דיון האלכוהול המחודש!

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Hotspur, ‏7/12/07.

1. wolf89 Member

שעבדתי ביילו, ואני מניח שזה לא השתנה, היו להם בקבוקוני מיני של משקאות פופולריים כגון אבסולוט, ג'וני ווקר רד, וכדומה.
    אולי בסניפים הקטנים לא תמצא, אבל בגדולים יותר, בטח יש. (אני עבדתי בזמנו בסניף ליד לונה פארק ת"א)
    אבל זה בטוח יהיה יותר יקר מחנות האלכוהול הממוצעת שבאיזורך.

2. 亚历山大帕托 Member

בגלל זה אמרתי שזו הכללה, אבל זה נכון כי הרוב הוא כמו שתיארתי. אגב, זה והחוק הזה מזכירים לי שבצעירותנו כל יום שישי אחרי בית הספר היינו הולכים לחנות המשקאות החריפים הקבועה שלנו וקונים מה שצריך לערב. למה לקנות סחורה מפוקפקת במחירים מופרזים בטיילת? אני חושב שהחוק הזה מופנה לקהל היעד הנכון, והטענות של מי שסובל "על לא עוול בכפו" לא באמת ראויות להתייחסות רצינית.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדינת עולם שלישי.

בחנויות אלכוהול לא חסר.

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/09
  4. FaN_MU Member

החוק היחיד שצריכים להוסיף הוא איסור על שתייה במקומות ציבוריים. או שישתו בבית, או שישתו באזורים/מקומות המיועדים לכך.

ומן הסתם שגם דרושה אכיפה... כבר היום באזור המרכז בהרבה פארקים יש סיירת בטחוככה שלא צריכה להיות עם זה בעיה.

5. SeRgInHo Member

הנסי VSOP זה פשוט אחד המשקאות!! ממש "התמכרתי" אליו... עוד לא יצא לי לטעום הרבה סוגי קוניאק, בעצם ההנסי הזה הוא היחיד שטעמתי, אז למי שיש המלצות לקוניאקים נוספים, מוזמן....

6. COYS Member

שתיתי קילקני,בירה פשוט דוחה.
    אל תנסו.

7. FaN_MU Member

כל אחד והטעם שלו. כבר למעלה מ 5 שנים שאני שותה קילקני, אחלה בירה אם אוהבים את הסגנון.

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תשתו, נקודה.

9. ACBenb Member

מה ההבדל בין ואן גוך אספרסו לדאבל אספרסו?
    מה יותר טעים? טעמתי רק את הדאבל אספרסו ובכל המקומות שהייתי בהם לא היה אספרסו אלא רק את הדאבל.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו השם שלו, הדאבל אספרסו מחזיק בטעם דומיננטי יותר של הקפה ובכך מנטרל טיפה יותר את טעם האלכוהול. למרות זאת, ואן גוך אספרסו פחות מר, עדין יותר ונעים יותר לשתיה. הסיבה שרוב המקומות לא מחזיקים את האספרסו הרגיל היא השיווק המאסיבי של הדאבל אספרסו בארץ והמיתוג המרשים יותר, מושך יותר את הלקוח שלרוב נמשך למותגים. סיבה נוספת היא שההבדלים בין שתיהן לא גדולים מספיק בשביל לתפוס מקום על הדיספליי ועדיף ללכת על המניה הבטוחה והמפורסמת יותר.

11. SeRgInHo Member

בזמנו היה לי את הבקבוק של דאבל אספרסו וזה היה אחד הדברים הדוחים ששתיתי...
    אולי זה בגלל שאני שונא קפה

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל פעם ששתיתי ואן גוך דאבל אספרסו ללא יוצא מן הכלל הקאתי.
    לא נוגע בזה יותר.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו כשאני נזכר בזה, בכל פעם שהיה צריך להזמין "גרר" ללקוחות שהקיאו את נשמתם, הם תמיד שתו ואן גוך דאבל אספרסו. לא יודע אם זה שילוב הטעמים שמגרה את ריפלקס ההקאה או שאולי העובדה שהיא קלה יותר לשתיה מוודקה ללא טעם ומאפשרת לשתות כמות גדולה יותר בלי להרגיש את החוזק האמיתי שלה.

14. ACBenb Member

מוזר לי לשמוע את התגובות האלה שלכם כי אני דווקא ממש אהבתי. אולי האספרסו יותר טעים מהדאבל אבל רק שאטעם אדע. בכל מקרה אני ממש אהבתי אותו ואולי זה הפוך ממך סרג'יניו, אני ממש אוהב קפה אז אולי הטעם החזק שלו מצא חן בעיניי.

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

האבסורד הוא שלפעמים אפילו לא הייתי שיכור והקאתי למרות זאת.
    יש וודקות כמו גריי גוס שאפשר לשתות ולשתות ואין הנגאובר. ואן גוך נחשבת כזאת אבל בפועל היא לא לדעתי. אני אוהב קפה ואני לא בטוח אם זה הטעם שלה. אבל בעיניי היא וודקה גרועה. גריי גוס ופינק לא רואות אותה ממטר ובאופן אישי אפילו הייתי מעדיף סמירנוף על פניה.