור דווקא בשני משחקים קלים ביותר - מכבי חיפה וראשל"צ, שאותם ניצח כמובן וזכה לחוזה עד סוף העונה. התוצאות לפניכם.

5. קופירוק Member

לדעתי הבעיה הכי גדולה בבית"ר היא המאמן. השחקנים בבית"ר יכולים להיות הרבה יותר חיוניים אם המאמן יציב אוצם במקומות הנכונים. אני חושב שבית"ר צריכה,לפחות מול מכבי ת"א לשחק בצורת משחק 4-2-3-1 שבה יש שתי בלמים, שתי מגנים, שתי קשרים אחוריים, שלושה התקפיים וחלוץ בודד(קוביקה) כדי שהיא תוכל להפעיל את מרכז השדה וכך גם להגנה יהיה יותר קל בעזרת הקשרים האחוריים וגם קוביקה יהיה יותר שימושי כחלוץ בודד בחוד.
    זה הפיתרון המעשי אבל בתיאוריה בית" חייבת להתעשת ולעשות שינויים לפחות בעמדת המאמן.

6. שגיא Guest

בני, עדיין לא ענית לי...

לפני חודש, שאזולאי מונה למאמן, הוא נחשב לגאון שהציב את טלקר בהגנה, מה קרה פתאום..?

----

אגב, ברגעים אלה מתקיים משחק נוסף בגביע.
    מכבי פ"ת מול עירוני ראשל"צ.
    אודי כבודי העלה את האורחים ליתרון מפתיע בדקה ה7, אולם שתי דקות חלפו וקובי רפואה איזן את התוצאה.
    כרגע דקה 30 והתוצאה היא 1-1.
    האם ראשון יכולה להחזיק מעמד ולהפתיע את הלוזונים?
    נחכה ונראה...

7. Don p1 Member

אני לא מבין מה הסיפור הגדול כל כך שאתה עושה מהאדום של עטיה????
    בעיניי שזוהר הולך ואומר למאמן מה לעשות ומלכלך אחרי כל הקבוצה מאחורי הגב זה יותר גרוע בהרבה מהאדום שמיקי עטייה קיבל כתוצאה מעצבים שהוא קיבל תוך כדי משחק, עצבים שהראו על כך שהוא לוקח ללב את מה שקורה לקבוצה..
    מדובר על שחקן מוכשר, שאמור לתרום בעתיד הרבה לקבוצה, וצעירים עושים טעויות והם צריכים ללמוד מהם לעתיד..

אמסלם וטלקר הם משהו שלא תוכל להיפטר ממנו בקלות, בתחילת השנה שהיו בעיות עם אמסלם אני הייתי בן היחידים שבכל ליבו קיווה שלא נראה יותר את השחקן הזה, אבל בלב ברירה הנהלה החתימה אותו שוב לחוזה שמן וכך גם אדון טלקר שמרוויח את אחת המשכורת הגדולות ביותר בארץ אבל אסי וסיהון מנתניה הרבה יותר יעיל ממנו..

כמו שאמרתי, רוב האשמה מופנת לאזואלי...הוא לא הכין את הקבוצה טוב למשחק ולא הפיק לקחים מהמשחק הקודם...

8. שגיא Guest

מכבי פ"ת בשמינית הגמר לאחר 2-1 על ראשל"צ

מכבי פ"ת הבטיחה הערב את השתתפותה בשמינית גמר גביע המדינה לאחר נצחון על נועלת טבלת ליגת העל, עירוני ראשון לציון.
    המשחק נפתח בסערה, כאשר כעבור 7 דקות אודי כבודי העלה את האורחים ליתרון מפתיע מאוד.
    פ"ת הגיבה מהר עם שער של קובי רפואה בדקה ה9, מכאן המשחק נרגע, ושערים נוספים לא נכבשו במחצית הראשונה. גם במחצית השניה לא מיהרו להיכנס הכדורים. ראשון הצליחה להחזיק מעמד, והיה נראה שעוד מעט נכנסים להארכה, אך לפ"ת היו תוכניות אחרות, גל אלברמן,בדקה ה88 כבש והעלה את הלוזונים לשמינית הגמר.

כמעט וראשון מצליחה להפתיע, אך היתרון של פ"ת בא לידי ביטוי בסיום, והיא בשמינית הגמר.

