דיוויז'ן 1: הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏6/10/03.

1. ArsenalFan Member

למי שהכי מגיע כל הכבוד פרט לאוהדי ווסטהאם, זה אוהדי נוטינגהאם פורסט. הם ממשיכים למלא את הסיטי גראונד גם כשהם במאבקי תחתית. כל הכבוד להם!

דווקא סנדרלנד לא בדיוק עונה לקריטריון הזה אם אתה שואל אותי, הרבה פעמים בשנים האחרונות כולל השנה בדיוויז'ן וואן היציעים שם (לפחות לפי התקצירים) היו רחוקים מלהיות מלאים. אף פעם לא התרשמתי מהאוהדים של סנדרלנד, בעיקר לא כשאנגליה שיחקה עם טורקיה והאוהדים המקומיים עשו "שמח"... לאולד טראפורד הם יגיעו בחצי הגמר, זה בטוח.

ממוצע הקהל של סנדרלנד הוא השני בטיבו בליגה, אחרי ווסטהאם, אבל בוא לא נשכח שאיצטדיון האור מכיל יותר מ-45,000 מקומות ולמשחקים של סנדרלנד בממוצע מגיעים 26,362 צופים. וזה לא שסנדרלנד לא מסוגלת ליותר, היא כן- היא הראתה את זה בימים יפים שלה בפרמייר-ליג.

באמצע השבוע היה לסנדרלנד גם משחק השלמה חשוב עם פרסטון, שהסתיים ב-3:3 מצוין, עוד דרמה גדולה בדיוויז'ן וואן העונה. טיירון מירס (25, עצמי), שון ת'ורנטון (70) ומרקוס סטיוארט (בפנדל, 84) כבשו לבלאק-קטס, דיוויד הילי (43), טיירון מירס (79, לשער הנכון...) ושער בדקה ה-90 של אדי לואיס סידרו לפרסטון נקודה חשובה, ושתיים אבודות למיק מקארת'י. במשחק היו 27,181 צופים.

http://www.soccernet.com/images/england/20040310/whitleyoff_sf.Xxx

היום לפחות תהיה לך הזדמנות לראות את הקהל של סנדרלנד, כשווסטהאם תגיע לסטדיום אוף לייט במשחק המרכזי. המוליכה נוריץ' תצא למשחק חוץ קשה בקרדיף, ווסט ברומיץ' תשחק בקרו, ואיפסוויץ' תארח את מילוול.

משחקי המחזור במלואם:
    17:00:
    ברדפורד- וויגאן
    קרדיף- נוריץ'
    קובנטרי- ברנלי
    דרבי- רות'רהאם
    איפסוויץ'-מילוול
    נוטינגהאם- קריסטל פאלאס
    פרסטון- ג'ילינגהאם
    רדינג- סטוק
    סנדרלנד- ווסטהאם
    וולסול- ווימבלדון
    ווטפורד- שפילד יונייטד
    19:35:
    קרו אלכסנדרה- ווסט ברומיץ'

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כל כך רוצה את את'רינגטון חזרה. כשפתחנו את העונה בלי אגף שמאלי אכלתי את הלב, ועכשיו כבר לא נשאר לי מה לכרסם.......

3. Hammers Fan Member

רק דיברנו ושיבחנו והכל התרסק לנו מול העיניים. דייויד קונולי קרע את השריר באימון באמצע השבוע ואת'רינגטון כנראה שבר את הרגל לאחר 18 דקות של משחק באצטדיון האור.

משם הדרך להפסד הייתה קצרה. 2-0 לסנדרלנד, ירדנו לחמישי, כשהסיכויים לעלות לא נראים טוב.

כל כך כואב לי על מאטי. לא הרבה שחקנים מצליחים לשחזר את היכולת שלהם לאחר החלמה משבר. אני מקווה שהוא יתגבר על הטראומה.

