גביע המדינה 15/16 - הגמר ב24.5: מכבי תל אביב נגד מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏24/11/15.

1. Civil Anti Madridista

מה הקשר למותש? אין מתיחות במהלך משחק? שחקנים לא יוצאים לטיפול רפואי קצר וחוזרים לשחק?
    אם עותמאן היה נשכב על הדשא באמצע התקפה של מכבי ת"א הייתי מקבל את הדעה הזאת שלא עוצרים. אבל כשהשחקן יוציא בעצמו את הכדור החוצה, והיריבה לא רק שלא תעצור ולא תחזיר את הכדור - היא אשכרה תצא להתקפה??

2. JR-Riquelme Member

אין לי מה ללכת לנוסא כי אני לא מאשים את עותמן, שיעשה מה שבא לו אבל שלא יבואו בתלונות אחר כך אנשי סכנין שמי שבעצם חיפש להתנהג בחוסר ספורטיביות זה הם.
    ואני לא אוהד מכבי אני אוהד ביתר.

Turgi אוהב/ת את זה.
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני תמיד מחכה לדוגמה הזו של נוסא.
    הוא משך זמן משהו כמו דקה, על זה השופט החזיר לו כשעיכב את חזרתו ובזה נגמרו בזבוזי הזמן הכבירים של מכבי.

מה שיפת עשה בדרבי לא קשור בכלל לחוקים שלפיהם צריך לפעול, עצירה הזויה של המהלך.

amn אוהב/ת את זה.
  4. Telkiyski Member

זו גם מהות הישראליות.

5. optimus Member

בוודאי שהגול חוקי גם ציינתי את זה, הטענה היא שיש מוסכמות בין השחקנים ששחקן מוציא כדור החוצה שיש שחקן פצוע אז עוצרים את המשחק לטיפול בשחקן ולא ממשיכים לשחק, ועל החוק הלא כתוב הזה הם עברו והפגינו חוסר ספורטיביות שלא מכבד אותם.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אבל למה אתה נצמד לזה? מי דיבר על חוקיות? מישהו אמר שהשופט היה צריך לפסול את השער בגין החוקיות שלו? כל העניין פה הוא ספורטיבי לגמרי והאם המהלך היה ספורטיבי או לא. לא האם הוא כשר. בכל מקום נכתב כשר אך מסריח. הדגש הוא על המסריח. לאף אחד אין תלונה על הכשרות. ענייני חוקה זה לשופט. השופט לא חלק מזה.

***למרות שיש פה ושם כאן בפורום תלונה על השופט( טעות, הוא לא אשם בכלום) הלך הרוח גם בתקשורת כולה הוא על העניין הספורטיבי ולא החוקי.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

oranfu ו-optimus אוהבים את זה.
  7. Gabor_Marton Member

אז אני מבין ששחקני מכבי ת"א נופלים רק כשהם מינימום מקבלים כדור של M16 לפיקה של הברך, ולעולם לא עושים הצגות ולא נופלים סתם כדי להרוויח כמה שניות של חמצן. ואם הם כן עושים את זה, אז מגיע להם לקבל גול לפי ההיגיון שלך. בשם הספורטיביות.
    שאלוהים ישמור אותי. איזה שטויות.

8. South Boy Member

דמגוגיה זולה, גניבת דעת.
    מכבי בעצמה לא מוציאה כדורים לחוץ כששחקן של היריבה נשכב באמצע ההתקפה שלה ולמען האמת אני מסכים עם זה במאה אחוז והלוואי וכל קבוצה בארץ הייתה מאמצת את הדרך הזו כדי להעלים את תופעת ההתחזויות.
    זה אפילו לא דומה למקרה של עותמאן שהוציא את הכדור מיוזמתו החוצה והיה צריך לקבל אותו כמו כל שחקן שעושה את זה וגם מקבל אותו.

9. JR-Riquelme Member

מתיחת שריר הירך האחורי זה מתיחה שלא מאפשרת לך לחזור לשחק חד משמעית. אז לא יוצאים לטיפול קצר וחוזרים כאילו כלום.

10. Turgi Guest

למה? מה ההבדל בין זה לבין לשכב סתם?

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי שהמאמן האירופאי והמקצועי של מכבי תמך במעשה, מעניין אם זה היה באר שבע ובכר הישראלי איך אוהדי מכבי היו מגיבים, אז זה לא היה ווינריות ומכביזם אלא התנהגות מבישה ולא ספורטיבית, ברביקיו ומנגל כבר אמרנו?

לירן, Love Is Red, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. Telkiyski Member

מה הקשר שזה חוקי?

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מה שמדהים בך זה שאתה מסוגל גם לצאת נגד אנשי מקצוע זרים שבאים ללמד את כולם וגם להתלונן על "ישראליות" וזה יהיה לגיטימי לגמרי מבחינתך.

14. South Boy Member

כשאיגיבור נשכב בזמן שהכדור נמצא אצל בית"ר הכדור באחריותם והם מחליטים אם לזרום עם ההצגה שלו או להמשיך לשחק ולגרום לו להצטער על ההתחזות.
    כשעלי עותמאן מחזיק בכדור ומוציא אותו החוצה, גם אם הוא מתחזה הדבר הכי הגיוני שמכבי תל אביב יכולה לעשות זה להוציא את הכדור לחוץ וישר להחזיר אותו לקנדיל בלי שיעבור יותר מדי זמן. לעשות גול מכדור חוץ שסכנין הוציאו החוצה כדי לקבל טיפול רפואי גם אם זה למטרות תיאטרליות זאת פשוט גניבה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. Telkiyski Member

מכבי תא היא מהות הישראליות (בעיני אין דבר כזה בכלל מכביזם אבל זה משהו אחר ולא קשור). חלק מהישראליות אגב היא הסגידה לאירופים(במיוחד בכדורגל).
    אין פה סתירה.