גביע המדינה 15/16 - הגמר ב24.5: מכבי תל אביב נגד מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏24/11/15.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אז זהו, שאתה רואה בעצמך מה כתוב בלינק כשהודיעו על פתיחת המכירה.

מסתבר לי מכמה אנשים שהייתה הודעה תיקון (אני פספסתי אותה ולמען האמת לא מצאתי עד עכשיו) והוסבר בה שאישה תתווסף לקטוגריית "מחיר מוזל" בלי קשר לגילה.

ובנושא אחר - התחזית לסמי עופר מחר - חם חם חם ולח. בעיקר בסמי, שמטפטפים שם בדרך כלל, אז על אחת כמה וכמה מחר כשהולך להיות לח. אל תבואו עם ארוך, הא? :)

2. Drama2 הסמל מעל הכל

כל הכבוד שסטודנט נחשב ככרטיס חייל.

בזמני הייתי צריך לשלם כרטיס מבוגר (ימים של 90 ש''ח כרטיס בקריית אליעזר מול מ.חיפה)

3. עידן444 Member

זה תמיד היה תחום אפור...

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. amn Member

בהתאחדות זה כבר כמה שנים ככה, ברמת הקבוצות עדיין לא.
    במכבי יש מנוי סטודנט לשער 7 בלבד, אבל אין כרטיסי סטודנט. בבית"ר המצב דומה לדעתי.
    בבאר-שבע אם אני לא טועה יש כרטיסי סטודנט, אבל רק לקהל הביתי (איך זה בכלל חוקי?).

מכבי חיפה היחידה מהגדולות שעל בסיס קבוע למדי יש כרטיסי סטודנט.

5. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מודה שטיפה הוריד לי מהחוויה הזו שנקראת חצי גמר גביע המדינה העובדה שחילקו אותו ליומיים, החלטה הזויה ובזויה, במקום לתת חווית כדורגל לאוהדי הקבוצות וגם לאוהדים הניטרליים של כמה שעות טובות של מתח והנאה מפצלים את זה סתם ליומיים.
    חבל שהוציאו את ההצגות הכפולות מהכדורגל שלנו, אחת החוויות היותר טובות שחוויתי בחיים שלי.
    אני זוכר ב2003 באיצטדיון ר"ג איך אני וכל שער 11 עומד בהלם כששרון אביטן השחיל לנו בדקה 89 ואז להיות שותף לחווית הצפייה של המשחק השני בו ב"ש שוברת את חיפה 3-0 באמת שאני לא חושב שיש חוויה יותר טובה מזו.
    היו עוד כמה שנים אחרי שבאתי עם חבר אוהד נתניה כשהם היו בחצי הגמר שנה אחר שנה ומאוד נהנתי רק מלעמוד ולשמוע את כל 4 הקהלים שרים

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת התלהבו מהעניין הזה שהשנה הגיעו 4 קבוצות שיכולות להביא 15,000 צופים כל אחת לחצאי הגמר ושאפשר לעשות כפול כסף מלמלא אצטדיונים גדולים פעמיים, אבל שכחו שכל היופי בחצאי הגמר זו הצבעוניות. מה שהיה כל כך יפה בכל חצאי הגמר שהייתי בהם עד היום, היה לראות לפחות 3 קהלים שונים, כשכל קהל מביא את הצבע והשירים שלו. ולחשוב שהשנה היו יכולות להיות 4 קבוצות כאלו.

Civil אוהב/ת את זה.
  7. Civil Anti Madridista

אם כבר אין הצגה כפולה, אז לפחות שני המשחקים במקביל - בטדי וסמי.

8. Butragueño מנהלים

ושיוותרו על כל כך הרבה רייטינג?

ייא אוהב/ת את זה.
  9. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה היתרון בשני משחקים במקביל?

10. Turgi Guest

הכי טוב היה אם עושים בשבת. שעה הפרש בין המשחקים. טדי וסמי עופר

11. Raulito Madridista

מקצועית ברור לכל שבאר-שבע קבוצה טובה יותר ממכבי חיפה, העובדה שהיא חזרה למקום הראשון באדיבות הירוקים מוסיפה קצת שקט ודווקא העובדה שחיפה הצליחה לסיים מולה בתיקו 3 פעמים קצת משחקת אולי לטובת באר-שבע כי הסטט' אמורה 'להתאזן'. מצד אחד אני מפרגן לקבוצה של ברק בכר שעושה עונה מדהימה ומצד שני אני רוצה לראות את יוסי פורש עם גביע, אז מה אם אני אוהד הפועל. מדובר באחד השחקנים הישראליים הטובים איי-פעם, זה התואר היחיד שאין לו וכשהתחלתי לראות כדורגל איי-שם סמוך לשנת 2000 - יוסי היה בשיאו. ההיעדרות של ואליינטה במשחק כזה עשויה להיות קריטית. באר-שבע תצטרך בכל-זאת לגוון את המשחק שלה.
    כשמדברים על באר-שבע ומכבי חיפה קשה שלא להיזכר בחצי הגמר המטורף ב-2003 כשבאר-שבע פירקה את חיפה הגלאקטית לחתיכות עם 3:0.
    יאללה, נו, מקווה לראות התארגנות של שני הקהלים עם תמיכה באלישע לוי שנבחר למאמן נבחרת ישראל, לדעתי זה מגיע לו ללא ספק.

מסכים מאוד לגבי 'חגיגת חצי גמר הגביע', כבר אין חגיגה. מה שטוב - לא צריך לתקן, אלא לשמר. אני זוכר שבחצי גמר ב-2008 נסענו אני, חבר טוב אוהד הפועל ועוד שלושה חברים אוהדי בית"ר. חצי הגמר הראשון ברמת-גן היה הפועל ת"א נגד בית"ר שמשון, משחק שקיצר לי כמה שנים מהחיים ובסוף הפועל ניצחה רק בפנדלים את היריבה מהליגה הארצית. זה היה חימום די כיפי לאוהדי בית"ר שיכלו להירגע ולצבור אנרגיות וכוחות נפשיים למשחק של הקבוצה שלהם. גם עניין 'הגומלין' במשחקי הגביע הוא בזוי.

12. Drama2 הסמל מעל הכל

@amn גם אנחנו עם מנוי סטודנט כבר שנה 3 ברציפות

amn אוהב/ת את זה.
  13. Hapoel_Tel_Aviv Member

לא מבין איך זה שאין הנחה לאזרחים ותיקים בכרטיסים האלה. אולי אין הרבה כמו נערים למרות שזה לא נדיר למצוא כאלה אבל כדורגל זה בערך המקום היחידי בארץ שאין בו הנחות כאלה.

14. Hapoel_Tel_Aviv Member

חצי גמר גביע זה אולי המשחק היחיד בגביע שלא צריך להיות בשבת. אבל כן הצגה כפולה זה דבר די טוב, אבל זה תלוי מי הקבוצות שמשחקות. השנה זה היה דבר טוב, לאור היריבות בין הקבוצות (מכבי-ב"ש-חיפה) מה שהיה משאיר אוהדים למשחק הראשון/שני.
    אבל ההתאחדות העדיפה לעשות כסף, יכול להיות שקשה לאבטח את הקהל של מכבי ביחד עם סכנין, חיפה וב"ש ביחד באותו יום.

15. DRORIKO Member

מכבי חיפה כמו קבוצה קטנה תנסה לגרור את המשחק הזה לפנדלים. הבעיה שכמו קבוצה קטנה למכבי חיפה יש כושר ל-60 דקות, ומדובר במשחק שיכול להימשך 120