4. ArsenalFan Member

עדכון קצר לגבי המצב בדיוויז'ן וואן אחרי שבת:

כפי שכבר הוזכר, ווסטהאם הפסידה 0:2 לסנדרלנד בשבת, שפגע קשות בסיכויי הפטישים לעלות לפלייאוף אך שיפר מאוד את אלו של סנדרלנד. לזכות החתולים השחורים הבקיעו קווין קייל (61) וג'ף וויטלי (76) לעיני 29,533 צופים באיצטדיון האור.

נוריץ' הפסידה לראשונה אחרי 7 משחקים, 1:2 בניניאן פארק לקרדיף. פול פארי (17) ורובי ארנשאו (20) כבשו עוד במחצית הראשונה לקרדיף, ליאון מקנזי רק צימק בדקה ה-55. ווסט ברומיץ' נצמדה למוליכה תודות לניצחון חוץ בקרו, 2:1. דין אשטון העלה את המקומיים ל-1:0 (63) אך אנדי ג'ונסון (69) ולי יוז (73) ביצעו מהפך מהיר תוך 10 דקות.

מילוול זכתה בניצחון חוץ חשוב, 3:1 על איפסוויץ' שספגה עוד הפסד שמרחיק אותה מהפלייאוף. ניל האריס (30) ודארן וורד (37) סידרו יתרון בין שני שערים במחצית לאריות, ובדקה ה-48 הם עלו גם ל-3:0 תודות לשער שני של האריס. דארן בנט (52) רק הספיק לצמק. וויגאן סיימה ב-0:0 מאכזב בברדפורד, ושפילד יונייטד זכתה בניצחון חוץ, 2:0 בווטפורד, משערים של ג'ק לסטר (42) וג'וליאן גריי (90).

תוצאות נוספות:
    קובנטרי 4- ברנלי 0
    דרבי 1- רות'רהאם 0
    נוטינגהאם 3- ק. פאלאס 2
    פרסטון 0- ג'לינגהאם 0
    רדינג 0- סטוק 0
    וולסול 1- ווימבלדון 0

גם באמצע השבוע יש מחזור כמעט מלא בדיוויז'ן וואן. היום (21:45) תארח במשחק המרכזי ווסט ברום את וויגאן את'לטיק בהות'ורנס.
    קרדיף- רדינג
    נוריץ'- ג'ילינגהאם
    רות'רהאם- שפילד יונייטד
    וולסול- איפסוויץ'
    ווטפורד- דרבי
    סנדרלנד- סטוק

מחר (21:45):
    קובנטרי- פרסטון
    נוטינגהאם- ברנלי
    ווסטהאם- קרו

צמרת הטבלה
    1. נוריץ' 67 (35)
    2. ווסט ברומיץ' 67 (36)
    3. וויגאן 58 (35)
    4. שפילד יונייטד 58 (35)
    5. ווסטהאם 57 (36)
    6. מילוול 56 (35)
    7. סנדרלנד 55 (33)
    8. רדינג 54 (36)
    9. איפסוויץ' 53 (36)
    10. קובנטרי 52 (36)

5. ArsenalFan Member

סיכום מחזור אמצע השבוע בליגה הראשונה

והפעם: ווסט ברום ונוריץ' ממשיכות לנצח ולשמור על פער בטוח בדרך לפרמייר ליג; וויגאן, סנדרלנד ושפילד יונייטד שוב מפשלות; דארן בנט מפציץ בגדול; ו-ווסטהאם חוזרת לעניינים עם רביעייה.

