דיון החדשות וההעברות 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏1/6/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

כמו של הבר

2. FrozaLazio Guest

אהרון שווינפלד שיחק בקולמבוס קרו, הוא היה נחשב לזר עד שראשת העיר נתניה משכה בחוטים שיקבל ת.ז. כחולה וכעת הוא לא נחשב זר. בנוי טוב, משחק ראש טוב, ''חלוץ'', אבל בוא לא נטעה - הפועל ת"א אוכלת את הלקרדה כל הדרך אל הבנק.

דר"א, אחרי שמכבי ת''א השתלטו על בית"ר רמלה הם לכאורה ניקו להם את החובות, כל המאזנים שלהם התאפסו לפי ההתאחדות. זה חלק מהותי בעסקה שהתבצעה

3. henry1 Member

מדוע?

4. עידן444 Member

הפועל ת״א לוקחת שני שחקנים מאוד מבטיחים ב 100 אלף דולר כל אחד(מחיר מצחיק ביחס לזה ששילמה לא מזמן 300 אלף דולר על ילד בן 17 מטוברוק אבל ברור שהרבה יותר נוח לנהל מומ מול סוס טרויאני שנמצא במועדון מנגד במקום מול אריק איזיקוביץ׳...).
    אני לא יודע כמה זה יעזור לה השנה, אבל ללא ספק מהלך מתקבל על הדעת כי על הדרך היא גם נפטרת מדודו ביטון שהיא ממש ממש ממש רצתה להיפטר ממנו...
    ממש לא בטוח מי כאן אכל את הלקרדה ומאוד מעניין אותי אם ראש ערית נתניה לא מתחילה להרגיש שעושים ממנה צחוק...
    (הרי ביקשו ממנה ממש יפה שתעזור הגיור ואפילו הבטיחה לו שידוך והרומן עם נתניה מסתכם ב 20 דקות... מעליב...
    כבר ראיתי תמונה מצחיקה שלה עם שיינפלד רק שעל הפרצוף שלה מודבק הפרצוף של גוטמן... אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק...

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. amn Member

אשמח לדעת באמת מה החלוקה של הסכומים ביניהם?
    לפי ONE - נתניה מקבלת 1-1.1 מיליון ש"ח במזומן + ביטון במימון מלא (450 אלף ש"ח) + כרטיסי טיסה למחנה אימון (כ-50-60 אלף ש"ח). זה אמנם לא מסתכם ב-1.7 מיליון ש"ח, אבל ניחא. איך ה1-1.1 מיליון ש"ח מתחלקים בין נג'אר לבין שוינפלד?

6. Butragueño מנהלים

דברתם פה הרבה על מכבי ת"א - ביתר ת"א רמלה.
    אבל מה קורה עם ראשון לציון והפועל ת"א?
    אני לא יודע מה הסטאטוס של השחקנים, אז אשמח לקבל ממכם: לזמי, שרם, רז נחמיאס, אבו-האיז'ה, שון מלכה, גומברג , אופיר חיים שהוא יוצא מחלקת הנוער (כמו עמיר תורג'מן..).
    השחקנים מושאלים או חתומים?

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/16
    Turgi אוהב/ת את זה.
  7. Hapoel_Tel_Aviv Member

אופיר חיים עזב את הפועל והוא לא שייך אלינו.
    שרם, מלכה גם עזבו ושייכים לראשון.
    נחמיאס, אבו אל היג'א, לזמי ואביב דדו מושאלים

גומברג לא שייך לדעתי לראשון אלא מושאל לביתר רמלה

8. Turgi Guest

@DRORIKO שוחר צדק שכמותך היה חוקר קודם כל את ראשון לציון עליה יש סיפורים שברקוביץ לא משלם שקל על הקבוצה וסוחר בשחקנים.

9. amn Member

גומברג חתם וויתור על החוזה שלו בהפועל כדי לקבל שחרור לנתניה, שדפקה לו ברז.
    גם עידן כהן (שגמר את העונה עקב פציעה) מושאל מהפועל לראשון.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  10. FrozaLazio Guest

שויינפלד לא שווה את הסכומים הללו

11. amn Member

כמה דקות ראית אותו משחק שאתה כבר ממהר לקבוע בכזו נחרצות? ועוד בלי שיש לך מושג מה החלוקה של הכסף בינו לבין נג'אר?

12. FrozaLazio Guest

אז ככה:

1. סעיף השחרור של פאדי היה 750K דולר. בוא נגיד שהפועל ת"א שילמו ''רק'' 1.5 מיליון ש"ח מתוך ה1.7 (אני בכוונה מקצין). עכשיו, המקס' של המקס' שאני רואה אותו נמכר זה מיליון אירו, סכום נכבד לכל הדעות. 20% ממיליון אירו זה 200K אירו. 200K אירו + 1.5 מיליון ש"ח < 750K דולר. ואלו 750K דולר שאני מאמין שתחת מכבי ת"א כן תגיע הצעה כזו, הרבה יותר ריאלי מ1M אירו שהפועל ת''א תקבל. ולא דיברנו שמכבי היו מוכנים לתת בסביבות ה1M שקל עליו.

2. לאהרון שווינפלד אין הרבה לאן להתקדם ביכולת, וראיתי את כל דק' המשחק שלו (לא רבות אומנם) בMLS וזה לא מישהו שיתעלה לרמות הגבוהות. הוא ישראלי, זה פלוס, כמו שסטיבן כהן נמרח פה הרבה מאוד שנים וכנ''ל רודי חדד, אבל זהו. לא יותר. לא ימכרו אותו לחו''ל ולא ימכרו אותו בתוך הארץ. משמע, כבירי (כמעט) אכל את הלקרדה.

13. Hapoel_Tel_Aviv Member

כמה דקות כבירי או הליצנים אצלנו שאחראים על הרכש ראו אותו בכלל שהם קונים שחקנים שהם במקסימום במקסימום פונצטיאל עתידי לעוד כמה עונות בזמן שהקבוצה זקוקה כבר מתחילת העונה לחלוץ ונשאר עוד פחות משבוע לסיום החלון?

14. yakov_y YNWA

מתי נסגר חלון העברות הישראלי ולמה הוא תמיד נסגר אחרי החלון האירופאי ? זה כאילו נותן לקבוצות בארץ יתרון ?

15. Butragueño מנהלים

הוא נסגר יחד עם החלון האירופי לגבי מעבר של שחקנים ממדינה למדינה אם אני לא טועה, אבל הוא פתוח שבוע אחרי למעבר של שחקנים חופשיים או מקבוצה לקבוצה בישראל (עד ה6.2). תקנו אותי אם אני טועה.

מצב נושא:
הנושא נעול.