דיון החדשות וההעברות 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏1/6/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

אני אענה לך באשכול שלנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Civil Anti Madridista

המסורת נשמרת - סכנין פיטרה הבוקר את אלי כהן, הקורבנות לרשת את התפקיד הם מרקו בלבול ואלישע לוי.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

האמת? לסכנין יש סגל שיכול להגיע לפלייאוף העליון, יש להם זרים ברמה גבוהה כמו פאס וז'אורז'יניו וגם ישראלים לא פראיירים כמו עמאשה, עותמן ומוגרבי.
    מה שמאוד מפתיע לגבי סכנין העונה הוא מאזן הבית שלהם, שעומד על ניצחון בלבד וארבעה הפסדים. דוחא תמיד נתפס כאצטדיון מאוד ביתי, אבל כנראה שהיעדר קהל אצל סכנין עושה את שלו, חבל שלא כל יום בית"ר מבחינתם.

4. עידן444 Member

ואפילו לבית״ר הצליחו להפסיד... דבר באמת נדיר מבחינתם...

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. henry1 Member

עם חלק מהדברים שלך אני מסכים וחלק לא, אבל עם החלק הזה אני מזדהה. המאמן היחיד שהשאיר אותי בבית בעבר וכעת אני פשוט גורר את עצמי למשחקים (הרוב, למען האמת, בגלל הקבוצה, חלק לא קטן בגלל שאני יודע שאין לי מה לצפות להפתעות חדשות מצד המאמן, שלא נדבר על החילופים הצפויים).

בכל זאת, נקווה שחלק מהמזל שאיפיין אותו בעבר ידבק בו גם השנה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/12/15
    Drama ו-yakov_y אוהבים את זה.
  6. Raulito Madridista

כתוב שאבוקסיס בשיחות עם בני-סכנין ומדובר כנראה בעניין של שעות. אני במקומו לא לוקח את הג'וב, לא יקרה כלום אם יחכה קצת וימתין להצעה נורמלית. אבו יונס צריך לאמן בעצמו, הוא רוצה לעשות הכל. בלתי-אפשרי לעבוד בסכנין - ההנהלה, הקהל והציפיות המוגזמות. אלי כהן מאמן מרדים ואולי סכנין שווה 3 נקודות יותר מבחינת הסגל, אבל זהו. כל הליגה הזו צפופה לחלוטין, לא חושב שסכנין בולטת בחולשתה או משהו כזה. היא לא מנצחת בבית מספיק אבל בחוץ משיגה תוצאות לא רעות. ברמה האישית, אבוקסיס לא השיג תוצאות יוצאות דופן וחבל, הוא 'עוד מאמן'. כמו יתר השחקנים הגדולים שלא הצליחו לעשות הסבה מוצלחת.

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הזוי שאבוקסיס לא הצליח להסתדר עם דמאיו ורוצה להכנס לבוץ של סכנין.

בנתיים, טל בנין כבר לא 'בחופשה בתשלום' אלא פוטר לגמריי מהפועל חיפה.

8. Drama Guest

החלטה נכונה של יואב נשאר רק את גבאי ואז אולי יהיה ריגעון בקבוצה

9. DRORIKO Member

מתחבר למה שדרמה אמר. הגיע הזמן לפתוח את זה, טל בנין הוא טיפוס בעייתי,מאד. בכל מקום שהוא עבד בו הוא התכסח עם כל העולם. זה בן אדם של אני ואפסי עוד, הוא מתנשא על כל מי שמסביבו וחושב שהוא המציא את הכדורגל. ואני אומר את זה על סמך חבר שעבד עד לא מזמן עם טל והתפטר בגללו(תעשו אחד ועוד אחד, ולא לא מדובר באפרים גבאי).

EO11 אוהב/ת את זה.
  10. yakov_y YNWA

אם טל בנין ימצא מועדון בליגת העל לפני שיוכיח את עצמו בלאומית זה יהיה הזוי יותר מהמינוי של עטר ויסביר למה אנחנו לא מצליחים בנבחרת, כל קבוצה הבנאדם נכשל.