משחקי יום שלישי

נוריץ' 3- ג'ילינגהאם 0
    בליץ של 4 דקות אינטנסיביות מצד הקנריות הספיקו לניצחון חלק על ג'ילס, אך למעשה נוריץ' שלטה לחלוטין במהלך כל המשחק, לפחות מאז הרחקתו של בארי אשבי מגי'לינגהאם בדקה ה-26 על עבירה מאחור על דארן האקרבי בדרך לשער. נוריץ' הייתה מתוסכלת מהחמצות של דארן האקרבי ופול מקוויי. פיל מורלין הצפון אירי שנכנס במחצית השנייה הביא הרבה מרץ לקבוצתו של נייג'ל וורת'ינגטון. בדקה ה-63 נוריץ' פרצה את הסכר, כשכדור רוחב שטוח לתוך הרחבה של איאן הנדרסון מצא את אלן פוטון שכבש לשערו הוא, 1:0 לנוריץ'. 2 דקות אחר כך היה זה מורלין שכבש בנגיחה קשתית מעל השוער, תודות להגבהה של חברו הצפון אירי פול מקוויי. עוד שתי דקות עברו, ודארן האקרבי שיחרר כדור אחורה לאחר ערבובייה היישר למקוויי שכבש שער יפהפה בבעיטה מרחוק, 3:0. נוריץ' שומרת על המקום הראשון והיא בדרך לעלייה לפרמייר ליג.

http://www.soccernet.com/images/england/20040316/huckerby_jm_g.Xxx
    אשבי מכשיל את האקרבי בדרך לאדום

ווסט ברומיץ' 2- וויגאן 1
    ניצחון חשוב לווסט ברום בדרך לחזרה לפרמייר ליג לאחר העדרות של שנה. משחק בשליטת הלאטיקס התפתח בהות'ורנס, ואכן היו אלה האורחים שעלו ליתרון בדקה ה-73, מפנדל של אנדי לידל בעקבות נגיעת יד של ברנט האאס השוויצרי. אך שתי דקות אח"כ ג'ון פילאן מוויגאן הורחק לאחר עבירה ברחבה על לי יוז, ויוז כבש את הפנדל- 1:1. ווסט ברום שלחה את כל הכוחות להשיג את הניצחון, ובדקה ה-90 היא גם השיגה אותו. לי יוז הכין כדור לדני תומאס גורדסו, 2:1 דרמטי וחשוב לבאגי'ס, שהשאיר את המנג'ר גארי מגסון מרוצה מאוד מהתוצאה, אך לא מהיכולת. וויגאן סופגת מכה קשה ומידרדרת למקום החמישי.

וולסול 1- איפסוויץ' 3
    איפסוויץ' ממשיכה להצליח במשחקי החוץ יותר מאשר בבית, והפעם השיגה ניצחון חוץ, 3:1 בבסקוט סטדיום על וולסול. אחרי 0:0 במחצית הראשונה, דארן בנט הגיע לעבודה. הוא כבש צמד ב-11 דקות (48, 59) שהעלה את הטרקטור בויז ל-2:0 מבטיח. וולסול ניסתה לחזור למשחק ובדקה ה-88 אף הצליחה משער של קית' אנדרוז, אך היה זה דארן בנט שסיכם שלושער וחתם את הניצחון של איפסוויץ' בדקה ה-90.

רות'רהאם 1- שפילד יונייטד 1
    הבליידס עדיין בתחום הפלייאוף, אך היא שמטה שתי נקודות חשובות בדרבי של דרום יורקשייר מול קבוצת התחתית של רות'רהאם במילמור גראונד. ג'ק לסטר העלה אותה ל-1:0 בפנדל בדקה ה-48, אך כעבור 4 דקות אנדי מונקהאוס השווה. שפילד יונייטד רביעית.

סנדרלנד 1- סטוק 1
    סנדרלנד אמנם לא הפסידו בביתם מאז אוגוסט, אך המשחק הביתי השלישי ברציפות של החתולים השחורים הסתיים בעוד אכזבה, הפעם תיקו 1:1 עם סטוק השאפתנית. האורחים פתחו מצוין וגם כבשו- הדני סבסטיאן סווארד, המושאל מארסנל, עם השער בדקה ה-13. סנדרלנד ניסתה להשוות בכל כוחה, ובדקה ה-69 היא גם הצליחה לעשות זאת, כשדארן בייפילד הכניע את אד דה-חוי, וחילק את הנקודות באצטדיון האור.