9. AFC Member

קלייברט - נכון, טעיתי. אין מה לעשות, חשבתי שאפילו ברע ביותר אפשר למצוא קמצוץ טוב.

פיימן - עטיה גמר לנו את העונה, אם תרצה ואם לא. העובדה שהוא קיבל את האדום מראה שבאמת לא אכפת לו לנטוש את חבריו ברגע האמת. לדעתי, צריך להעיף אותו מהקבוצה, או לפחות לקנוס אותו בקנס גבוה מאד ולא לשתף אותו במשחקים הקרובים. השחקן הזה ראוי לעונש. אני מודה שהדברים שאמרתי היו מוגזמים, איחולי המוות וכו', אבל אתה מוכרח להבין שכל זה היה ברגע של קריזה רצינית. בכל מקרה, אני לעטיה עדיין לא סלחתי, והוא יצטרך להחזיר את האמון שלו בהרבה השקעה.

בעניין זוהר - שמע, איציק זוהר הוא השחקן הכי מניאק בבית"ר. צועק על הצעירים, מלכלך, רב, נכנס לעניינים שהם מעבר לסמכותו, משחק גרוע, לא רץ, לא מתקל - אבל שניה לפני שאתה כבר מתחיל לקלל אותו ולקרוא לאזולאי להחליף אותו הוא כובש לך צמד. הוא וחסן השאירו אותנו עונה שעברה, ואסור לשכוח שהוא השחקן היחיד בבית"ר שלא מחמיץ מול שוער.

בעיני צ'וקודי, שלא תורם דבר, ומהלל את עצמו הרבה יותר מדי, הוא זה שצריך לעוף מהקבוצה. הוא רק הגיע וכבר רב עם קוביקה וזוהר, שני השחקנים החיוניים ביותר שלנו. בהחלט עדיף לי את אסולין עליו.

10. Don p1 Member

בוא אני אגיד את זה כך..
    אני מכיר את התנהגות של זוהר ואני די משלים איתה..
    זוהר ברוב משחקי העונה זאת תקע את התקפת הקבוצה ופתח הרבה חורים. אבל אני מודע לזה ומקבל את זה שזוהר למרות כל המגרעות תורם רבות לקבוצה, ולומד לקבל את זה בימים קשים אלה שאין ברירה אחרת..
    זוהר בתקווה גומר את הקריירה עוד שנתיים, אז יפתח לנו מקום במרכז הקישור לשחקנים צעירים ומוכשרים..
    בתקווה שאיתו ילכו גם: טלקר, אמסלם, טלסניקוב, מזרחי ועוד זקני הדור שמזמן עבר זמנם..

בנתיים נלמד להכיר את זה ולחיות עם זה..

שוב בקשר לעטיה, אני מסביר לך, עטיה אומנם קיבל אדום בדקות קריטיות, אבל למה בית"ר צריכה להגיע למצב הזה שהיא מקבלת ארבעה שערים מאגפים, וכל התקפה של מכבי נגמרת בהיזדמנות...את זה אתה לא יכול להאשים את עטיה אלא רק את מאמנו היקר שהוא צעיר ועוד ילמד...כי ביום שלישי הוא עשה טעות של מאמן ילדים.
    בית"ר לא הייתה מוכנה למשחק, והכנה הייתה לקויה מאוד..
    בוא נבהיר את זה פעם אחת, לא עטיה גרם להפסד אלא איך שהגיעה הקבוצה למשחק. אם כל הכבוד למזל שהיה לבית"ר בהתקפות הבודדות שלו מכבי תקפה שוב ושוב, וכך בית"ר לא יכול לעבור אותה בגביע.

11. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגרלת שמינית גמר הגביע:
    מכבי ת"א, מחזיקת הגביע קיבלה הגרה קלה ביותר, את הפועל טובא מליגה א'
    בני יהודה תארח את אחי נצרת, הפועל ר"ג תארח את מכבי פ"ת
    בני סכנין תפגוש את הפועל חיפה, כפר קנא את הפועל רעננה וקרית גת את נצרת עלית
    הפועל ב"ש תפגוש את המנצחת בין הפועל ת"א ואשדוד
    הפועל כפ"ס תפגוש את המנצחת בין מכבי חיפה ומכבי נתניה

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא לא לא לא לא לא לא!!!!!!!

