גמר מונדיאל 2022: הריקוד הושלם: מסי וארגנטינה אלופי העולם לאחר משחק מטורף

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י Raulito, ‏17/12/22.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה יש לחפש רמה גבוהה בכדורגל נבחרות? אף פעם אין בו רמה גבוהה. שחקנים שנפגשים לאיזה מחנה אימונים פעם באף פעם, מאמנים כמעט תמיד ברמה הרבה יותר נמוכה מצמרת של כדורגל מועדונים. תוסיפו לכל זה את העובדה שמדובר בטורנירי נוק אאוט וככה זה נראה.

אי אפשר לבקש יותר ממשחק נבחרות ממה שקיבלנו אתמול. היה נחמד אם צרפת הייתה מתחילה את המשחק לפני דקה 75 אבל בסוף בכל זאת קיבלנו דרמות, מתח וסיפור. אי אפשר לבקש יותר.

Esomech ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא מסכים איתכם. באופן יחסי גם הרמה הייתה גבוהה. אי אפשר לצפות לתיאום ולכידות שיש בקבוצה שרצה כל השנה לאיזה פיק כמו גמר ליגת האלופות. כמו שנאמר לקחו אותם באמצע השנה הרכיבו קבוצה ויאללה למגרש. כן אם לוקחים את זה בחשבון הייתה רמה לא רעה בכלל אתמול. ועם הדרמה והמתח, כן, ביחד עם ליברפול-מילאן ואולי עוד 2-3 משחקים זה המשחק הכי גדול בהיסטוריה. לטעמי.

Clichy אוהב/ת את זה.
  3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תנתק את מה שהיה בדשא לבין מה שנכתב בכותרות. הכותרת 'הכי גדול אי פעם' מתאימה לסרט של מארוול. אם זה תלוי ביעקבי המונדיאל הבא הוא 'הנקמה של תאנוס' או איזשהו שיט הוליוודי כזה.
    כל הזמן מנסים לחבר נקודות ולהמציא תסריטים מעבר למה שבאמת קורה כדי לנפח את הסיפור.
    לנספח סיפור למימדים מתוסרטים זה משהו שהאמריקאים לימדו את העולם.

אשכרה כתוב פה בכותרת הנושא הריקוד האחרון של מסי ואתה שואל אותי מה זה אמריקנזיציה?
    הם המציאו את זה.

4. Raulito Madridista

כשמדברים על רמה גבוהה בכדורגל נבחרת זה אף פעם לא ביחס לרמת הקבוצות אלא ביחס לטורנירים עברם - יורו, מונדיאל. אני זוכר שיורו 2008 היה מעין חגיגה גדולה כמו השער ב-'שם המשחק' ששאל אם נקבל הרבה 3:4 או 0:0. במונדיאל שקורה פעם בארבע שנים השחקנים עם מוטיבציית שיא יותר מליגת האלופות לרוב בה כביכול אפשר לתקן בשנה הבאה ועובדה שכל הדחה או פנדל מוחמץ גוררים לבכי. הכדורגל בטורניר היה בינוני מאוד ויש לי בעיה עם הרבה החלטות שיפוט. לא התרשמתי מאף נבחרת גדולה באמת, ארגנטינה זוכה ראויה. לדעתי זה הגמר הגדול ביותר לפחות בעידן הנוכחי. היו התעלויות של שחקני על, דרמות, המאמנים הגיבו וכן הלאה. הכותרת - עבדכם הנאמן פתח את הדיון - הייתה בסדר גמור לפני המשחק והיא גם עכשיו (לא אני ערכתי).

אגב, אני לא חושב שכל דיון שזולג לשימוש במילה "הכי גדול" בין אם זה שחקן\גמר\טורניר זה דיון ילדותי. בואו נגיד שאני אוהד, עכשיו 'בצד השני' וזה לא יום שמח בשבילי. ואם עדיין התרשמתי ככה והייתי בטירוף. וכמובן שאני לא "מקדם מוצר", אני לא אורי קופר שהיה שם וכתב על זה, אני לא דור הופמן אוהד ארגנטינה ואני לא נדב יעקובי ששידר את המשחק ורוצה להלל..