11. alexshw Member

האיש חי בסרט קשה. אף אחד בב"ש לא היה חייב לו כלום מעבר לחוזה שהיה לו והוא קוים במלואו. גם אין כמעט אוהדי מכבי חיפה שמתגעגעים לדינוזאור הזה.

ynet " . " -

12. yakov_y YNWA

אלכס, תגיד מה שתגיד, הבנאדם האחרון שהצליח עם סכנין ומכבי חיפה ועשה לבאר שבע את קפיצת המדרגה, יש לו הישגים שאי אפשר לקחת אבל כן לא הייתי רוצה לראות אותו בקבוצה שלי למרות שלדעתי הוא בונה סגלים נהדר.

ברקוביץ׳, קלינגר, אלישע, יש עוד מאמן כדורגל הזוי שרוצה את הנבחרת ?

13. alexshw Member

הוא מאמן ישראלי מצליח בהחלט אבל זה לא סותר את דבריי.
    רואים בב"ש בפירוש שדרוג בעמדת המאמן. במכבי חיפה הוא הצליח כשתנאים חיצוניים היו הרבה יותר נוחים למועדון.
    הוא מיושן. היה טוב וטוב שהיה אבל לא מעבר.

לא אוהב את הפוזה של הנעלב. הוא לא מוח כדורגל מבריק בלשון המעטה. התנהגו איתו בצורה הוגנת. הוא מנסה להפיל התרסקות בסיום העונה שעברה על אחרים. זה שהוא לא מסוגל להתכונן לאף גמר זה בעיה שלו.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

אלישע לא הפסיד באף גמר גביע כשהוא בעמדת הפייבוריט. הוא זכה בשתי אליפויות מול הפועל ת"א מצוינת ואם לא הקיזוז..הגיע לליגת האלופות וקידם צעירים. הוא הוציא ממכבי חיפה את המקסימום. יש לו הצלחות בכל מקום בו אימן, גם באשדוד לפני הפיאסקו עם הגלאקטיקוס, וגם בסכנין ואפילו בבאר-שבע. מובן שנוח לו להפיל את הכישלון בגמר על ההודעה הדרמטית של אלונה ברקת, אבל כל אחד היה נופל לבור הזה. אני מעבר לכך חושב שגם השחקנים אשמים - אג'ידה וסוארז הציגו משחק בדיחה, ולמרות שהשדרוג עם ברק בכר היה במקום - שימו לב שאלישע השאיר לו סגל מצוין, הוא הימר על בוזגלו כשאף-אחד לא רצה לגעת בו והביא זרים מעולים כמו אוגו והובאן. זו גם עונה שלישית שבאר-שבע רצה בצמרת, לא בטוח שברק בכר אם היה מגיע שנתיים קודם לכן היה עושה קפיצת מדרגה גדולה יותר, 'מעכשיו לעכשיו'. גם גוטמן היה צריך עונה וחצי כדי להפוך קבוצה מקבוצת תחתית לקבוצה שמתחרה על אליפות. ומותר לו לייחצן את עצמו ולהגיד שהוא רוצה את הנבחרת. אני דווקא מעריך אותו על זה שהוא לא קפץ על איזו בני-יהודה או מכבי נתניה בינתיים(יסלחו לי היהלומים, אין כוונה לפגוע). הוא מחכה למשהו יותר אטרקטיבי.

טל בנין בהחלט צריך איזה שנת שבתון. מאמן כושל, רב עם כולם, אולי גם עם עצמו, אבל מהבחינה הזו השכונה של הפועל חיפה תפורה עליו.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  15. alexshw Member

מי שמגיע לגמר כאלוף הוא גם הפייבוריט לנצח. ההכנה שלו לכל הגמרים הייתה איומה והקבוצות שלו הראו נחיתות ברורה מאוד. זו מגמה. רק בגמר של 2012 הייתה לו קבוצה באמת עלובה. ביתר המקרים קבוצה מספיק טובה כדי להוציא לפחות 2 זכיות.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.