דויטשה נאציונאלמאנשאפט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏10/7/16.

1. Lebron Member

מבחינת איכות הסגל אולי אין 8 נבחרות איכותיות, אבל מבחינה מנטלית בהחלט כן.
    הסגל יפן פחות איכותי משל גרמניה, אבל כקבוצה - טקטית ומנטלית, היפנים טובים יותר. (משפט שלא חשבתי שאי פעם אגיד).

הופמן על סמך הכושר הנוכחי שלו צריך להיות באנקר בהרכב.

גם במערך של 3 בלמים ג'ונתן טה יצטרך להראות עקביות לאורך זמן לפני שאשכח איזה בלם מביך הוא היה עד עכשיו.
    דווקא הבלם של מילאן עושה רושם טוב והוא גם צעיר.

אני לא קונה את כל השטויות על ההתעסקות מסביב. מרגיש לי שהביקורת שלך נובעת יותר מאג'נדה אנטי פרוגרס מאשר ביקורת עניינית.
    אינני מחסידי הפרוגרס וה-woke בלשון המעטה, אבל לא בגלל שהשחקנים הצטלמו עם דגל הגאווה הנבחרת הגרמנית נכשלת.
    היא נכשלת כי אין מספיק שחקנים טובים ויש חוסרים ביותר מדי עמדות חשובות.

בוא לא ניתן הנחות לפליק. למרות הביקורת שלי על איכות הסגל הוא עשה עבודה נוראית.
    מי מחליט את מי לזמן לסגל? מה גצה עשה בסגל למונדיאל? הזימונים שלו היו תמוהים וגם טקטית הנבחרת עמדה רע.

לעכברי הפריימר הליג - איך הקשר האחורי של ברנטפורד ג'אנלט, שווה משהו?

2. VAR Member

אבל למה בעצם? שני אלופי עולם מ2014, שני שחקני אמצע שדה שהם ממש לא mental midgets (אילקאי הפך לשם נרדף לקלאץ') - אין פה חומר אנושי ירוד מבחינה מנטלית. לאף נבחרת אין 11 גלדיאטורים בהרכב.
    טיאוו הוא עוד סיבה לעבור לשלישיית בלמים (עם רודיגר וטה). ממש לא חייב שמישהו מהם יבוא על חשבונו. שלוטרבק לצערי לא לקח את הצ'אנס שקיבל וגם מזולה הגיע הזמן להתקדם.
    לא רוצה להשמע מתנשא אבל אתה לא סופג את האווירה פה לפני משחקים "טעונים" (או טורנירים כאלה, כמו זה שנערך בקטאר). יש התעסקות 24/7 סביב מה שהנבחרת מייצגת וכמעט כלום בכל מה שקשור לכדורגל. אם אתה מאמין שזה לא מחלחל, סבבה, זה שלך. אני לא מאמין. מעולם לא קרה שום דבר חיובי כשפוליטיקה נכנסה לחדר ההלבשה.

זה גם לא דברים שאני ממציא, היו דיווחים על מחנאות בנבחרת בין מחנה בראשות נוייר וגורצקה שרצו להיות vocal סביב נושאים פוליטיים לבין השאר שלא רצו. זה ממש לא רק עניין דגל הגאווה.
    אני מאמין שמאמן נבחרת הוא גם ככה דמות שולית ביותר ותפקידו בעיקר לא להפריע. אם לא היה גצה בסגל היה נער פוסטר אחר. אלה שקיבלו דקות משמעותיות היו מקבלים אותן אצל כל מאמן.

אני לא עושה לו הנחה כי אני מראש לא מצפה מנבחרת לרמה טקטית גבוהה. אני מאמין שהנבחרת הזו צריכה מוטיבטור/דמות מאחדת יותר מאשר טקטיקן. מעין אברם גרנט גרמני.

3. DRORIKO Member

מה זה משנה פליק, נייגלסמן או יוגי. כל עוד אין לך חלוץ שיודע לשים את הכדור ברשת אתה לא תגיע לכלום.

Lebron אוהב/ת את זה.
  4. SerieA Il Capitano

הדיון פה דומה באופן מדהים לדיון של נבחרת איטליה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. VAR Member

יצא לי באמת לחשוב על זה אתמול.

אבל לא. אני באמת חושב שלגרמניה יש סגל מהטובים בעולם (אולי לא טופ 4, אבל לגמרי יותר טוב מזה של איטליה ואפילו בפער לא קטן). הבעיות שלה הן אחרות לגמרי. הנקודה שבאמת משותפת לשתי הנבחרות היא מחסור בחלוץ אמין.

SerieA ו-Captain Canada אוהבים את זה.