למה אנחנו נגד הפועל ת"א בחוץ???!!!!

איזה בעסה זה, מילא בבית... בכיף אבל למה בחוץ??

אני מאוד מאוד מאוד מקווה שאשדוד תנצח את הפועל ת"א ותדיח אותה למרות שגם משחק באשדוד זה קשה אבל עדיף מאשר בלומפילד... מכבי ת"א שוב פוגשת קבוצה מליגה א' כמו אופקים שנה שעברה, לא פלא שהיא תמיד מגיעה לחצי גמר.

13. אבי נימני Member

יש איזה יופי כל שנה בשנתיים האחרונות למכבי היה קל יחסית עד החצי או הגמר וטוב שגם השנה בשמינית זה ממשיך כמו ההגרלה הקלה שהייתה בסיבוב הקודם ונקווה שזה מבסר על הבאות. 8) 8)

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי ברור שההגרלה הייתה מכורה.
    ברגע שההגרלה תהיה בשידור ישיר עם צלמים והכול אני אבטח בהם.
    אז זה היה בפומבי,למה ההתאחדות שלנו עד כדי כך ישרה,הגונה,ובלי שחיתויות.
    עזבו אותכם שטויות,זה לא הגיוני שמאז הבושות עם רודה כל שנה אנחנו נדפקים בהגרלה,שנתיים קיבלנו את הפועל תל אביב שלקחה גביע,שלוש שנים קיבלנו את חיפה שפעמיים הגיעה לחצי הגמר,ופעם הגיעה לגמר.
    והשנה הפועל תל אביב,מעניין איך מכבי תל אביב קיבלה שנה שעברה הגרלות כל כך נוחות?
    והשנה?
    בית"ר המתפרקת בבית,והאימפריה של הגביע,הפועל טובא.
    דיי עם השטויות,כולנו מכירים את ההתאחדות בישראל,איך עובדת הנבחרת,איך עובדת שיטת הכספים,ואיך עובדת הגרלת הגביע.
    שמע מקריות זה לא,אתם רוצים להאמין בזה סבבה,אבל תאמינו לי,שאף אחד שם בהתאחדות לא רוצה לראות את הפועל באר שבע עולה שלב,או לוקחת את הגביע.
    לסיכום אני עכשיו עוד יותר רוצה את הגביע,ואני עוד יותר באטרף,הם מנסים לדפוק אותנו,לתת לנו את הקבוצה הביתית הטובה בארץ בחוץ,סבבה,אנחנו הולכים לתת להם בראש אצלהם בבית,ושכל ההתאחדות יאכלו את הלב,כי השנה לוקחים את הגביע ויהי מה.

15. Emil Member

אלוהים אדירים איזה בכיינים...די לבכות בחיאת מה הסיפור שלכם!? יש לנו מדינה מושחתת אבל אני מאד בספק אם הם מוכרים את ההגרלות האלה ככה. תאמין לי הפועל בכושר הנוכחי שלה הפועל ב"ש זה אל ההגרלה הכי נוחה להם...

וזה שמכבי מקבלת הגרלות קלות זה דבילי, אם היו מוכרים לנו הכל ככה אז למה פגשנו למשל את הפועל בחצי במקום מכבי פ"ת? אז קיבלנו את טובא, אז מה, זה הגרלה וזה מה שיצא...אז אני חושב על קבוצות כמו לייקשיאוס בפורטוגל, קאלייה בצרפת ויוניון ברלין בגרמניה...על איך בארסה הודחה פעמיים ע"י קבוצות מליגות נמוכות וכו'. אסור לזלזל, אולי לא צריך לעלות עם ההרכב הכי חזק, אבל לא לעלות עם 10 שחקני ספסל.

קיצר משה אתה ממש מגזים. חוץ מזה, בוא נגיד ככה...אם לא תקבלו את הפועל/מכבי/חיפה בשמינית אתם תקבלו אותם ברבע, אם לא ברבע אז בחצי, ואם לא בחצי - בגמר. באיזשהו שלב אתם תיאלצו לשחק מול הקבוצות הגדולות ואם אתם לא מסוגלים לנצח אותן בשמינית, למה שתהיו מסוגלים לזכות בגביע!?