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/22
  5. Raulito Madridista

פוסט נפרד, לגבי ליאו מסי:

אני לא יכול להגיד שאני שמח אבל אני מוריד את הכובע ומגיע לו ואני שמח בשביל האוהדים האמיתיים בין אם של נבחרת ארגנטינה, בין אם של ברצלונה, בין אם אלה שפה ופעילים ובין אם אלו שהיו פה מתישהו. אי אפשר לכתוב משפט שקשור לכדורגל שייחדש משהו על ליאו מסי אבל אני חושב שבאמת צריך להקרין את כל הטורניר שלו בכל בית ספר לכדורגל. החל מזה שהוא הראה את פניו ברגע השפל נגד ערב הסעודית ויצא לתקשורת ודיבר והרגיע שהכל בסדר. אפילו ברגע ש"ברח לו" מול הולנד והוציאו אותו משלוותו. זו בהחלט אחת הזכיות הכי ראויות מבחינת הכדורגל והמנהיגות. אני אישית עקבתי אחרי כל הבעת פנים שלו, אפילו כשהכדור לא אצלו ברגל ואני חושב שאני לא במיעוט. אני גם לא חושב שהוא הפנדליסט הכי דגול איי פעם, בלי קשר לטורניר הזה אפילו או מול טיבו קורטואה בעונה שעברה. וגם נגד הולנד, וגם אתמול - בקלות, ממש בקלות.
    וכמובן שאנטולה כמו שכתבו בכל פוסט אפשרי בפייסבוק - בחורה רוצה תמונה אז היא תקבל תמונה. הסיפור שלהם מקסים עם האהבה הזו מגיל נעורים, איך הוא מצלם אותה עם הגביע וכל השחקנים מחייכים ואיך ראו אותה חייה את זה ביציע. לגביי “הדיון ההיסטורי” והילדותי…נכנעתי

-אנשים, אוהדי כדורגל שהם לא ‘שרופים’ או כאלה שפחות בקיאים, כנראה קודם כל מחפשים שמות. אז את חוליו אלבארס כולם מכירים וכן הלאה, אבל לאט לאט העולם הבינו שיש בארגנטינה שחקנים לא רעים, הם לא כוכבים. חלקם לא היו עדיין וחלקם לא יהיו. בכל מקרה אני כן משוכנע שאם מוציאים את מסי מהמשוואה ורוב רובם יחזרו לקבוצות שלהם - והם ישחקו פשוט פחות טוב. זו הייתה תצוגת מנהיגות בלי לנופף בהכרח עם הידיים ובלי להראות ‘אני ו’אני’ ואני’.

6. SoD Member

תסתכל מסביב, לאף אחד לא אכפת כבר מעכשיו. כשזה משרת את הנאראטיב הכללי כולם מתעלמים מהכל.

7. DRORIKO Member

בסדר אז שים בצד את ״הריקוד האחרון״ נניח שהקפטן של ארגנטינה לא היה מסי אלא משה, אתה לא מסכים שמבחינת רמה, מבחינת דרמות, זה הגמר הכי טוב שראית במונדיאל? אני מדבר נטו על מה שהיה על המגרש.

DaveTheSave ו-rivaldo אוהבים את זה.
  8. DaveTheSave Member

במקומו אני עושה את זה בול ככה טפט על כל הסלון

9. DaveTheSave Member

וואלה כל הצלה גדולה בהיסטוריה התחילה ב"זינק הכי רחוק שאפשר/פרש ידיים/עשה הכי שפגט שהוא יכול בלי לקרוע ביצה- והתפלל לטוב"

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/22
    SoD ו-היודע אוהבים את זה.
  10. DaveTheSave Member

מצד שני צריך גם לשאול, עד כמה הפריימר ליג הייתה רלוונטית בתקופתם.
    אבל זה דיון לחזור אליו עוד 15-20 שנה

11. קשר שמאלי Member

הוא צריך לעבור לליגה ברמה יותר גבוהה, גם כדי לאתגר את עצמו יותר מקצועית וגם כדי להתחרות על אמת מדי עונה על תארים, להיות דרוך ומפוקס לאורך עונה שלמה.
    מה זה משנה ספרד או אנגליה? גם קבוצת טופ מאיטליה זו אופציה. העולם לא סובב סביב הליגה האנגלית

12. DRORIKO Member

אף קבוצה באיטליה לא יכולה לשלם לו את השכר שהוא מרוויח. אפילו לא חצי מזה. האופציה היחידה מחוץ לאנגליה זה ריאל. אבל קודם שהקטארים בכלל יסכימו לשחרר אותו.

13. קשר שמאלי Member

ח. אני רואה שהוא מרוויח 72 מיליון יורו לעונה. מטורף

14. cheddar Member

לכחולים היה 13 שחקנים, על הדשא ברגע של השער השני של מסי

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2022/12/lb-SPORT-messi-2nd-goal-copy.Xxx?w=660

15. oranfu Member

לא זאת הבעיה עם השיפוט שהיה במונדיאל ושערורייה אם היו פוסלים את השער בגלל זה.