גמר גביע המדינה 2015-2016: אחרי 18 שנה - הגביע הוא ירוק!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏23/5/16.

1. DRORIKO Member

כמעט לקח את המשחק להארכה? מי שישמע אותך יחשוב שבעקבות החילופים מכבי הגיעה ל-5 מצבים של אחד על אחד מול סטויקוביץ'.

2. סמואל אטו Member

מה שיפה בגביע זה שגם קבוצות ליגה שנייה או שלישית יכולים לזכות בו.
    זה לא מסמל דבר לגבי הדרך שבה המועדון הולך או איפה המועדון נמצא.
    במקרה של חיפה זה בניגוד מוחלט לכיוון אליו המועדון מתקדם.

orimor2212, Abu George ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. oranfu Member

נותר רק לקוות שהמועדון יעשה 180 בקיץ וההגעה של פטיש האלים מסמנת את זה (לא באמת מאמין).

4. alexshw Member

מכבי חיפה לקחה גביע ראשון, אחר כך הפסידה 4 גמרים רצופים אליהם הגיעה, אחר כך ניצחה 4, ואחר כך הפסידה 4 ועכשיו שוב זכתה

5. Telkiyski Member

קרה פעם שקבוצה קיבלה תבוסה וכעבור מספר ימים בודדים נצחה את אותה יריבה שהביסה אותה?
    ואני מתכוון לתבוסה של 5-0 ומעלה.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי מרים את הגביע? בניון, קינן ומשומר...שלישייה שבעונה הבאה לא צריכה להיות במכבי חיפה. מקבוצה אטרקטיבית הפכנו לקבוצה בונקריסטית א-לה אתלטיקו מדריד. הגביע הזה הוא רגע שמח בשבילי בגלל מה שאנחנו צריכים לעבור כאוהדים, בגלל שניצחנו בגמר את מכבי ת"א, ובגלל שעברנו בדרך העונה בגביע למעשה את כל צמרת הליגה.

מהקיץ אני רוצה לראות שינוי מהותי במועדון. הבמה שלך יעקב שחר...

7. alexshw Member

באותה תבוסה ב - 63 שחזרו עליה, הובסנו 7:1 ע"י הפועל פ"ת בליגה וכן שמרנו על שחקנים ומיד אחר כך הדחנו אותם בחצי גמר.

8. Butragueño מנהלים

משחק אחרון של בניון במדים הירוקים, והעתיד צופה לנו לא מעט פרידות. פירס וחן עזרא מסיימים חוזה.
    לא הייתי מתנגד לראות את האחרון ממשיך במדים הירוקים, כאשר את הדרך ההפוכה יעשו גוזלן, הירש, קריאף, משומר וטוואטחה.
    מכבי חיפה שחקה לרגעים מעטים במחצית הראשונה, וכאן זה נגמר. אוברניאק הראה את הצד ההגנתי שלו, נטע לביא ופירס הוציאו לזהבי את החשק לשחק כדורגל וקינן היה ראשון לכל כדור ברחבה.

רובכם אמרתם ובצדק, בוס בניהול משחק נוראי. אייגבור וריקן היו מביכים ושחקו יותר ממה שהיו צריכים, השילוב של אליאל פרץ במשחק כזה לחוץ לא היה נכון, הכניסה של יצחקי היה מאוחר מדי ועדן בן בסט לא יודע מה הוא עושה על המגרש. כמובן שכל מה שאני אומר זה סוג של חוכמה בדיעבד, אבל אלה דברים שראינו במהלך המשחק, ואני מתפלא שפיטר בוס לא.

אז אחזור לשורה הראשונה שלי, בניון עוזב את הירוקים עם גביע, ואם ילך להפועל ב"ש, אז גם יהיה בעונה הבאה בליגת האלופות.
    זה מדהים לראות איך מכבי חיפה הגיע לכאן אחרי נצחונות על בית"ר, הפועל חיפה, בני יהודה, הפועל ב"ש וכמובן נצחון על מכבי ת"א.

