גביע המדינה 15/16 - הגמר ב24.5: מכבי תל אביב נגד מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏24/11/15.

1. עידן444 Member

מי שמסתכל מהצד בטח חושב שאנחנו דרמטים מידי כי רגילים שאוהדים כאן משתמשים בפורום לפרוק תסכולים, לשתף, לחפש נחמה- אבל מה שקורה במכבי נתניה העונה, והיום הזה הוא ללא ספק היום הקשה ביותר- זה דבר ברמה אחרת. אני לא זוכר מועדון שבחודש ינואר נמצא במצב שהוא שבור ברמה כזו ובאמת במצב שאי אפשר להתרומם ממנו. אפילו הפועל פ״ת עם ה 9- סיימה את העונה הזו בכבוד וגם קיבלה לא מעט מחמאות.
    כשראית את התנהגות הקהל היום אתה מתמלא בעוד תחושה שאפילו הקהל הזה, כמו הקבוצה הזו, כמו הניהול הזה- זה הכל חוץ ממכבי נתניה שעבורי היא חלק משמעותי בחיים 25 שנה.
    פשוט מועדון אחר. קר, מנוכר מרוסק!

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. עידן444 Member

אחי, אני מסתכל על הקבוצה הזו, ומתחיל להבין שפשוט אין כאן חומר לעבוד איתו. כל מי שתשים על הקווים ירגיש חסר אונים כמו שאני בטוח שצרפתי הרגיש היום. פשוט קבוצה חלשה. אוסף של שחקנים ששווים בקושי ליגה לאומית. כולל בארי, מרגוליס שהיום הבנתי ממשתמש כאן שהבחור חלש מאוד מנטלית, לוגסי, מילאן, טגה, איילה, ״שחקני החיזוק״ שיצאו במהלך המשחק- פשוט ליגה לאומית. נקודה. תביא גם עוד 10 מאמנים. הבור של אוסידון ודורה עמוק מידי. אולי אם תביא מאמן חירש, אילם ועיוור הוא יסבול פחות...

3. henry1 Member

אולי...ואולי לא. לצערי לא הביאו לכאן מאמן שיכול לענות על ההגדרה האמיתית של מאמן, כך שאולי אף פעם לא נדע.

אני נזכר במשחק של בארי מול בני יהודה וראיתי שם איכויות, לא רק בכדרור, אלא בעיקר בראיית משחק וניהול, ואני שואל את עצמי לאן זה נעלם? הוא לא שכח לשחק, הוא פשוט נשאב לכל הבינוניות/העליבות של הקבוצה.
    פירס היה מצוין לרמה שלנו בשנה שעברה, מה קרה לו השנה?
    מעניין אם זה רק מאמן.

בוא נראה מה יחליטו מחר, כי שוב, באמת שאין פה לאן לרדת.

4. עידן444 Member

כנראה שחולשה בנוסף לכל זו מחלה מדבקת.

5. yakov_y YNWA

מפה אין לאן לרדת ?
    הפחד שלי שנרד מושפלים עם שיא שלילי בנקודות ושערים.

6. Turgi Guest

הנחתם?

Bilev ו-הרצליה עד המוות אוהבים את זה.
  7. henry1 Member

בהמשך לדברים שלכם, לפני כמה שנים טובות, אולי יותר מעשר שנים לפחות, הייתה כתבה בידיעות על נטישת הקהל מהמגרשים. בכתבה הראו שבנתניה הייתה את הנטישה הגדולה ביותר מבין כל הקבוצות הגדולות מאז עונת האליפות האחרונה.

אף פעם לא הבנתי איך אפשר לנטוש קבוצה, אבל בשנתיים האחרונות, למרות שאני עדיין הולך לכל משחק בית וחלק ממשחקי החוץ, אני מתחיל להבין את ההמונים שנטשו. שחיתויות, קומבינות, קבוצות מאכזבות, מכירת שחקני בית בסיטונאות, עצבים, כאבי לב...מה לא. מילא היה תואר באמצע, תקווה כלשהי, אבל גם עד שזה בא הוא הצהיר שהוא בא לזמן קצוב. גם כן תקווה...

במעמדים גדולים הקהל עדיין מתייצב ומראה על העוצמה האדירה שהמועדון יכול להגיע אליו, אבל, לצערי, הבסיס מתחיל להישחק עוד יותר.

אני מקווה שיבוא מישהו כמה שיותר מהר ויציל אותנו מתהום שהגענו אליו.

8. עידן444 Member

אל תדאג. עשיתי ברור. את השיא של בית״ר נתניה יהיה קשה מאוד לשבור...

9. עידן444 Member

יש לי חבר טוב מהתיכון ועם השנים בית, משפחה, ילדים- פחות מתראים אפילו שגרים באותה שכונה. בית-חוץ-ליגה ארצית- ליגה לאומית- ליגת על- הכל! באש ובמים אנחנו שם!
    מידי פעם רואה אותו. לא מזמן יצא לי לראות אותו. הוא אומר לי עידן- התנתקתי! אפילו לא תמיד מתעניין בתוצאות. הייתי במגרש הזה במשחק פתיחה ואולי עוד משחק שניים וזהו. זהו. זה נכבה. זה פשוט לא מושך אותי. לא מרגש אותי. את הגמר גביע ראיתי בטלויזיה וגם בקושי. מרוב שזה היה משעמם מידי פעם זיפזפתי... והבחור חולה כדורגל. משחק פעם- פעמיים בשבוע, שרוף ליברפול, היה באנפילד, היה בזכיה בליגת האלופות באיסטנבול- ומכבי נתניה ספציפית פשוט לא עושה לו את זה יותר. וכאלה יש אלפים רבים. לא אלפים- עשרות אלפים באחריות!
    זה עצוב. אבל זה המצב.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

גורדנה צריך להישאר במגרש ברמלה, זה הרמה שלו

11. henry1 Member

מכיר כאלה לא מעט. היו על הגדרות בקופסא (לא באליפויות, אלא בליגה השניה!) בזמנו והיום זה לא מעניין אותם בכלל.

לאט לאט מתחיל להבין.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא תשברו את השיא של יפו נראה לי, בטח לא בשערים...

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

איזו פאדיחה בשביל נתניה. מעבר לזה אין הרבה הפתעות.

משחק חלש מאוד, מאוד, מאוד שלנו. אבל העיקר הניצחון. יאללה למושבה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/1/16
  14. DRORIKO Member

מדברים פה הרבה על נתניה ובאר שבע, אבל צריך לדבר גם על גיא מלמד. בשער הראשון נותן מסירת אמן לאגף כחלק מהתקפת מעבר למופת. בשער השני הוא מבקיע גול שכדאי לראות בשבילו את התקציר. בכלל עונה טובה מאד של הבחור.

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  15. Drama Guest

הקבוצה היחידה עם סיכוי לטרבל.

על אפכם וחתמכם

אני ציני לפני שיהרגו אותי