תוצאות נוספות:
    קרדיף 2- רדינג 3
    ווטפורד 2- דרבי 1

משחקי יום רביעי

ווסטהאם 4- קרו אלכסנדרה 2
    ההפסד לסנדרלנד בשבת שעברה כנראה הרגיז את אלן פארדיו ושחקניו, והם התפוצצו בגדול עם מחצית ראשונה קטלנית על קרו המסכנה. כבר בדקה ה-6 מרלון הרווד נגח לרשת מהגבהה של מייקל קאריק. בובי זאמורה המשיך להיות פעלתן עבור הפטישים, ובדקה ה-20 ווסטהאם הכפילה את יתרונה: קווין הורלוק מצא את הרווד שלא התקשה מול שומרו והכניע את קלייטון אינס, 2:0 פרטי של הרווד, מלך שערי הליגה הראשונה עם 21 שערים (ביחד עם אנדרו ג'ונסון מקריסטל פאלאס). החלוץ שהגיע העונה מנוטינגהאם פורסט לא נח, ובדקה ה-35 הוא הסיט מסירה של ג'ון הארלי לנייג'ל ראו-קוקר הצעיר שכבש מקצה הרחבה שער יפה, 3:0. 4 דקות אחר כך, ג'ואל מק'אנוף ביצע מהלך סולו שהסתיים בשער מצוין, 4:0 לווסטהאם ושער ראשון למק'אנוף במדי ווסטהאם. במחצית השנייה ווסטהאם נרגעה ואף נתנה לקרו להבקיע שני שערים, שניהם מרגלי סטיב ג'ונס (61, 72). לאוהדים באפטון פארק כבר חזרו הסיוטים מאיבוד היתרון מול ווסט-ברומיץ', אך הפעם הפטישים שמרו על הניצחון. 4:2 בסיום, ווסטהאם במקום השלישי.

תוצאות נוספות:
    קובנטרי 4- פרסטון 1
    נוטינגהאם 1- ברנלי 1

המשחקים בין ווימבלדון למילוול ובין ברדפורד לקריסטל פאלאס נדחו.

צמרת הטבלה
    1. נוריץ' 70 (36)
    2. ווסט ברום 70 (37)
    3. ווסטהאם 60 (37)
    4. שפילד יונייטד 59 (36)
    5. וויגאן 58 (36)
    6. רדינג 57 (37)
    7. סנדרלנד 56 (34)
    8. מילוול 56 (35)
    9. איפסוויץ' 56 (37)
    10. קובנטרי 55 (37)

בסוף השבוע יעמוד במוקד המשחקים הדרבי הגדול במזרח לונדון בניו-דן בין מילוול לווסטהאם (ביום ראשון). נוריץ' יוצאת לקריסטל פאלאס, ווסט ברומיץ' יוצאת לסטוק. וויגאן תארח את קובנטרי וסנדרלנד תשחק ברדינג.

6. Hammers Fan Member

היה משחק גדול שרק הוכיח שאנחנו מסוגלים להסתתדר גם בלי קונולי, את'רינגטון ומאלינס (כל אחד בולט בהתקפה, קישור והגנה בהתאמה).

הזילזול במחצית השנייה לא היה במקום, אבל זה טבעי. שמחתי לראות את כריס כהן מקבל כמה דקות ואת סבסטיאן קרול על הכנף השמאלית.

אני עדיין לא מאמין שנעלה אוטומטית, אבל טוב לדעת שאנחנו בכושר מצויין לקראת הפלייאוף. העומק של הסגל ישחק תפקיד חשוב לקראת הסוף ויפתור את בעיית העייפות שקיימת אצל שאר הקבוצות (לראייה הנפילה של שפילד יוניטד בגמר הפלייאוף של העונה שעברה ליריבה נחותה כמו וולבס).

גם אתמול כמות האוהדים הייתה מרשימה, אמנם אפטון פארק לא היה מלא, אבל +31,000 צופים במשחק אמצע שבוע מעורר גאווה.

