גביע המדינה 15/16 - הגמר ב24.5: מכבי תל אביב נגד מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏24/11/15.

1. DRORIKO Member

לא הבנת אותי. ברור שאתה לא יכול לשפוט דברים על סמך משחק אחד. אני רק אומר שהסה הזה מאד הרשים במשחק הזה. אני מציע לך,וגם לי, להתאזר בסלבנות, לראות אם הוא מביא לאורך זמן את היכולת הזאת גם לליגה, ואז לשפוט את מידת התלות בזהבי.

2. Turgi Guest

אגב גם בשנה שעברה מכבי התקשתה מאוד באותו שלב נגד קבוצה חלשה יותר על הנייר.
    לא נזכיר איך זה נגמר.

3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כדורגל זה משחק נורא אקראי ומי שרוצה להבין ולנתח אותו צריך להסתכל עמוק יותר מטור ההבקעות, הספיגות או כמות הדקות ששוחקו. השער (המשובח) של אבו אל-היג'ה הוא אקראי כמו גם ההחמצות הרבות והיום המשוגע שתפס השוער המחליף של תום אלמדון. היכולת של מכבי לייצר משחק התקפה שבו יש חתירה לעומק באופן רציף היא משהו מתודי ומשהו שמכבי משתפרת בו כמעט בכל משחק מאז הגיע בוס, והיום - עם כתובת אמיתית ברחבה - זה נראה טוב עוד יותר ובעיקר מבטיח. הניסיון לשאוב עידוד מהופעה כזו או אחרת הוא מגוחך לא בגלל שב"ש היא פיקציה ומכבי אימפריה בלתי ניתנת לעצירה, אלא בגלל שבשלב זה - עמוק לתוך העונה - אפשר כבר להפנים ולעכל שמדובר בשתי קבוצות שוות ברמתן. אז פעם אלה יתקשו וההם יחגגו, ושבוע אחר כך ההם יתקשו והאלה יחגגו. יאללה, מאבק אליפות. סוף סוף.

אני לא חי בשלום עם מתיחות השירים בהארכה ואני מקווה שגם בצוות המקצועי לא. זה לא צריך להיראות ככה.

orimor2212, שי ו-Turgi אוהבים את זה.
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מגוחך לומר ש"באר שבע לא תגיע להארכה מול קבוצה מהלאומית" באמת? בחייכם. השתן פה טס לאנשים למח.

זה משחק כדורגל, אנחנו גם יכולים לעוף מול מכבי תל אביב ב'.

באמת שאני לא מבין למה אוהדים שלנו מתעקשים להתעסק כל כך הרבה ולשאוב כביכול עידוד מכל דבר שמכבי תל אביב מתקשה בו. בשורה התחתונה מכבי תל אביב משיגה תוצאות כמו שלנו, פעם אחרונה שבדקתי אין לנו סיכוי להתמודד איתם בהפרש שערים, ומספיקה נפילה אחת כדי שנראה את הגב שלהם וכנראה עד סוף העונה.
    כן תלויים בזהבי,בצורה קיצונית שבהחלט מורידה מהערך של השאר, אבל זה לא משנה את הדברים ביחס למכבי תל אביב כי זהבי שם, מה לעשות.

שי ו-Love Is Red אוהבים את זה.
  5. Love Is Red Member

אולי דיי כבר לדבר על מכבי תל אביב.
    את שלהם הם עשו ולפי מה שהבנתי הם יותר טובים מראשון לציון בעוד שאנחנו התקשנו מול קבוצה מהמקום הלפניי אחרון בלאומית...

ד"א הליגה הלאומית לא כל כך חלשה או שליגת העל לא כל כך חזקה?

6. Turgi Guest

BOTH.
    יש מעט מאוד קבוצות מקצועניות בישראל. השאר, באותה רמה פלוס מינוס.

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בעמוד ראשי של האשכול הזה יש את כל התאריכים.

לגבי תאריכים ומועדים ספציפיים עוד לא פורסם, אני מניח שזה יקרה היום או בראשון.

8. עידן444 Member

לגמרי!
    ובגלל זה הקבוצות שעולות ליגה ומחליפות את כל הסגל בשחקני ״ליגת על״ שפיתחו הרגל לרדת ליגה וכל מיני מושאלים שאולי ״יפרצו״ אצלהן- לא ממש מצליחות וכאלה ששומרות על הסגל עם חיזוקים נקודתיים מצליחות יותר ובכסף קטן יחסית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. עידן444 Member

הלאומית חלשה, והעל חלשה כמעט כמוה. וגם קבוצות מליגה א׳ לא נראו נחותות...

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. zivmay Member

אין ספק שיש ירידת קצב במכבי, בעיקר בגלל הקו האחורי הלא יציב, שלא דוחף, שעומד הרבה יותר גבוהה ממה שהוא מסוגל.
    אבל היה להם משחק די טוב אתמול.
    גם לנו מול פ"ת היה משחק טוב מאוד, סיימנו את המשחק די מהר, לא היה מאמץ יותר מדי גדול, וההרמת קצב בדקות האחרונות הראו כמה אנחנו יודעים לשלוט בקצב המשחק במיוחד במשחקים מהסוג האלה, ועכשיו הפנים לעבר האוטובוס של אלי גוטמן.

11. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

האם כבר יש שיבוצים למשחקי רבע הגמר?

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

עוד לא, זה צפוי לקרות עד יום שלישי.

13. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

במשחק של מכבי חיפה נגד בני יהודה הוחלפה הביתיות כלומר כבר בשבוע הבא (שלישי או רביעי) יערך המשחק הראשון בבלומפילד ואילו משחק הגומלין יערך בסמי עופר בתחילת חודש מארס.

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/16
  14. North Side Member

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12642721_1108648625836744_2992387825467684448_n.Xxx?oh=894e2148cec9b2eddf79eeb7c30fdb5a&oe=572F67D3

Nave אוהב/ת את זה.
  15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

יופי, שעה נהדרת למשחק שלנו.