9. Hapoel_Tel_Aviv Member

ברכות למכבי חיפה על הזכייה בגביע המדינה ועל הזכיה בסופר קאפ 2016. בסך הכל שנה מוצלחת לרוני :)

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  10. Civil Anti Madridista

זה המומנטום המושלם לפרוש, אין ליוסי מה לחפש בארץ.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. סמואל אטו Member

הטעות הגדולה שלו, זה שהוא קיבל אין ספור צ׳אנסים למצוא פיתרון לבונקרים שמכבי פוגשת, אבל הוא כל פעם נכשל לעשות את זה.
    אתה לא יכול לנצח אם זהבי לא מאיים על השער, וזהבי לא יאיים על השער כשהוא החלוץ מטרה נגד בונקר כזה.
    בעונה שעברה כשפאקו נתקל בסיטואציה דומה נגד הפועל רעננה, ראדה פריצה נכנס בדקה ה-36 וערן זהבי עבר לקישור.
    בוס השאירו אותו תקוע בין הבלמים בכל משחק כזה.

וכמובן, אין מצב כזה ששחקן כמו גל אלברמן לא מסיים 90 דקות. פשוט אין.

Butragueño אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

לקחת את הגביע גם כוסילמלם יכולה, השאלה היא איזה קבוצות אתה עובר בדרך. בני סכנין הדיחה בדרך את מכבי(בעונה רעה) אשדוד והפועל חיפה. הפועל רמת גן הדיחה את האימפריות אסי גלבוע והפועל ראשון ובגמר ניצחה את הפועל קריית שמונה. חיפה ניצחה את שלושת הקבוצות הטובות בליגה(לפי הטבלה,נכון לנקודת זמן זאת חיפה לא נופלת ממכבי וב"ש)
    כשחיפה קיבלה בהגרלה את ב"ש אף אחד בפורום,אף אחד במדינה,לא האמין שהיא תנצח את שתיהן,ועוד ב-90 דקות. אני זוכר שאוסמו אמר באולפן הבוקר שחיפה תביא גביע וכל הפאנל נקרע מצחוק(אני מניח שאם הוא לא היה מקורב ליענקלה הוא לא היה אומר את זה). אז אם חיפה היתה מודחת היינו אומרים "הנה הבלוף נחשף", אז כשחיפה עושה את הבלתי יאומן ומנצחת את שתיהן אנחנו גם מבטלים אותה? חיפה שיחקה רוב העונה לא טוב ורוני קיבל את הביקורות בצדק. חיפה בחודשיים האחרונים קבוצה טובה ולקחה את הגביע בצדק. להגיד עכשיו "גם קבוצה בליגה השניה יכולה לזכות" זה מקטין ולא לעניין. כשלקחתם גביע אחרי שגברתם על השניה והשלישית בטבלה לא זכור לי שכתבת שזה לא עושה לך את זה כי גם הפועל רמת גן זכתה פעם.

הנתנייתי, Lazarobbie ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  13. סמואל אטו Member

אתה מתבלבל.
    במשחקים עצמם מכבי חיפה עשו עבודה גדולה, אני לא מטיל בזה ספק, אבל זה לא משנה את העובדה שהניהול של המועדון לא מספיק טוב.
    נתתי כדוגמא מועדונים מהליגה השנייה או השלישית, כי זו דוגמא שמוכיחה את העניין הזה.
    בגביע צריך לתת את הכל מבחינה מקצועית 4-5 משחקים, אפשר להסתיר הרבה בעיות בכמות זמן קטנה, אבל לאורך זמן(טורניר ליגה) הבעיות נחשפות.

14. Civil Anti Madridista

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13256302_10154155694267480_5791188807708465864_n.Xxx?oh=ff7195e427efce58b42aecc59723f99d&oe=57CD2EFD

15. DRORIKO Member

אני אגיד את מה שאמרתי פה כבר לפני חודש, צריך להשאיר את רוני לוי ולהשאיר את כל השלד(כמו כל החבר'ה פה אני לא אתאבל אם בניון יתחפף) ולא עוד פעם לעשות מהפכה היסטרית כמו בכל קיץ. אם יש משהו טוב בגביע ובמקום הרביעי זה שזה ימנע מיענקלה לעשות עוד מהפכה(רוני לוי כבר נשאר לעונה הבאה וזה טוב). בנוסף אני מקווה שהנורבגי שיענקלה הביא באמת יקבל יד חופשית ושלא יתערבו לו. יגידו לי עכשיו אשרי המאמין,וגם אני מטיל בזה ספק,אבל בוא ניתן לזמן להגיד את שלו.