גרמניה רוקדת לחצי הגמר

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏19/6/08.

1. Engonga Member

אם יש מישהו שמגיע לציין אוותו בפורטוגל זה דקו, איזה שחקן גדול..פשוט לקח את המשחק על עצמו והחזיק את פורטוגל כמעט לבד, הקבוצה שתזכה בו הקיץ(אינטר כנראה) הולכת להרוויח ובגדול.

2. C-J Member

מכל הדברים שנאמרים פה, אני בוחר דווקא לענות לשאלה הנ"ל:

זוכרים את משחק הכדורמים בין טורקיה לשוייץ? אז אחרי אותו משחק הדשא באצטדיון באזל היה זקוק לשזרוע מידי, שהסתיים רק לפני יומיים. (אם שמתם לב, הדשא נראה כמו פלטות של פרקט).

3. דניאל א. Member

בנוסף למחיאות כפיים גם המשכתי את המשפט, דווקא לזה אתה נתפס?
    לא יעזור, כרגע רונאלדו לא קרוב אפילו לרונאלדיניו. רונאלדיניו היה המייקל גו'רדן של הכדורגל, האיש שדחף, הנהיג, היה בשיאו גם ברגעים הקשים- רונאלדו הוא ההפך הגמור, תמיד בורח ברגעים הקשים, וכרגע האופי הבכייני והקטן שלו לא מאפשר לו בכלל לחשוב על להיקרא באותה רשימה עם הגאושו האליל.

רונאלדיניו הוא ספורטאי, הוא אישיות, הוא אליל, ורונאלדו בחיים לא יהיה כזה. גם מבחינת האופי(ושוב, לדעתי).

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רציתי לכתוב את זה כבר אחרי הניצחון הדחוק על האוסטרים (נבחרת שמזכירה ליגת פאבים) אבל עכשיו אני חייב לכתוב את זה, על משקל מה שאוהדי טוטנהאם היו שרים לארסנל - Boring Boring Germany
    הפרשנים הטיפשים בארץ עדיין תקועים על מונדיאל 2006 אז הגיע הזמן לומר זאת - זאת לא אותה גרמניה.
    גרמניה היום לפחות הספיקה לעשות מה שלא ממש עשתה עד כה וזה להבריק לפחות לפרקים מסויימים, אבל אלה היו פרקים מוגבלים מאוד במחצית הראשונה. בפועל, גרמניה נבחרת הרבה פחות התקפית משמייחסים לה - היום אמנם היא כבשה שלושה שערים, אך בפועל השלישי כלל לא חוקי (עבירה ברורה של באלאק על פריירה), היא תקועה, החלוצים לא פעילים בכלל והאגפים לא מספיק פעילים. היחידים שהיום אפשר בעיקר לציין לטובה הם באלאק שהצליח להוציא את הגרמנים קדימה ולהמאן שהיה באמת מעל לכל הציפיות.
    ההגנה מבולבלת ויוצרת חורים, מאבדת הרבה יותר מדי כדורים בחלק שלה ומול התקפות מפוקסות יותר מנטולי הכישרון האוסטרים או נטולי המעוף של פורטוגל היום זה היה נגמר אחרת. ייאמר לזכותם שהם סגרו נהדר את הפורטוגלים ואילצו אותם לרדת לאגפים או להפגיז מרחוק, אבל חוסר הפוקוס הזה יוכל לעלות לה ביוקר (ואם יורשה לי לומר, הלוואי).
    זו לא אותה נבחרת מבריקה ומאוחדת של קלינסמן, זה מיצוי היעילות הגרמנית לתוך שאריות של אותה נבחרת מעולה (ואולי, חד פעמית, אם זה ימשיך כך).

פורטוגל כאמור, היום לא מפוקסת, סימאו (ולא פחות ממנו נאני), רונאלדו, גומס, שלושת השחקנים שהיום היו צריכים לנצל ולבנות את המצבים לא חדים בעליל, כל פעם נסוגו אחורה והגיעו בעיקר לבוסינגווה להגבהה חסרת תוחלת או אחורה לקשרים האחוריים שבדקו את הציפורים בשווייץ.

היה משחק טוב אבל בעיקר בגלל המשחק הפתוח והרבה פחות בגלל הרמה נטו.

5. AVISEY Member

איזה אופי בדיוק יש לרונלדיניו ?! הוא סחב פעם קבוצה ? (תגיד ברצלונה אבל לא, הסיבה , דקו ,פויול, אטו , צאבי ועוד ..) איפה הוא היה במונדיאל ?

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת, בושה וחרפה שב 2:0ו - 3:1 הגרמנים לא המשיכו להחזיק בכדור וללחוץ או לא חיפשו לתקוף גלים גלים.

7. Jack Wilshere Member

Hotspur,

מסכים עם כל מילה שלך, להוציא את הקביעה שלך שנאני לא היה טוב. נאני עשה כמה פעולות נהדרות, וכן בישל את השער לפוסטיגה בפרק זמן קצר יחסית (עלה מן הספסל).