אגב, עדי, מאיפה הוצאת את הנתונים הבאים:

7. ArsenalFan Member

אל תהיה בטוח שווסטהאם עולה לפלייאוף- הפסד בדרבי ביום ראשון, תסריט שהוא ממש לא דמיוני, ואני אתקשה לראות את ווסטהאם עולים לפלייאוף, בעיקר אם המשחקים החסרים של היריבות (מילוול וסנדרלנד) יסתיימו בנצחונות.

הנתונים של ממוצע הקהל נמצאים כאן

8. Hammers Fan Member

הכל מוכן לדרבי הגדול. המשחק יפתח ב14:00 שעון ישראל, הניו דן מפוצץ כבר שעתיים לפני השריקה הראשונה, אווירה מחשמלת מסביב, ההיסטוריה מרחפת באוויר וחשיבות הנקודות לשתי הקבוצות תהפוך את המשחק למלחמה אמיתית.

כבר שנים שאני רק שומע מסיפורים שטוטנהאם וצ'לסי הן רק יריבות תחליף עבור ווסטהאם, ושמילוול היא היריבה האמיתית. אחד מהדברים היחידים שהקלו על התחושה הקשה שירדנו ליגה היה המחשבה שהעונה "נזכה" לשחק פעמיים נגד היריבה הותיקה.

הקרבות בפורומים כבר עלו להילוך חמישי. אלוהים יודע מה יהיה עם האוהדים שלנו שם.

משחק העונה, שלנו לפחות, הייתי חייב להבריז מביה"ס בשביל זה. אני מקווה שאני אהיה עם מצב רוח דומה ב16:00...

!!!COME ON YOU IRONS

!!!!ALAN PARDEW'S CLARET & BLUE ARMY

9. Julian Joachim Member

האם תראה את המשחק איפשהו? או שתסתפק בשידור רדיו?

10. Hammers Fan Member

אני לא יודע איפה לקבור את עצמי. אנחנו כל פעם מצליחים לשבור את שיאי ההשפלה של עצמנו...

מישהו מוכן לחסוך ממני קצת בושה ולמחוק את ההודעה הקודמת שלי?

11. NewcastleFan Member

לא נורא, למי שלא יודע מילוול ניצחה 4-1 ,מילוול מקום 7 ואת האמת לא בא לי לראות את חבורת החוליגנים האלו בפריימירליג,אני מקווה שלא יעלו לפלייאוף.

12. ArsenalFan Member

אמנם מילוול מקום שביעי, אבל היא עם שני משחקים חסרים שיש לה להשלים, ובכושר הזה היא צפויה גם להגיע למקומות המוליכים לפלייאוף ולהעיף משם את ווסטהאם. מה שהלך בניו דן אתמול זו חרפה עבור ווסטהאם, והחלום הרטוב של אוהדי מילוול כבר במשך שנים. סטיבן ביווטר הורחק, מילוול החמיצה עוד שני פנדלים, וקיבלה מספיק מתנות מההגנה של האורחים. לפי התקציר בסקיי ווסטהאם נראו ממש אומללים (השער העצמי של כריסטיאן דיילי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx ), אני לא רואה אותם בפלייאוף בקצב הזה. השער השני של קייהיל, ביעף מתוך הרחבה, היה פשוט יפהפה.

אגב, הניו דן בכלל לא היה מלא, לא ברור למה.

והנה כל התוצאות מסוף השבוע:

מילוול 4- ווסטהאם 1
    למילוול: דיילי (עצמי, 36) טים קייהיל (45, 56), ניק צ'דוויק (80)
    לווסטהאם: הרווד (49 בפנדל).
    הורחק: בייווטר (ווסטהאם, 60)

קריסטל פאלאס 1- נוריץ' 0
    לפאלאס: ווין ראוטלדג' (41)
    הפסד חוץ שני ברציפות לקנריות, אך הם עדיין במקום הראשון בגלל דחיית המשחק של ווסט ברום.

