גמר גביע המלך 2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/10/11.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשנה שעברה זה היה וייה ולפני זה אטו

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני רואה את המשחק הזה וחושב שלמרות כל העליונות הזאת, ריאל כרגע במצב הרבה יותר טוב מבארסה לזכות באליפות. זה מוזר.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נכון.. ואין ספק שסאנצ'ז עושה את זה טוב יותר מוייה.

וכמו שהוסיפו עליי, לססק יש בזה חלק משמעותי מאוד, הכניסות שלו פנימה נותנות לצ'אבי יותר סיבות להכניס כדורי עומק קטלניים.

בקיצור, העונה אין ספק שכדורי העומק של ברצלונה קטלניים הרבה יותר.

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי כל מי ששיקרו ואמרו אין ליגה ודיברו דיבורי הבל וחסרי מושג על כך שהאליפות מוכרעת בקלאסיקו בלבד קיבלו הוכחה שזה בכלל אבל בכלל לא נכון.. אני עדיין חושב שריאל השנה תיקח אליפות

5. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

ועם פברגאס, שללא ספק הוסיף הרבה והוא שחקן טוב, לפחות לפי המשחק היום - רוב הכדורי עומק הטובים באו מצ'אבי ומסי אם לא כולם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצלונה פשוט מדהימה, כל שנה שאנחנו חושבים שאי אפשר להיות יותר טובים הם מוכיחים שאפשר ומראים אחרת... זה פשוט מדהים איך כל שנה הם מוצאים את הדבר שישדרג אותם

7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

שורה תחתונה אמיר, האליפות בסופו של דבר כן תוכרע על הקלאסיקו.
    במידה (ויש ביסוס חזק להניח ככה) שבארסה מנצחת, הפער בפיסגה יורד ל2 נק' בלבד.

אני לא מאמין שריאל לא תמעד עד סוף העונה למעט בקלאסיקו.
    למרות שגם מנגד לבארסה אסור להירדם מול קבוצות נחותות ממנה...

למרות שכן, בסיכומו של דבר אליפות זוכים על משחקים במשך כל העונה, ולא רק בסידרת משחקי הקלאסיקו בין ה-2.

נערך לאחרונה ב: ‏19/1/12
  8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליפות לא מוכרעת על קלאסיקו אף פעם..כמו שבכל ליגה אחרת לא מושפעת רק ממפגשים ישירים בין המתמודדות למרות שיש עונות שזה כן מכריע.. הדרך בליגה מאוד ארוכה..בגביע בינתיים ריאל (שוב) פיקששה וסביר להניחס שסיימה את הסיפור שלה, נראה מתי יבוא היום בו ריאל תחזור לנצח קלאסיקו (אולי זה יקרה כאשר הם גם יפסידו דרבי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx )

9. פול סקולס Member

אני לא רואה אותם שבוע אחר שבוע אז יכול להיות שאני טועה,
    אבל לפחות לי נדמה שכבר כמה זמן הם מביאים את היכולת המטורפת שלהם (היום לא ראינו משהו עילאי out of this world) רק למעמדים גדולים של ליגת האלופות או למשחקים מול ריאל מדריד.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה כל שבוע לתת הצגות ולהביס 5-0 כל משחק...אבל מה שקורה בברצלונה בשנים האחרונות זה את המשחקים מול ה"גדולות" של ספרד עולה בטירוף למשחקים ולא משאירה סיכוי ליריבות... הם מתעלים במשחקים החשובים/קשים

11. Vanitas Member

ריאל מדריד סובלת ממשבר מנטאלי חמור והוא רק מחמיר עוד מכל הפסד לברצלונה. הם כבר מפחדים פחד מוות כשהם על המגרש יחד עם הקאטלונים. ריאל קבוצה לא פחות משומנת ומאומנת מבארסה, אומנם בדרך שלה הקצת פחות מרשימה, אבל עדיין יעילה וטובה מאוד לליגה. יש להם עומק ומסוגלים להתמודד עם הקבוצות הקטנות עד לאליפות גם מבלי לנצח במפגשי הצמרת מול בארסה.

ריאל רצה חזק לאליפות וזאת יודע כל מי שרואה מה שקורה בליגה. זו דווקא בארסה שמוצאת פחות תשובות למשחק המתגונן של שאר קבוצות הליגה. ריאל על דרך המלך למרות שהיא עושה פיפי במכנסיים מול בארסה, מוריניו בנה קבוצות ליגה כמעט מושלמת.

