דיון האתלטיקה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏19/4/11.

1. צ. שיף Member

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/24
  2. צ. שיף Member

3. צ. שיף Member

עוד אתר מסלולי ריצה לא אולימפיים מתוכנן במגרש הכדורגל לשעבר טאגר בנוף הגליל.
    מגרש אתלטיקה ראשון בדרך לנוף הגליל | עמקניוז - חדשות העמק

אני תוהה האם בעתיד יקימו גם מיני אצטדיון אתלטיקה באורך אולימפי תיקני אזורי במסגרת ההצעה למכון וינגייט צפון בגלבוע (קיים תכנון לאצטדיון דומה בוינגייט דרום ליד שדרות) לאחר שתוכניות אחרות כמו אצטדיון אתלטיקה בקריית הספורט בטבריה ירדו מהפרק. גם וינגייט דרום אמור להיות לפי שעה אצטדיון האתלטיקה היחיד באזור לאחר שתוכניות אצטדיוני אתלטיקה בבאר שבע ואשקלון לא בוצעו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/24
  4. צ. שיף Member

5. צ. שיף Member

אלכס אברבוך מביע דעה על המחסור ברמת מתקני האימונים כמו היכל לאתלטיקה באולמות (הולודרום בתל אביב מותאם לכך רק באופן חלקי וכידוע עיקר הפעילות בו היא אופני המסלול) או אולם לאימוני קפיצה לגובה. אולי חלקם ייפתר במבנה החדש בוינגייט המשודרג או פרויקטים דומים.
    "רציתי למצוא אולם לקופצים שלי, אין מקום"

“אני רציתי למצוא אולם לקופצים בקבוצה שלי, אין מקום. אמרתי יאללה נשלים, אבל אין מקום. אם מדברים על הספורט, על אנסטסיה גורבנקו, אני חושב שהיא באמת מלכה ותצליח בהמשך. יש לנו רק בריכה אחת אולימפית, זה פשוט לא נורמלי. לא מדבר בכלל שאין לנו אולם אתלטיקה, כי תאמינו לי שלעשות אימונים בקיץ בחום הזה, זה קשה. נכנסתי לאולם כדורעף אמרתי איזה תנאים”.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/24
    de Middenweg ו-Sturridge אוהבים את זה.
  6. צ. שיף Member