רדינג 0- סנדרלנד 2
    לסנדרלנד: דארן בייפילד (73) וטומי סמית' (74).
    ניצחון חשוב לחתולים השחורים, שעולים למקום השישי המוליך לפלייאוף, ולהם גם שני משחקים חסרים. רדינג סופגת מכה קשה לתקוות העלייה שלה.

שפילד יונייטד 2- ברדפורד 0
    לשפילד: כריס מורגן (60), ג'ק לסטר (62)
    הבליידס מנצחים בדרבי הקצוות של יורקשייר והם במקום השלישי

וויגאן 2- קובנטרי 1
    לוויגאן: ג'ייסון רוברטס (16, 22)
    לקובנטרי: סטיבן וורנוק (72)
    הלאטיקס ממשיכים בריצה הטובה שלהם והם במקום הרביעי.

איפסוויץ' 4- ווטפורד 1
    לאיפסוויץ': דין באודיץ' (5, 24, 61), ג'רמיין רייט (90)
    לווטפורד: סקוט פיצג'רלד (45)
    הטרקטור בויז שומרים על תקווה להגיע לפלייאוף, והם במקום השמיני

קרו 0- קרדיף 1
    לקרדיף: בן וויליאמס (70, עצמי)

דרבי קאונטי 4- נוטינגהאם פורסט 2
    לדרבי: איאן טיילור (4), פול פסקוסולידו (28, 37), מארקוס טאדגיי (82)
    לפורסט: גארת' טיילור (45), גארת' וויליאמס (67)
    תוצאה משמעותית במיוחד שפותחת את המאבקים בתחתית לחלוטין, הרבה בזכות הרכש של דרבי משפילד יונייטד, פול פסקוסולידו.

ג'ילינגהאם 2- רות'רהאם 0
    לג'ילס: בארי אשבי (15), מאמדי סידיבה (19)

פרסטון 1- וולסול 2
    לפרסטון: גרהם אלכסנדר (53 בפנדל)
    לוולסול: מאט פרייאט (2), מארק רייט (65)

המשחקים בין קרו לווסט-ברומיץ' ובין ברנלי לווימבלדון נדחו בגלל מזג האוויר.

צמרת הטבלה
    1. נוריץ' 70 (37)
    2. ווסט-ברום 70 (37)
    3. שפילד יונייטד 62 (37)
    4. וויגאן 61 (37)
    5. ווסטהאם 60 (38)
    6. סנדרלנד 59 (35)
    7. מילוול 59 (36)
    8. איפסוויץ' 59 (38)
    9. רדינג 57 (38)
    10. קובנטרי 55 (38)

תחתית הטבלה- שימו לב, היא מתחילה מהמקום ה-15!
    15. קרו 44 (37)
    16. וולסול 44 (38)
    17. ג'ילינגהאם 44 (36)
    18. ווטפורד 43 (38)
    19. נוטינגהאם 42 (38)
    20. רות'רהאם 42 (37)
    21. ברנלי 41 (37)
    22. דרבי 41 (37)
    23. ברדפורד 33 (38)
    24. ווימבלדון 18 (35)

