דיון החדשות וההעברות 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏1/6/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Hapoel_Tel_Aviv Member

הדרבי הוקדם לשעה 6 בגלל כל מיני אנשים מיותרים מהעמותה שלנו

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכחת כבר את איקנדה שהחליף פסים עם רונאלדיניו וקאקא במילאן?

הסיפור על בוקרה מזכיר לי בחור יהודי שאני מכיר ששיחק עד גיל 16-17 במחלקת הנוער של פ.ס.ז' יחד עם דוד אנגוג, קלמן שאנטום ועוד כמה והיום אם בא לכם ירוק או חום מתי שאתם בפריז תחפשו אותו והוא כבר ידאג לכם.

alexshw אוהב/ת את זה.
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אכן סיבה מטומטמת, אבל יצא מעולה.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דרבי בשעה 6? למה הקהל שלנו לא גם "מטומטם"?

5. Hapoel_Tel_Aviv Member

אני בעד כדורגל בשבת ב6, אפילו ב3 עם שעון חורף ועם מז"א טוב.
    לא בעד דרבי בשעה 6 גם מבחינת אווירה שיש למשחק וגם מבחינת הקטע של אחרי המשחק שיש סיכוי גבוה לחזור עצבני/מבואס ועדיף להרדם.
    מעבר לזה שהייתי אמור לעשות משהו באותה שבת בצהריים בידיעה שהדרבי רק ב9 וההקדמה מאוד שיבשה לי כל מיני דברים
    אבל זה סיבות אישיות ולא חשובות

אבל אני עובר לסיבה לא פחות חשובה שביקרו אותה במהלך "מחאת השבת" שהיא לא פחות חשובה לדעתי מהסיבה שבגללה דחו הפעם משחק , ואולי הפעם יותר גרוע כי שברו מנהג מסוים.
    דרבי הוא משחק מרכזי (שאמור להיות ביום חול ואם יש סיבה ספורטיבית אז בשבת ב21:00) ומשחק של פעם-פעמיים בעונה עבור אנשים מסוימים, למרות הזיהוי השמאלני וחילוני של אוהדי הפועל יש הרבה מאוד אוהדי הפועל שומרי שבת שיודעים שבין המשחקי בית היחידים שאפשר להגיע אליהם ומחכים לו, במיוחד לאור העובדה שכרגע בעונות האחרונות הקבוצה כבר לא בצמרת ולא משודרת הרבה במשחקים מרכזיים או בימי ראשון.
    חשוב לדעתי ואני חושב שכן חשוב שאנשים שהם שומרי שבת יספיקו להגיע ולהיות באצטדיון,
    יש הפרש של חצי שעה מצאת השבת ועד תחילת המשחק, אין שום סיכוי למי שלא גר באזור ת"א להגיע למשחק. (גם מי שגר בת"א תלוי בתחבורה) בטח לאחר שהמשחק נקבע כבר ב20:50 ואנשים תכננו תוכניות, מזל שלא התחילו למכור כרטיסים ושהודיעו בזמן.
    אני בעד סוג של סטטוס קוו כזה תגידו מה שתגידו ואני חושב שמשחק מרכזי לא צריך להיות סמוך לצאת שבת, למרות שחצי שעה זה זמן מספיק מצאת שבת כדי שאנשים יראו בטלוויזיה.

אני לא חושב שזה פחות חשוב מעצרת 20 שנה של ראש ממשלה שלדעתי זה אפילו כבר לא עצרת רשמית אלא סוג של התקהלות/הפגנה (אני מתעב את מה שקרה, מכבד את הזכרון וחושב שזה חשוב למרות שלא אוהב שזה נמרח יותר מידי ולאן שהעצרת לוקחת את זה)

מה שזה יוצר זה תקדים לדחות משחקים בגלל כל מיני סיבות שלא קשורות לספורט.
    הרי הרבה קבוצות בליגה עכשיו יוכלו להגיד שמשחק בשבת זה לא טוב להם כי יש איזה אירוע חשוב בעיר שלהם (איזה רב מגיע או לא יודע איזה סיבה שאפשר להמציא), אז למה לא לדחות להם את המשחק, מה זה שונה מעצרת?

אני זוכר לפחות 2-3 משחקים של הפועל ששוחקו בזמן עצרת כזאת ולאף אחד לא הייתה בעיה - שאני חושב שהיא כבר לא עצרת רשמית אפילו אלא סוג של הפגנה, אני גם לא חושב שיותר מ500 מקסימום אוהדים שיהיו במשחק הולכים לזה, זה כל מיני דברים שמערבים פוליטיקה בכדורגל, אני בטוח שזה קרה רק בגלל הכוח שיש לעמותה בקבוצה וזה אותם אנשים שכל פעם שיש רדיוס/שזרוע/אי אפשר לשחק במרכז רוצים לגרום לכולם לנסוע קרוב לשעתיים נסיעה ובלי שום גישה לתחבורה ציבורית אל אצטדיון דוחא כדי לדחוף פוליטיקה , ורוב מה שהם עשו עד עכשיו זה להוציא הודעות הזויות.

זה צעד בכיוון של להפוך את המנהלת למנהלת הליגה בכדורסל שדוחה משחקים מכל מיני סיבות הזויות לוחות זמנים כל יום, ונותן פתח להזיז דברים סתם.

אם זה היה נקבע מראש בשבת ב18:00 אז פחות היה מפריע לי הסיבות של השבת נגיד - קבעו אז קבעו
    אבל מי קבע שלהזיז משחקים בגלל עצרת לא רשמית, שהיא לא ביום זכרון רשמי (שהוא בכלל ביום שני הזה אני חושב) יותר חשוב מלהזיז משחק בגלל שבת?

בעייני הסיבות היחידות לדחות משחקים (ומעדיף בכלל שלא ידחו אלא שיקבעו הכל מראש, אנשים מרכיבים לוחות זמנים על סמך הפרסומים שלהם) זה חו"ח מוות של שחקן/מאמן, אירופה, צורך ספורטיבי בשעות אחידות, התנגשות עם ענף ספורט אחר שבדוואות מעניין הרבה מאוד מהצופים במגרש , פסח/ראש השנה/כיפור, יום זכרון רשמי ומז"א קיצוני.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  6. קשר שמאלי Member

דן מורי חתם בבני יהודה

7. Drama Guest

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מה הסיבה שבמחזור מס' 10 המשחק המרכזי הוקדם לראשון וזרקו אותנו ואת הפועל חיפה ליום שני ?

9. Drama Guest

10. alexshw Member

11. Hapoel_Tel_Aviv Member

ב9.11 אמור להיות משחק כדורסל בין הפועל-לאילת וזה גם מאוד מוזר (משחק מרכזי)
    האמת שאין לי סיבה למה המשחק כדורסל ביום שני כשיש מחזור אמצע שבוע.
    אולי יש גביע הטוטו באותו שבוע?

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לפיקנטריה:
    במחצית כבירי נכנס לחדר השופטים. כשהשופטים נשאלו על כך אחד ענה שהוא אכן היה שם, אבל סירב לומר מה נאמר בפנים. אחר טען שכבירי כלל לא היה בחדר השופטים.

איך אומרים? פה חשדתי.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עם זה שסירב לומר אין לי בעיה. עם זה שהכחיש.. על גבול הפלילי. מה המקור?

14. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. סמואל אטו Member

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.