12. xavi6 Member

נערך לאחרונה ב: ‏19/1/12
  13. Civil Anti Madridista

עוד סטירה לפרצוף המכוער של ריאל

קלאסיקו שני רצוף שבארסה קורעת את ריאל בברנבאו, היום זה נגמר רק 2:1 אבל מי שראה את המשחק יודע מה ההבדל האמיתי בין הקבוצות

התחלנו את השנה בסופרקופה, אז ראינו ריאל אחרת תוקפנית שאולי אפילו התעלתה על בארסה במשחק ההוא. היום ראינו את אותה ריאל של השנתיים האחרונות, פחדנית שלא יוצאת מה16 שלה ומסתמכת על כריסטיאנו בלבד

פשוט להנות מקבוצת החלומות הזאת, ואסור לשמוט יותר נקודות מיותרות בליגה הפערים בין ריאל לבארסה עצומים

מילה אחרונה על פפה, אני אשמח להוציא אותו להרוג בהקדם

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/1/12
  14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי שרוצה

15. JohnTerry26 Member

בכישרון וביכולת לשחק כדורגל, ריאל לא קרובה לברצלונה וגם לא תהיה. כמו שאנחנו יודעים האפשרות השניה (והיחידה בעצם שראינו עד כה, כשאני מדבר על משחקים גדולים שברסה באה אליהם עם כל הכוח) היא להתגונן מולה, להתבנקר, ולצאת למתפרצות. ריאל יצאה היום למשחק עם השיטה השניה פחות או יותר(פחות), אבל פה אני לא לגמרי תופס מה חושב מוריניו. יכול להיות שמו טועה טעות מרה שוב ושוב כשחושב שהקישור הזה של אלונסו-פפה-לאס (לחילופין חדיירה) מהיר, חכם ופיזי מספיק כדי להשפיע בכלל על המשחק של ברסה. זה יהיה הפיתרון הקל, אבל הוא לא נראה לי הגיוני. אני לא מוצא שם אף גרזן אמיתי, תמיד כשאני חושב על קשר שיכול להתמודד טוב עם ברסה אני חושב על מייקל אסיין, בכל קלאסיקו מפתיע אותי איך מוריניו מוותר על נוכחות של שחקן כדוגמתו(מבחינה הגנתית) בסגל שלו, וממשיך לרכוש קשרים כמו נורי שאהין. כשמוריניו מוותר על נוכחות של גרזן אמיתי שכזה בסגל שלו, וממשיך לרפד את הסגל בקשרים מסוג אחר- יצירתי יותר, הוא מין הסתם מוותר במודע על סוג של משחק הגנתי כאידיאולוגיה שלו לאיך שריאל צריכה להראות. גם מול ברצלונה. בתחילת העונה הוא הרי שוב חשב שריאל תוכל להביס את ברסה בכדורגל ההתקפי, אבל הבעיה היא שכשהוא רואה שזה לא עובד, שוב אין לו את הכלים להתגונן כראוי במשחק הבא כמו שעשה למשל עם אינטר מול ברצלונה. זה נהיה תהליך קבוע שהוא פשוט לא מוצא לו סוף- בקלאסיקו הראשון ריאל מגיע פייבוריטית אז מוריניו פותח בהרכב רגיל- ומובס, ובהבא הוא שוב חוזר לאילתור(?) הזה של פפה-אלונסו-לאס/חדיירה כסמל למשחק הגנתי יותר. זה מין לופ כזה שלא ייפסק עד שמוריניו יבין שהוא לא יכול לנצח אותם לא ככה ולא ככה. השאלה היא מה יקרה כאשר מוריניו ירכוש את השחקנים שלדעתי הוא צריך בקישור, מה זה יעשה לכדורגל של ריאל במשחקים אחרים? כסף יש בלי סוף, אבל מה אם הקבוצה שכבר בשיא יכולתה? זו אולי הסיבה ללמה הוא לא רוכש אותם וכנראה לא ירכוש.

כמו שחשבתי מתחילת עידן מוריניו בריאל, הוא פשוט לא בנה את הקבוצה נכון בשביל לנצח את ברצלונה. אתה פשוט לא מנצח את ברצלונה במשחק שלה, ואתה פשוט לא עוצר את ברצלונה כשאין לך קשרים אחוריים ברמה הכי גבוהה שיש (אלונסו גדול, אך הוא לא קשר אחורי-הגנתי גדול). בבניה הזאת של הקבוצה, הוא יצא קירח מכאן ומכאן מהבחינה של הקלאסיקו. לא כישרוניים מספיק, ולא הגנתיים מספיק. מצד שני, לא בטוח שברסה תעמוד בדרך של ריאל לעבר התארים כמו עונה שעברה. ואז הכדורגל ההתקפי של ריאל יוכיח את עצמו כמספיק טוב גם אם הוא לא ברמה של ברצלונה. זה לטעמי יהיה הניצחון הכי פחות מרשים בקריירה של מוריניו, מאמן גדול שקצת איבד את עצמו, אבל למי יהיה אכפת...