דברים מוזרים בכדורגל שנשמעים לא נכונים אבל הם כן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏16/4/17.

1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הוא כ"כ גרוע ב-1v1 (מצבים עם ערך xG גבוה) ועדיין כובש 11 שערים מעל למצופה לאורך עונה, כנראה שאנחנו אמורים לראות אותו כובש כמה מספרות מהחצי או משהו כזה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Ever Banega Member

תשמע הוא שיפר ממש במשחקים האחרונים עם עוד שני שערים וסגר את זה במאזן קצת פחות מביך. אבל לאורך רוב העונה זה נראה ממש רע, היה לו אחד ממש במחזור הראשון או השני ואז 30 ומשהו מחזורים בהם כבש עוד אחד בלבד (ושוב אין לי נתון כמה אחד-על-אחדים דה בריינה והאחרים סידרו לו בתקופה הזו, אבל הם סידרו, הוא פשוט החמיץ את כולם (חוץ מ1)) ואז לקראת הסוף שם עוד 2 אבל עדיין במאקרו זה מעט לדעתי (רוב הביקורת שלי הייתה במהלך העונה).

לגבי הxg אני לא בטוח אם הוא בכלל מבחין בין אחד על אחד מול שוער או לא. ובכל צקרה אני מעדיף לגבש דעה על סמך מה שאני רואה (בטח שזה משהו ספציפי כמו זה) לבין נתון שאף אחד לא באמת יודע איך הוא נמדד.

3. k_700 Member

וואו איזה זכרון יש לך. מדהים, אתה זוכר כל החמצה שלו באחד על אחד בעונה שעברה אצל שחקן שכבש 52 שערים.
    כמובן שזה קשקוש.

The model uses several variables from before, and up to, the exact moment the shot was taken. It evaluates how over 20 variables affect the likelihood of a goal being scored. Some of the most important factors are listed below:

• Distance to the goal.
    • Angle to the goal.
    • Goalkeeper position, giving us information on the likelihood that they’re able to make a save.
    • The clarity the shooter has of the goal mouth, based on the positions of other players.
    • The amount of pressure they are under from the opposition defenders.
    • Shot type, such as which foot the shooter used or whether it was a volley/header/one-on-one.
    • Pattern of play (e.g., open play, fast break, direct free-kick, corner kick, throw-in etc.).
    • Information on the previous action, such as the type of assist (e.g., through ball, cross etc.)
    הxg נותן ערך גבוה מאוד למצבים של 1 על 1.
    אם היה מדובר במחמיץ כרוני כמו שאתה מדמיין הוא גם היה כובש פחות וגם מציג איקס ג׳י הרבה פחות מרשים ממה שהיה לו בעונה שעברה.

4. MaxAaRons Member

קיי אתה והמשפריץ הסדרתי על מועדונים קטנים שלקח אותם מיליארדר משועמם.
    מבינים שאצל אדון האלאנד זה מסתכם רק באיפה השוער רוצה לקבל את הגול?
    אדון האלנד משחק בקבוצה *משתעל* שגם בלעדיו לקחה הכול וניפצה שיאי שערים ונקודות בליגה.

רוצה לומר - זה לא חוכמה להיות בעל נתון ניצול xg גבוהה שאתה מקבל את השער ריק ואתה צריך רק לתת דחיקה קטנה :)
    יש לו xg מרשים... וואו ! יאללה בלון דאור.

5. k_700 Member

כן כי האלאנד הראה שהוא ממש מכונת שערים ובעל Xg גבוה לראשונה במנצ׳סטר סיטי.
    ברור.

אין לו xg מרשים, יש לו xg פסיכי ביחס למספרים שלו. הוא סקורר פסיכי שאם ישמור על כשירות יכול לסיים כאחד מ-5 הסקוררים הכי גדולים שאירופה ראתה.

בלי ארלינג סיטי הרימה תארים אבל לדעתי היה חסר לה משהו בארון....תקן אותי אם אני טועה.

6. Sturridge Member

oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.
  7. alexshw Member

לא ישחק היום נכון?

Sturridge ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. Ever Banega Member

איפה שמעת אותי אומר שאני זוכר כל החמצה שלו? באמת לא מבין מה אתה רוצה. במשך 30 ומשהו מחזורים הוא כבש פעם וחצי באחד על אחד זה נשמע לך הרבה? שיהיה לך בכיף, לי לא. אז כן הפיניש של העונה טיפה סידר את המספרים אבל עדיין.

9. Ever Banega Member

כנראה זו מילת המפתח פה, אז מסתבר שלא. כבש 11 מעל המצופה אבל רק 4 וחצי באחד על אחד, אז כנראה שאת הxg הוא הרוויח ממקום אחר.

לא יהיה כזה מוזר אם בתוך ה25 אקספקטד שלו (עשיתי 36 פחות 11, לא יודע אם הנתון שלך הוא רק פריימרליג אבל נגיד) יהיו יותר מ4.

10. WhitRM Member

זארברוקן מהליגה השלישית בגרמניה עלתה לחצי גמר הגביע הגרמני. היא הדיחה את באיירן מינכן בסיבוב השני, את פנרקפורט בשמינית, ואת מנשנגלאדבך ברבע.
    היא תפגוש את קייזרסלאוטרן מהמקום ה-15 בליגה השנייה בגרמניה בחצי הגמר.
    לברקזון היא הקבוצה היחידה שנשארה מהבונדסליגה, אלונסו יכול להוביל את לברקוזן לדאבל אם לא לטרבל.

Ever Banega ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל - פורטו היה למשחק הצ׳מפיונס הראשון שהולך לדו קרב פנדלים מאז עונת 15/16, אז ריאל ניצחה 5-3 את אתלטיקו בגמר.

modric19 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  12. Sturridge Member

ואז כמובן בא עוד אחד יום אחרי.

avdz7 ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלאסי

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Ever Banega Member

מאוד מפתיע שזה לא קרה יותר מאז ביטול שערי החוץ (וכתבתי את זה עוד לפני אתמול). לא אופתע אם נראה עוד פנדלים העונה.

15. cheddar Member