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עצוב, פשוט עצוב לראות את נוטינגהאם פורסט מסובכת כל-כך בתחתית. היא קבוצה עם מסורת מפוארת, שייצאה שחקנים גדולים כדוגמת רוי קין (בעעע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx ), קבוצה שעד לפני לא כל-כך הרבה זמן גם שיחקה בפרמיירשיפ (ואם אני לא טועה היה לה אז גם את סטן קולימור המלך אבל זה לא ממש קשור לנושא כרגע). אני מודע לכך שהקבוצה נמצאת בצרות כלכליות בשנים האחרונות אבל מבט מהיר על הסגל יגלה שם מספר שמות צעירים שקבוצות פרמיירשיפ רבות כבר הביעו בהם עניין, כשהבולט שבהם הוא הבלם מייקל דוסון, שחוזר ע"י היונייטד וליברפול וכנראה יעבור בקיץ לאחת מהן. כמו כן יש להם בקישור את הצעיר המבטיח המושאל ממנ. יונייטד מייקל סטיוארט (אחת התקוות הגדולות של הכדורגל הסקוטי אגב) ,את הקשר המרכזי המצטיין גארת' וויליאמס ואת ניקי ברמבי הישן והטוב שהוא כוכב בסטנדרטים של דיוויז'ן 1. גם החוד שלהם משופע בכשרון גם לאחר מכירתו של מרלון היירווד לווסטהאם: מרלון אחר, מרלון קינג (זוכרים איזה גול הוא הכניס מול ארסנל בגביע?), שהיה כוכב גדול בג'ילינגהאם לפני שהגיע לסיטי גראונד, קרייג ווסטקאר (עוד שם מבטיח לעתיד), גארת' טיילור, אנדי ריד ודייויד ג'ונסון.

מישהו מוכן להסביר איך הם בדיוק הדרדרו לכזה מצב עגום? הרי לא יכול להיות שהעזיבה של היירווד שינתה את פני המועדון עד כדי כך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx

אולי יש שם יותר מדי שחקנים צעירים? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/3/04
  14. ArsenalFan Member

האמת, הסיפור של נוטינגהאם לא ברור גם לי. הקבוצה לא נמצאת באיזשהו משבר כלכלי עמוק יותר מקבוצות אחרות בדיוויז'ן וואן, ואין לה פחות כשרונות בסגל (איך לא הזכרת את אנדי ריד, שחקן שכבר חוזר ע"י מועדונים בפרמייר ליג כמו בלקבורן וטוטנהאם?). בעונה שעברה הם היו קבוצת צמרת לכל דבר (הגיעו לפלייאוף) והם גם פתחו את העונה בכלל לא רע, והיו להם אפילו תקוות לפלייאוף, אבל מכאן באה הידרדרות לכמה חודשים חשוכים שלי לפחות קשה למצוא להם הסבר.

משחקי סוף השבוע:

שתי המוליכות ישחקו בבית, כשנוריץ' תארח את סטוק, ו-ווסט ברומיץ' את קריסטל פאלאס. בקרבות הפלייאוף המשחק הבולט הוא זה של שפילד יונייטד שתשחק במשחק המאוחר (19:35) בקרדיף. מילוול תצא למשחק חוץ לא קל מול וולסול.

שאר המשחקים (17:00):
    ברדפורד-ברנלי
    קובנטרי-רדינג
    נוטינגהאם-קרו
    רות'רהאם-פרסטון
    סנדרלנד-דרבי
    ווטפורד-וויגאן
    ווסטהאם-ג'ילינגהאם
    ווימבלדון-איפסוויץ'

15. Hammers Fan Member

ההסבר די פשוט. הגו טו גאי שלהם (הרווד) נמכר בסכום שערורייתי, החלוץ השני (ג'ונסון) שבר את הרגל מייד לאחר מכן ובכך הם נשארו ללא שום כח בהתקפה. מרלון קינג שהגיע כתחליף מג'ילינגהאם עדיין לא מצא את מקומו בקבוצה ולא מספק את הסחורה שהובטחה על ידי הרקורד שלו בג'ילס.

מאת'או לואיס ג'אן ומייקל דאוסון, שניים מהבלמים הטובים יותר בניישונוויד, עוברים עונה מתסכלת בקו האחורי של פורסט, וכדור השלג המשיך להתעצם ולהתעצם.

היחיד שמספק את הסחורה הוא ריד, אבל קשה להחזיק קבוצה שלמה על הכתפיים, במיוחד שהספקולציות לגבי מעבר לפרימיירשיפ כל הזמן מרחפות באוויר.

בכל אופן, אני מאמין שג'ו קינר ישאיר את פורסט בליגה, ושבעונה הבאה היא תוכל לחזור למסלול, אין סיבה שהמשבר הזה ימשיך גם אל מעבר לפגרת הקיץ.