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם ב0-0 הם לא החזיקו בכדור וחיפשו לתקוף גלים גלים, הגול שלהם בא מהמצב הראשון שלהם בדקה ה-22. וזה לגיטימי בעיני כי פורטוגל יותר מוכשרים וצריך לשחק נגדם זהיר, אני במקום גרמניה הייתי עושה בדיוק את אותו הדבר. לגיטימי, צריך להתאים את עצמך ליריבה ולשחק לנקודות החוזק שלך. אבל לא הייתי בא ומתלהב מה"תצוגה ההתקפית המרהיבה של גרמניה" ששמה גול אחד יפהפה בהתקפה נהדרת, שני שערים בכדורים נייחים ומעבר לזה לא יותר מדי.

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/08
  9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

איתי, פעם אתה מתלונן שהגרמנים משחקים התקפי מידי וכך הם לא דומים לפעם ולא יקחו, ומצד שני עכשיו הם הגנתיים מידי, אבל למה אתה מצפה בנוקאוט? למשחק ליגה פתוח?

10. Igi Member

קודם כל, הגבתי לגבי כל הדברים בהודעה שלך, אז לא הבנתי למה בדיוק "נתפסתי".

לגבי החלק השני- http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx
    אני לא יודע מה יותר מצחיק, הסגידה ההזוייה לרונאלדיניו, או דברי ההבל על רונאלדו.
    רונאלדו לוזר(בגיל 23 לקח כל תואר אפשרי עם היונייטד), רונאלדו בורח ברגעים הקשים(אין ספק,תמיד בורח מהכדור), האופי שלו לא נותן לו להיחשב באותה "רשימה" עם רונאלדיניו(אה,אז יש לו כבר רשימה משלו בכדורגל?) , רונאלדיניו הנהיג ודחף ורונאלדו ברח(אז מה בדיוק רונאלדו עשה העונה ביונייטד?!)... כל זה על שחקן בן 22 שכבר היום השחקן שהכי קרוב להגדרת שלמות מבחינת היכולות האישיות שלו. איך אמרת? זו דעתך בלבד.
    אה ו..אופי? כבר אמרתי שאם לא הצלחת להבין את זה עדיין, המטרה של רונאלדו מעולם לא הייתה להיות אליל הסמבה החייכני האהוב על כל הקהל.

11. Rudess Member

Einigkeit und Recht und Freiheit
    Für das deutsche Vaterland!
    Danach lasst uns alle streben
    Brüderlich mit Herz und Hand!
    Einigkeit und Recht und Freiheit
    Sind des Glückes Unterpfand;
    |: Blüh' im Glanze dieses Glückes,
    Blühe, deutsches Vaterland

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

[/QUOTE]גם ב0-0 הם לא החזיקו בכדור וחיפשו לתקוף גלים גלים, הגול שלהם בא מהמצב הראשון שלהם בדקה ה-22. וזה לגיטימי בעיני כי פורטוגל יותר מוכשרים וצריך לשחק נגדם זהיר, אני במקום גרמניה הייתי עושה בדיוק את אותו הדבר. לגיטימי, צריך להתאים את עצמך ליריבה ולשחק לנקודות החוזק שלך. אבל לא הייתי בא ומתלהב מה"תצוגה ההתקפית המרהיבה של גרמניה" ששמה גול אחד יפהפה בהתקפה נהדרת, שני שערים בכדורים נייחים ומעבר לזה לא יותר מדי.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי שהגרמנים לא יגיעו רחוק כי אין להם את היכולות לשחק טקטי וחכם כמו גרמניה של פעם. מסתבר שטעיתי בקטע הזה. גרמניה של פעם היתה מתגאה במשחק של היום, 0 החמצות, כל מצב גול, 2 שערים בכדורים נייחים, רק ההתגוננות היתה קצת לקויה אבל ניחא. לא מצפה למשחק ליגה פתוח בנוקאאוט, מצפה בדיוק למה שגרמניה סיפקו היום, הם ממש לא היו הגנתיים מדי, שיחקו בדיוק כמו שנבחרת קצת פחות איכותית מהיריבה שלה צריכה לשחק. אני רק לא מצפה לראות פה השתפכויות אחרי זה כאילו הם נתנו פה קונצרט. יעיל, מנצח, אבל לא קונצרט. אם הם היו באים להשתולל ולתת קונצרט פורטוגל היו לוקחים ולכן אני ממש לא בא אליהם בטענות.

14. סטפן אפנברג Member

לפני המשחק אמרו שפורטוגל היא הנבחרת הטובה באירופה , עם הגנה של 100 מיליון יורו ... עכשיו אם נפגוש את הולנד או ספרד יגידו שזה סיפור אחר לגמרי ושפורטוגל לא ברמה
    אז שיגידו מה שיגידו ...

הופתעתי מרולפס משחק שקט שלו , כל השחקנים היו מצויינים למרות זאת היצלסברגר היה הכי פחות טוב לדעתי לא ישחק במשחק הבא ומקווה שפרינגס יחזור

15. Rudess Member

אני תמיד נהנה לראות את קאסה דל פפה משחק, 30 מיליון יורו שילמו על הדבר הזה, איך?!